Let's play Moje prvé nástroje - 9ks
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská prvá hudobná súprava obsahuje celkom 9 súčastí. Skvelý darček pre malých muzikantov. Vytvára u detí vzťah k hudobným nástrojom a celkovo k hudbe. Usporiadaj koncert s kamarátmi.

Let's play Detský kuchynský mixer
11,75 € 9,40 €

Žiadny kuchár sa nezaobíde bez výkonného kuchynského mixéra, s ktorým možno pripraviť tie najlahodnejšie pokrmy. Mixér po zapnutí vydáva realistické zvuky, deti si s ním užijú veľa kulinárskej zábavy.

Let's play Beauty set pre malé parádnice
9,40 €

Úžasná ružová kabelka pre malé parádnice. V súprave je 9 kusov príslušenstva, ktoré si môžete vďaka praktickej kabelke vziať kamkoľvek. Vyrobené z veľmi odolného a kvalitného materiálu.

Let's play Vysokozdvižný vozík 1:16 so zvukmi a svetlom
13,97 € 13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detailne prepracovaný model vysokozdvižného vozíka ** v mierke 1:16 je ideálny pre deti od 3 rokov, ale tiež aj pre zberateľov týchto zmenšenín. Je detailne spracovaný do posledného detailu. Balenie obsahuje vozík a **paletu.

Let's play Supermarket
42,45 € 35,50 €

S týmto supermarketom zažijete veľa zábavy. Hrajte sa s kamarátom alebo kamarátkou a nechajte svojich zákazníkov platiť, zatiaľ čo vy im ako pokladník ponúknete svoje poklady. V obchode predávajte len ten najlepší tovar.

Let's play Náhradné náplne do bublifuku 0,7l 3ks
9,06 € 8,90 €

Náhradné náplne do bublifuku 0,7l. S týmto náhradným balením do bublifukov a bublinkovačov, dokážete vytvárať megabubliny, ktoré len tak neprasknú. Každé dieťa miluje bublifuky.

Let's play Airbrush výtvarná sada Disney Ľadové kráľovstvo
12,53 € 9,80 €

S kreatívnou sadou Airbrush- Disney princeznej je vytváranie originálnych umeleckých diel tak jednoduché. Stačí jednoducho vložiť farbu do pištole, vybrať si predmet a nastriekať ho. Počas niekoľkých sekúnd vytvoríte kresby vašich obľúbených postavičiek z rozprávky Ľadové kráľovstvo.

Let's play Hrací domček drevený
104,86 € 99,50 €

Pestrofarebný drevený hrací domček je skvelým miestom, kde si deti so svojimi kamarátmi užijú veľa zábavy. Domček môžu deti využívať tiež ako pokladňu s lístkami na divadelné predstavenie.

Let's play Nákupný košík, 25 dielov
16,07 € 12,80 €

Deti si užijú veľa praktickej zábavy pri hraní na nakupovanie s touto veľkou sadou s nákupným vozíkom. Súčasťou je bohaté príslušenstvo. Stačí už len nákupný zoznam a zábava môže začať!

Let's play Bublinkový strojček - modrá
17,64 € 13,90 €

Deti milujú bublinky, a tak ich určite veľmi poteší tento automatický bublinkovač, ktorý vyrobí toľko bublín, koľko si len budete priať. Stačí naliať bublinkovú zmes a potom už si len užívať bublinkovú zábavu.

Let's play Airbrush výtvarná sada Disney princezné
12,53 € 10,60 €

S kreatívnou sadou Airbrush- Disney princeznej je vytváranie originálnych umeleckých diel tak jednoduché. Stačí jednoducho vložiť farbu do pištole, vybrať si predmet a nastriekať ho. Počas niekoľkých sekúnd vytvoríte kresby vašich obľúbených postáv.