LED Lovers LED solárne osvetlenie
24,19 €

LED osvetlenie od LED LOVERS je ideálny pre váš vonkajší priestor. LED svetlo môžete pripevniť na stenu svojho domu vo vstupnom priestore alebo ho použiť na osvetlenie garážovej brány alebo terasy. Puzdro lampy je vodotesné, a preto je vhodné do každého. LED svetlo má dva vstavané solárne moduly.

LED Lovers Vonkajšia lampa Oklahama
24,19 €

LED osvetlenie od LED LOVERS je ideálny pre vonkajšie priestory. Osvetlenie môžete pripevniť na stenu svojho domu vo vstupnom priestore alebo ho použiť na osvetlenie garážovej brány alebo terasy. Puzdro svietidla je vodotesné s ochranou IP44.

LED Lovers Verandové svetlo s pohybovým senzorom
15,35 €

Tento bodový reflektor LED LOVERS má žiarovku, ktorú je možné namontovať na steny okolo domu alebo na záhradu. Svetlo možno otáčať o 360 stupňov a pokrýva polomer 5 metrov.

LED Lovers LED solárna svetelná reťaz
11,12 €

LED solárne svetelná reťaz 50 Las Vegas je skvelým osvetlením do každej izby a vždy navodí príjemnú a útulnú atmosféru. Tieto svetelné reťaze sú k dispozícii v teplej bielej a YRGB variante. Reťazce obsahujú až 50 svetiel rozdelených na celkovú dĺžku 5 metrov.

LED Lovers Automatické záhradné svetlá
24,19 €

Súprava 4 solárnych lámp je ideálny pre osvetlenie vašej záhrady, terasy alebo vonkajšieho priestoru. Vďaka sade vonkajších svetiel môžete osvetliť každú cestu alebo cestu vonku.

LED Lovers LED solárne osvetlenie Casablanca
8,81 €

Solárna svetelná reťaz obsahuje 10 farebných LED svetiel. Reťaz napájaný solárnou energiou nevyžaduje žiadne ďalšie batérie ani káble. Po úplnom nabití sa automaticky zapne a vydrží niekoľko hodín. LED kyvadlo vyžaruje jemné, ale jasné svetlo, ktoré každý priestor zútulnia.

LED Lovers Vonkajšia lampa s pohybovým senzorom
14,58 €

Posledný kus za túto cenu!

Lampa Brighton s pohybovým senzorom je ideálnym osvetlením okolo vášho domu alebo napríklad v kôlni alebo v garáži. Lampa sa automaticky zapne, akonáhle detekuje pohyb v tmavom prostredí. Nástenné LED svetlo sa rozsvieti len v prípade potreby a je extrémne energeticky úsporné.

LED Lovers Vonkajšie solárne osvetlenie Kansas
25,73 €

Posledný kus za túto cenu!

Vonkajšie LED nástenné svetlá fungujú ako zabezpečenie s výstražným systémom proti vlámaniu, ktorý vás upozorní na akékoľvek podozrivé pohyby okolo vášho domova. LED žiarovka sa automaticky aktivuje po 30 sekundách, keď je detekovaný pohyb v okolí 3 metrov.