Lifeventure Silicon Ellipse Bowl green
9,19 € 8,90 €

Skladacia miska Lifeventure Silicon Ellipse Bowl green zo silikónu vytvoreného špeciálne pre potravinársky priemysel. Materiál neobsahuje bisfenol a je úplne zdravotne nezávadný.

Lifeventure Silicon Ellipse Bowl purple
9,19 € 7,90 €

Skládací miska Lifeventure Silicon Ellipse Bowl purple ze silikonu vytvořeného speciálně pro potravinářský průmysl. Materiál neobsahuje bisfenol a je zcela zdravotně nezávadný.

Lifeventure Packable Duffle 70l
43,08 € 38,90 €

Prostorná lehká skládací taška LifeVenture Packable Duffle 70l uložená ve vlastním pouzdru na zip, se dvěma strečovými kapsami, kapsami na zip a dvěma držadly, která lze použít jako ramenní popruhy pro nošení tašky jako batoh.

Lifeventure Silicon Ellipse Bowl graphite
9,19 € 8,90 €

Skladacia miska Lifeventure Silicon Ellipse Bowl blue zo silikónu vytvoreného špeciálne pre potravinársky priemysel. Materiál neobsahuje bisfenol a je úplne zdravotne nezávadný.

Lifeventure Thermal Mug

Lifeventure Thermal Mug

Hodnotenie: 3,5
16,12 € 13,90 €

Termohrnek Lifeventure Thermal Mug z nerez oceli s dvojitým uzávěrem. Vnitřní povrch je extrémně odolný, hygienický a chuťově i pachově neutrální.

Lifeventure TiV Vacuum Bottle Aqua
24,58 € 19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojplášťová termoska Lifeventure TIV Vacuum Bottles sa skrutkovacím hrdlom z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nápoj udrží teplý po dobu 6h a studený po dobu 12h. Objem 500 ml.

Lifeventure TiV Vacuum Bottle (Graphite)
24,58 € 16,90 €

Dvojplášťová termoska Lifeventure TIV Vacuum Bottles sa skrutkovacím hrdlom z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nápoj udrží teplý po dobu 6h a studený po dobu 12h. Objem 500 ml.

Lifeventure Ultralight Dry Bag red
10,35 € 9,90 €

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag red z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečí, že Vaše oblečenie zostane suché. Objem 2l.

Lifeventure Hot & Cold Vacuum Flask
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Termoska na cestovanie s objemom 0,5 l disponuje dvojstennou vákuovou konštrukciou s vnútornou medenou vrstvou, ktorá uchová nápoj teplý až 6 h, studený 12 h. Veko dobre tesní a nedochádza k úniku tekutín. Lifeventure Hot & Cold Vacuum Flask je bez BPA.

Lifeventure Inflatable Neck Pillow
13,90 €

Lifeventure Inflatable Neck Pillow je komfortný nafukovací cestovný vankúšik z polyesteru a príjemného TPU poťahu. Rýchlonafukovací / vyfukovací ventil a ergonomický tvar. Baliaci vak je súčasťou.

Lifeventure Kibo 25 RFiD Backpack
78 € 67,90 €
+ doprava zadarmo

Batoh s objemom 25 l s rolovacím uzáverom disponuje vodoodolným materiálom Ruco-Dry Eco Plus. Skryté vnútorné vrecko obsahuje ochranný systém RFID. Mäkké vystuženie ramenných popruhov a chrbtovej časti pre maximálny komfort nosenia. Lifeventure Kibo 25 RFID Backpack využijete nielen pri cestovaní.

Lifeventure Kibo 42 RFiD Backpack Navy
108,45 € 87,90 €
+ doprava zadarmo

Batoh s objemom 42 l s rolovacím uzáverom disponuje vodoodolným materiálom Ruco-Dry Eco Plus. Skryté vnútorné vrecko obsahuje ochranný systém .RFiD. Mäkké vystuženie ramenných popruhov a chrbtovej časti pre maximálny komfort nosenia. Lifeventure Kibo 42 RFID Backpack využijete nielen pri cestovaní.

