Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Laurastar SMART U system Laurastar LIFT Plus ultimate black
Laurastar SMART U system

Žehliaci systém s profesionálnou žehličkou a inteligentnou žehliacou plochou. Laurastar SMART U system vyniká technológiou Sensteam zachytávajúcou pohyby, ktoré so žehličkou vykonávate a automaticky aktivuje výstup pary. 3D aktívna žehliaca plocha a žehlička v tvare kvapky dokonale narovná textíliu a prožehluje vlákna do hĺbky. 4-rýchlostný nafukovací a odsávací systém podľa potreby vyrovnáva plochu žehliacej dosky a bráni vzniku nežiaducich záhybov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar LIFT Plus pinky pop Laurastar LIFT Plus ultimate black
Laurastar LIFT Plus pinky pop

Parný generátor LAURASTAR Lift Plus s ultratenkou profesionálnou žehličkou so silným parným rázom vašu bielizeň vyžehlí a zároveň vyčistí. Doba zahrievania iba tri minúty a regulátor teploty s vysokou stabilitou pre perfektné výsledky na všetkých druhoch tkanín jedným ťahom!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar LIFT Plus ultimate black Laurastar LIFT Plus ultimate black
Laurastar LIFT Plus ultimate black

Parný generátor LAURASTAR Lift Plus s ultratenkou profesionálnou žehličkou so silným parným rázom vašu bielizeň vyžehlí a zároveň vyčistí. Doba zahrievania iba tri minúty a regulátor teploty s vysokou stabilitou pre perfektné výsledky na všetkých druhoch tkanín jedným ťahom!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar LIFT original red Laurastar Žehlicí prkno COMFORTBOARD GLASSES
Laurastar LIFT original red

Parný generátor Laurastar Lift Plus s ultratenkou profesionálnou žehličkou so silným parným rázom vašu bielizeň vyžehlí a zároveň vyčistí. Doba zahrievania iba tri minúty a regulátor teploty s vysokou stabilitou pre perfektné výsledky na všetkých druhoch tkanín jedným ťahom!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar SMART 1980 system Laurastar Žehlicí prkno COMFORTBOARD GLASSES
Laurastar SMART 1980 system

Žehliaci systém s profesionálnou žehličkou a inteligentnou žehliacou plochou. Laurastar SMART U systém vyniká technológiou Sensteam zachytávajúcou pohyby, ktoré so žehličkou vykonávate a automaticky aktivuje výstup pary. 3D aktívna žehliaca plocha a žehlička v tvare kvapky dokonale narovná textíliu a prožehluje vlákna do hĺbky. 4-rýchlostný nafukovací a odsávací systém podľa potreby vyrovnáva plochu žehliacej dosky a bráni vzniku nežiaducich záhybov. Univerzálny poťah vo výročnom dizajne

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar Žehlicí prkno COMFORTBOARD GLASSES Laurastar Žehlicí prkno COMFORTBOARD GLASSES
Laurastar Žehlicí prkno COMFORTBOARD GLASSES

Kvalitní žehlicí prkno Laurastar v elegantním moderním designu s velkou žehlicí plochou. Prkno COMFORTBOARD GLASSES je určené pro všechny typy parních generátorů. Potah je vyroben ze 100% bavlny a pěnová vycpávka je polyesterová.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar LIFT 1980 Laurastar Žehliaca doska COMFORTBOARD LIPS
Laurastar LIFT 1980

Parný generátor s profesionálnou žehličkou so silným parným rázom vašu bielizeň vyžehlí a zároveň vyčistí. Laurastar Parný generátor LIFT 1980 je vybavený úplne novou a efektívnou elektronikou a regulátorom teploty s vysokou stabilitou. Nové tiché čerpadlo produkuje až o 5 dB menej hluku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar Žehliaca doska COMFORTBOARD LIPS Laurastar Žehliaca doska COMFORTBOARD LIPS
Laurastar Žehliaca doska COMFORTBOARD LIPS

Kvalitná žehliaca doska LAURASTAR v elegantnom modernom dizajne s veľkou žehliacou plochou. Doska COMFORTBOARD LIPS je určená pre všetky typy parných generátorov. Poťah je vyrobený zo 100%bavlny ** a penová vypchávka je **polyesterová.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar IGGI white Laurastar Žehliaca doska COMFORTBOARD LIPS
Laurastar IGGI white

Hygienický naparovač oblečenia. LAURASTAR iggi white disponuje vlastným bojlerom. DMS para o 145 ° C zničí až 99,9% vírusov a baktérií a 100% prachových častíc. Vďaka svojmu kompaktnému prevedeniu je vhodný na cestovanie. Dodávané v luxusnom balení s fľaštičkou, rukavicou a s ochranným sáčkom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar LIFT Xtra titan Laurastar LIFT Xtra aluminium
Laurastar LIFT Xtra titan

Parný generátor s profesionálnou žehličkou so silným parným rázom vašu bielizeň vyžehlí a zároveň vyčistí. Laurastar LIFT Xtra titan je vybavený úplne novou a efektívnou elektronikou a regulátorom teploty s vysokou stabilitou. Nové tiché čerpadlo produkuje až o 5 dB menej hluku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar SMART M system Laurastar LIFT Xtra aluminium
Laurastar SMART M system

