Leki Khumbu with SL plus-21%

Leki Khumbu with SL plus

Hodnotenie: 4,7
79,95 € 62,90 €

Trekingové palice disponujú Speed Lock + systémom, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Majú odolný karbidový hrot, ktorý je veľmi flexibilný. Korkové madlo sa nelepí na ruky a nesaje pot. Leki Khumbu with SL plus majú vymeniteľné tanieriky.

Leki Rider

Leki Rider

Hodnotenie: 5
14,95 € 13,90 €

Detské zjazdové palice pre začínajúcich lyžiarov. Zásadná časť tyče je vyrobená z TS hliníka pre väčšiu trvanlivosť a odolnosť pri nízkej váhe. Zakončené hroty Steel Tip pre odraz na tvrdšom i mäkkom snehu. Tanieriky Alpine Basket sú plne vymeniteľné, bez nutnosti použitia montážneho náradia. Leki Rider s rukoväťou Kids Grip pre príjemné držanie.

Leki Khumbu AS with DSS/SL plus-19%
89,95 € 72 €

Odpružené trekingové palice disponujú Speed Lock + systémom, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Má odolný karbidový hrot, ktorý je veľmi flexibilný. Korkové madlo sa nelepí na ruky a nesaje pot. Leki Khumbu AS with DSS / SL plus majú vymeniteľné tanieriky.

Leki Hole XTA Vario
100 € 89,90 €

Trekingové palice disponujú aretačným systémom Speed Lock+, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Sú opatrené anatomicky tvarovaným a plynule nastaviteľným pútkom. Leki Palice XTA Vario majú rukoväť z korku, ktorá zaisťuje prenos sily do stopy.

Leki Palica Wanderfreund Makalu
50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychádzková palica disponuje systémom SpeedLock 2, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Súčasťou je Aergomed rukoväť a ergonomické madlo s predĺženou opornou plochou. Súčasťou je gumová topánka pre chôdzu po spevnenom povrchu. Leki Palica Wanderfreund Makalu má nosnosť v osi až 140 g.

Leki Black Series SLS XTG
130 €

Novinka

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom Superlock pre jednoduché nastavenie dĺžky. Súčasťou je protišmyková rukoväť Aergon Thermo. Leki Black Series SLS XTG majú karbidový hrot.

Leki Hole Instructor Lite
100 € 92 €

Posledný kus za túto cenu!

Palice na nordic walking disponujú aretačným systémom Super Lock+, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Sú vyrobené z vysokopevnostného hliníka a uhlíkového vlákna. Palice Instructor Lite majú rukoväť z prírodného korku, ktoré zamedzuje potenie rúk.

Leki Hole Spin

Leki Hole Spin

Hodnotenie: 4,6
60 € 57,20 €

Palice na nordic walking disponujú aretačným systémom SuperLock+, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku Súčasťou je pútko, ktoré sa pri neočakávanom zachytení palice samovoľne povolí a nedôjde k poraneniu ruky. Leki Hole Spin sú opatrené papučou Power Grip Pad pre odpich na asfalte.

Leki Khumbu Lite
80 €

Novinka

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom SpeedLock+ pre jednoduché nastavenie dĺžky. Súčasťou je pútko, ktoré sa pri ťahu nahor povolí a ruka z neho vykĺzne. Leki Khumbu Lite majú eloxovaný povrch.

Leki Khumbu Lite AS-18%
89,95 € 73 €

Novinka

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom SpeedLock+ pre jednoduché nastavenie dĺžky. Súčasťou je pútko, ktoré sa pri ťahu nahor povolí a ruka z neho vykĺzne. Leki Khumbu Lite AS majú eloxovaný povrch.

Leki Palice Cressida AS-20%

Leki Palice Cressida AS

Hodnotenie: 4
120 € 96 €

Dámske trekingové palice disponujú Speed Lock 2 systémom, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Pútko sa pri neočakávanom zachytení palice samovoľne uvoľní tak, aby nedošlo k poraneniu ruky. Leki Palice Makalu Lite majú madlo Aergon, ktoré je vhodné pre menšie ruky.

Leki Super Micro
40 €

Novinka

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom Superlock pre jednoduché nastavenie dĺžky. Súčasťou je široká plocha na uchopenie pre istú oporu a topánka z vulkanizovaného materiálu. Leki Super Micro sú ideálne na vychádzky.

