LARSEN Puzzle set Mamut a dinosaury
9,79 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote v dobe dinosaurov a v dobe mamutov. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Násobenie a delenie puzzle set MAXI
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Učte! Vaše deti základné počtové úkony zábavnou formou a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzle.Dve puzzle v jednom. Oboje s rôznym motívom jedno s násobením a druhé s delením.

LARSEN Puzzle set Čas vo svete a Ročné obdobia MAXI
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Naučte vaše deti prečo je všade vo svete iný čas a prečo je v lete teplo a v zime sneh. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvojpuzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Deti v zoo a Arktický život
15 €

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote zvierat v ZOO a za polárnym kruhom, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Kamión a traktor
10,20 €

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o veľkých mnohokolových monštrách z Ameriky, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Kŕmenie a Jazda na koni
9,59 € 9,20 €

Skvelé puzzle s veľkým zvieracím dobrodružstvom s kŕmením zvieratiek a jazdou na koníkovi, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Vlajky sveta a Mapa sveta MAXI
9,30 €

Skvelé puzzle pre výučbu, vašich detí, na osvojenie základných informácií o svetových vlajkách, kontinentoch a ich štátoch. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.

LARSEN Hodina angličtiny puzzle 2 MAXI
8,90 €

Učte vaše deti cudzí jazyk zábavnou formou a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzle. Dve puzzle v jednom. Oboje s rôznymi situáciami a slovíčkami pre lepšie naučenie a zapamätanie slovnej zásoby.

LARSEN Hodina angličtiny puzzle 3 MAXI
13,90 €

Učte vaše deti cudzí jazyk zábavnou formou a to v troch kvalitne a pekne spracovaných puzzle. Tri puzzle v jednom. Každé s rôznymi situáciami a slovíčkami pre lepšie naučenie a zapamätanie slovnej zásoby.

LARSEN Puzzle set ZOO MAXI
13,90 €

Naučte vaše deti rozpoznať veľké množstvo zvierat zábavnou formou a to v troch kvalitne a pekne spracovaných puzzle. Veľký set troch puzzle v jednom, ktoré si deti zamilujú.