LABETA a.s. Puding vanilkový bez lepku 40 g
0,40 €

Milujete dezerty, ktoré sú chutné a vďaka ktorým nemusíte v kuchyni tráviť celý deň? Presne jeden taký pre vás máme! Vyskúšajte vynikajúci puding s vanilkovou príchuťou. Vďaka absencii lepku môžete tento päťminútový recept pripraviť aj pre nečakanú návštevu, ktorá trpí intoleranciou na lepok.

LABETA a.s. Puding čokoládový bez lepku 45 g
0,40 €

Amylon Proteín puding je kvalitná zmes na prípravu lahodného dezertu. Produkt neobsahuje žiadne umelé látky a farbivá, pretože je založený iba na preverených surovinách.

LABETA a.s. Chlieb tmavý bezlepkový 500 g
2,10 €

Dostali ste chuť na poctivý domáci chlieb? Vyskúšajte našu zmes na prípravu tmavého bezlepkového pečiva. Nech už bude vaše raňajky na sladko alebo na slano, tento chlieb vás nesklame. Zmes sme pre vás namiešali z kukuričnej a ryžovej múky a nenájdete v nej nijakú ani deproteinovaný pšenicu.

LABETA a.s. Chlieb svetlý bezlepkový 500 g
2,10 €

Radi by ste si na raňajky rovnako ako všetci ostatní dopriali čerstvo upečený chlieb? Práve pre vás sme namiešali zmes na prípravu bieleho bezlepkového pečiva, do ktorej sme pridali výhradne prirodzene bezlepkové suroviny.

LABETA a.s. Vanilínové rohlíčky bez lepku 295 g
2,40 €

Vanilínový rohlíčky sú klasika, ktorá nesmie chýbať na žiadnom vianočnom stole. S bezlepkovú zmesou plnou lieskových orieškov ich budete mať raz dva upečené. A verte, jedna krabica vám nebude stačiť, sú úžasné!.

LABETA a.s. Cheese-cake bez lepku 565 g
2,80 €

Viete, aký dezert patrí celosvetovo k najobľúbenejším a najrozšírenejším? Tipovali ste cheesecake? Máte bod! Tento skvelý, chutný a navyše dokonale ľahký dezert si teraz môžete pripraviť, kedykoľvek naň dostanete chuť. Pripravili sme ho totiž pre vás v bezlepkové variante.

LABETA a.s. Bábovka bez lepku 400 g
2,20 €

Spomínate na ten pocit, keď vojdete do kuchyne vašej babičky a miestností sa line nádherná vôňa čerstvo upečené bábovky? Tak teraz môžete vašu babičku tromfnúť, a to vďaka špeciálnej zmesi na výbornú bábovku, ktorú sme pre vás namiešali z prirodzene bezlepkových surovín.

LABETA a.s. Bagetky zmes bez lepku 400 g
2 €

Zmes na prípravu dvoch veľkých alebo štyroch malých bagetiek neobsahuje lepok. Droždie je súčasťou balenia. Stačí pridať vodu a dve lyžice oleja.

LABETA a.s. Drobenia torta bez lepku 410 g
2,20 €

Lámete si hlavu nad tým, čo si dať dobrého k kávičke? Poradíme – siahnite po ľahkom drobenia torty namiešanom z prirodzene bezlepkovej múky. Či už musíte dodržiavať bezlepkovú diétu alebo nie, drobenie tortu rozplývajúce sa na jazyku si zamilujete. .

LABETA a.s. Muffins kakaové bez lepku 300 g
2,20 €

Nepatríte medzi zbehlé kuchárov? Vyskúšajte naše nové kakaové muffiny bez lepku. Verte, že ich chuť vás jednoducho dostane☺ Tento malý, chutný a ľahký dezert stvorený z prirodzene bezlepkových surovín sa hodí ako pre oslavy, tak skvelú sladkú raňajkách.

LABETA a.s. Perníčky bez lepku 300 g
1,60 €

Medovníčky bez lepku – Vyskúšajte náš recept na dokonalé bezlepkové perníčky. Akonáhle je ochutnáte, rozhodne sa u vás nebudú objavovať len o vianočných sviatkoch.

LABETA a.s. Polievkové korenie bez lepku 205 g
1 €

Čaká vás návšteva a rozhodli ste sa pripraviť na obed vašu obľúbenú polievku? Aby ste dodali polievke vyváženú chuť i aroma, máme pre vás špeciálne namiešané polievkové korenie bez lepku, ktoré jej dodá ešte len ten pravý šmrnc.