Leki Alu Vario CC 155-175cm-20%
107,31 € 85,80 €

Nastaviteľné palice Leki Alu Vario CC sú vhodné ako na letný skating na kolieskových korčuliach, tak na bežky. Palice sú vybavené bezpečnostným systémom Trigger Shark 2.0 a dĺžku je možné nastaviť v rozmedzí 155 – 175 cm.

Leki CC 300 black/neonyellow-anthracite
73,16 € 64,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahké bežecké palice. Leki CC 300 black/neonyellow-anthracite-white sú vyrobené z kvalitného karbónu pre vysokú pevnosť a pružnosť. Palice sú vybavené upínacím systémom s technológiou Trigger Shark 2.0 zaisťujúcou dobrý prenos sily a maximálnu kontrolu.

Leki Hole Spin Shark SL

Leki Hole Spin Shark SL

Hodnotenie: 5
80 € 68 €

Palice na nordic walking disponujú aretačným systémom Speed Lock+, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Súčasťou je pútko, ktoré sa pri neočakávanom zachytení palice samovoľne povolí a nedôjde k poraneniu ruky. Leki Hole Spin Shark SL majú nosnosť v osi 75 kg.

Leki MCT Vario TA
170 €

Novinka

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom Superlock 2.0 pre jednoduché nastavenie dĺžky. Nacvakávacie pútko je vyrobené z priedušného a mäkkého materiálu. Leki MCT Vario TA má bezpečnostný systém Cross Shark.

Leki XTA Track, black-anthracite-white-red - zánovné-32%
39,95 € 26,90 €

Zánovné

Bežkárske palice z odľahčeného TS hliníka s integrovanou rukavicou Power Trigger. Nastaviteľná veľkosť od M – L – XL. Rukoväte z mäkšieho materiálu Soft Grip. Povrchová úprava Ultra Sonic pomáha uchovávať celkový vzhľad. Leki XTA Track sa pevnejšie držia, hlavne vďaka rukavicovej slučke.

Leki Airfoil 3D, black-fluorescent red-white-33%
99,95 € 66 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske palice so špeciálnym kvapkovým tvarom Airfoil. Bezpečnostný systém Trigger 3D. Ergonomická rukoväť SL Grip s priehlbinami pre jednotlivé prsty. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfektný odraz. Leki Airfoil 3D, black-fluorescent red-white má taktiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

Leki Dolomit Lite
50 €

Novinka

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom SuperLock pre jednoduché nastavenie dĺžky. Súčasťou je ergonomicky tvarovaná rukoväť s nastaviteľným bezpečnostným popruhom. Leki Dolomitov Lite majú karbidový hrot a nosnosť v osi 140 kg.

Leki Spitfire S blue metallic/white-neonred-31%
92,52 € 63,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Freeride zjazdové palice. Leki Spitfire S blue metallic/white-neonred sú vyrobené z vysokopevnostného hliníka HTS. Hole disponujú pútkom a držadlom Trigger S pre optimálny úchop. V spodnej časti sú vybavené vymeniteľnými tanierikmi Cobra Alpine alebo Big Mountain.

Leki Voyager
50 €

Novinka

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom SuperLock a povrchovou úpravou Ultrasonic finish. Súčasťou je ergonomicky tvarovaná rukoväť s nastaviteľným bezpečnostným popruhom. Leki Voyager majú karbidový hrot a nosnosť v osi 140 kg.

Leki Bliss
40,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske zjazdové palice pre všetky lyžiarky bez rozdielu veku. Hlavná časť tyče je vyrobená z TS hliníka s dôrazom na nízku váhu. Spevnené hroty Carbide Tip pre perfektný odraz. Integrované pútka obmedzujú vypadávanie z ruky na minimum. Leki Bliss s rukoväťou PA safety soft pre príjemné držanie.

