leguano Bosoboty leguán chester tmavohnedé zimné (Veľkosť 36)

leguano Bosoboty leguán chester tmavohnedé zimné

197,20 €
194,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Tmavohnedé leguano chester sú elegantné bosoboty, ktoré zahrejú nohy aj v chladných dňoch. To je zaistené novým vlneným vnútrom. Bosoboty chester nie sú vodotesné ani vodoodpudivé, ale môžu byť ošetrené hydroizolačným sprejom. .

Partner: Vivantis
leguano Bosoboty leguán female style peppermint (Veľkosť 39)

leguano Bosoboty leguán female style peppermint

163,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Leguán style female peppermint sú ideálne dámske bosoboty k bežnému noseniu. Bosobota vďaka ktorej bije srdce žien rýchlejšie. So svojím elegantným mixom farieb zažijete nielen skvelé leto.

Partner: Vivantis
leguano Bosoboty leguán aktív slnečne žlté (Veľkosť 44)

leguano Bosoboty leguán aktív slnečne žlté

163,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Bosoboty leguán aktív slnečne žlté sú ideálne na športové využitie, pre voľný čas i outdoorové aktivity. Tieto topánky sú ručne šité v Nemecku za použitia najkvalitnejších materiálov. Sú priedušné, ľahko prateľné a majú patentovanú leguano podrážku.

Partner: Vivantis
leguano Bosoboty Leguano beat stříbrnošedé bílá podrážka (Veľkosť 37)

leguano Bosoboty Leguano beat stříbrnošedé bílá podrážka

185,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Beat striebornošedej s bielou podrážkou sú leguano tenisky pre športové a voľnočasové využitie! Dynamický dizajn a dokonalá konštrukcia umožňuje vysoký komfort a pohodlie pri nosení. Vďaka priamemu kontaktu so zemou a pružné podrážke sú topánky beat obľúbené predovšetkým u športovcov.

Partner: Vivantis
leguano Balerínky čierna 38 EU Lady Loop

leguano Balerínky čierna Lady Loop

205 €
186 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Univerzální boty dámské Leguano Lady Loop 10031010 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Leguano projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

leguano Balerínky fialová 37 EU Scio

leguano Balerínky fialová Scio

153 €
138 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Design modelu Leguano Scio 10052045 upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

leguano Bosoboty Leguanito aktív plus modré (Veľkosť 28)

leguano Bosoboty Leguanito aktív plus modré

107,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Bosoboty Leguanito aktiv plus sú detské barefoot topánky vhodné pre akékoľvek dobrodružstvo, v interiéri alebo vonku, od prvého kroku. Neobmedzujú nožičky v ich slobodnom pohybe a tým podporujú prirodzený vývoj chodidla.

Partner: Vivantis
leguano Bosoboty Leguanito tyrkysové (Veľkosť 24)

leguano Bosoboty Leguanito tyrkysové

59,10 €
Posledný kus za túto cenu!

První krůčky s botami leguanitos. Stejně jako natáhnout ponožky – hotovo – rozběhnout se. Pro vnitřní i venkovní použití, hraní a dovádění.  Dětské bosoboty nabízejí ochranu bez omezení malé nohy v jejím volném pohybu. To znamená, že je přirozený vývoj v probíhajícím procesu optimálně podporován.

Partner: Vivantis
leguano Bosoboty Leguano city black (Veľkosť 39)

leguano Bosoboty Leguano city black

174,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Voľnočasové Leguano city black dokonale ladia ako so športovým, tak aj formálnym outfitom. Čierna farba je oddelená čiernym lemom pozdĺž šnurovania. Čierno-sivé šnúrky dávajú celkovému vzhľadu topánky elegantný ráz. Vďaka prateľnosti sú bosoboty Leguano dobre udržiavateľné.

Partner: Vivantis
leguano Bosoboty leguano go: berry (Veľkosť 39)

leguano Bosoboty leguano go: berry

190,70 €
Posledný kus za túto cenu!

go: berry je elegantná šnurovacia bosobota vyrobená z ľahkého a priedušného textilu. Nohy si tak užívajú plnú slobodu pohybu a priameho kontaktu so zemou. Táto minimalistická topánka poskytuje potrebnú voľnosť pohybu pri každej príležitosti.

Partner: Vivantis
leguano Bosoboty leguano go: white (Veľkosť 36)

leguano Bosoboty leguano go: white

190,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Leguano go: white je elegantná šnurovacia bosobota vyrobená z ľahkého a priedušného textilu. Nohy si tak užívajú plnú slobodu pohybu a priameho kontaktu so zemou. Táto minimalistická topánka poskytuje potrebnú voľnosť pohybu pri každej príležitosti.

Partner: Vivantis
leguano Bosoboty leguano husky hnedé zimné (Veľkosť 38)

leguano Bosoboty leguano husky hnedé zimné

222,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Bosoboty husky sú príjemne teplé zimné barefoot topánky pre pánov aj dámy. Bosoboty husky sú zimné topánky, pohodlné od špičky až po päty. Vďaka zvýšenému členku s polstrovaním zaisťujú ochranu pred mrazom a vetrom. Bosoboty husky budú perfektným doplnkom ležérneho vzhľadu každého z vás.

Partner: Vivantis

Cieľom topánok leguano je zabezpečiť zdravú a prirodzenú chôdzu (i beh) pre všetky generácie.