Lanaform Aróma difuzér Aroma Decor
35,86 €

Difuzér esenciálnych olejov Lanaform Aróma Decor prevonia Váš byt príjemnou vôňou a vďaka jemnému farebnému svetlu navodí príjemnú relaxačnú atmosféru. Difuzér stačí naplniť vodou a pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja.


Lanaform Aroma difuzér Bali
29,90 €

Aromadifuzér Lanaform Bali vytváří jemnou chladnou páru provoněnou oblíbenou aroma esencí. Během provozu šíří modré světlo a díky svému jednoduchému a čistému designu je i zároveň pěkným interiérovým doplňkem.


Lanaform Zrkadlo na stenu s LED osvetlením Wall Mirror
86,62 €

81,11 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetické zrkadlo Lanaform Wall Mirror s desaťnásobným zväčšením a priemerom reflexnej plochy 15 cm je stvorené pre pripevnenie k stene. Otočné kĺby spájajú dve ramená. Táto praktická konštrukcia umožňuje pripraviť zrkadlo do takej pozície, ktorá je pre vás v danej chvíli najvhodnejšie. LED osvetlenie zaručuje, že vám neunikne žiadny detail vašej tváre.


Lanaform Wake Up Light, svetelný budík s rádiom
42,75 €
42,20 €
+ doprava zadarmo

Budík Lanaform Wake-up Light sa inšpiruje východom slnka a spája svetlo so zvukom pre prirodzené budenie. V čase, ktorý si nastavíte, začne prístroj vydávať prirodzený zvuk alebo spustí vašu obľúbenú rozhlasovú stanicu. Vedľa toho poskytuje budík vďaka funkcii stmievania možnosť využiť lampičku na čítanie a uspať vás večer pomocou simulátora západu slnka.


Lanaform HOME MASS čierny

Lanaform HOME MASS čierny

Hodnotenie: 4,5
151 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Už nikdy žiadny stres a bolesti chrbta s masážnou podložkou do auta aj do kancelárie. Masážna podložka Lanaform Home Mass LA110306 urobí z vašej stoličky alebo sedadla masážne kreslo. Podložku si môžete nastaviť do ľubovoľného programu z pestrej ponuky a môžete už len relaxovať.


Lanaform Bublinková podložka do vane AQUA RELAX
101 €
+ doprava zadarmo

Prenosná masážna perličková podložka Lanaform Aqua Relax poskytuje pocit uvoľnenia vďaka vodnej masáži tela. A to všetko len za niekoľko málo minút v domácom prostredí. Podložku je možné pripevniť pomocou prísaviek do akejkoľvek vane. 260 trysiek je rozmiestnených po celej ploche podložky a zaručuje rovnomerné rozloženie hydromasáže. Zvoliť môžete zo 4 automatických programov a z 3 variantov ručného nastavenia.


Lanaform Svetelná terapia Lumino Plus
127,80 €

115 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Světelná terapie Lumino Plus vyzařuje velmi jasné světlo, které nahrazuje přirozené sluneční záření.


Lanaform Led Mirror X10

Lanaform Led Mirror X10

Hodnotenie: 4,5
37,90 €

31,40 €

Elegantné kozmetické zrkadielko Lanaform Led Mirror X10 vám ponúkne maximálny 10-násobok a navyše má LED osvetlenie, takže na seba výborne uvidíte. Z druhej strany poskytuje zrkadlo bežné zobrazenie.


Lanaform Aróma difuzér Java
60,40 €
+ doprava zadarmo

Biely keramický aromadifuzér Java značky Lanaformfarebným osvetlením vytvára spoločne so studenou parou dokonalú relaxačnú atmosféru. Použitie je veľmi jednoduché, stačí ho naplniť vodou a pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja podľa vlastných preferencií. Krásny moderný dizajn vytvára z difuzéra vkusný bytový doplnok.


Lanaform Aróma difuzér Mili
60,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Okrúhly aromadifuzér Mili značky Lanaform vytvára ľahkú chladnú paru prevoňanú obľúbenou aróma esenciou. Použitie je veľmi jednoduché, stačí ho naplniť vodou a pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja podľa vlastných preferencií. Krásny moderný dizajn vytvára z difuzéra vkusný bytový doplnok.


Lanaform Aróma difuzér Moa
60,40 €
+ doprava zadarmo

Biely aromadifuzér Moa značky Lanaform vytvára spoločne s príjemným jemným svetlom dokonalú relaxačnú atmosféru. Použitie je veľmi jednoduché, stačí ho naplniť vodou a pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja podľa vlastných preferencií. Krásny moderný dizajn vytvára z difuzéra vkusný bytový doplnok.


Lanaform Aroma difuzér Noumea, bílá
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý aroma difuzér v elegantním designu Lanaform Noumea vytváří jemnou studenou páru, která s sebou do vašeho domova přináší oblíbenou vůni. Difuzér vyzařuje i jemné světlo a díky svému provedení tvoří stylový bytový doplněk.


