Learning Resources Závod robotov
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra pre 2 a viac hráčov s tematikou robotov nadchne všetkých členov rodiny. Okrem zábavy je skvelá na poznávanie farieb, sústredenie sa na detaily, trénovanie rýchlosti a precvičovanie očí nielen detí. Hráči medzi sebou pretekajú, ktorý z nich ako prvý nájde správnu hlavu robota. A to nebude vôbec ľahké – na hernej ploche ich je 120.

Learning Resources Model erupcia sopky
82,90 €

Takmer nič nie je tak zaujímavé, ako vybuchujúca sopka priamo vo vašej detskej izbičke. Skúmajte a užívajte si vedu s týmto modelom erupcie sopky. Prvá polovica detailného prierezu sopky ukazuje jej vnútro, zatiaľ čo na druhej môžete trénovať svoje znalosti.

Learning Resources Čarovný skrutkovač - Cestovné kufrík (Travel Set)
31,90 €

Kreatívna stavebnica Čarovný skrutkovač® v kompaktnom cestovnom kufríku. Tvorivá skrutkovacia mozaika pre deti od 3 do 7 rokov s naozajstným aku skrutkovačom v kufríku, ktorá slúži nielen na zábavu, ale aj k rozvoju motorických a ďalších schopností. Nenechá detské ruky zaháľať pri tvorbe rôznych vzorov z veľkých farebných skrutiek. Cestovný kufrík je skvelý kdekoľvek pre zábavnú kreatívnu aktivitu detí, ale bez neporiadku.

Learning Resources Čas - set pre výučbu
22,90 €

Pomôžte malým študentom pochopiť čas a naučiť sa hodiny pomocou týchto úžasných a praktických aktivít. Sada obsahuje spolu 41 dielov, ktoré deťom pomôžu zábavnou formou zistiť a určovať, koľko je vlastne hodín.

Learning Resources Kolekcia minerálov
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ponorte sa do fascinujúceho sveta minerálov a objavujte ich najrôznejšie druhy. Ide o starostlivo vybranú zbierku minerálov, ktoré možno pomocou priloženej tabuľky správne určiť.

Learning Resources Kocky zlomkov
29,90 €

Kocky zlomkov predstavujú praktický matematický prostriedok, ktorý pomáha študentom pochopiť, akými spôsobmi možno zlomky vyjadriť. Pestrofarebné penové kocky vyjadrujú rôzne formy vyjadrenia: číslo, číselná os, oblastné model a model sady. Vydajte sa do sveta zlomkov s touto sadou, matematika sa stane zábavou.

Learning Resources Hodiny na rozloženie
18,90 €

Hodiny sú iba kruhovou číselnou radou. Akonáhle deti túto teóriu pochopia, určovanie času sa pre nich stane jednoduchším. Inovatívne 24 hodinové hodiny s číselnou radou z dielne spoločnosti Learning Resources pomáhajú deťom naučiť sa určovať čas transformáciou číselného riadku na ciferník. Táto pomôcka prináša praktický spôsob, ako prejsť od počítania k určovaniu času.

Learning Resources Farebné kruhy s uhlami
13,90 €

Farebné, odolné kruhy s uhlami z dielne spoločnosti Learning Resources sú skvelou matematickou pomôckou pre všetkých malých počtárov, učiteľov aj rodičov. Táto pomôcka nájde uplatnenie ako v školských triedach a záujmových skupinách, tak aj doma v izbe malého študenta.

Learning Resources Kompletná kolekcia hornín
102,90 €

Ponorte sa do sveta hornín a objavujte ich najrôznejšie druhy. Ide o súpravu piatich kolekcií so starostlivo vybranou zbierkou hornín, ktoré možno pomocou priloženej tabuľky správne určiť. Komplet je skvelou učebnou pomôckou do škôl aj škôlok.

Learning Resources Penový model srdca
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Penový model srdca sa stane nedoceniteľnou študijnou pomôckou v biológii. Model možno roztvoriť a nahliadnuť dovnútra. Vnútri srdcia sú jednotlivé časti popísané v angličtine.

Learning Resources Rez zvieracej bunky
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodiny prírodných vied nikdy neboli zábavnejšie. Rozdeľte túto zvieraciu bunku na dve polovice, skúmajte rez a učte sa jednotlivé časti tejto fascinujúcej bunky. Prvá polovica je označená jednotlivými časťami zvieracej bunky, zatiaľ čo druhá polovica obsahuje iba písmená pre následné opakovanie a kontrolu nových informácií.

