Leki Rider pink-white-green-lilac 095 cm 2019/20
1x

Leki Rider

14,95 €
13,90 €

Detské zjazdové palice pre začínajúcich lyžiarov. Zásadná časť tyče je vyrobená z TS hliníka pre väčšiu trvanlivosť a odolnosť pri nízkej váhe. Zakončené hroty Steel Tip pre odraz na tvrdšom i mäkkom snehu. Tanieriky Alpine Basket sú plne vymeniteľné, bez nutnosti použitia montážneho náradia. Leki Rider s rukoväťou Kids Grip pre príjemné držanie.

Tovar od predajcu MALL
Leki Hole Instructor Lite
5x

Leki Hole Instructor Lite

107,60 €

Palice na nordic walking disponujú aretačným systémom Super Lock+, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku. Sú vyrobené z vysokopevnostného hliníka a uhlíkového vlákna. Palice Instructor Lite majú rukoväť z prírodného korku, ktoré zamedzuje potenie rúk.

Tovar od predajcu MALL
Leki Hole Eagle
14x

Leki Hole Eagle

43,90 €

Trekingové palice disponujú aretačným systémom Super Lock, vďaka ktorému si nastavíte dĺžku Sú opatrené ergonomicky tvarovanou rukoväťou s nastaviteľným bezpečnostným popruhom. Leki Palice Eagle majú nosnosť v osi 140 kg.

Tovar od predajcu MALL
-25%
Leki Stella S, white-black-silver, 110 cm

Leki Stella S, white-black-silver

79,95 €
59,90 €

Dámske alpinistické palice z hliníkového materiálu. Priemer trúbky 16 mm. Bezpečnostný systém Trigger S. Ergonomická rukoväť Thermo Grip pre pevné držanie. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfetný odraz aj v mrazivom počasí. Pútka SML. Leki Stella S, white-black-silver majú tiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Leki Trekingová palica Khumbu AS, dark anthracite-orange-black, 110-145 cm

Leki Trekingová palica Khumbu AS, dark anthracite-orange-black, 110-145 cm

79,90 €
62,90 €
Akcia

Trekingová palica LEKI Khumbu AS v tmavo antracitovo-oranžovo-čiernej farbe disponuje systémom Speed Lock+, vďaka ktorému si nastavíte maximálnu možnú dĺžku až na 145 cm. Má odolný karbidový hrot, ktorý umožní veľkú stabilitu pri chôdzi. Anti-shock. Ergonomické korkové madlo zabráni potu a vďaka tomu vám nebude palica kĺzať z ruky.

Tovar od predajcu MALL
-32%
Leki Voyager, darkblue-white, 110-145cm
4x

Leki Voyager

49,95 €
33,90 €
Akcia

Trekkingové palice disponujú aretačným systémom SuperLock a povrchovou úpravou Ultrasonic finish. Súčasťou je ergonomicky tvarovaná rukoväť s nastaviteľným bezpečnostným popruhom. Leki Voyager majú karbidový hrot a nosnosť v osi 140 kg.

Tovar od predajcu MALL
-71%
Leki Mitch black/white-grey-neonyellow 100 cm 2018/19

Leki Mitch black-white-grey-neonyellow

42,19 €
12 €
Akcia

Freeride palice s moderným dizajnom. Leki Mitch black/white-grey-neonyellow sú vyrobené z kvalitného hliníka TS. Palice sú vybavené ergonomickým držadlom Soft Grip zaisťujúcim pohodlný úchop a odnímateľným tanierikom Alpine Basket.

Tovar od predajcu MALL
-26%
Leki Carbon 11 3D black-neonyellow-white 125 cm 2020/21
1x

Leki Carbon 11 3D, black-neonyellow-white

139,95 €
103,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske palice z uhlíkového vlákna pre pevnosť aj zachovanie ľahké váhy. Priemer 11 mm. Bezpečnostný systém Trigger 3D. Ergonomická rukoväť s progG Grip pre pevné držanie. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfetný odraz aj v mrazivom počasí. Leki Carbon 11 3D, black-neonyellow-white majú tiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

Tovar od predajcu MALL
Leki Trekingová palica Makalu Lite AS, black-darček anthracite-petrol, 100-135 cm

Leki Trekingová palica Makalu Lite AS, black-darček anthracite-petrol, 100-135 cm

99,90 €
Novinka

Trekingová palica LEKI Makalu Lite v čierno-tmavo antracitovej farbe disponuje systémom nastavenia Speed Lock 2 pre stanovenie maximálnej možnej dĺžky až na 135 cm. Má vysoko odolný hrot, ktorý umožní veľkú stabilitu pri chôdzi. Anti-shock. Ergonomické madlo AERGON Thermo zabráni potu a vďaka tomu vám nebude palica kĺzať z ruky.

