Lifeventure Silicon Ellipse Bowl green
9,19 €
8,90 €

Skladacia miska Lifeventure Silicon Ellipse Bowl green zo silikónu vytvoreného špeciálne pre potravinársky priemysel. Materiál neobsahuje bisfenol a je úplne zdravotne nezávadný.


Lifeventure Silicon Ellipse Bowl purple
9,19 €

7,90 €

Skládací miska Lifeventure Silicon Ellipse Bowl purple ze silikonu vytvořeného speciálně pro potravinářský průmysl. Materiál neobsahuje bisfenol a je zcela zdravotně nezávadný.


Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black
16,12 €

13,90 €

Cestovný hrnček Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black, ktorý udrží požadovanú teplotu vašich nápojov vďaka vákuovej izolácii. Nápoj dokáže udržať horúci po tri hodiny a studený po dobu 7 hodín. Objem 300 ml.


Lifeventure Packable Duffle 70l
43,08 €
38,90 €

Prostorná lehká skládací taška LifeVenture Packable Duffle 70l uložená ve vlastním pouzdru na zip, se dvěma strečovými kapsami, kapsami na zip a dvěma držadly, která lze použít jako ramenní popruhy pro nošení tašky jako batoh.


Lifeventure Silicon Ellipse Bowl graphite
9,19 €
8,90 €

Skladacia miska Lifeventure Silicon Ellipse Bowl blue zo silikónu vytvoreného špeciálne pre potravinársky priemysel. Materiál neobsahuje bisfenol a je úplne zdravotne nezávadný.


Lifeventure Flip-Top Thermal Mug blue
16,12 €

13,90 €

Cestovný hrnček Lifeventure Flip-Top Thermal Mug blue, ktorý udrží požadovanú teplotu vašich nápojov vďaka vákuovej izolácii. Nápoj dokáže udržať horúci po tri hodiny a studený po dobu 7 hodín. Objem 300ml.


Lifeventure TiV Vacuum Bottle Aqua
24,58 €

21,90 €

Dvojplášťová termoska Lifeventure TIV Vacuum Bottles sa skrutkovacím hrdlom z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nápoj udrží teplý po dobu 6h a studený po dobu 12h. Objem 500 ml.


Lifeventure TiV Vacuum Bottle (Graphite)
24,58 €
22,90 €

Dvojplášťová termoska Lifeventure TIV Vacuum Bottles sa skrutkovacím hrdlom z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nápoj udrží teplý po dobu 6h a studený po dobu 12h. Objem 500 ml.


Lifeventure Ultralight Dry Bag red
10,35 €
9,90 €

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag red z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečí, že Vaše oblečenie zostane suché. Objem 2l.


Lifeventure Flip-Top Thermal Mug
16,90 €

Termohrnček s objemom 300 ml disponuje medenou vrstvou, ktorá zvyšuje izoláciu a udrží nápoje teplé 3 h, studené potom 6 h. Má výklopné viečko a ľahko sa čistí. Lifeventure Flip-Top Thermal Mug bude ideálnym spoločníkom pri cestovaní.


Lifeventure Hot & Cold Vacuum Flask
21,90 €

Termoska na cestovanie s objemom 0,5 l disponuje dvojstennou vákuovou konštrukciou s vnútornou medenou vrstvou, ktorá uchová nápoj teplý až 6 h, studený 12 h. Veko dobre tesní a nedochádza k úniku tekutín. Lifeventure Hot & Cold Vacuum Flask je bez BPA.


Lifeventure Inflatable Neck Pillow
13,90 €

Lifeventure Inflatable Neck Pillow je komfortný nafukovací cestovný vankúšik z polyesteru a príjemného TPU poťahu. Rýchlonafukovací / vyfukovací ventil a ergonomický tvar. Baliaci vak je súčasťou.


Lifeventure Kibo 25 RFiD Backpack
77,90 €
+ doprava zadarmo

Batoh s objemom 25 l s rolovacím uzáverom disponuje vodoodolným materiálom Ruco-Dry Eco Plus. Skryté vnútorné vrecko obsahuje ochranný systém RFID. Mäkké vystuženie ramenných popruhov a chrbtovej časti pre maximálny komfort nosenia. Lifeventure Kibo 25 RFID Backpack využijete nielen pri cestovaní.


Lifeventure Kibo 42 RFiD Backpack Navy
108,45 €
+ doprava zadarmo

Batoh s objemom 42 l s rolovacím uzáverom disponuje vodoodolným materiálom Ruco-Dry Eco Plus. Skryté vnútorné vrecko obsahuje ochranný systém .RFiD. Mäkké vystuženie ramenných popruhov a chrbtovej časti pre maximálny komfort nosenia. Lifeventure Kibo 42 RFID Backpack využijete nielen pri cestovaní.


