Lactovit Regeneračné telové mlieko s mliečnymi proteínmi Lactourea
5,20 €

Tělo vé mlieko s obsahom 10% Lactourey hydratuje a obnovuje pokožku. Kyselina mliečna je prirodzený hydratačný faktor, pomáha jej udržiavať ochranný kyslý kožný plášť, má antibakteriálne a protizápalové účinky. Čistá urea je pokožke vlastná látka, ktorá sa nachádza vo vrchných vrstvách.

Lactovit Regeneračný sprchový gél s mliečnymi proteínmi Lactourea
3,80 € 3,20 €

Sprchový gél Lactovit využíva blahodarné účinky mlieka na ľudskú pokožku a dodáva jej bielkoviny a živiny. Rad Lactourea je vhodná najmä na starostlivosť o suchú a veľmi suchú pokožku. Obsiahnuté mliečne proteíny eliminujú nepríjemné prejavy suchej pokožky, ako sú svrbenie, odlupovanie a pnutie.

Lactovit Revitalizujúci sprchový gél pre mužov Men Active 300 ml
2,40 € 2,30 €

Sprchový gél využíva blahodárnych vlastností mlieka a svojim špeciálnym zložením zaisťuje pokožke správnu starostlivosť. Intenzívne pokožku vyživuje a hydratuje. Vďaka obsahu unikátnych mliečnych mikrokapsúl Lactosomas účinkuje presne tam, kde to pokožka najviac potrebuje.

Lactovit Ultra hydratujúce sprchový gél Men Sensitive 300 ml
2,60 €

Sprchový gél využíva blahodárnych vlastností mlieka a svojim špeciálnym zložením zaisťuje pokožke správnu starostlivosť. Zloženie obohatené o vitamíny a proteíny vyživuje a hydratuje pokožku. Zanecháva ju pružnejšia a hladšia. Sprchový gél je vhodný na telo, tvár a vlasy.

Lactovit Ochranný sprchový gél Activit
2,50 € 2,40 €

Sprchový gél využíva blahodárnych účinkov mlieka na ľudskú pokožku a poskytuje jej jemnú starostlivosť. Stres, fyzická záťaž, slnečné lúče, chlad, znečistené porstředí – to všetko vašu pokožku oslabuje a narušuje JeÏi prirodzenú mikroflóru. Pokožka sa stáva mdlú, napnutú a dehydratovanú.

Lactovit Hydratačný penový krém na tvár i telo Lactourea Mousse Cream 250 ml
6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hydratačný penový krém na tvár i telo Lactourea Mousse Cream – výživný ako krém, ľahký ako pena. Jeho matná textúra sa okamžite vstrebáva a pokožku zanecháva absolútne ľahkou. Technológia s mliečnou zložkou Protein Calcium posilňuje pokožku zvnútra, udržuje ju pevnú a mladú.

Lactovit Ochranné telové mlieko Activit 400 ml
5,20 € 4,90 €

Tělo vé mlieko od značky Lactovit prináša to najlepšie pre dokonalú starostlivosť o pokožku. Obsiahnuté vitamíny, minerály a proteíny regenerujú a chránia pokožku. Mliečne mikrokapsule Lactosomas účinkuje presne tam, kde to pokožka najviac potrebuje.

Lactovit Vyživujúce sprchový gél Original
2,40 €

Sprchový gél využíva blahodárnych vlastností mlieka a svojim špeciálnym zložením zaisťuje pokožke správnu starostlivosť. Vďaka obsiahnutým účinným látkam vyživuje a hĺbkovo regeneruje pokožku. Vitamíny dodávajú pokožke hebkosť a zabraňujú jej vysušovaniu.

Lactovit Vyživujúce telové mlieko Original
5,30 € 4,90 €

Tělo vé mlieko intenzívne vyživuje a obnovuje hebkosť i najsuchšie pleti a udržuje ju krásnu po celý deň. Mlieko je dostupné v praktickom balení s pumpičkou.

Lactovit Zpevňující telové mlieko 400 ml
5,20 € 4,70 €

Zpevňující telové mlieko s obsahom kofeínu účinne pôsobí na pokožku. Už po prvej aplikácii bude pokožka pevnejšia, pružnejšia a žiarivejšia. Mliečne mikrokapsule Lactosomas účinkujú presne tam, kde to pokožka najviac potrebuje. Zanecháva pokožku hebkú, jemnú a spevnenú.

Korene značky Lactovit siahajú do Španielska. Vyniká vo využití mlieka, v ktorého kvalitu verili už starí Egypťania. Ich cieľom je vyrábať také produkty, ktoré majú vynikajúce hydratačné schopnosti a aj citlivú pokožku chráni, napríklad vďaka kombinácii kyseliny mliečnej a čistej urey. Vyskúšajte kvality, ktoré ponúka značka Lactovit.

Korene značky Lactovit siahajú do Španielska. Vyniká vo využití mlieka, v ktorého kvalitu verili už starí Egypťania. Ich cieľom je vyrábať také produkty, ktoré majú vynikajúce hydratačné schopnosti a aj citlivú pokožku chráni, napríklad vďaka kombinácii kyseliny mliečnej a čistej urey. Vyskúšajte kvality, ktoré ponúka značka Lactovit.