Lifeventure Packable Backpack 25l
43,08 € 38,50 €

Lehký, kompaktní a pohodlný skládací batoh LifeVenture Packable Backpack 25ll z odolného nylonu se dvěma kapsami na zip, bočními kapsami a dvěma volně přístupnými kapsami na vybavení. Batoh je možné zabalit do vlastního pouzdra na zip a je tak ideální pro všechny cestovatele.

Lifeventure Wash Holdall blue
36,88 € 30,90 €

Lifeventure Wash Holdall blue je brašnička na všetky vaše hygienické potreby s odopínacím vnútorným zrkadlom. Brašnička má hlavné a dve bočné vrecká na zips.

Lifeventure Ultralight Dry Bag orange
13,42 € 12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag orange z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečuje, že Vaše oblečenie zostane suché. Objem 15l.

Lifeventure Ultralight Dry Bag blue
11,12 € 10 €

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag blue z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečuje, že Vaše oblečenie zostane suché. Objem 5l.

Lifeventure Silicon Ellipse Bowl green
10 €

Skladacia miska Lifeventure Silicon Ellipse Bowl green zo silikónu vytvoreného špeciálne pre potravinársky priemysel. Materiál neobsahuje bisfenol a je úplne zdravotne nezávadný.

Lifeventure Silicon Ellipse Bowl purple
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Skládací miska Lifeventure Silicon Ellipse Bowl purple ze silikonu vytvořeného speciálně pro potravinářský průmysl. Materiál neobsahuje bisfenol a je zcela zdravotně nezávadný.

Lifeventure Ultralight Dry Bag red
10,35 € 9,40 €

Ultraľahký vodeodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag red z vysoko odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zabezpečí, že Vaše oblečenie zostane suché. Objem 2l.

Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink
11,88 € 10,90 €

Extrémne savý a rýchloschnúci uterák Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink, hodiaci sa ako na šport a cestovanie, tak aj na pláž. Je ošetrený antibakteriálnou technológiou Polygiene.

Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue
11,88 € 11,10 €

Extrémne savý a rýchloschnúci uterák Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue hodiaci sa ako na šport a cestovanie, tak aj na pláž. Ošetrený technológiou Poligiene, zaručuje antibakteriálnu ochranu.

Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black
16,12 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný hrnček Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black, ktorý udrží požadovanú teplotu vašich nápojov vďaka vákuovej izolácii. Nápoj dokáže udržať horúci po tri hodiny a studený po dobu 7 hodín. Objem 300 ml.

Lifeventure Inflatable Neck Pillow
13,90 €

Lifeventure Inflatable Neck Pillow je komfortný nafukovací cestovný vankúšik z polyesteru a príjemného TPU poťahu. Rýchlonafukovací / vyfukovací ventil a ergonomický tvar. Baliaci vak je súčasťou.

Lifeventure Kibo 25 RFiD Backpack - rozbalené-28%
78 € 55,90 €

Rozbalené

Batoh s objemom 25 l s rolovacím uzáverom disponuje vodoodolným materiálom Ruco-Dry Eco Plus. Skryté vnútorné vrecko obsahuje ochranný systém RFID. Mäkké vystuženie ramenných popruhov a chrbtovej časti pre maximálny komfort nosenia. Lifeventure Kibo 25 RFID Backpack využijete nielen pri cestovaní.

Lifeventure Packable Duffle 70l
43,08 € 38,10 €

Prostorná lehká skládací taška LifeVenture Packable Duffle 70l uložená ve vlastním pouzdru na zip, se dvěma strečovými kapsami, kapsami na zip a dvěma držadly, která lze použít jako ramenní popruhy pro nošení tašky jako batoh.

Lifeventure Flip-Top Thermal Mug blue
16,12 € 15,50 €

Cestovný hrnček Lifeventure Flip-Top Thermal Mug blue, ktorý udrží požadovanú teplotu vašich nápojov vďaka vákuovej izolácii. Nápoj dokáže udržať horúci po tri hodiny a studený po dobu 7 hodín. Objem 300ml.

Lifeventure Kibo RFiD Waist Pack
25 €

Ľadvinka s objemom 1 l disponuje nastaviteľným bedrovým pásom pre maximálne prispôsobenie. Vnútorné vrecko je opatrené RFID ochranou a je vhodná na cennosti. Je vyrobená z vodoodolnej tkaniny Ruco-Dry Eco Plus. Lifeventure Kibo RFID Waist Pack sa zapína pomocou zipsu.

Lifeventure RFiD Wallet

Lifeventure RFiD Wallet

Hodnotenie: 4,8
20,40 € 17,20 €

Peňaženka disponuje ochranou RFID, ktorá zamedzuje zneužitiu dát z kariet. Vnútri je 6 priehradok na karty, 1 priehľadná a priestor na bankovky. Na mince poslúži vrecko na zips. Lifeventure RFID Wallet má bezpečné uzatváranie.

Lifeventure Thermal Mug

Lifeventure Thermal Mug

Hodnotenie: 4,3
16,12 € 15,20 €

Termohrnek Lifeventure Thermal Mug z nerez oceli s dvojitým uzávěrem. Vnitřní povrch je extrémně odolný, hygienický a chuťově i pachově neutrální.

Lifeventure Wash Holdall grey
37,90 € 30,90 €

Závěsná toaletní taška LifeVenture Wash Holdall s úsporným uspořádáním, průsvitnou kapsou ze síťoviny pro přehlednost, bočními a zadní kapsou, odnímatelným zrcátkem a kovovým háčkem pro zavěšení.

Lifeventure Money Belt black
12,65 € 11,50 €

Elegantný opasok Lifeventure Money Belt black s tajným vnútorným vreckom na zips pre uschovanie bankoviek. Spoľahlivá náhrada za peňaženku v neznámom prostredí.