Lanaform Aroma difuzér Samoa
56 €
+ doprava zadarmo

lanaform Samoa je aroma difuzér v moderním designu, který má dva nezávislé zásobníky, které nabízí možnost nezávislé aromaterapie při pužití dvou oblíbených aroma esencí.


Lanaform Aroma difuzér Aroma Globe
43,90 €
+ doprava zadarmo

Difuzér esenciálních olejů Lanaform Aroma Globe provoní Váš byt příjemnou vůní a ozdobí diskrétním barevným světlem. Moderní provedení dělá z difuzéru stylový bytový doplněk.


Lanaform Baby Nose Vacuum

Lanaform Baby Nose Vacuum

Hodnotenie: 3,5
44,99 €

33 €

Batériová nosová odsávačka Lanaform Baby Nose Vacuum je vhodná na odsávanie hlienov bábätiek už od narodenia. 2 silikónové nadstavce – kratší silnejší alebo dlhší štíhlejší. Je praktická, má veľmi ľahkú obsluhu a kompaktný tvar umožňujúci použitie aj na cestách.


Lanaform Baby Scale, váha pre dojčatá
46,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská váha Lanaform pre deti od narodenia až do hmotnosti 18 kg má protikĺzavé nožičky a je vybavená funkciou Tare a Hold pre presné meranie s rozlíšením 5 g.


Lanaform Masážny poťah s vyhrievaním BACK MASSAGER LA110304
59,90 €

52 €
+ doprava zadarmo

Už nikdy žiadny stres a bolesti chrbta s masážnou podložkou do bytu aj do kancelárie. Masážna podložka Back Massager LA110304 značky Lanaform urobí z vašej stoličky alebo sedadla masážne kreslo. Podložku si môžete nastaviť do ľubovoľného programu z pestrej ponuky a môžete už len relaxovať.


Lanaform Electronic Scale osobná váha
21,90 €

17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Electronic Scale osobná váha ponúka dokonalú presnosť merania a jednoduchú použiteľnosť vďaka dotykovému ovládaniu. Váha vás nielen zváži, ale aj rozveselí váš domov veselou farbou a originálnym vzhľadom s kresbou. Táto kompaktná tenká váha je vhodná pre hmotnosť do 180 kg. Má veľký displej a možnosť voľby meracích jednotiek (kg / lb).


Lanaform Foot Massager

Lanaform Foot Massager

Hodnotenie: 4
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Teplé masážne papuče Foot Massager udržujú vaše nohy v príjemnom teple a zároveň poskytujú proces masážne procedúry. Je može nastavenie 2 vibračných fáz masáže. Papuče sú prateľné. Prevádzka je na batérie.


Lanaform Foot Warmer

Lanaform Foot Warmer

Hodnotenie: 5
35,99 €
35,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrické vyhrievané papuče Foot Warmer prehrejú vaše nohy za každého počasia. Papuče majú 3 nastaviteľné teplotné stupne, zabudovanú tepelnú ochranu proti prehriatiu, jednoduchý ovládač a časový spínač.


Lanaform Masážny pás Full Mass
71 €
+ doprava zadarmo

Masážny pás Full Mass slúži k vibračnej masáži brucha, chrbta, zadku, stehien a lýtok. Masážny pás je ideálnym spoločníkom pri relaxácii. Možnosť voľby zo šiestich stupňov intenzity masáže alebo programu pre ich vzájomnú kombináciu. Jednoduché ovládanie aj použitie.


Lanaform Hand Warmer
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický vyhrievaný vankúšik značky Lanaform o rozmere cca 28 × 19 cm je ideálnym spoločníkom, rýchlo a ľahko vás zahreje v chladnom, vlhkom a daždivom počasí. Vankúšik je vyrobený z príjemného materiálu a hriať vás bude 2–4 hodiny.


Lanaform Heating Overblanket
59,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická vyhrievaná deka značky Lanaform o rozmere 160×130 cm z veľmi príjemného mäkkého materiálu vás zahreje v chladných dňoch alebo pri prechladnutí. Má nastaviteľnú intenzitu ohrevu a samozrejmosťou je pranie v práčke.


Lanaform Heating Pad

Lanaform Heating Pad

Hodnotenie: 5
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický vyhrievaný vankúš značky Lanaform o rozmere 75 × 40 cm je ideálnym spoločníkom, rýchlo a ľahko vás zahreje v chladnom, vlhkom a daždivom počasí. Má nastaviteľnú intenzitu ohrevu a samozrejmosťou je pranie v práčke.


Lanaform Obojstranné zrkadlo s LED osvetlením Oh Mirror
19,90 €

17,37 €

Posledný kus za túto cenu!

Vreckové zrkadielko Lanaform Oh Mirror o priemere 7 cm poskytuje svojej majiteľke hneď dve reflexné plochy. Jednu s dvojnásobným zväčšením pre presnú úpravu a druhú pre klasickú kontrolu tváre. Zrkadielku nechýba LED osvetlenie po celom jeho obvode, ktoré zaručuje maximálnu presnosť líčenia aj za zníženej viditeľnosti.


