Lifefood Bio Life crackers Italské RAW 90 g
2,70 €

Placky sú ideálne a veľmi chutnú alternatívou pečiva. neobsahujú lepok, škroby, múku ani žiadne spojivá či kypriace látky. Obsahujú len čisté ingrediencie a sú sušené na 40 ° C, aby nedochádzalo k znehodnoteniu živín.


Lifefood Bio Life crackers olivové 90g
2,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nepečené vita placky s olivami BIO bez obsahu lepku a soli, sú zdravú, chutnú náhradou pečiva. Vyrába sa iba z tých najkvalitnejších BIO surovín a pre uchovanie všetkých potrebných látok sa nesuší pri vyššej teplote než 40 ° C.


Lifefood Bio Lifefood Chocolate 80% Cacao 70g
2,60 €

Vysokopercentný čokoláda ochutená prírodnou vanilkou. bez mlieka, sójového emulgátora a cukru, napriek tomu lahodne sladká a jemná. Exkluzívny delikatesa pre milovníkov kvalitnej čokolády. Táto živá (raw) čokoláda je ručne vyrábaná z kvalitných nepražených bio kakaových bôbov.


Lifefood Bio Lifefood Chocolate s kúskami orechov a čerešní 70g
2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysokopercentný čokoláda (60%) Lifefood, je plná sušených čerešní, višní, hrozienok, para orechov a mandlí, bez pridaných produktov a hlavne rafinovaného cukru. Táto živá (raw) čokoláda je ručne vyrábaná z kvalitných nepražených bio kakaových bôbov.


Lifefood Bio tyčinka Lifebar Plus chia semienka a mladý jačmeň 47g
1,40 €

Lifebar plus čokoláda a konopný proteín BIO NOVINKA! pridaním nových plodín z celého sveta vznikla šťavnatá tyčinka Lifebar Plus. poctivá porcia orieškov, semienok, sušeného ovocia a prírodného arómu, ktorá dodáva vanilka a kokos si doslova zamilujete.


Lifefood Konopný chlieb nepečený BIO 90 g
2,70 €

Nepečené placky s chia a konopným semienkom sú zdravú, chutnú náhradou pečiva. Placky neobsahujú soľ ani lepok. Vyrába sa iba z tých najkvalitnejších BIO surovín a pre uchovanie všetkých potrebných látok sa nesuší pri vyššej teplote ako 40 ° C.