La Mer Hydratačný krém pre omladenie pleti (Moisturizing Cream) (Objem 100 ml)

La Mer Hydratačný krém pre omladenie pleti (Moisturizing Cream)

481,90 €
451,60 € 4,52 €/ml

Krém urýchľuje regeneračný proces pleti a preukázateľne zlepšuje jej pevnosť a obnovu. Preniká hlboko do pleti a zaisťuje dôkladnú hydratáciu. Udržuje v pleti potrebnú vlhkosť, čím pleť vyživuje. Zloženie krému napomáha k dôkladnej výžive a mladistvému vzhľadu pleti.

Partner: Vivantis
-25%
La Mer Upokojujúci chladivý gél na tvár (Moisturizing Cool Gel Cream) (Objem 30 ml)

La Mer Upokojujúci chladivý gél na tvár (Moisturizing Cool Gel Cream)

210,70 €
157 € 5,23 €/ml

Vplyvom negatívnych činiteľov je pleť náchylná k strate hydratácie a zvyšovanie citlivosti. Gél pleť dokonale upokojuje a dodáva jej dlhodobú hydratáciu. Unikátna textúra prináša rovnakú starostlivosť ako krém, ale je ľahká ako gél. Vďaka chladivému účinku dokonale vašu pleť osvieži.

Partner: Vivantis
La Mer Tělo vý krém ( Body Cream) (Objem 200 ml)

La Mer Tělo vý krém ( Body Cream)

172,80 €
158,50 € 0,79 €/MP_VOLUME_ML

Tělo vý krém pre zamatovo jemnú, zjednotenú a žiariace pokožku. Obsiahnuté výťažky z morských rias zaisťujú dôkladnú a dlhotrvajúcu hydratáciu pokožky. Naviac eliminuje známky starnutia, čím dodá mladistvý vzhľad. Doprajte svojej pokožke tú najlepšiu starostlivosť.

Partner: Vivantis
La Mer Balzam na pery (The Lip Balm) 9 g

La Mer Balzam na pery (The Lip Balm) 9 g

59 €
54,90 €

Vyživujúci starostlivosť na pery je určená k dôkladnému ošetrenie vašich pier. Chráni citlivú a jemnú pokožku pier pred nepriaznivými vplyvmi, ktorým sa nedá v bežnom živote vyhnúť. Hĺbkovo vyživuje, hydratuje a upokojuje. Naviac eliminuje napätie a zanechá tak pery príjemne hebké a hladké.

Partner: Vivantis
La Mer Čistiaca pena na tvár Cleansers (The Cleansing Foam) 125 ml

La Mer Čistiaca pena na tvár Cleansers (The Cleansing Foam) 125 ml

94,80 €
83,70 €

Čistiaca pena pre všetky typy pleti čistí pokožku šetrne, ale hĺbkovo. Počas čistenia pleť vyživuje, hydratuje a upokojuje. Perfektne odlíči všetky nečistoty pleti aj usadeniny, ktorým sa počas bežného dňa nevyhnete. Zanechá pleť hĺbkovo vyživenú, čistú a sviežu.

Partner: Vivantis

O vznik kozmetickej značky La Mer sa zaslúžil fyzik Dr. Max Huber, ktorý po dlhé roky vyvíjal produkt, ktorý by pomohol vyliečiť jeho pri nehode popálenú pokožku. Pri svojich experimentoch využíval účinky morských rias a ďalších prírodných látok. Na jej základe vznikol Crème de la Mer, "krém mora", ktorý je dnes kultovým produktom značky La Mer.