Tovar od predajcu MALL
Leki Primacy black-anthracite-silver 135 cm 2019/20
2x

Leki Primacy, black-anthracite-silver

24,95 €
22,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Zjazdové palice pre zapálených jazdcov. Kovová časť je vyrobená zo špeciálne upraveného TS hliníka s dôrazom na nižšiu hmotnosť. Madlá s pútkami Pas Soft obmedzujú vypadávanie z ruky na minimum. Hroty Steel Tip pre odraz aj potrebnú oporu pri oblúku. Leki Primacy sú ošetrené ochranou Ultra Sonic proti vonkajším vplyvom.

Tovar od predajcu MALL
-14%
Leki Smart Supreme, darkanthracite-neonyellow-white, 100-130cm
1x

Leki Smart Supreme

99,95 €
85,90 €

Nordic walkingové palice disponujú aretačným systémom Superlock 2.0 pre jednoduché nastavenie dĺžky. Súčasťou je korková rukoväť s nacvakávacím a plne nastaviteľným pútkom. Leki Smart Supreme má nosnosť v osi 90 kg.

Tovar od predajcu MALL
-33%
Leki Airfoil 3D, black-fluorescent red-white, 115 cm

Leki Airfoil 3D, black-fluorescent red-white

99,95 €
66,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske palice so špeciálnym kvapkovým tvarom Airfoil. Bezpečnostný systém Trigger 3D. Ergonomická rukoväť SL Grip s priehlbinami pre jednotlivé prsty. Koncový hrot z tvrdokovu pre perfektný odraz. Leki Airfoil 3D, black-fluorescent red-white má taktiež odnímateľný tanierik v dolnej časti.

Tovar od predajcu MALL

LEKI – Celosvetové Synonymum pre lyžiarske a trekingové palice

Už v šesťdesiatych rokoch držadlá a tanieriky, ktoré prišli na trh, boli priekopníkmi v novom jednoduchom montážnom systéme nazvanom „LEKIFIX“. V sedemdesiatych rokoch potom boli vyrobené prvé lyžiarske palice pod názvom „LEKI“. V roku 1974 prišla spoločnosť LEKI (zo Švábskej vrchoviny v južnom Nemecku) s prvými teleskopickými palicami na trh a vyvolala vo svete ohromný záujem a rozmach v používaní teleskopických palíc. Aj vďaka tomu, že palice používajú popredné svetové veličiny ako Reinhold Messner, sa stali teleskopické palice štandardným vybavením väčšiny turistov v Alpách. V tom istom roku potom nastal revolučný vývoj vo funkčnom diaľkovo nastaviteľnom systéme vedúcom k prvým nastaviteľným lyžiarskym a trekingovým paliciam.

Za ďalšiu inováciu, s ktorou spoločnosť LEKI prišla na trh, bol považovaný veľmi špeciálny pečúci systém. Tento systém dal hliníkovým rúrkam, používaným pri výrobe trekových a lyžiarskych palíc, dostatok pevnosti. Ďalšie vynálezy ako Pozitívny uhol (korekčná zóna), Ergosoft grip, Trigger-Systém a v poslednej dobe Soft Antishock a Super Lock Systém (s týmto systémom si LEKI nechalo urobiť nezávislé preskúšanie v TUV Bayern a vďaka výsledkom získali ako jediní na svete TUV certifikát kvality), neustále investície do vývoja a prínosy v technickom vybavení a kvalite sú základom stúpajúceho trendu LEKI Lenhart GmbH.

Tieto dlhodobé skúsenosti, komunikácia s pretekármi, názory jednotiek a bláznivých zákazníkov, spolupráca s dealermi a dodávateľmi rovnako tak dobre permanentný vývoj vo výrobe LEKI Lenhart GmbH, dostala firmu medzi jednu z vedúcich výrobcov lyžiarskych, trekingových palíc, palíc pre beh na lyžiach a palíc pre Nordic Walking na svete.