Lifefactory klasický uzáver optic white NEW
7,80 €

Náhradný uzáver optic značky Lifefactory je kompatibilný s fľašami 350, 475 a 650 ml. Spoľahlivé uzatváranie na závit sa postará, aby vám nápoj z fľaše nevytekal. Vďaka úchytu na viečku môžete fľašu pohodlne prenášať tam, kde potrebujete.

Lifefactory AXIS uzáver optic white NEW
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný uzáver AXIS optic značky Lifefactory je kompatibilný s fľašami 350, 475 a 650 ml. Uzáver so slamkou umožní pitie v akejkoľvek polohe vďaka kĺbu. Veľký priemer slamky umožní stredný prietok nápoja a vaše deti si na neho ľahko zvyknú. Vďaka úchytu na viečku môžete fľašu pohodlne prenášať tam, kde potrebujete.

Lifefactory PRESS & GO uzáver onyx NEW
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný uzáver PRESS & GO značky Lifefactory je kompatibilný s fľašami 350, 475 a 650 ml. Uzáver jednoducho otvoríte a zatvoríte jednou rukou. Je ideálny pre rodičov a staršie deti, ktorí chcú v kľude usrkávať svoj nápoj a relaxovať. Vďaka úchytu na viečku môžete fľašu pohodlne prenášať tam, kde potrebujete.

Lifefactory Náustok detský
9,90 €

Lifefactory náustok detský – sada 2 náustkov k fľaštičkám 120 a 250 ml od Lifefactory. Vhodné pre deti od 6 mesiacov Je možné umývať v umývačke, zmeňte ľahko dojčenskú fľašu na detskú.

Lifefactory fľaša klasický uzáver 350 ml
19,90 €

Sklenená Lifefactory fľaša s klasickým uzáverom 350 ml na nápoje. Máte na výber z niekoľkých farebných ochranných silikónových obalov. Fľaša je vyrobená zo sodno-vápenatého skla bez BPA a PBS. Sklo je najvhodnejší materiál pre uchovanie pokrmov, pretože nepreberá pachy a zachováva pôvodnú chuť nápojov a potravín.

Lifefactory Dojčenská fľaša 250 ml
18,90 €

Lifefactory Dojčenská fľaša 250 ml je praktická štýlová sklenená fľaša pre dojčatá, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti od 3 do 6 mesiacov.

Lifefactory ACTIV uzáver NEW
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný uzáver ACTIV značky Lifefactory je kompatibilný s fľašami 350, 475 a 650 ml. Uzáver vďaka veľkému prietoku ponúka jednoduché a rýchle napitie. Odporúčame nosenie len vo zvislej polohe, aby nedošlo k vyliatiu nápoja.

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml je praktická štýlová sklenená fľaštička pre deti už od narodenia, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti cca do 3 mesiacov.

Lifefactory Detská fľaša 250 ml
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Detská fľaša 250 ml je praktická štýlová sklenená fľaša na detské nápoje, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borosilikátové sklo, protišmykový obal z lekárskeho silikónu, možno umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti od pol roka.

Lifefactory fľaša klasický uzáver 650 ml farebné varianty
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálna sklenená Lifefactory fľaša s klasickým uzáverom 650 ml na nápoje vybavená ochranným silikónovým obalom. Fľaša je vyrobená zo skla bez BPA a PBS. Sklo je najvhodnejší materiál pre uchovanie pokrmov, pretože nepreberá pachy a zachováva pôvodnú chuť nápojov a potravín.