Lifeventure Kibo RFiD Waist Pack
24,90 €

Ľadvinka s objemom 1 l disponuje nastaviteľným bedrovým pásom pre maximálne prispôsobenie. Vnútorné vrecko je opatrené RFID ochranou a je vhodná na cennosti. Je vyrobená z vodoodolnej tkaniny Ruco-Dry Eco Plus. Lifeventure Kibo RFID Waist Pack sa zapína pomocou zipsu.

Lifeventure Money Belt sand
12,65 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný opasok Lifeventure Money Belt sand s tajným vnútorným vreckom na zips pre uschovanie bankoviek. Spoľahlivá náhrada za peňaženku v neznámom prostredí.

Lifeventure Packable Backpack 16l
30,79 € 29,90 €

Lehký, kompaktní a pohodlný skládací batoh LifeVenture Packable Backpack 16l z odolného nylonu se dvěma kapsami na zip a boční kapsou. Batoh je možné zabalit do vlastního pouzdra na zip a je tak ideální pro všechny cestovatele.

Lifeventure Packable Backpack 25l
43,08 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lehký, kompaktní a pohodlný skládací batoh LifeVenture Packable Backpack 25ll z odolného nylonu se dvěma kapsami na zip, bočními kapsami a dvěma volně přístupnými kapsami na vybavení. Batoh je možné zabalit do vlastního pouzdra na zip a je tak ideální pro všechny cestovatele.

Lifeventure RFiD Wallet

Lifeventure RFiD Wallet

Hodnotenie: 4,5
22,90 €

Peňaženka disponuje ochranou RFID, ktorá zamedzuje zneužitiu dát z kariet. Vnútri je 6 priehradok na karty, 1 priehľadná a priestor na bankovky. Na mince poslúži vrecko na zips. Lifeventure RFID Wallet má bezpečné uzatváranie.

Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue
11,88 € 10,90 €

Extrémne savý a rýchloschnúci uterák Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue hodiaci sa ako na šport a cestovanie, tak aj na pláž. Ošetrený technológiou Poligiene, zaručuje antibakteriálnu ochranu.

Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink
11,88 € 10,90 €

Extrémne savý a rýchloschnúci uterák Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink, hodiaci sa ako na šport a cestovanie, tak aj na pláž. Je ošetrený antibakteriálnou technológiou Polygiene.

Lifeventure Ultralight Dry Bag blue
11,12 € 10 €

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag blue z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečuje, že Vaše oblečenie zostane suché. Objem 5l.

Lifeventure Ultralight Dry Bag green
12,65 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag green z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečuje, že Vaše oblečenie zostane suché.   Objem 10l.

Lifeventure Ultralight Dry Bag orange
13,42 € 11,90 €

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag orange z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečuje, že Vaše oblečenie zostane suché. Objem 15l.

Lifeventure Wash Holdall blue
36,88 € 34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifeventure Wash Holdall blue je brašnička na všetky vaše hygienické potreby s odopínacím vnútorným zrkadlom. Brašnička má hlavné a dve bočné vrecká na zips.

Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black
16,12 € 13,90 €

Cestovný hrnček Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black, ktorý udrží požadovanú teplotu vašich nápojov vďaka vákuovej izolácii. Nápoj dokáže udržať horúci po tri hodiny a studený po dobu 7 hodín. Objem 300 ml.

Lifeventure Flip-Top Thermal Mug blue
16,12 € 13,90 €

Cestovný hrnček Lifeventure Flip-Top Thermal Mug blue, ktorý udrží požadovanú teplotu vašich nápojov vďaka vákuovej izolácii. Nápoj dokáže udržať horúci po tri hodiny a studený po dobu 7 hodín. Objem 300ml.

Lifeventure Money Belt black
12,65 € 11,90 €

Elegantný opasok Lifeventure Money Belt black s tajným vnútorným vreckom na zips pre uschovanie bankoviek. Spoľahlivá náhrada za peňaženku v neznámom prostredí.

Lifeventure Wash Holdall grey
37,90 € 33,90 €

Závěsná toaletní taška LifeVenture Wash Holdall s úsporným uspořádáním, průsvitnou kapsou ze síťoviny pro přehlednost, bočními a zadní kapsou, odnímatelným zrcátkem a kovovým háčkem pro zavěšení.