Lanaform Zrkadlo na stenu s LED osvetlením Wall Mirror
86,62 € 81 €

Kozmetické zrkadlo Lanaform Wall Mirror s desaťnásobným zväčšením a priemerom reflexnej plochy 15 cm je stvorené pre pripevnenie k stene. Otočné kĺby spájajú dve ramená. Táto praktická konštrukcia umožňuje pripraviť zrkadlo do takej pozície, ktorá je pre vás v danej chvíli najvhodnejšie. LED osvetlenie zaručuje, že vám neunikne žiadny detail vašej tváre.

Lanaform Filoo dudlíkový teplomer
12,95 €

Teplomer v cumlíku značky Lanaform pomáha upokojiť dieťatko a rodičom uľahčí meranie teploty. V priebehu niekoľkých minút sa na displeji zobrazí nameraná hodnota a upozorní na prípadnú horúčku bábätka.

Lanaform Baby Scale, váha pre dojčatá
47,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská váha Lanaform pre deti od narodenia až do hmotnosti 18 kg má protikĺzavé nožičky a je vybavená funkciou Tare a Hold pre presné meranie s rozlíšením 5 g.

Lanaform Wake Up Light, svetelný budík s rádiom
42,75 € 40,90 €

Budík Lanaform Wake-up Light sa inšpiruje východom slnka a spája svetlo so zvukom pre prirodzené budenie. V čase, ktorý si nastavíte, začne prístroj vydávať prirodzený zvuk alebo spustí vašu obľúbenú rozhlasovú stanicu. Vedľa toho poskytuje budík vďaka funkcii stmievania možnosť využiť lampičku na čítanie a uspať vás večer pomocou simulátora západu slnka.

Lanaform Heating Pad

Lanaform Heating Pad

Hodnotenie: 4,5
33,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický vyhrievaný vankúš značky Lanaform o rozmere 75 × 40 cm je ideálnym spoločníkom, rýchlo a ľahko vás zahreje v chladnom, vlhkom a daždivom počasí. Má nastaviteľnú intenzitu ohrevu a samozrejmosťou je pranie v práčke.

Lanaform Foot Massager

Lanaform Foot Massager

Hodnotenie: 3,9
23,40 €

Teplé masážne papuče Foot Massager udržujú vaše nohy v príjemnom teple a zároveň poskytujú proces masážne procedúry. Je može nastavenie 2 vibračných fáz masáže. Papuče sú prateľné. Prevádzka je na batérie.

Lanaform Baby Nose Vacuum

Lanaform Baby Nose Vacuum

Hodnotenie: 3,2
44,99 € 33 €

Batériová nosová odsávačka Lanaform Baby Nose Vacuum je vhodná na odsávanie hlienov bábätiek už od narodenia. 2 silikónové nadstavce – kratší silnejší alebo dlhší štíhlejší. Je praktická, má veľmi ľahkú obsluhu a kompaktný tvar umožňujúci použitie aj na cestách.

Lanaform Aroma difuzér Bali
32,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromadifuzér Lanaform Bali vytváří jemnou chladnou páru provoněnou oblíbenou aroma esencí. Během provozu šíří modré světlo a díky svému jednoduchému a čistému designu je i zároveň pěkným interiérovým doplňkem.

Lanaform Masážny prístroj Skin Mass
47,80 €

Masážny prístroj Skin Mass slúži k boju proti celulitíde a obnove sviežej a hladkej pokožky. Prístroj aktívne pôsobí až do hlbších vrstiev pokožky. Možnosť voľby medzi 3 funkciami s odlišnými intenzitami masáže.

Lanaform Aróma difuzér Mili
60,40 € 55,40 €

Okrúhly aromadifuzér Mili značky Lanaform vytvára ľahkú chladnú paru prevoňanú obľúbenou aróma esenciou. Použitie je veľmi jednoduché, stačí ho naplniť vodou a pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja podľa vlastných preferencií. Krásny moderný dizajn vytvára z difuzéra vkusný bytový doplnok.

Lanaform Aroma difuzér Aroma Globe - použité-28%
45,70 € 32,50 €

Použité

Difuzér esenciálních olejů Lanaform Aroma Globe provoní Váš byt příjemnou vůní a ozdobí diskrétním barevným světlem. Moderní provedení dělá z difuzéru stylový bytový doplněk.

Lanaform Stop Cell

Lanaform Stop Cell

Hodnotenie: 1
29,30 €

Masážny prístroj Stop Cell je vysoko efektívnym pomocníkom v boji proti celulitíde. Prístroj pomocou 2 otočných valčekov, ktoré jemne vibrujú, pomáhajú eliminovať pomarančovú kúru a predchádzať tvorbe tukových zásob.

Lanaform Aróma difuzér Java
60,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Biely keramický aromadifuzér Java značky Lanaformfarebným osvetlením vytvára spoločne so studenou parou dokonalú relaxačnú atmosféru. Použitie je veľmi jednoduché, stačí ho naplniť vodou a pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja podľa vlastných preferencií. Krásny moderný dizajn vytvára z difuzéra vkusný bytový doplnok.