Leki Bold Lite S, black-fluorescent red-white
79,95 € 74,80 €

Alpinistické palice z hliníkového materiálu. Bezpečnostný systém Trigger S. Ergonomická rukoväť Slalom Grip pre pevné držanie. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfetný odraz aj v mrazivom počasí. Pútko MLXL. Leki Bold Lite S, black-fluorescent red-white majú tiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

Leki Carbon 11 3D, black-neonyellow-white
139,95 € 130 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske palice z uhlíkového vlákna pre pevnosť aj zachovanie ľahké váhy. Priemer 11 mm. Bezpečnostný systém Trigger 3D. Ergonomická rukoväť s progG Grip pre pevné držanie. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfetný odraz aj v mrazivom počasí. Leki Carbon 11 3D, black-neonyellow-white majú tiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

Leki Carbon 14 3D-34%

Leki Carbon 14 3D

Hodnotenie: 5
119,95 € 78,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske palice z uhlíkového vlákna pre pevnosť i zachovanie ľahkej váhy. Bezpečnostný systém Trigger 3D. Ergonomická rukoväť SL Grip s priehlbinami pre jednotlivé prsty. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfektný odraz aj v mrazivom počasí. Leki Carbon 14 3D majú tiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

Leki Carbon 14 3D Women, black-gold-white
119,95 € 111,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske palice z čistého karbónového materiálu pre zachovanie ľahkosti i pevnosti. Šírka tyče 14 mm. Bezpečnostný systém Trigger 3D. Pútka SML. Ergonomická rukoväť SL Grip s priehlbinami pre jednotlivé prsty. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfektný odraz. Leki Carbon 14 3D Women, black-gold-white majú taktiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

Leki CC 300 black/neonyellow-anthracite - rozbalené-17%
73,16 € 60,20 €

Rozbalené

Lehké běžecké hole. Leki CC 300 black/neonyellow-anthracite-white jsou vyrobeny z kvalitního karbonu pro vysokou pevnost a pružnost. Hole jsou vybaveny upínacím systémem s technologií Trigger Shark 2.0 zajišťující dobrý přenos síly a maximální kontrolu.

Leki CC 300 black/neonyellow-anthracite - zánovné-23%
73,16 € 55,70 €

Zánovné

Lehké běžecké hole. Leki CC 300 black/neonyellow-anthracite-white jsou vyrobeny z kvalitního karbonu pro vysokou pevnost a pružnost. Hole jsou vybaveny upínacím systémem s technologií Trigger Shark 2.0 zajišťující dobrý přenos síly a maximální kontrolu.

Leki Legacy
65 €

Novinka

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom SuperLock+ pre jednoduché nastavenie dĺžky. Súčasťou je ergonomicky tvarovaná rukoväť Evocon z korku so zaoblenou plochou pre pohodlné držanie. Leki Legacy majú karbidový hrot.

Leki Makalu Lite with SL2
99,95 € 95,70 €

Ttrekingové palice disponujú Speed Lock 2 systémom, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Má odolný karbidový hrot, ktorý je veľmi flexibilný. Mäkčené madlo zaisťuje komfortné držanie. Leki Makalu Lite with SL2 plus sú vhodné pre postavy do 75 kg.

Leki Makalu with SL2

Leki Makalu with SL2

Hodnotenie: 5
100 €

Trekingové palice disponujú Speed Lock 2 systémom, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Má odolný karbidový hrot, ktorý je veľmi flexibilný. Mäkčené termoizolačné madlo zaisťuje komfortné držanie. Leki Makalu with SL2 majú vymeniteľné tanieriky.

Leki Mitch black-white-grey-neonyellow
42,19 € 40,60 €

Freeride palice s moderným dizajnom. Leki Mitch black/white-grey-neonyellow sú vyrobené z kvalitného hliníka TS. Palice sú vybavené ergonomickým držadlom Soft Grip zaisťujúcim pohodlný úchop a odnímateľným tanierikom Alpine Basket.

Leki Primacy, black-anthracite-silver
24,95 € 23,90 €

Zjazdové palice pre zapálených jazdcov. Kovová časť je vyrobená zo špeciálne upraveného TS hliníka s dôrazom na nižšiu hmotnosť. Madlá s pútkami Pas Soft obmedzujú vypadávanie z ruky na minimum. Hroty Steel Tip pre odraz aj potrebnú oporu pri oblúku. Leki Primacy sú ošetrené ochranou Ultra Sonic proti vonkajším vplyvom.

Leki Racing Kids

Leki Racing Kids

Hodnotenie: 5
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Leki Racing Kids sú juniorské zjazdové palice v dizajne World Cup po vzore pretekárskych palíc zo svetového pohára. Priemer rúrky je 14 mm.