Learning Resources Skladacie geometrické tvary
41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava geometrických tvarov, ktoré možno rozložiť tak, aby boli ich strany v jednej rovine! Pomocou tejto sady deti ľahšie pochopia trojrozmerné tvary, povrch, obsah alebo symetriu. Každý geometrický tvar má rozložiteľné strany, ktoré možno vybrať z priehľadného obalu.

Learning Resources Veľký nafukovací glóbus (popisovací)
27,40 € 26,90 €

Veľká nafukovacia lopta glóbus je priehľadná a možno ju ľubovoľne popísať a potom očistiť. Glóbus je bez akýchkoľvek natlačených popiskov, takže je vhodný pre výučbu – na označenie štátov, miest, oceánov alebo obchodných ciest.

Learning Resources Kartičky násobenie s riešením
15,90 €

Zábavná kartová hra pre tréning vašich matematických znalostí, ideálne nielen pre domáce použitie, ale aj pre oddychový čas v škole, či na výukových krúžkoch. Hracie kartičky v troch farebných variantoch naznačujú vašim deťom rôzne matematické úrovne.

Learning Resources Rez rastlinnej bunky
23,90 €

Hodiny prírodných vied nikdy neboli zábavnejšie. Rozdeľte túto rastlinnú bunku na dve polovice, skúmajte rez a učte sa jednotlivé časti tejto fascinujúcej bunky. Prvá polovica je označená jednotlivými časťami rastlinnej bunky, zatiaľ čo druhá polovica obsahuje iba písmená pre následné opakovanie a kontrolu nových informácií.

Learning Resources Miešanie farieb
10,90 €

Pomôcka pre deti na kombinovanie farieb a poznávanie 6 odtieňov farebného spektra. 6 odtieňov farebného spektra je spojených tak, aby si mohli deti kombinovať farby a spoznávať ich nové odtiene.

Learning Resources Penový model oka
23,90 €

Penový model oka, ktorý možno roztvoriť a nahliadnuť dovnútra. Vnútri jednej polky oka sú jednotlivé časti popísané v angličtine. Druhá polovica je popísaná písmenami pre priradenie. Súčasťou balenia je návod tiež v anglickom jazyku.

Learning Resources Anatomický model srdca
31,30 € 29,80 €

Anatomický model srdca je detailne prepracovaný tak, aby bolo možné realisticky spoznať všetky jeho časti. Časti srdca možno odoberať, skúmať a následne zase vrátiť na svoje miesto. Súčasťou sady je aj stojan a manuál ilustrovaný fotografiami.

Learning Resources Domino - čas
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálna hra pre rodinnú zábavu aj výukové lekcie. Obojstranné domino ponúka dve varianty hry – variantu s 12 hodinami a alebo 24 hodinami. Domino má digitálne a analógové ciferníky s farebne označenými hodinami a minútami. Hráči sa pretekajú, kto ako prvý umiestni všetky svoje dieliky.

Learning Resources Domino - farebné zlomky
12,90 €

Ideálna hra pre rodinnú zábavu aj výukové lekcie. Obojstranné domino ponúka dve varianty obrázkov – písané zlomky a ich obrázkové ekvivalenty. Hráči pretekajú, kto ako prvý umiestni všetky svoje dieliky.

Learning Resources Penový model Zeme
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Penový model našej planéty, ktorý možno rozdeliť na dve pologule. Dieťa môže tak skúmať nielen povrch planéty, ale spoznať aj štyri hlavné vrstvy až k jadru, ich teplotu a hrúbku.

Learning Resources Solárna lampa
30,90 €

Skúmajte a pozorujte veci okolo vás s touto lampášom, ktorá skvele padne do detskej ruky vďaka svojej ľahko uchopiteľnej rukoväte. Lucerna sa automaticky nabíja za jasného slnečného svetla, alebo pod lampou. Každá hodina nabíjania poskytuje 30 minút svetla v lucerne. Tá si dokáže uložiť až 15 hodín svetla.

Learning Resources Čarovný skrutkovač - Activity Center
46,90 €

Veľká kreatívna stavebnica ako tvorivá skrutkovacia mozaika nenechá detské ruky zaháľať pri tvorbe rôznych vzorov z veľkých farebných skrutiek. Súprava obsahuje funkčný aku skrutkovač aj ručné náradie a rôzne nadstavce pre pestré zábavné hranie. Veľa farbených predlôh pomôže deťom v tvorení, hlavne na začiatku používania.