Lanaform Charly

Lanaform Charly

Hodnotenie: 4,2
60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Charly je energeticky nenáročný a vhodný pre deti. Má indikátor prázdneho zásobníka vody, obsah nádrže 5 litrov. Prednosťou je tichá prevádzka Automatická prevádzka na viac ako 17 hodín.

Lanaform Obojstranné zrkadlo s LED osvetlením Oh Mirror
19,90 € 17,20 €

Vreckové zrkadielko Lanaform Oh Mirror o priemere 7 cm poskytuje svojej majiteľke hneď dve reflexné plochy. Jednu s dvojnásobným zväčšením pre presnú úpravu a druhú pre klasickú kontrolu tváre. Zrkadielku nechýba LED osvetlenie po celom jeho obvode, ktoré zaručuje maximálnu presnosť líčenia aj za zníženej viditeľnosti.

Lanaform Aromadifuzér Lanaform Bali
32,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromadifuzér Lanaform Bali je veľmi tichý nenápadný, vytvára studenú aroma tizovaný paru. Pri prevádzke šíri modré svetlo. .

Lanaform Masážny poťah s vyhrievaním BACK MASSAGER LA110304
59,90 € 54,80 €

Už nikdy žiadny stres a bolesti chrbta s masážnou podložkou do bytu aj do kancelárie. Masážna podložka Back Massager LA110304 značky Lanaform urobí z vašej stoličky alebo sedadla masážne kreslo. Podložku si môžete nastaviť do ľubovoľného programu z pestrej ponuky a môžete už len relaxovať.

Lanaform Aroma difuzér Noumea, bílá
53,10 €

Jednoduchý aroma difuzér v elegantním designu Lanaform Noumea vytváří jemnou studenou páru, která s sebou do vašeho domova přináší oblíbenou vůni. Difuzér vyzařuje i jemné světlo a díky svému provedení tvoří stylový bytový doplněk.

Lanaform Electronic Scale osobná váha
21,90 € 19,60 €

Electronic Scale osobná váha ponúka dokonalú presnosť merania a jednoduchú použiteľnosť vďaka dotykovému ovládaniu. Váha vás nielen zváži, ale aj rozveselí váš domov veselou farbou a originálnym vzhľadom s kresbou. Táto kompaktná tenká váha je vhodná pre hmotnosť do 180 kg. Má veľký displej a možnosť voľby meracích jednotiek (kg / lb).

Lanaform Hand Warmer

Lanaform Hand Warmer

Hodnotenie: 4
22,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický vyhrievaný vankúšik značky Lanaform o rozmere cca 28 × 19 cm je ideálnym spoločníkom, rýchlo a ľahko vás zahreje v chladnom, vlhkom a daždivom počasí. Vankúšik je vyrobený z príjemného materiálu a hriať vás bude 2–4 hodiny.

Lanaform Nabíjecí termofor Lanaform Hand Warmer
23,50 €

Elektricky nahrievanie hrejúce vankúšik Lanaform Hand Warmer vás udrží niekoľko hodín v teple. Desaťminútové nabíjanie dodá vankúšika Lanaform Hand Warmer dostatok energie až na 4 hodiny. Je určený k lokálnemu nahriatie kĺbov, svalov, dutín a iných častí tela, ktoré potrebujú tepelnú terapiu.

Lanaform Notus LA120117

Lanaform Notus LA120117

Hodnotenie: 4
112,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Výhodou ultrazvukového zvlhčovača vzduchu Lanaform Notus LA120117 je veľa funkcií a regulácia výkonu v širokom rozsahu. Tento elegantný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Lanaform Notus využíva rad funkcií pre vylepšenie klímy doma, v kanceláriách i školách. Zvlhčovač má moderný vzhľad a môže byť elegantným a pritom plne funkčným doplnkom interiérov.

Lanaform Led Mirror X10

Lanaform Led Mirror X10

Hodnotenie: 4,5
37,90 € 35,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné kozmetické zrkadielko Lanaform Led Mirror X10 vám ponúkne maximálny 10-násobok a navyše má LED osvetlenie, takže na seba výborne uvidíte. Z druhej strany poskytuje zrkadlo bežné zobrazenie.

Lanaform Aromadifuzér Lanaform Borneo
49,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromadifuzér Lanaform Borneo produkuje príjemnú a upokojujúce páru. Vďaka veľkej nádržke si môžete užívať vôňa esenciálnych olejov až 12 hodín bez prerušenia. Moderný dizajn difúzora pristane každému interiéru. Materiál je z tvrdeného skla a kovu.

Lanaform Aromadifuzér Lanaform Java
61,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromadifuzér Lanaform Java má upokojujúce účinky a jemné farebné presvetlenia. Perforované keramická gule sa môže stať nevtieravým a decentným dekoratívnym prvkom. Veľmi tichý prístroj vypúšťa aroma tizovaný studenú paru a súčasne vytvára nerušenú pokojnú atmosféru, v ktorej sa môžete uvoľniť. .