Leki Racing Kids

Leki Racing Kids

Hodnotenie: 5
22,95 € 22,20 €

Dievčenské lyžiarske palice disponujú bezpečnostnými gripmi PA Safety. Sú opatrené ochranným lakom s leskom Ultra Sonic Finish. Remienok je možné dĺžkovo nastaviť aj keď je navlečený na ruky. Leki Racing Kids sú ideálne na zjazdové lyžovanie.

Leki Racing Kids, fluorescent red-black-neonyellow-22%
22,95 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske palice z hliníkového materiálu. Priemer 14 mm. Bezpečnostná rukoväť PA Safety pre pevné držanie. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfektný odraz aj v mrazivom počasí. Leki Racing Kids, fluorescent red-black-neonyellow sú ideálne zjazdové palice s odnímateľným tanierikom.

Leki Sentinel, black-neonred-white
24,95 € 23,90 €

Lyžiarske zjazdové palice s priemerom 18 mm. Hlavná časť tyče je vyrobená z TS hliníka pre väčšiu odolnosť a s dôrazom na nízku výslednú váhu. Pútka Pas Soft obmedzujú vypadávanie z ruky na minimum. Spevnené hroty pre perfektný odraz. Leki Sentinel s rukoväťou PA safety guard pre príjemné držanie.

Leki Sentinel, black-white

Leki Sentinel, black-white

Hodnotenie: 4,3
19,95 € 19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske zjazdové palice pre aktívnych jazdcov. Hlavná časť tyče je vyrobená z TS hliníka pre väčšiu odolnosť a dôrazom na nízku váhu. Pútka Pas Soft obmedzujú vypadávanie z ruky na minimum. Spevnené hroty pre perfektnú odraz. Leki Sentinel s rukoväťou PA safety guard pre príjemné držanie.

Leki Smart Supreme

Leki Smart Supreme

Hodnotenie: 5
100 €

Posledný kus za túto cenu!

Nordic walkingové palice disponujú aretačným systémom Superlock 2.0 pre jednoduché nastavenie dĺžky. Súčasťou je korková rukoväť s nacvakávacím a plne nastaviteľným pútkom. Leki Smart Supreme má nosnosť v osi 90 kg.

Leki Stella S, white-black-silver-32%
79,95 € 54,10 €

Dámske alpinistické palice z hliníkového materiálu. Priemer trúbky 16 mm. Bezpečnostný systém Trigger S. Ergonomická rukoväť Thermo Grip pre pevné držanie. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfetný odraz aj v mrazivom počasí. Pútka SML. Leki Stella S, white-black-silver majú tiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

Leki Trail Lite
60 €

Novinka

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom Superlock pre jednoduché nastavenie dĺžky. Súčasťou je ergonomicky tvarovaná rukoväť s rozšírenou hornou opornou plochou. Leki Trail Lite majú karbidový hrot a nosnosť v osi 140 kg.

Leki WCR Lite GS 3D, fluorescent red-black-neonyellow-32%
79,95 € 53,70 €

Lyžiarske palice z hliníkového materiálu HTS 6.5 s tvarom Airfoil. Priemer 16 mm. Bezpečnostný systém Trigger 3D. Ergonomická rukoväť Pre G Grip pre pevné držanie. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfektné odraz aj v mrazivom počasí. Pútka SML. Leki WCR Lite GS 3D, fluorescent red-black-neonyellow sú ideálne juniorské palice.

Leki WCR Lite SL 3D, fluorescent red-black-neonyellow-30%
69,95 € 48,90 €

Lyžiarske palice z hliníkového materiálu s tvarom Airfoil. Priemer 16 mm. Bezpečnostný systém Trigger 3D. Ergonomická rukoväť SL Grip pre pevné držanie. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfektné odraz aj v mrazivom počasí. Pútka SML. Leki WCR Lite SL 3D, fluorescent red-black-neonyellow sú ideálne juniorske palice s odnímateľným tanierikom.

