LECLERC Magic Fold Plus
389 €

Posledný kus za túto cenu!

Športový kočík Magic Fold Plus značky LECLERC má unikátny skladací mechanizmus, ktorý uľahčí skladanie aj rozkladanie všetkým rodičom. Postačí vám k tomu iba jedno stlačenie a kočík sa zloží doslova sám. Polohovanie sedadla ocenia hlavne deti, pretože si v polohe v ľahu budú môcť počas prechádzky odpočinúť.

LECLERC Hexagon
599 €

Posledný kus za túto cenu!

Športový kočík Hexagon značky LECLERC má unikátny skladací mechanizmus, ktorý uľahčí skladanie aj rozkladanie všetkým rodičom. Postačí vám k tomu iba jedno stlačenie a kočík sa zloží doslova sám. Polohovanie sedadla ocenia hlavne deti, pretože si v polohe ľahu budú môcť počas prechádzky odpočinúť.

LECLERC Organizér Easy Quick
49,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický organizér Easy Quick značky LECLERC je idálním pomocníkom na prechádzky aj cesty s kočíkom. Prehľadne usporiadané vrecká vám umožnia do neho uložiť všetko, čo budete pre svoje bábätko potrebovať.

LECLERC Moskytiéra
40 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická moskytiéra na kočík značky LECLERC ochráni vaše deti pred dotieravým hmyzom. Jednoduché nasadenie aj odobratie. Deťom nebráni vo výhľade z kočíka.

LECLERC Adaptér na autosedačku
50 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér na autosedačku značky LECLERC vám umožní pripevniť na konštrukciu kočíka autosedačku pre najmenších. Uľahčí vám tak cestovanie autom a prípadné nákupy alebo posúvanie s kočíkom bez nutnosti vybratia bábätka zo sedačky.

LECLERC Clona proti vetru
50 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická clona proti vetru na kočík značky LECLERC ochráni vaše deti pred veterným počasím. Jednoduché nasadenie aj odobratie. Deťom nebráni vo výhľade z kočíka.

LECLERC Prebaľovacia taška Black
90 €

Praktická prebaľovacia taška značky LECLERC je vhodným doplnkom ku kočíku. Špeciálne úchyty vám uľahčia pripevnenie tašky na konštrukciu kočíkov LECLERC. Taška vám umožní mať po ruke všetky potrebné veci pre vaše bábätko aj vonku na prechádzke.

LECLERC Adaptér na hlboké lôžko
50 €

Adaptér na hlboké lôžko značky LECLERC vám umožní pripevniť na konštrukciu športového kočíka hlbokú korbu a vy ho môžete využívať už od narodenia svojho bábätka. Adaptéry ľahko upevníte na korbu a konštrukciu kočíka.

LECLERC Držiak nápojov
17 €

Držiak na nápoje značky LECLERC vám umožní odložiť si váš nápoj a v pokoji viezť kočík alebo sa postarať o vaše bábätko. Držiak ľahko prichytíte na kočík a môžete tak mať svoj nápoj stále pri ruke.

LECLERC Hlboké lôžko Black
299 €

Hlboké lôžko značky LECLERC doplní váš športový kočík a vy ho môžete využívať už od narodenia svojho bábätka. Pohodlné a priestranné lôžko poskytne vášmu bábätku dostatok priestoru pre odpočinok počas prechádzky. Adaptéry na konštrukcii športového kočíka sú súčasťou balenia.

LECLERC Konektor pre dvojičky
70 €

Praktické konektory pre dvojičky značky LECLERC vám umožnia spojiť dva kočíky dohromady a vytvoriť tak jeden. Ideálne pre vytvorenie kočíkov pre dvojičky alebo súrodeneckého kočíka. Konektory kedykoľvek môžete zložiť a viezť tak každý kočík zvlášť.

LECLERC Pláštenka
30 €

Praktická pláštenka na kočík značky LECLERC ochráni vaše deti pred nepriaznivým počasím. Jednoduché nasadenie aj odobratie. Deťom nebráni vo výhľade z kočíka.

LECLERC Wheeled Board
110 €

Praktické stúpadlo Wheeled Board značky LECLERC ocenia hlavne rodičia s malým dieťaťom a bábätkom. Uľahčí vám prechádzku s kočíkom aj keď staršie dieťatko už budú bolieť nožičky. Jednoduché pripevnenie ku kočíku a možnosť nastavenia sedačky podľa potreby.