Let's play Zvieratková párty s reálnymi zvukmi
31 €

23,53 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si parádnu párty so zvieratkami s množstvom hier a veselých zvukov s farebnou podložkou. Deti si užijú veľa zábavy s touto interaktívnou pestrofarebnou hračkou, ktorá ponúka 5 herných módov a 8 zvukov.


Let's play Beauty set pre malé parádnice
9,30 €

Novinka

Úžasná ružová kabelka pre malé parádnice. V súprave je 9 kusov príslušenstva, ktoré si môžete vďaka praktickej kabelke vziať kamkoľvek. Vyrobené z veľmi odolného a kvalitného materiálu.


Let's play Moje prvé nástroje - 9ks
17,98 €
17,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská prvá hudobná súprava obsahuje celkom 9 súčastí. Skvelý darček pre malých muzikantov. Vytvára u detí vzťah k hudobným nástrojom a celkovo k hudbe. Usporiadaj koncert s kamarátmi.


Let's play Vysokozdvižný vozík 1:16 so zvukmi a svetlom
13,97 €
13,50 €

Novinka

Detailne prepracovaný model vysokozdvižného vozíka ** v mierke 1:16 je ideálny pre deti od 3 rokov, ale tiež aj pre zberateľov týchto zmenšenín. Je detailne spracovaný do posledného detailu. Balenie obsahuje vozík a **paletu.


Let's play Airbrush výtvarná sada Disney princezné
12,53 €

10 €

Posledný kus za túto cenu!

S kreatívnou sadou Airbrush- Disney princeznej je vytváranie originálnych umeleckých diel tak jednoduché. Stačí jednoducho vložiť farbu do pištole, vybrať si predmet a nastriekať ho. Počas niekoľkých sekúnd vytvoríte kresby vašich obľúbených postáv.


Let's play Detský kuchynský mixer
11,75 €

10,40 €

Žiadny kuchár sa nezaobíde bez výkonného kuchynského mixéra, s ktorým možno pripraviť tie najlahodnejšie pokrmy. Mixér po zapnutí vydáva realistické zvuky, deti si s ním užijú veľa kulinárskej zábavy.


Let's play Farma, hrací set
10,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Blikajúci traktorček s prasiatkom v prívese, ktorý vydáva zvuk motora. Hračka na kolieskach je ideálnym pomocníkom v prebúdzaní hravosti dieťaťa a trénovania motoriky. Súčasťou je aj ohrádka pre parkovanie prívesu.


Let's play Hrací domček drevený
104,86 €
103,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pestrofarebný drevený hrací domček je skvelým miestom, kde si deti so svojimi kamarátmi užijú veľa zábavy. Domček môžu deti využívať tiež ako pokladňu s lístkami na divadelné predstavenie.


Let's play Kreatívny set Play - Doh sa 41 súčasťami
23,14 €

18,03 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto výtvarnou sadou môžu deti realizovať svoje umelecké nápady. Pri tvorení si precvičia ručnú prácu, rozvíjajú fantáziu i kreativitu. Sada obsahuje obsahuje rôzne doplnky a nástroje a deti si s ňou užijú veľa hodín zábavy s krásnymi umeleckými výsledkami.


Let's play Navrhovanie účesov u princeznej 14 dielov
16,07 €

13,32 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto česacia hlava o veľkosti 19 cm s veľkým množstvom príslušenstva je skvelý darček pre vašu malú kaderníčku. Môže si vyskúšať veľa rôznych účesov a cvičiť si svoje schopnosti stylistky.


Let's play Supermarket
42,45 €

36,40 €

S týmto supermarketom zažijete veľa zábavy. Hrajte sa s kamarátom alebo kamarátkou a nechajte svojich zákazníkov platiť, zatiaľ čo vy im ako pokladník ponúknete svoje poklady. V obchode predávajte len ten najlepší tovar.


Let's play Hracia sada do záhrady
14,06 €

11,60 €

Novinka

Sada zahŕňa kreatívny hrací stôl v tvare lode a mnoho súčastí do záhrady. Každé náradie je možné uschovať do prenosného boxu. Deti tak môžu pomáhať svojim rodičom v záhrade.


Let's play Airbrush výtvarná sada Disney Ľadové kráľovstvo
12,53 €

10 €

S kreatívnou sadou Airbrush- Disney princeznej je vytváranie originálnych umeleckých diel tak jednoduché. Stačí jednoducho vložiť farbu do pištole, vybrať si predmet a nastriekať ho. Počas niekoľkých sekúnd vytvoríte kresby vašich obľúbených postavičiek z rozprávky Ľadové kráľovstvo.


Let's play Bublinkový strojček - modrá
17,64 €

13,71 €

Deti milujú bublinky, a tak ich určite veľmi poteší tento automatický bublinkovač, ktorý vyrobí toľko bublín, koľko si len budete priať. Stačí naliať bublinkovú zmes a potom už si len užívať bublinkovú zábavu.


Let's play Bublinkový strojček - červená
17,64 €

13,71 €

Deti milujú bublinky, a tak ich určite veľmi poteší tento automatický bublinkovač, ktorý vyrobí toľko bublín, koľko si len budete priať. Stačí naliať bublinkovú zmes a potom už si len užívať bublinkovú zábavu.


Let's play Nákupný košík, 25 dielov
16,07 €

12,70 €

Deti si užijú veľa praktickej zábavy pri hraní na nakupovanie s touto veľkou sadou s nákupným vozíkom. Súčasťou je bohaté príslušenstvo. Stačí už len nákupný zoznam a zábava môže začať!