Leki WCR SL 3D, fluorescent red-black-neonyellow-33%
99,95 € 66 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske palice z hliníkového materiálu s tvarom Airfoil. Priemer 18 mm. Bezpečnostný systém Trigger 3D. Ergonomická rukoväť SL Grip pre pevné držanie. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfetný odraz aj v mrazivom počasí. Ideálne aerodynamické vlastnosti. Leki WCR SL 3D, fluorescent red-black-neonyellow majú tiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

LEKI – Celosvetové Synonymum pre lyžiarske a trekingové palice

Už v šesťdesiatych rokoch držadlá a tanieriky, ktoré prišli na trh, boli priekopníkmi v novom jednoduchom montážnom systéme nazvanom „LEKIFIX“. V sedemdesiatych rokoch potom boli vyrobené prvé lyžiarske palice pod názvom „LEKI“. V roku 1974 prišla spoločnosť LEKI (zo Švábskej vrchoviny v južnom Nemecku) s prvými teleskopickými palicami na trh a vyvolala vo svete ohromný záujem a rozmach v používaní teleskopických palíc. Aj vďaka tomu, že palice používajú popredné svetové veličiny ako Reinhold Messner, sa stali teleskopické palice štandardným vybavením väčšiny turistov v Alpách. V tom istom roku potom nastal revolučný vývoj vo funkčnom diaľkovo nastaviteľnom systéme vedúcom k prvým nastaviteľným lyžiarskym a trekingovým paliciam.

Za ďalšiu inováciu, s ktorou spoločnosť LEKI prišla na trh, bol považovaný veľmi špeciálny pečúci systém. Tento systém dal hliníkovým rúrkam, používaným pri výrobe trekových a lyžiarskych palíc, dostatok pevnosti. Ďalšie vynálezy ako Pozitívny uhol (korekčná zóna), Ergosoft grip, Trigger-Systém a v poslednej dobe Soft Antishock a Super Lock Systém (s týmto systémom si LEKI nechalo urobiť nezávislé preskúšanie v TUV Bayern a vďaka výsledkom získali ako jediní na svete TUV certifikát kvality), neustále investície do vývoja a prínosy v technickom vybavení a kvalite sú základom stúpajúceho trendu LEKI Lenhart GmbH.

Tieto dlhodobé skúsenosti, komunikácia s pretekármi, názory jednotiek a bláznivých zákazníkov, spolupráca s dealermi a dodávateľmi rovnako tak dobre permanentný vývoj vo výrobe LEKI Lenhart GmbH, dostala firmu medzi jednu z vedúcich výrobcov lyžiarskych, trekingových palíc, palíc pre beh na lyžiach a palíc pre Nordic Walking na svete.

LEKI – Celosvetové Synonymum pre lyžiarske a trekingové palice

Už v šesťdesiatych rokoch držadlá a tanieriky, ktoré prišli na trh, boli priekopníkmi v novom jednoduchom montážnom systéme nazvanom „LEKIFIX“. V sedemdesiatych rokoch potom boli vyrobené prvé lyžiarske palice pod názvom „LEKI“. V roku 1974 prišla spoločnosť LEKI (zo Švábskej vrchoviny v južnom Nemecku) s prvými teleskopickými palicami na trh a vyvolala vo svete ohromný záujem a rozmach v používaní teleskopických palíc. Aj vďaka tomu, že palice používajú popredné svetové veličiny ako Reinhold Messner, sa stali teleskopické palice štandardným vybavením väčšiny turistov v Alpách. V tom istom roku potom nastal revolučný vývoj vo funkčnom diaľkovo nastaviteľnom systéme vedúcom k prvým nastaviteľným lyžiarskym a trekingovým paliciam.

Za ďalšiu inováciu, s ktorou spoločnosť LEKI prišla na trh, bol považovaný veľmi špeciálny pečúci systém. Tento systém dal hliníkovým rúrkam, používaným pri výrobe trekových a lyžiarskych palíc, dostatok pevnosti. Ďalšie vynálezy ako Pozitívny uhol (korekčná zóna), Ergosoft grip, Trigger-Systém a v poslednej dobe Soft Antishock a Super Lock Systém (s týmto systémom si LEKI nechalo urobiť nezávislé preskúšanie v TUV Bayern a vďaka výsledkom získali ako jediní na svete TUV certifikát kvality), neustále investície do vývoja a prínosy v technickom vybavení a kvalite sú základom stúpajúceho trendu LEKI Lenhart GmbH.

Tieto dlhodobé skúsenosti, komunikácia s pretekármi, názory jednotiek a bláznivých zákazníkov, spolupráca s dealermi a dodávateľmi rovnako tak dobre permanentný vývoj vo výrobe LEKI Lenhart GmbH, dostala firmu medzi jednu z vedúcich výrobcov lyžiarskych, trekingových palíc, palíc pre beh na lyžiach a palíc pre Nordic Walking na svete.