La Siesta Flora sieť family
170 €

153,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rodinná hojdacia sieť La Siesta Flora je charakteristická použitím kvalitných materiálov, farebnou stálosťou a extrémnou pevnosťou. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.


La Siesta Caribeňa sieť single
66,30 €

55,20 €
+ doprava zadarmo

La Siesta Caribeňa sieť single je hojdacia sieť pre jednu osobu z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý design, kvalitu a pohodlie.


La Siesta Colibri sieť single
55,19 €

49,80 €
+ doprava zadarmo

La Siesta Colibri single je extrémne ľahká a skladná sieť pre jednu osobu, vhodná na cesty i do stiesnených priestorov. Vyrobená z priedušného padákového hodvábu.


La Siesta Currambera sedačka double
147,78 €

123,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Závesná hojdacia sedačka pre dve osoby z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.


La Siesta Colibri Camo sieť double
81 €

68,20 €
+ doprava zadarmo

La Siesta Colibri Camo double je extrémne ľahká a skladná sieť pre dve osoby, vhodná na cesty aj do stiesnených priestorov. Vyrobená z priedušného padákového hodvábu v maskáčovom designu.


La Siesta Modesta sedačka
103,33 €

93,50 €
+ doprava zadarmo

Hojdacia sedačka La Siesta Modesta vyrobená z ekologicky pestovanej bavlny. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie, obruba je odolná proti roztrhnutiu.


La Siesta Colibri Padded sieť single
92,10 €

81 €
+ doprava zadarmo

La Siesta Colibri Padded sieť single je extrémne ľahká a skladná sieť pre jednu osobu, vhodná na cesty aj do stiesnených priestorov. Vyrobená z priedušného padákového hodvábu Navyše so závesným zariadením a cestovným obalom.


La Siesta Currambera sieť double
103,33 €

86,10 €
+ doprava zadarmo

Hojdacia sieť pre dve osoby z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.


La Siesta Joki

La Siesta Joki

Hodnotenie: 5
110,74 €

96,40 €
+ doprava zadarmo

Závesný detský vak joki je vyrobený z príjemnej tkaniny a je vystlaný veľkým mäkkým vankúšom. Vak ponúka deťom ideálne miesto k odpočinku.


La Siesta Caribeňa sedačka single
92,22 €

76,80 €
+ doprava zadarmo

Caribeňa sedačka single je vyrobná z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Produkty La Siesta v sebe spájajú dokonalý design, kvalitu a pohodlie.


La Siesta Sonrisa sedačka single
103,33 €

77,90 €
+ doprava zadarmo

Pohodlná závesná sedačka La Siesta Orquidea zo špeciálneho polypropylénové vlákna HamacTex so zabudovanou tyčou. Okraje hojdačky sú pretkané zvlášť hustou sieťou vlákien, čo dáva hojdačke robustnosť a veľkú stabilitu.


La Siesta Carolina síť double
132,96 €

115,60 €
+ doprava zadarmo

Hojdacia sieť pre dve osoby zo 100% bavlny v nádherných farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.


La Siesta Aventura sieť double
92,09 €
88,30 €
+ doprava zadarmo

Hojdacia sieť Aventura pre dve osoby v nádherných farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.


La Siesta Habana sedačka lounger
169,30 €
+ doprava zadarmo

Hojdacia sedačka La Siesta Habana lounger je vyrobená z ekologicky pestovanej bavlny. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie, obruba je odolná proti roztrhnutiu.


La Siesta Hawaii sieť s tyčami double
192,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hojdacia sieť La Siesta Hawaii pre dve osoby s rozpornou tyčou na oboch stranách Vám zabezpečí skvelý oddych a relax. Je ušitá z polyesteru, ktorý zaručuje rýchle schnutie. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie.


La Siesta Modesta sieť

La Siesta Modesta sieť

Hodnotenie: 5
81,11 €

68,60 €
+ doprava zadarmo

Hojdacia sieť La Siesta Modesta pre jednu osobu vyrobená z ekologicky pestovanej bavlny. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie, obruba je odolná proti roztrhnutiu.


La Siesta Orquidea sieť single
66,30 €
62,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hojdacia sieť La Siesta Orquidea pre jednu osobu z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.


La Siesta Sonrisa sieť single
80,60 €
+ doprava zadarmo

Hojdacia sieť La Siesta Orquidea pre jednu osobu z kvalitného materiálu Hamac Tex, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.


La Siesta Yayita

La Siesta Yayita

Hodnotenie: 5
92,22 €
88,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská hojdacia sieť pre najmenších zo 100% bavlny, v ktorej sa im bude sladko zaspávať. Vďaka bezpečnostným popruhom s dá použiť aj ako kolíska.


La Siesta Stojan Canoa sieť
461,20 €
+ doprava zadarmo

Stojan Canoa pre uchytenie hojdacích sietí La Siesta je extrémne pevný a odolnývoči vonkajším podmienkam. Stojan je vybavený patentovaným systémom QuickExtend, ktorý umožňuje rýchle nastavenie a napnutie siete podľa vašich potrieb.


La Siesta Stojan Vela sedačka
578,50 €
+ doprava zadarmo

Stojan Vela pre uchytenie hojdacích sedačiek La Siesta je extrémne stabilný, pevný a odolný voči vonkajším podmienkam. Výšku sedačky si môžete jednoducho nastaviť podľa potreby.


La Siesta Uchycení sedačky Home Rope
18,15 €
17,20 €

Sada Home Rope pro bezpečné zavěšení houpacích sedaček La Siesta ke stropu či trámu. Nový fixační systém je revolucí v oblasti zavěšení houpacích sítí a křesel. Materiál je odolný proti UV záření i ostatním vlivům počasí.


La Siesta Uchycení sedačky Tree Rope
13,60 €

Sada Tree Rope pro bezpečné zavěšení houpacích sedaček La Siesta** ke stromu. Nový fixační systém je revolucí v oblasti zavěšení houpacích sítí a křesel. Materiál je odolný proti UV záření i ostatním vlivům počasí.


La Siesta Uchycení sedačky Universal
23 €

Sada Universal pro bezpečné zavěšení houpací sedačky La Siesta ke stropu, trámu či stromu. Nový fixační systém je revolucí v oblasti zavěšení houpacích sítí a křesel. Materiál je odolný proti UV záření i ostatním vlivům počasí.


La Siesta Uchycení sítě Tree Rope
23 €

Sada Tree Rope pro bezpečné zavěšení houpacích sítí La Siesta** ke stromu. Nový fixační systém je revolucí v oblasti zavěšení houpacích sítí a křesel. Materiál je odolný proti UV záření i ostatním vlivům počasí.


La Siesta Colibri sieť double
66,30 €

55,20 €
+ doprava zadarmo

La Siesta Colibri double je extrémne ľahká a skladná sieť pre dve osoby, vhodná na cesty i do stiesnených priestorov. Vyrobená z priedušného padákového hodvábu.


La Siesta Uchytenie siete Universal
34,80 €

Uchytenie siete Universal od firmy La Siesta je montážna sada vhodná pre zavesenie hojdacej siete na steny, stromy, trámy alebo stropy. S touto sadou bude zavesovanie aj skladanie sietí hračka.


Spoznajte svet hojdacích sietí a sedaciek, ako ho ešte nepoznáte. Doprajte si pohodlie v hojdacej sieti priamo u Vás na záhrade.

Spoznajte svet hojdacích sietí a sedaciek, ako ho ešte nepoznáte. Doprajte si pohodlie v hojdacej sieti priamo u Vás na záhrade.