Let's play Detský kuchynský mixer
11,80 €

Žiadny kuchár sa nezaobíde bez výkonného kuchynského mixéra, s ktorým možno pripraviť tie najlahodnejšie pokrmy. Mixér po zapnutí vydáva realistické zvuky, deti si s ním užijú veľa kulinárskej zábavy.

Let's play Náhradné náplne do bublifuku 0,7l 3ks
9,06 € 8,90 €

Náhradné náplne do bublifuku 0,7l. S týmto náhradným balením do bublifukov a bublinkovačov, dokážete vytvárať megabubliny, ktoré len tak neprasknú. Každé dieťa miluje bublifuky.

Let's play Sada na hranie na cukráreň - zmrzlina a tortičky
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Staňte sa cukrárom a pripravte pre svojich kamarátov a rodinu tie najchutnejšie a najkrajšie zmrzliny. Stačí vybrať príchuť a vložiť kopček do kornútka alebo misky. Akú si dáte?

Let's play Beauty set pre malé parádnice
9,50 €

Úžasná ružová kabelka pre malé parádnice. V súprave je 9 kusov príslušenstva, ktoré si môžete vďaka praktickej kabelke vziať kamkoľvek. Vyrobené z veľmi odolného a kvalitného materiálu.

Let's play Moje prvé nástroje - 9ks-17%
17,98 € 14,90 €

Detská prvá hudobná súprava obsahuje celkom 9 súčastí. Skvelý darček pre malých muzikantov. Vytvára u detí vzťah k hudobným nástrojom a celkovo k hudbe. Usporiadaj koncert s kamarátmi.

Let's play Airbrush výtvarná sada Disney Ľadové kráľovstvo-20%
12,53 € 9,90 €

S kreatívnou sadou Airbrush- Disney princeznej je vytváranie originálnych umeleckých diel tak jednoduché. Stačí jednoducho vložiť farbu do pištole, vybrať si predmet a nastriekať ho. Počas niekoľkých sekúnd vytvoríte kresby vašich obľúbených postavičiek z rozprávky Ľadové kráľovstvo.