Learning Resources Anatomický model mozgu
22,60 €

Anatomický model mozgu umožňuje nahliadnuť do ľudského tela veľmi realistickým a detailným spôsobom. Model možno rozdeliť na dve polovice, z ktorých jedna je s menovkami jednotlivých častí mozgu a druhá iba s písmenami pre možnosti kontroly.

Learning Resources Kolekcia fosílií
23,90 €

Ponorte sa do fascinujúceho sveta fosílií! Ide o kolekciu starostlivo vybraných vzoriek s tabuľkou na priradenie. Pomocou tabuľky určte jednotlivé fosílie a zistite si o nich čo najviac informácií.

Learning Resources Geosafari - Planéty a hviezdy
32,90 €

Vytvorte si nádhernú slnečnú sústavu priamo vo vašej izbičke a vychutnávajte si žiarenie 3D planét a hviezd od firmy Learning Resources. Podporujte malých hvezdárov a vedcov už od útleho veku. Súprava predstavuje skvelý výukový materiál aj dizajnový kúsok, ktorý ozdobí vašu izbičku.

Learning Resources Nájdi a nakŕm svoje šteňa
26,90 €

Šteňatá sa celý deň hrajú v parku a teraz prišiel čas na desiatu! Zatraste psou miskou, aby ste zistili ktoré hravé šteniatko dostane kosť. Potom, hľadajte na doske zodpovedajúceho psa. Najskôr nájdite šteňa zodpovedajúcich farieb a dajte mu kosť. Nájdite a nakŕmte päť psov, potom vyhrávate!

Learning Resources Čelný projektor
24,10 €

Detské svietidlo a projektor v jednom urobí radosť každému zvedavému dieťaťu. Predné svietidlo môžu deti využiť pri mnohých aktivitách, nech vonku (prechádzky, kempy, stanovanie), alebo vo svojej izbičke. Projektor zas ukáže deťom 16 rôznych zvierat na obrázkoch, ktoré sa premietnu napríklad na stenu do vzdialenosti 1 m.

Learning Resources Kocky rovnosti
29,90 €

Kocky rovnosti predstavujú praktický matematický prostriedok, ktorý pomáha študentom pochopiť, aké sú vzťahy medzi zlomkami, desatinnými číslami a percentami. Pestrofarebné penové kocky vyjadrujú rôzne formy: desatinné, percentuálne, zlomkové a plošné modely. Vydajte sa do sveta zlomkov s touto sadou, matematika sa stane zábavou.

Learning Resources Nafukovacia lopta - svet
11,90 €

Tento nafukovací globus umožňuje deťom lepšie spoznať oceány, štáty alebo hlavné mestá. Zopakujte si cez leto zemepis. Učenie totiž môže byť aj zábava a k nej rozhodne prispeje aj táto lopta v podobe glóbusu.

Learning Resources Penový model zuba
23,90 €

Penový model zuba, ktorý možno roztvoriť a nahliadnuť dovnútra. Vnútri jednej polovičky zuba sú jednotlivé časti popísané v angličtine. Druhá polovica je popísaná písmenami pre priradenie. Súčasťou balenia je návod tiež v anglickom jazyku.

Learning Resources Stetoskop
18,90 €

Naozajstný stetoskop pre všetky skúmavé deti. Tento stetoskop pomôže deťom k tomu, aby počuli svoj vlastný tlkot srdca. Stetoskop je pevný a odolný.

Spoločnosť Learning Resources je britskou pobočkou veľké americké firmy a ponúka širokú paletu hier a hračiek, ktoré nielenže deti baví, ale aj pomáhajú osvojiť si pre daný vek dôležité schopnosti. Všetky jej výrobky sú testované a majú certifikáty o nezávadnosti. Teraz už len vybrať pre vaše deti tie pravé.

Spoločnosť Learning Resources je britskou pobočkou veľké americké firmy a ponúka širokú paletu hier a hračiek, ktoré nielenže deti baví, ale aj pomáhajú osvojiť si pre daný vek dôležité schopnosti. Všetky jej výrobky sú testované a majú certifikáty o nezávadnosti. Teraz už len vybrať pre vaše deti tie pravé.