Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
leguano Barefoot Aktiv antracitové ružová leguano Barefoot Aktiv antracitové ružová
leguano Barefoot Aktiv antracitové ružová

Sú ideálne na športové využitie, pre voľný čas i outdoorové aktivity. Tieto topánky sú ručne šité v Nemecku za použitia najkvalitnejších materiálov. Sú priedušné, ľahko prateľné a majú patentovanú leguano podrážku.

môžete mať 13.12 - 14.12

Partner: Vivantis
leguano Barefoot Go: biela leguano Barefoot Aktiv antracitové ružová
leguano Barefoot Go: biela

Leguano go: white je elegantná šnurovacia bosobota vyrobená z ľahkého a priedušného textilu. Nohy si tak užívajú plnú slobodu pohybu a priameho kontaktu so zemou. Táto minimalistická topánka poskytuje potrebnú voľnosť pohybu pri každej príležitosti.

môžete mať 13.12 - 14.12

Partner: Vivantis
leguano Obuv grafit Beat leguano Barefoot Aktiv antracitové ružová
leguano Obuv grafit Beat

Vysoko kvalitný univerzálny poltopánky. Výberom Leguano Beat 10043070 si vyberiete solídny a osvedčený produkt. Čím sú tieto Leguano topánky také výnimočné? V prvom rade jedinečný dizajn, veľmi ľahké, odolné a veľmi moderné materiály, z ktorých boli vyrobené: (textil).

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna Scio leguano Balerínky čierna Style Tango
leguano Obuv čierna Scio

Môžete risknúť tvrdenie, že topánky Leguano Scio 10052010 sú veľmi vydarenou skladbou. Skvele sa hodia k džínsom aj k štýlovejším outfitom, môžu byť doplnkom aj k športovým košeliam a bundám. Topánky sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania, čo je výkladnou skriňou značky Leguano.

môžete mať 18.12

leguano Balerínky čierna Lady Loop leguano Balerínky čierna Style Tango
leguano Balerínky čierna Lady Loop

Univerzálna obuv pre ženu Leguano Lady Loop 10031010 vám umožní užívať si pohodlie a slobodu každý deň. Ide o športový model odkazujúci na dizajn predchádzajúcich Leguano projektov, ktoré dostali nový vzhľad.

môžete mať 18.12

leguano Balerínky čierna Style Tango leguano Balerínky čierna Style Tango
leguano Balerínky čierna Style Tango

Môžete risknúť tvrdenie, že topánky Leguano Style Tango 10030010styletangoschwarz sú veľmi vydarenou skladbou. Skvele sa hodia k džínsom aj k štýlovejším outfitom, môžu byť doplnkom aj k športovým košeliam a bundám.

môžete mať 18.12

leguano Balerínky fialová Scio leguano Barefoot Thermo čierna (Veľkosť 39)
leguano Balerínky fialová Scio

Módny, balerínky, univerzálny – tak rýchlo môžete opísať model Leguano Scio 10052045. Pozornosť púta najvyššia kvalita spracovania, reprezentovaná materiálom, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál).

môžete mať 18.12

leguano Barefoot Go: čierna leguano Barefoot Thermo čierna (Veľkosť 39)
leguano Barefoot Go: čierna

Go: čierne je elegantná šnurovacia bosobota.

môžete mať 13.12 - 14.12

Partner: Vivantis
leguano Barefoot Thermo čierna (Veľkosť 39) leguano Barefoot Thermo čierna (Veľkosť 39)
leguano Barefoot Thermo čierna (Veľkosť 39)

Bosoboty Leguano thermo sú flexibilné a ultra pohodlné bosoboty s membránou.

môžete mať 13.12 - 14.12

Partner: Vivantis
leguano Dámske barefoot Jar čierna leguano Dámske barefoot Style female perleťová (Veľkosť 41)
leguano Dámske barefoot Jar čierna

Bosoboty Leguano Jara – model sandálového typu, ktorý si zamilujete počas teplých dní. Tieto elegantne čierne topánky sa hodia ku všetkým outfitom. Model je veľmi pohodlný a jeho patentovaná, tenká a flexibilná podrážka zaisťuje ten najlepší barefoot zážitok.

môžete mať 13.12 - 14.12

Partner: Vivantis
leguano Dámske barefoot Style female perleťová (Veľkosť 41) leguano Dámske barefoot Style female perleťová (Veľkosť 41)
leguano Dámske barefoot Style female perleťová (Veľkosť 41)

Bosoboty Leguano female style sú ideálne dámske bosoboty na bežné nosenie. Bosobota perleťovej farby s bielym pruhom, vďaka ktorej bije srdce žien rýchlejšie. So svojim elegantným mixom farieb je možné pružne kombinovať so sukňou, alebo s džínsami.

môžete mať 13.12 - 14.12

Partner: Vivantis
leguano Obuv Style leguano Dámske barefoot Style female perleťová (Veľkosť 41)
leguano Obuv Style

Originál, poltopánky, univerzálny – to sú slová, ktoré najlepšie vystihujú tento jedinečný model Leguano Style 10030999. Pevná konštrukcia a jedinečná podošva vyrobená z veľmi moderných materiálov, ako aj atraktívna cena radia tieto topánky Leguano medzi produkty obzvlášť odporúčané celoročné.

