Lifefactory fľaša klasický uzáver 650 ml farebné varianty
22,50 € 17,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálna sklenená Lifefactory fľaša s klasickým uzáverom 650 ml na nápoje vybavená ochranným silikónovým obalom. Fľaša je vyrobená zo skla bez BPA a PBS. Sklo je najvhodnejší materiál pre uchovanie pokrmov, pretože nepreberá pachy a zachováva pôvodnú chuť nápojov a potravín.

Lifefactory fľaša klasický uzáver 350 ml
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená Lifefactory fľaša s klasickým uzáverom 350 ml na nápoje. Máte na výber z niekoľkých farebných ochranných silikónových obalov. Fľaša je vyrobená zo sodno-vápenatého skla bez BPA a PBS. Sklo je najvhodnejší materiál pre uchovanie pokrmov, pretože nepreberá pachy a zachováva pôvodnú chuť nápojov a potravín.

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml je praktická štýlová sklenená fľaštička pre deti už od narodenia, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti cca do 3 mesiacov.

Lifefactory Detská fľaša 250 ml
15,50 €

Lifefactory Detská fľaša 250 ml je praktická štýlová sklenená fľaša na detské nápoje, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borosilikátové sklo, protišmykový obal z lekárskeho silikónu, možno umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti od pol roka.

Lifefactory Dojčenská fľaša 250 ml
17,50 €

Lifefactory Dojčenská fľaša 250 ml je praktická štýlová sklenená fľaša pre dojčatá, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti od 3 do 6 mesiacov.

Lifefactory Náustok detský
9,30 €

Lifefactory náustok detský – sada 2 náustkov k fľaštičkám 120 a 250 ml od Lifefactory. Vhodné pre deti od 6 mesiacov Je možné umývať v umývačke, zmeňte ľahko dojčenskú fľašu na detskú.

Lifefactory AXIS uzáver

Lifefactory AXIS uzáver

Hodnotenie: 3
9 €

Náhradný uzáver na fľaše Lifefactory 350 ml, 475 ml a 650 ml. Uzáver Axis (slamka) umožňuje pitie v akejkoľvek, aj vzpriamenej polohe. Uchytenie slamky systémom kĺbu umožňuje pitie z rôznych uhlov. S týmto uzáverom je pitie naozaj pohodlné.