Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
LifeLike Arašidové maslo 300 g LifeLike Banoffee Twister 300 g, banán-karamel
LifeLike Arašidové maslo 300 g

Lahodné 100% prírodné arašidové maslo bez pridaného cukru a palmového oleja. Má prirodzene vysoký obsah bielkovín, čo ocenia aj aktívni ľudia a športovci. Použité arašidy sú pražené vo vlastnej prírodnej hnedej šupke ešte pred spracovaním arašidov.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Caramel Twister 300 g, karamel LifeLike Banoffee Twister 300 g, banán-karamel
LifeLike Caramel Twister 300 g, karamel

Lahodné maslo z kokosového karamelu, arašidov a odtučneného kakaa ochutené kúskami himalájskej soli vhodné pre vegánov a vegetariánov. Vychutnaj si túto zdravú dobrotu bez pridaného cukru, lepku, palmového oleja a konzervantov.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Banoffee Twister 300 g, banán-karamel LifeLike Banoffee Twister 300 g, banán-karamel
LifeLike Banoffee Twister 300 g, banán-karamel

Predstavujeme ti nový UPGRADE! Z Banánového Twisteru sa stáva Banoffee Twister! Má vyladenú chuť, dokonalú konzistenciu a vysoký podiel orechov. Čo sa zmenilo? Upravil sa pomer všetkých surovín a 70% čokoláda bola vymenená za karamelovú čokoládu.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Pecan white chocolate twister 300 g, pekanové orechy-biela čokoláda LifeLike Pecan white chocolate twister 300 g, pekanové orechy-biela čokoláda
LifeLike Pecan white chocolate twister 300 g, pekanové orechy-biela čokoláda

Nová príchuť, pekanový orech s bielou čokoládou, zastáva svoje čestné miesto v rade Twisterov. Ide o kombináciu krémových kešu orechov s neodolateľnými pekanovými orechmi. Twister je dochutený kvalitnou bielou čokoládou a štipkou škorice, po ktorej krásne vonia.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Coconut Twister 300 g, kokos LifeLike Pecan white chocolate twister 300 g, pekanové orechy-biela čokoláda
LifeLike Coconut Twister 300 g, kokos

Ponor sa do lahodnej a vyváženej kombinácie mandľovo-kokosového masla s jemnou bielou čokoládou a kúskami sušienok.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Arašidové maslo DeLuxe 300 g, arašidy-čokoláda LifeLike Pecan white chocolate twister 300 g, pekanové orechy-biela čokoláda
LifeLike Arašidové maslo DeLuxe 300 g, arašidy-čokoláda

Chutné maslo vyrobené z najkvalitnejších arašidov, 100% ekvádorskej čokolády a škorice, ktoré neobsahuje oleje, pridané cukry, konzervanty a ani žiadne iné prímesi. Vďaka tomu si zachováva svoju lahodnú jemnú chuť.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Arašidový krém chrumkavý 1kg LifeLike Pretzel Twister 300 g, praclík
LifeLike Arašidový krém chrumkavý 1kg

Lifelike   Arašidový krém chrumkavý   je ideálny pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom bielkovín. Obsahuje úžasné chrumkavé kúsky arašidov. Žiadny cukor, palmový olej alebo stabilizátor.

Momentálne nedostupné

LifeLike Nougat Twister 300 g, nugát LifeLike Pretzel Twister 300 g, praclík
LifeLike Nougat Twister 300 g, nugát

Lahodné lieskovo-orieškové maslo s odtučneným kakaom a kokosovým cukrom vhodné pre vegánov a vegetariánov. Vychutnaj si túto zdravú dobrotu bez pridaného cukru, lepku, palmového oleja a konzervantov.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Pretzel Twister 300 g, praclík LifeLike Pretzel Twister 300 g, praclík
LifeLike Pretzel Twister 300 g, praclík

Lahodné arašidovo-čokoládové maslo s kúskami chrumkavých praclíkov. Spojenie pražených arašidov rozomletých na jemný krém s lahodnou mliečnou čokoládou a ako čerešnička na torte sú v masle chrumkavé kúsky slaných praclíkov. Pretzel Twister si proste zamiluješ na prvú lyžičku.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Proteínovo-lieskovoorieškové maslo s čokoládou 300 g, čokoláda-lieskový orech LifeLike Proteínovo-lieskovoorieškové maslo s čokoládou 300 g, čokoláda-lieskový orech
LifeLike Proteínovo-lieskovoorieškové maslo s čokoládou 300 g, čokoláda-lieskový orech

Nová vylepšená receptúra! Lieskovoorieškový krém v kombinácii s odtučneným kakaom, kvalitným srvátkovým proteínom, blahodarným MCT olejom a kokosovým olejom je pre tvoje svaly to „pravé orechové“! Maslo je jemne dosladené erytritolom a steviol glykozidmi.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Vanilla Eli Twister 300 g, vanilkové rožky LifeLike Proteínovo-lieskovoorieškové maslo s čokoládou 300 g, čokoláda-lieskový orech
LifeLike Vanilla Eli Twister 300 g, vanilkové rožky

Chutila ti zimná limitka Vanilla Rolls Twister a nechceš čakať na ďalšie Vianoce? LifeLike má pre teba novinku! V spolupráci s blogerkou Eliškou z @fit_style_with_eli vznikla táto zdravšia alternatíva vianočných vanilkových rožkov.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Proteínové kešu maslo s kokosom 300 g, kešu-kokos-biela čokoláda LifeLike Proteínovo-lieskovoorieškové maslo s čokoládou 300 g, čokoláda-lieskový orech
LifeLike Proteínové kešu maslo s kokosom 300 g, kešu-kokos-biela čokoláda

Nová, vylepšená receptúra! Kombinácia kešu krému so sladkým kokosom, kvalitným srvátkovým proteínom a blahodarným MCT olejom dodá tvojim svalom to najlepšie palivo! Maslo je jemne dosladené erytritolom a steviol glykozidmi.

môžete mať 07.12

Partner: BodyWorld
LifeLike Eggnog Twister 190 g, vaječný likér LifeLike Vanilla Rolls Twister 300 g, vanilkové rožky
LifeLike Eggnog Twister 190 g, vaječný likér

Lahodný orechový krém s príchuťou vaječného likéru. Základ tvoria pražené kešu orechy s jemnou bielou čokoládou a nealkoholickou verziou vaječného likéru. Eggnog Twister ťa prekvapí svojou dokonale krémovou konzistenciou a jemnou chuťou. Zamilujete si ho na prvú lyžičku.

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld
LifeLike Almond Ginger Bread Twister 300 g, perník LifeLike Vanilla Rolls Twister 300 g, vanilkové rožky
LifeLike Almond Ginger Bread Twister 300 g, perník

Vianočný čas je tu zas a s ním aj obľúbené perníkové maslo s vylepšenou chuťou.

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld
LifeLike Vanilla Rolls Twister 300 g, vanilkové rožky LifeLike Vanilla Rolls Twister 300 g, vanilkové rožky
LifeLike Vanilla Rolls Twister 300 g, vanilkové rožky

Neexistujú Vianoce bez vianočného pečiva! A keď je reč o vianočnom pečive, tak nesmú chýbať legendárne vanilkové rožteky! To všetko a ešte viac nájdeš v tejto špeciálnej edícií Lifelike masla s kúskami vlašských orechov a intenzívnou vanilkovou príchuťou! Twister v príchuti vanilkový rohlíček sp…

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld