LARSEN Puzzle set Cirkusový vlak a Safari
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle s veľkým zvieracím dobrodružstvom s cirkusovým vlakom a safari, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Deti v zoo a Arktický život
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote zvierat v ZOO a za polárnym kruhom, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Hasiči a Nemocnica
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle s veľkým dobrodružstvom s hasičmi a nemocnicou, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Dievčatá v kabriolete a Tri princezné
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle s veľkým dievčenským dobrodružstvom s dievčatami na výlete a tromi princeznami, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Kŕmenie a Jazda na koni
10 €

Skvelé puzzle s veľkým zvieracím dobrodružstvom s kŕmením zvieratiek a jazdou na koníkovi, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Mamut a dinosaury
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote v dobe dinosaurov a v dobe mamutov. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Zvieratá v mori a Veľryba, žralok a Titanic MAXI
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote v plytkých moriach a v hlbinách oceánov. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Vlajky sveta a Mapa sveta MAXI
9,30 €

Skvelé puzzle pre výučbu, vašich detí, na osvojenie základných informácií o svetových vlajkách, kontinentoch a ich štátoch. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.


LARSEN Česká ABECEDA s obrázkami puzzle set MAXI
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Učte vaše deti základ Slovenského jazyka zábavnou formou a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzle. Dve puzzle v jednom. Oboje s rôznym motívom pre lepšie naučenie a zapamätanie písmen abecedy.


LARSEN Hodina angličtiny puzzle 2 MAXI
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Učte vaše deti cudzí jazyk zábavnou formou a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzle. Dve puzzle v jednom. Oboje s rôznymi situáciami a slovíčkami pre lepšie naučenie a zapamätanie slovnej zásoby.


LARSEN Hodina angličtiny puzzle 3 MAXI
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Učte vaše deti cudzí jazyk zábavnou formou a to v troch kvalitne a pekne spracovaných puzzle. Tri puzzle v jednom. Každé s rôznymi situáciami a slovíčkami pre lepšie naučenie a zapamätanie slovnej zásoby.


LARSEN Násobenie a delenie puzzle set MAXI
9,30 €

Učte! Vaše deti základné počtové úkony zábavnou formou a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzle.Dve puzzle v jednom. Oboje s rôznym motívom jedno s násobením a druhé s delením.


LARSEN Puzzle set Čas vo svete a Ročné obdobia MAXI
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Naučte vaše deti prečo je všade vo svete iný čas a prečo je v lete teplo a v zime sneh. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvojpuzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Mapa Európy a Mapa Európy s vlajkami MAXI
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle pre výučbu, vašich detí, na osvojenie základných informácií o „starom“ kontinente EURÓPY a vlajkách Európskych štátov. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Slnečná sústava, Súhvezdie, Mesiac MAXI
14,40 €

Skvelé puzzle pre výučbu, vašich detí, na osvojenie základných informácií o vesmíre, planétach našej slnečnej sústavy a súhvezdí. A to v troch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set troch puzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Život na lúke a Život v lese MAXI
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o živote na lúkach a v lesoch. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Život pri rybníku a Život pri mori MAXI
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote pri mori a pri rybníku. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set ZOO MAXI
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Naučte vaše deti rozpoznať veľké množstvo zvierat zábavnou formou a to v troch kvalitne a pekne spracovaných puzzle. Veľký set troch puzzle v jednom, ktoré si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle sada Lúpež v banke a letisko
10 €

Skvelé puzzle s veľkým dobrodružstvom s políciou a bankovými lupičmi na letisku, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


LARSEN Puzzle set Kamión a traktor
10 €

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o veľkých mnohokolových monštrách z Ameriky, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.