Lifefood Bio Lifefood Chocolate 80% Cacao 70g
2,70 €

Vysokopercentný čokoláda ochutená prírodnou vanilkou. bez mlieka, sójového emulgátora a cukru, napriek tomu lahodne sladká a jemná. Exkluzívny delikatesa pre milovníkov kvalitnej čokolády. Táto živá (raw) čokoláda je ručne vyrábaná z kvalitných nepražených bio kakaových bôbov.

Lifefood Bio Lifefood Chocolate s kúskami orechov a čerešní 70g
2,80 €

Vysokopercentný čokoláda (60%) Lifefood, je plná sušených čerešní, višní, hrozienok, para orechov a mandlí, bez pridaných produktov a hlavne rafinovaného cukru. Táto živá (raw) čokoláda je ručne vyrábaná z kvalitných nepražených bio kakaových bôbov.

Lifefood Bio tyčinka Lifebar čokoládová 47 g
1,40 €

Chutí čokoládová tyčinka, ktorá dodá telu potrebnú energiu a vitamíny kdekoľvek a kedykoľvek. Či už sme na ceste do školy, kancelárie alebo pred športovým zápasom.

Lifefood Bio tyčinka Lifebar kokosová 47g
1,40 €

Bio kokosová tyčinka dodá nášmu telu potrebnú energiu kdekoľvek a kedykoľvek. Či už sme na ceste do školy, kancelárie alebo pred športovým zápasom.

Lifefood Bio Čokoládový sen 150 g
4,10 €

Luxusný krém z mandlí a raw čokolády, dochutený vanilkou. Zaujme už svojím rafinovaným aróma, rovnako ako chuťou, ktorá sa rozplýva na jazyku. bez pridaného cukru. Sladené agáve sirupom.

Lifefood Bio Life crackers á la pizza 70 g
3,20 €

Tenké krekry fantastické chuti ktorých nebudete mať nikdy dosť. delikátna kombinácia orieškov, semienok, zeleniny a byliniek. Krekry sú vyrobené z prvotriednych surovín v BIO kvalite a sú šetrne sušené tak, aby boli zachované všetky zdraviu prospešné látky.

Lifefood Bio Life Crackers kapustníky RAW 90g
2,90 €

Vita placky, alebo tiež nepečený chlieb, sú vhodné ako chutná alternatíva k pečivu. Sú vyrábané len z výživných celistvých surovín, ako sú semienka, orechy, pohánka, zelenina, bylinky a koreniny.