môžete mať 18.12

leguano Obuv biela GO leguano Obuv bordó 36 EU GO
leguano Obuv biela GO

Módny, poltopánky, univerzálny – to sú výrazy, ktoré najlepšie charakterizujú tento jedinečný model Leguano GO 10050025. Pevná štruktúra a špeciálna podošva vyrobená z inovatívnych materiálov, ako aj dobrá cena odlišujú túto Leguano obuv od celoročné produktov.

môžete mať 18.12

leguano Obuv biela Scio leguano Obuv bordó 36 EU GO
leguano Obuv biela Scio

Módne a ležérne – tak sa dajú opísať univerzálne topánky Leguano Scio. Hodia sa k džínsom aj menej formálnemu oblečeniu, aj keď k dnešnému stylingu patrí aj kombinovanie takejto obuvi so športovým sakom. Vzhľad je pripravený vyvážene – moderne, ale aj inšpirovaný tradičnými športovými vzormi.

môžete mať 18.12

leguano Obuv bordó 36 EU GO leguano Obuv bordó 36 EU GO
leguano Obuv bordó 36 EU GO

Určite môžete povedať, že topánky Leguano GO 10050030 sú mimoriadne úspešným návrhom. Tento model sa hodí k džínsom, ale aj k elegantnejším štylizáciám. Topánky môžu byť skvelým doplnkom aj k športovým tričkám a bundám.

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna Beat Schwarz Schwarz leguano Obuv čierna Beat Schwarz Schwarz
leguano Obuv čierna Beat Schwarz Schwarz

Moderný, poltopánky, univerzálny – tak možno stručne charakterizovať model Leguano Beat Schwarz Schwarz 10043010. Pozornosť si zaslúži vysoká kvalita spracovania, ktorú vyjadruje najmä výborný materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (nešpecifikované).

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna GO leguano Obuv čierna Beat Schwarz Schwarz
leguano Obuv čierna GO

Módne a ležérne – tak sa dajú opísať univerzálne topánky Leguano GO 10045070. Hodia sa k džínsom aj menej formálnym outfitom, aj keď k dnešným trendom patrí aj kombinácia takýchto topánok so športovým sakom. Dizajn bol vyvinutý vyvážene – moderný a zároveň odkazujúci na tradičné športové vzory.

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna Spinwyn leguano Obuv čierna Beat Schwarz Schwarz
leguano Obuv čierna Spinwyn

Moderný, poltopánky, univerzálny – tak možno stručne charakterizovať model Leguano Spinwyn 10056010. Pozornosť si zaslúži vysoká kvalita spracovania, ktorú vyjadruje najmä výborný materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál).

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna Aktiv Winter leguano Obuv čierna Aktiv Winter
leguano Obuv čierna Aktiv Winter

Vysoko kvalitný univerzálny pod členok. Výberom Leguano Aktiv Winter 10032010 si vyberiete solídny a osvedčený produkt. Čím sú tieto Leguano topánky také výnimočné? V prvom rade jedinečný dizajn, veľmi ľahké, odolné a veľmi moderné materiály, z ktorých boli vyrobené: (syntetický materiál).

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna 10009012 leguano Obuv čierna Aktiv Winter
leguano Obuv čierna 10009012

Módny, poltopánky, univerzálny – to sú výrazy, ktoré najlepšie charakterizujú tento jedinečný model Leguano 10009012 10009012. Pevná štruktúra a špeciálna podošva vyrobená z inovatívnych materiálov, ako aj dobrá cena odlišujú túto Leguano obuv od celoročné produktov.

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna Aktiv leguano Obuv čierna Aktiv Winter
leguano Obuv čierna Aktiv

Originál, poltopánky, univerzálny – to sú slová, ktoré najlepšie vystihujú tento jedinečný model Leguano Aktiv 10009010. Pevná konštrukcia a jedinečná podošva vyrobená z veľmi moderných materiálov, ako aj atraktívna cena radia tieto topánky Leguano medzi produkty obzvlášť odporúčané leto.

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna Aktiv Plus leguano Obuv čierna Aktiv Plus
leguano Obuv čierna Aktiv Plus

Módne a ležérne – tak sa dajú opísať univerzálne topánky Leguano Aktiv Plus. Hodia sa k džínsom aj menej formálnemu oblečeniu, aj keď k dnešnému stylingu patrí aj kombinovanie takejto obuvi so športovým sakom. Vzhľad je pripravený vyvážene – moderne, ale aj inšpirovaný tradičnými športovými vzormi.

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna Husky leguano Obuv čierna Aktiv Plus
leguano Obuv čierna Husky

Vysoko kvalitný univerzálny celé topánky. Výberom Leguano Husky 10046010 si vyberiete solídny a osvedčený produkt. Čím sú tieto Leguano topánky také výnimočné? V prvom rade jedinečný dizajn, veľmi ľahké, odolné a veľmi moderné materiály, z ktorých boli vyrobené: (syntetický materiál).

môžete mať 18.12

leguano Obuv čierna Kosmo leguano Obuv čierna Aktiv Plus
leguano Obuv čierna Kosmo

Módne a ležérne – tak sa dajú opísať univerzálne topánky Leguano Kosmo 10039010. Hodia sa k džínsom aj menej formálnym outfitom, aj keď k dnešným trendom patrí aj kombinácia takýchto topánok so športovým sakom. Dizajn bol vyvinutý vyvážene – moderný a zároveň odkazujúci na tradičné športové vzory.

môžete mať 18.12

Cieľom topánok leguano je zabezpečiť zdravú a prirodzenú chôdzu (i beh) pre všetky generácie.