Lifeventure Kibo RFiD Waist Pack
24,90 €

Ľadvinka s objemom 1 l disponuje nastaviteľným bedrovým pásom pre maximálne prispôsobenie. Vnútorné vrecko je opatrené RFID ochranou a je vhodná na cennosti. Je vyrobená z vodoodolnej tkaniny Ruco-Dry Eco Plus. Lifeventure Kibo RFID Waist Pack sa zapína pomocou zipsu.


Lifeventure Money Belt black
12,65 €
11,90 €

Elegantný opasok Lifeventure Money Belt black s tajným vnútorným vreckom na zips pre uschovanie bankoviek. Spoľahlivá náhrada za peňaženku v neznámom prostredí.


Lifeventure Money Belt sand
12,65 €
11,90 €

Elegantný opasok Lifeventure Money Belt sand s tajným vnútorným vreckom na zips pre uschovanie bankoviek. Spoľahlivá náhrada za peňaženku v neznámom prostredí.


Lifeventure Packable Backpack 16l
30,79 €
29,90 €

Lehký, kompaktní a pohodlný skládací batoh LifeVenture Packable Backpack 16l z odolného nylonu se dvěma kapsami na zip a boční kapsou. Batoh je možné zabalit do vlastního pouzdra na zip a je tak ideální pro všechny cestovatele.


Lifeventure Packable Backpack 25l
43,08 €
38,90 €

Lehký, kompaktní a pohodlný skládací batoh LifeVenture Packable Backpack 25ll z odolného nylonu se dvěma kapsami na zip, bočními kapsami a dvěma volně přístupnými kapsami na vybavení. Batoh je možné zabalit do vlastního pouzdra na zip a je tak ideální pro všechny cestovatele.


Lifeventure Printed SoftFibre Trek Towel blue triangles
25,65 €
23,90 €

Ultralehká, vysoce absorbční a rychleschnoucí antibakteriální osuška LifeVenture Printed SoftFibre Trek Towel. Je ideálním společníkem pro cestovatele, trekaře a sportovce, kteří chtějí mít v batohu co nejvíce místa a minimum váhy.


Lifeventure Printed SoftFibre Trek Towel flowers
25,65 €
23,90 €

Ultralehká, vysoce absorbční a rychleschnoucí antibakteriální osuška LifeVenture Printed SoftFibre Trek Towel. Je ideálním společníkem pro cestovatele, trekaře a sportovce, kteří chtějí mít v batohu co nejvíce místa a minimum váhy.


Lifeventure RFiD Wallet
20,90 €

Peňaženka disponuje ochranou RFID, ktorá zamedzuje zneužitiu dát z kariet. Vnútri je 6 priehradok na karty, 1 priehľadná a priestor na bankovky. Na mince poslúži vrecko na zips. Lifeventure RFID Wallet má bezpečné uzatváranie.


Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue
11,88 €
10,90 €

Extrémne savý a rýchloschnúci uterák Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue hodiaci sa ako na šport a cestovanie, tak aj na pláž. Ošetrený technológiou Poligiene, zaručuje antibakteriálnu ochranu.


Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance green
13,97 €
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Extrémne savý a rýchloschnúci uterák Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance green, hodiaci sa ako na šport a cestovanie, tak aj na pláž. Je ošetrený antibakteriálnou technológiou Polygiene.


Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink
11,88 €
10,90 €

Extrémne savý a rýchloschnúci uterák Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink, hodiaci sa ako na šport a cestovanie, tak aj na pláž. Je ošetrený antibakteriálnou technológiou Polygiene.


Lifeventure Ultralight Dry Bag blue
11,12 €

9,90 €

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag blue z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečuje, že Vaše oblečenie zostane suché. Objem 5l.


Lifeventure Ultralight Dry Bag green
12,65 €
11,90 €

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag green z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečuje, že Vaše oblečenie zostane suché.   Objem 10l.


Lifeventure Ultralight Dry Bag orange
13,42 €

11,90 €

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag orange z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečuje, že Vaše oblečenie zostane suché. Objem 15l.


Lifeventure Wash Holdall blue
36,88 €

31,90 €

Lifeventure Wash Holdall blue je brašnička na všetky vaše hygienické potreby s odopínacím vnútorným zrkadlom. Brašnička má hlavné a dve bočné vrecká na zips.


Lifeventure Wash Holdall grey
37,90 €

33,90 €

Závěsná toaletní taška LifeVenture Wash Holdall s úsporným uspořádáním, průsvitnou kapsou ze síťoviny pro přehlednost, bočními a zadní kapsou, odnímatelným zrcátkem a kovovým háčkem pro zavěšení.