Lanaform Dětský zvhlčovač vzduchu Lanaform Charly
69,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvlhčovač vzduchu Lanaform LA120108 Charly je energeticky nenáročný, má veselý vzhľad a je vhodný do priestorov s deťmi. Ventilačný systém rozptyľuje vodu vo forme studenej pary a tým dodáva požadovanú vlhkosť. Zvlhčovač vzduchu Charly je schopný zvlhčovať viac ako 17 hodín.

Lanaform Detský zvhlčovač vzduchu Lanaform Moony
78,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský zvlhčovač vzduchu Moony 3 v 1 so svetelnou projekciou na strop premení detskú izbu v upokojujúce a bezpečné miesto pred spaním. Magická hviezda Moony slúži tiež ako nočná lampička so svetelnou stropné projekciou. Všetky funkcie môžete používať nezávisle na sebe podľa potreby dieťaťa.

Lanaform Foot Warmer

Lanaform Foot Warmer

Hodnotenie: 4,6
35,99 € 34,50 €

Elektrické vyhrievané papuče Foot Warmer prehrejú vaše nohy za každého počasia. Papuče majú 3 nastaviteľné teplotné stupne, zabudovanú tepelnú ochranu proti prehriatiu, jednoduchý ovládač a časový spínač.

Lanaform Heating Overblanket
56,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická vyhrievaná deka značky Lanaform o rozmere 160×130 cm z veľmi príjemného mäkkého materiálu vás zahreje v chladných dňoch alebo pri prechladnutí. Má nastaviteľnú intenzitu ohrevu a samozrejmosťou je pranie v práčke.

Lanaform Kojenecká váha Lanaform Baby Scale
49,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčenská váha Lanaform Baby Scale je pre deti od narodenia do 20 kg určené do domácností. Merací rozsah je v rozmedzí od 100 g do 18 kg, preto vyhovuje pre deti od narodenia do cca 5 rokov veku. Váha sa zapne hlavným ovládacím tlačidlom 0 / I. Po položení dieťaťa sa zobrazí jeho hmotnosť.

Lanaform LA120113 Trainy

Lanaform LA120113 Trainy

Hodnotenie: 4,3
64 € 58,40 €

Zvlhčovač vzduchu Lanaform LA 120113 Train je navrhnutý a skonštruovaný pre rodiny, ktoré potrebujú zvlhčovač vzduchu pre deti. Má veľmi jednoduché použitie, je vybavený nádržkou na 1,8 l, ktorá sa dá ľahko naplniť a uložiť. Ventilačný systém rozptyľuje vodu vo forme studenej pary a tým dodáva požadovanú vlhkosť.

Lanaform Aqua Pillow

Lanaform Aqua Pillow

Hodnotenie: 5
52,99 € 45,30 €

Ortopedický vodný vankúš Aqua Pillow zabezpečuje optimálnu polohu hlavy počas spánku. Pri každej zmene pohybu sa prispôsobí potrebám vášho tela. Vankúš zaisťuje maximálne pohodlie počas spánku. Tvrdosť vankúša možno regulovať podľa množstva vody vo vnútri vankúša.

Lanaform Masážny pás Full Mass
66,80 €

Masážny pás Full Mass slúži k vibračnej masáži brucha, chrbta, zadku, stehien a lýtok. Masážny pás je ideálnym spoločníkom pri relaxácii. Možnosť voľby zo šiestich stupňov intenzity masáže alebo programu pre ich vzájomnú kombináciu. Jednoduché ovládanie aj použitie.

Medzinárodne rešpektovaný a uznávaný belgický výrobca Lanaform zameriava svoje skúsenosti na zdravie, krásu a relaxáciu. Vďaka širokému výberu produktov spĺňa každé špecifické priania zákazníka.

Lanaform bol založený pred 35 rokmi. Teraz ťaží zo svojich skúseností a know-how. Tým sa jeho produkty pre osobnú starostlivosť o zdravie dostali medzi lídrov európskeho trhu.

Vývoj nových produktov na vysokej technologickej úrovni je jednou z hlavných ambícií spoločnosti Lanaform. Priebežný výskum a vývoj napomáha budúcim úspechom spoločnosti. Produkty spoločnosti Lanaform sú zamerané na starostlivosť o zdravie, krásu, relaxáciu a zdravý životný štýl.

Medzinárodne rešpektovaný a uznávaný belgický výrobca Lanaform zameriava svoje skúsenosti na zdravie, krásu a relaxáciu. Vďaka širokému výberu produktov spĺňa každé špecifické priania zákazníka.

Lanaform bol založený pred 35 rokmi. Teraz ťaží zo svojich skúseností a know-how. Tým sa jeho produkty pre osobnú starostlivosť o zdravie dostali medzi lídrov európskeho trhu.

Vývoj nových produktov na vysokej technologickej úrovni je jednou z hlavných ambícií spoločnosti Lanaform. Priebežný výskum a vývoj napomáha budúcim úspechom spoločnosti. Produkty spoločnosti Lanaform sú zamerané na starostlivosť o zdravie, krásu, relaxáciu a zdravý životný štýl.