Lifefactory Detská fľaša 250 ml
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Detská fľaša 250 ml je praktická štýlová sklenená fľaša na detské nápoje, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borosilikátové sklo, protišmykový obal z lekárskeho silikónu, možno umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti od pol roka.

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml je praktická štýlová sklenená fľaštička pre deti už od narodenia, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti cca do 3 mesiacov.

Lifefactory Dojčenská fľaša 250 ml
17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Dojčenská fľaša 250 ml je praktická štýlová sklenená fľaša pre dojčatá, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti od 3 do 6 mesiacov.

Lifefactory Sada 2ks dojčenská fľaša 120ml (s hryzátkom)-51%
33,27 € 16,06 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Sada 2ks dojčenská fľaša 120ml (s hryzátkom) – okrem dvoch fľašiek v nežných farbách v balení nájdete aj krásne hryzátko. Praktické sklenené fľaše Lifefactory sú ideálne pre denné použitie. Odolné sklo, ochranný kryt, pre deti od narodenia do 3 mesiacov.

Lifefactory Náustok detský
9,30 €

Lifefactory náustok detský – sada 2 náustkov k fľaštičkám 120 a 250 ml od Lifefactory. Vhodné pre deti od 6 mesiacov Je možné umývať v umývačke, zmeňte ľahko dojčenskú fľašu na detskú.

Lifefactory AKTIV uzáver
9 €

Náhradný uzáver na fľaše Lifefactory 350 ml, 475 ml a 650 ml. Vďaka uzáveru s veľkým prietokom umožňuje rýchle napitie sa a ľahko sa čistí.

Lifefactory AXIS uzáver

Lifefactory AXIS uzáver

Hodnotenie: 5
9 €

Náhradný uzáver na fľaše Lifefactory 350 ml, 475 ml a 650 ml. Uzáver Axis (slamka) umožňuje pitie v akejkoľvek, aj vzpriamenej polohe. Uchytenie slamky systémom kĺbu umožňuje pitie z rôznych uhlov. S týmto uzáverom je pitie naozaj pohodlné.

Lifefactory fľaša klasický uzáver 350 ml
17,10 €

Sklenená Lifefactory fľaša s klasickým uzáverom 350 ml na nápoje. Máte na výber z niekoľkých farebných ochranných silikónových obalov. Fľaša je vyrobená zo sodno-vápenatého skla bez BPA a PBS. Sklo je najvhodnejší materiál pre uchovanie pokrmov, pretože nepreberá pachy a zachováva pôvodnú chuť nápojov a potravín.

Lifefactory fľaša klasický uzáver 475 ml farebné varianty
19,40 €

Sklenená Lifefactory fľaša s klasickým uzáverom 475 ml na nápoje vybavená ochranným silikónovým obalom. Z niekoľkých farebných variantov si vyberie naozaj každý. Fľaša je vyrobená zo sodno-vápenatého skla bez BPA a PBS – nepreberá pachy a zachováva pôvodnú chuť nápojov a potravín.

Lifefactory fľaša klasický uzáver 650 ml farebné varianty
22,50 € 17,60 €

Originálna sklenená Lifefactory fľaša s klasickým uzáverom 650 ml na nápoje vybavená ochranným silikónovým obalom. Fľaša je vyrobená zo skla bez BPA a PBS. Sklo je najvhodnejší materiál pre uchovanie pokrmov, pretože nepreberá pachy a zachováva pôvodnú chuť nápojov a potravín.

Lifefactory sklenená dóza 475 ml
19,20 €

Sklenená dóza s objemom 475 ml na uchovávanie a servírovanie potravín, vhodná aj pre zapekanie v rúre, opatrená silikónovým obalom a viečkom. Nepreberá pachy a chute jedla, nezostávajú farebné škvrny.