LABETA a.s. Tekvicový chlieb bez lepku 550 g
2 €

Pre chvíle, kedy sa vám nechce variť, je ideálne mať po ruke čerstvé pečivo. Pokiaľ vás ale už omrzelo kupované bezlepkové pečivo, jednoducho si pripravte vylepšenú variantu, a to bezlepkový tekvicový chlieb. .

LABETA a.s. Těstoviny - Vřetena mix bez lepku 250 g
2,30 €

Viete, aká je najhoršia kombinácia? Celiatikov a talianska kuchyňa. Našťastie pre vás máme v ponuke farebné cestoviny v tvare vretien, z ktorých si môžete pripraviť vynikajúce talianske pokrmy, a to bez lepku, mlieka, vajec i sóje.

LABETA a.s. Zemiakové knedle bez lepku 300 g
2 €

Ak si ani vy, milí celiaci, neviete predstaviť tento obľúbený pokrm českej kuchyne bez tradičných zemiakových knedlí, máme pre vás dobrú správu. Aj tie môžete mať teraz v bezlepkovej variante, ktorá pre vás bola špeciálne namiešaná s ryžovou a kukuričnou múkou. .

LABETA a.s. Chléb chia s vlákninou 500 g
1,50 €

Prekvapte vašu rodinu či priateľov voňavým a čerstvo upečeným chia chlebom s repnou vlákninou. Uvidíte, že sa po ňom zľahne zem. Navyše ho hravo zvládne každý upiecť v rúre alebo domácej pekárni.

LABETA a.s. Chléb vícezrnný 500 g
1,50 €

Chlieb viaczrnný obsahuje vyšší podiel vlákniny a môžete tešiť na chrumkavú kôrku a nadýchané cesto. Stačí si len pripraviť nejakú zdravú domácu nátierku a výborná večera je na stole.

LABETA a.s. Chléb žitno-pšeničný 450 g
1,50 €

Chlieb ražno-pšeničný je bez zahusťovadiel, farbív a určite uspokojí vaše chuťové poháriky. Vďaka obsahu 46% ražnej múky ho navyše môžete bez obáv zaradiť do vášho zdravého jedálnička.

LABETA a.s. Fruktóza (ovocný cukr) 500 g
2,70 €

Nie všetci majú to šťastie, aby si mohli dopriať sladké, kedykoľvek naň dostanú chuť. Či už kvôli hmotnosti, alebo kvôli problémom s hladinou cukru v krvi. Zatiaľ čo na váhový prírastok treba dohliadnuť, diabetici majú dnes našťastie k dispozícii rôzne alternatívy.

LABETA a.s. Kukuřičná mouka bez lepku 500 g
1,90 €

Čo by ste povedali tomu, že nemusíte hneď jazdiť do Mexika, aby ste si pripravili exkluzívne tortilly? Máme totiž pre vás kukuričnu hladku muku. Hravo s ňou pripravíte nielen placky, ale môžete jej nahradiť aj časť pšeničnej muky a vytvoriť tak vaše obľúbené jedlá v bezlepkovej variante.

LABETA a.s. Perník bez lepku 400 g
2 €

Prečo mať stále na raňajky kašu, keď si môžete upiecť voňavý a chutný bezlepkový perník? Máme pre vás vynikajúce zmes, do ktorej sme pridali iba bezlepkové suroviny, kukuričnú a ryžovú múku, a preto nemusíte mať obavy o vaše zažívanie.

LABETA a.s. Perník směs 540 g
1,30 €

Perník je jednoduchý, rýchly a veľmi chutný dezert, ktorý môžete vylepšiť lekvárom, marmeládou, kokosom, čokoládou, citrónovou polevou alebo čímkoľvek, čo máte radi.

LABETA a.s. Univerzální směs bez lepku 550 g
2 €

Radi pečiete, ale nebaví vás neustále váženie a odhadovania správnych pomerov? My sme si dali tú prácu za vás a pripravili sme pre vás špeciálnu bezlepkovú múku. Zmiešali sme kukuričnú a ryžovú múku, ktorými bez problémov nahradíte múku pšeničnú.

LABETA a.s. Vanilínový cukr 600 g
1,40 €

Vanilkový cukor je obľúbenou prísadou, ktorá má široké použitie nielen pri pečení, ale aj pri príprave koktejlov alebo smoothies. Sladké pokrmy i nápoje totiž jednoducho osladí a zároveň im dodá jedinečné aroma. Tentoraz v eko balení. Nákupom ušetríte 30 sáčkov.