Žehliaci systém s profesionálnou žehličkou a inteligentnou žehliacou plochou. Laurastar SMART M system vyniká 3D aktívnou žehliacou plochou a žehlička v tvare kvapky dokonale narovná textíliu a vyžehlí vlákna do hĺbky. 4-rýchlostný nafukovací a odsávací systém podľa potreby vyrovnáva plochu žehliacej dosky a bráni vzniku nežiaducich záhybov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar LIFT Xtra aluminium Laurastar LIFT Xtra aluminium
Laurastar LIFT Xtra aluminium

Parný generátor s profesionálnou žehličkou so silným parným rázom vašu bielizeň vyžehlí a zároveň vyčistí. Laurastar LIFT Xtra aluminium je vybavený úplne novou a efektívnou elektronikou a regulátorom teploty s vysokou stabilitou. Nové tiché čerpadlo produkuje až o 5 dB menej hluku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar SMART I system Laurastar žehliaci systém S Pure Xtra system
Laurastar SMART I system

Žehliaci systém s profesionálnou žehličkou a inteligentnou žehliacou plochou. Laurastar SMART I system vyniká 4-rýchlostným nafukovacím systémom, ktorý podľa potreby vyrovnáva plochu žehliacej dosky. Profesionálna žehlička Laurastar šíri ultra jemnú paru, ktorá sa prispôsobí všetkým typom tkanín. Navyše zlikviduje 99,9 % baktérií, húb a roztočov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar žehliaci systém S Pure Xtra system Laurastar žehliaci systém S Pure Xtra system
Laurastar žehliaci systém S Pure Xtra system

Žehliaci systém s exkluzívnou profesionálnou žehličkou a aktívnym žehliacim stolom pre bezchybné žehlenie. Laurastar S Pure Xtra system s odnímateľným zásobníkom na vodu so vstavaným filtrom proti usadzovaniu vodného kameňa. Patentovaný skladací systém a integrované kolieska uľahčujú manipuláciu s prístrojom. 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar žehliaci systém S Pure Plus system Laurastar žehliaci systém S Pure Xtra system
Laurastar žehliaci systém S Pure Plus system

Žehliaci systém s exkluzívnou profesionálnou žehličkou a aktívnym žehliacim stolom pre bezchybné žehlenie. Laurastar S Pure Plus system s odnímateľným zásobníkom na vodu so vstavaným filtrom proti usadzovaniu vodného kameňa. Patentovaný skladací systém a integrované kolieska uľahčujú manipuláciu s prístrojom. Špeciálny držiak pre vertikálne žehlenie. 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar IGGI red Laurastar LIFT pure white - zánovné
Laurastar IGGI red

Hygienický naparovač oblečenia. Laurastar IGGI red disponuje vlastným bojlerom. DMS para s145 °C zničí až 99,9 % vírusov a baktérií a 100 % prachových častíc. Vďaka svojmu kompaktnému prevedeniu je vhodný na cestovanie. Dodávané v luxusnom balení s fľaštičkou, rukavicou a s ochranným vreckom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar IZZI Plus Laurastar LIFT pure white - zánovné
Laurastar IZZI Plus

Parný generátor s profesionálnou žehličkou so silným parným rázom vašu bielizeň vyžehlí a zároveň vyčistí. Laurastar IZZI Plus ponúka jedinečný ergonomický tvar, vďaka ktorému sa ľahko skladuje. Funguje perfektne na matrace, vankúše, predložky, závesy, pohovky, kuchynské dosky, prebaľovacie pulty, kočíky, plyšové hračky a väčšie predmety a plochy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Zánovné
Laurastar LIFT pure white - zánovné Laurastar LIFT pure white - zánovné
Laurastar LIFT pure white - zánovné

Parný generátor Laurastar Lift s ultratenkou profesionálnou žehličkou so silným parným rázom vašu bielizeň vyžehlí a zároveň vyčistí. Doba zahrievania iba tri minúty a regulátor teploty s vysokou stabilitou pre perfektné výsledky na všetkých druhoch tkanín jedným ťahom!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laurastar žehliaci systém S Pure system Laurastar žehliaci systém S Pure system
Laurastar žehliaci systém S Pure system

Žehliaci systém s exkluzívnou profesionálnou žehličkou a aktívnym žehliacim stolom pre bezchybné žehlenie. Laurastar S Pure system s odnímateľným zásobníkom na vodu s vstavaným filtrom proti usadzovaniu vodného kameňa. Patentovaný skladací systém a integrované kolieska uľahčujú manipuláciu s prístrojom.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Laurastar Žehliaca doska COMFORTBOARD Laurastar žehliaci systém S Pure system
Laurastar Žehliaca doska COMFORTBOARD

Kvalitná žehliaca doska LAURASTAR v elegantnom modernom dizajne s veľkou žehliacou plochou. Doska COMFORTBOARD je určené pre všetky typy parných generátorov. Poťah je vyrobený zo 100% bavlny a penová vypchávka je polyesterová.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL