Lifesystems Trek First Aid Kit
21x

Lifesystems Trek First Aid Kit

19,19 €
17,60 €

Lifesystems Trek First Aid Kit je vybavená lekárnička pre každodenné outdoorové aktivity. Obsahuje 23 súčastí k základnej prvej pomoci. Kompaktné balenie je ideálne pre turistov a cyklistov.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Intensity 155 Head Torch, čierna 155 lm / 62 m
2x

Lifesystems Intensity 155 Head Torch, čierna 155 lm / 62 m

23,72 €
19,50 €

Výkonná čelovka LifySystems Intensity 155 Head Torch so svietivosťou 155 lumenov a nastaviteľným svetelným kužeľom 17–62m. Posvieťte si na vaše outdoorové dobrodružstvo!

Tovar od predajcu MALL
Light & Dry Nano First Aid Kit
2x

Lifesystems Light & Dry Nano First Aid Kit

15,35 €
13,90 €

Ďalšie ponuky od 14,50 €

Lifesystems Light & Dry Nano First Aid Kit je malá vodotesná lekárnička vhodná na ošetrenie bežných zranení. Malý základný set prvej pomoci, ktorý je vhodný na trekking a krátke výlety. (16 položiek)

Tovar od predajcu MALL
Lifesystems Light & Dry Micro First Aid Kit
5x

Lifesystems Light & Dry Micro First Aid Kit

19,19 €
17,20 €

Ďalšia ponuka za 20,20 €

Lifesystems Light & Dry Micro First Aid Kit je malá vodotesná lekárnička vhodná na ošetrenie bežných zranenia. Malý základný set prvej pomoci, ktorý je vhodný na trekking a krátke výlety. (32 položiek).

Tovar od predajcu MALL
lekárnička LIFESYSTEMS Camping First Aid Kit

Lifesystems lekárnička LIFESYSTEMS Camping First Aid Kit

39,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Lekárnička LIFESYSTEMS Camping First Aid Kit na ošetrenie rôznych poranení, ktoré sa môžu stať počas kempovania. Vnútorné usporiadanie je organizované s rýchlym prístupom. Obal lekárničky je vyrobený z ripstop materiálu potiahnutého vrstou polyuretánu, ktorý zvyšuje odolnosť proti vlhkosti.

Pocket First Aid Kit
16x

Lifesystems Pocket First Aid Kit

16,90 €

Ďalšia ponuka za 17,70 €

Lifesystems Pocket First Aid Kit je vybavená lekárnička pre každodenné použitie. Obsahuje 18 súčastí na ošetrenie drobných zranení. Kompaktné balenie je ideálne k stálemu noseniu.

Tovar od predajcu MALL
lekárnička LIFESYSTEMS PRO First Aid Kit

Lifesystems lekárnička LIFESYSTEMS PRO First Aid Kit

26,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Komplexná lekárnička LIFESYSTEMS Light & Dry PRO First Aid Kit na bežné poranenia. Je ideálna pre športových nadšencov, ktorí potrebujú minimalizovať hmotnosť pri svojich výkonoch. Je balená vo vodotesnom obale Loksak, čiže je vhodná aj pre vodné športy.

-29%
Traveller First Aid Kit
1x

Lifesystems Traveller First Aid Kit

34,58 €
24,50 €

Ďalšia ponuka za 42,40 €

Lifesystems Traveller First Aid Kit je lekárnička, ktorá umožní poradiť si s bežnými zraneniami aj s niektorými vážnejšími. Lekáreň je určená predovšetkým pre nezávislých cestovateľov (39 položiek).

Tovar od predajcu MALL
Lifesystems lekárnička LIFESYSTEMS Blister First Aid Kit

Lifesystems lekárnička LIFESYSTEMS Blister First Aid Kit

14 €

Kompaktná ľahká lekárnička LIFESYSTEMS Blister First Aid Kit určená na rýchle ošetrenie pľuzgierov a drobných poranení kože. Praktický doplnok na pešiu turistiku, dlhé výlety, cestovanie alebo bežecké aktivity. Obal lekárničky je vyrobený z ripstop materiálu, zips je s PU záterom.

Lifesystems kresadlo LIFESYSTEMS Dual Action Firestarter

Lifesystems kresadlo LIFESYSTEMS Dual Action Firestarter

16,40 €

Kompaktné ľahké skladacie kresadlo LIFESYSTEMS Dual Action Firestarter pre bezpečný a pohodlný spôsob založenia ohňa za všetkých poveternostných podmienok. Horčíkovú tyč použijete k vytvoreniu veľmi horľavých pilín, ferrocerium tyč na vytvárenie iskry s extrémne vysokou teplotou.

termofólia LIFESYSTEMS Thermal Blanket

Lifesystems termofólia LIFESYSTEMS Thermal Blanket

5 €

Ľahká a kompaktná termofólia LIFESYSTEMS Thermal Blanket vyrobená z metalizovaného polyesteru. V prípade úrazu alebo prudkej zmeny počasia fólia po obalení tela odráža a zachováva viac ako 90% vyžarovaného telesného tepla. Je odolná proti vetru a vode, odráža radarové vlny. Je určená pre 1 osobu.