Lanaform Masážny prístroj Skin Mass
42,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Masážny prístroj Skin Mass slúži k boju proti celulitíde a obnove sviežej a hladkej pokožky. Prístroj aktívne pôsobí až do hlbších vrstiev pokožky. Možnosť voľby medzi 3 funkciami s odlišnými intenzitami masáže.


Lanaform Stop Cell
28,90 €
27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Masážny prístroj Stop Cell je vysoko efektívnym pomocníkom v boji proti celulitíde. Prístroj pomocou 2 otočných valčekov, ktoré jemne vibrujú, pomáhajú eliminovať pomarančovú kúru a predchádzať tvorbe tukových zásob.


Lanaform Notus LA120117

Lanaform Notus LA120117

Hodnotenie: 4
109 €
+ doprava zadarmo

Výhodou ultrazvukového zvlhčovača vzduchu Lanaform Notus LA120117 je veľa funkcií a regulácia výkonu v širokom rozsahu. Tento elegantný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Lanaform Notus využíva rad funkcií pre vylepšenie klímy doma, v kanceláriách i školách. Zvlhčovač má moderný vzhľad a môže byť elegantným a pritom plne funkčným doplnkom interiérov.


Lanaform Aqua Pillow

Lanaform Aqua Pillow

Hodnotenie: 5
57 €
+ doprava zadarmo

Ortopedický vodný vankúš Aqua Pillow zabezpečuje optimálnu polohu hlavy počas spánku. Pri každej zmene pohybu sa prispôsobí potrebám vášho tela. Vankúš zaisťuje maximálne pohodlie počas spánku. Tvrdosť vankúša možno regulovať podľa množstva vody vo vnútri vankúša.


Lanaform Charly

Lanaform Charly

Hodnotenie: 4
59,60 €
+ doprava zadarmo

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Charly je energeticky nenáročný a vhodný pre deti. Má indikátor prázdneho zásobníka vody, obsah nádrže 5 litrov. Prednosťou je tichá prevádzka Automatická prevádzka na viac ako 17 hodín.


Lanaform LA120113 Trainy

Lanaform LA120113 Trainy

Hodnotenie: 4,5
64 €
+ doprava zadarmo

Zvlhčovač vzduchu Lanaform LA 120113 Train je navrhnutý a skonštruovaný pre rodiny, ktoré potrebujú zvlhčovač vzduchu pre deti. Má veľmi jednoduché použitie, je vybavený nádržkou na 1,8 l, ktorá sa dá ľahko naplniť a uložiť. Ventilačný systém rozptyľuje vodu vo forme studenej pary a tým dodáva požadovanú vlhkosť.


Lanaform Pop Mirror zväčšovacie zrkadielko 10x
11,07 €

8,85 €

Vreckové kozmetické zrkadielko Lanaform Pop Mirror o priemere odrazovej plochy 8 cm s detailným zväčšením až 10-krát, je praktickým doplnkom každej ženy. Nechýbajú ani dve spoľahlivé prísavky na zadnej strane. Tie umožňujú pripevniť zrkadielko takmer ku všetkým druhom povrchu. Vďaka dvom prísavkám ho pripevníte kamkoľvek.


Medzinárodne rešpektovaný a uznávaný belgický výrobca Lanaform zameriava svoje skúsenosti na zdravie, krásu a relaxáciu. Vďaka širokému výberu produktov spĺňa každé špecifické priania zákazníka.

Lanaform bol založený pred 35 rokmi. Teraz ťaží zo svojich skúseností a know-how. Tým sa jeho produkty pre osobnú starostlivosť o zdravie dostali medzi lídrov európskeho trhu.

Vývoj nových produktov na vysokej technologickej úrovni je jednou z hlavných ambícií spoločnosti Lanaform. Priebežný výskum a vývoj napomáha budúcim úspechom spoločnosti. Produkty spoločnosti Lanaform sú zamerané na starostlivosť o zdravie, krásu, relaxáciu a zdravý životný štýl.

Medzinárodne rešpektovaný a uznávaný belgický výrobca Lanaform zameriava svoje skúsenosti na zdravie, krásu a relaxáciu. Vďaka širokému výberu produktov spĺňa každé špecifické priania zákazníka.

Lanaform bol založený pred 35 rokmi. Teraz ťaží zo svojich skúseností a know-how. Tým sa jeho produkty pre osobnú starostlivosť o zdravie dostali medzi lídrov európskeho trhu.

Vývoj nových produktov na vysokej technologickej úrovni je jednou z hlavných ambícií spoločnosti Lanaform. Priebežný výskum a vývoj napomáha budúcim úspechom spoločnosti. Produkty spoločnosti Lanaform sú zamerané na starostlivosť o zdravie, krásu, relaxáciu a zdravý životný štýl.