L.O.L. Surprise! Biggie Veľká zvieratka psíkchristmas delivery
46,71 € 39 €

Veľké zvieratko v kabelke, v ktorej sa skrýva množstvo prekvapení! Zvieratko je zároveň batôžkom alebo kasičkou (podľa druhu) pre uchovávanie rôznych pokladov.

L.O.L. Surprise! Párty bábika Deluxechristmas delivery
16,90 €

Novinka

Párty bábika je skvelým darčekom k narodeninám alebo pre akúkoľvek inú príležitosť. Spoločne s bábikou v darčekovom balení objavíš doplnky a trblietavý outfit a perfektne tak doplníš jej unikátny štýl. Ktorá bábika sa skrýva v tvojom darčeku?

L.O.L. Surprise! Továreň na trblietkychristmas delivery
52,16 € 47,50 €

L.O.L. Surprise! Továreň na trblietky je jediná sada na hranie, ktorá umožňuje vylepšenie vzhľadu vašej bábiky. Máte jednu bábiku dvakrát? Žiadny problém! Teraz môžete vytvárať nové postavičky znova a znova vďaka trblietkam a chĺpkom, ktoré táto sada obsahuje.

L.O.L. Surprise! Fluffy Pets Chlpáčikchristmas delivery
17,40 €

L.O.L. Surprise! Chlpáčik!! Nové chlpaté zvieratka majú dlhé a našuchorené chĺpky. Po odstránení chlpáčikovho účesu objavíš, aké zvieratko sa pod nimi skrýva – to je úžasné prekvapenie! Niektoré chĺpky môžeš medzi zvieratkami meniť alebo ich pridať L.O.L. bábikám. Pozbieraj všetkých 18 zberateľských postavičiek a vystav si ich do svojej zbierky. Baviť ťa bude hlavne to, že nikdy nevieš, ktorú otvoríš.

L.O.L. Surprise! OMG ReMix Lietadlochristmas delivery
91 €

Novinka

V OMG ReMix Lietadlo sa preletí nad OMG Veľkou ségrou aj L.O.L. bábikami! Lietadlo využiješ 4 rôznymi spôsobmi. Môžeš ho použiť ako lietadlo, ako vozidlo, ako nahrávacie štúdio alebo ako mixážny pult. Zaži so svojimi bábikami a týmto lietadlom nezabudnuteľné zážitky.

L.O.L. Surprise! Neonová trblietavá bábikachristmas delivery
17,90 €

Objav novú Neónovú trblietavú bábiku a veľa trblietavých doplnkov. Každá vrstva odhalí nápovedu, aká bábika sa vnútri ukrýva. Bábika môže meniť farbu v ľadovej či teplej vode alebo prekvapiť, keď dostane napiť z fľaše. Po nasvietení špeciálnym svetlom navyše odhalíš jej špeciálne neónové farbičky!

L.O.L. Surprise! Ooh La La Baby Surprise - Lil D.J.christmas delivery
46,93 € 38,90 €

L.O.L. Surprise! Ohh La La Baby! Veľká sestrička je väčšia, než všetci ostatní L.O.L. súrodenci. Spolu s bábätkom nájdeš v guli nové oblečenie, doplnky a trblietavé zdravíčka, alebo rúž pre seba.

L.O.L. Surprise! Plyšová kabelka pre bábikychristmas delivery
18,70 € 8,90 €

Úchvatná plyšová kabelka pre všetky fanúšičky figúrok LOL Suprise. Kabelka v ružovom prevedení má zips po celom obvode. Vo vnútri sú umiestnené vrecká, do ktorých dievčatká môžu uložiť svoje bábiky. Súčasťou balenia je aj sada nálepiek.

L.O.L. Surprise! Konfety dekodérchristmas delivery
21,90 €

Novinka

V každom tajomnom balení nájdeš 15 prekvapení! Najprv ale musíš rozlúštiť šifry, aby si sa k bábike ak ďalším prekvapením dostala. Bábika je totiž ukrytá v špeciálnom puzdre, ktoré bez správneho usporiadania šifry neotvoríš. Zvládneš ju nájsť a odhalíš tak, čo puzdro ukrýva?

L.O.L. Surprise! Vankúšik plný tajomstievchristmas delivery
34,40 € 29,90 €

Zapisuj si svoje dobrodružstvá a tajomstvá tam, kde na ne nikto nepríde! Do krásneho zošitka, ktorý je skrytý vo vankúšiku s motívmi bábik L.O.L. Surprise! Vankúšik obsahuje reproduktor pre tiché počúvanie hudby a zámok s kľúčikom, aby ti tajomstvo nikto nemohol ukradnúť!

L.O.L. Surprise! Veľká ségra OMG Royal Bee česacia hlavachristmas delivery
42,90 €

Objav Česaciu hlavu od L.O.L. surprise! a rozbaľ 30 prekvapení! Na O.M.G. Na česacej hlave si môžeš vyskúšať nekonečne veľa účesov. V balení nájdeš 14 rôznych príčeskov pre dokonalý účes a viac ako 10 doplnkov, ktorými doladíš ten správny look. Svet úžasnej módy a štýlu čaká práve na teba.

L.O.L. Surprise! Dobrodružná spoločenská hrachristmas delivery
20,90 €

Bábiky L.O.L. Surprise! prichádzajú za tebou a tvojimi kamarátkami s novou hrou. Vži sa do jednej z obľúbených L.O.L. bábik Merbabu, Queen Bee, Rocker alebo Divy. V priebehu hrania tejto L.O.L. dobrodružnej spoločenskej hry si užiješ veľa napätia aj zábavy! Prejdi ako prvý hracím poľom, pozbieraj všetkých 7 L.O.L. žetónov s prekvapením a vyhraj!

L.O.L. Surprise! Hudobný festival & Grunge Grrrlchristmas delivery
18,90 €

Osviež svoj LOL Surprise! Dom s novým a ultra módnym nábytkom. Každé balenie obsahuje jednu obľúbenú bábiku a doplnky. Nábytok možno umiestniť do akejkoľvek časti domu. Rozbehneš to s kapelou na pódiu spoločne s bábikou Grunge Grrrl? V balení nájdeš viac ako 10 prekvapení!

L.O.L. Surprise! Chlapec hrdinachristmas delivery
21,90 €

Novinka

Nájdi svojho hrdinu vo futuristickom kovovom obleku v úplne novom balení, ktoré je inšpirované arkádovými hrami. V balení nájdeš tiež množstvo doplnkov a otvoríš si aj 15 prekvapení. Dokážeš nájsť ultra vzácnu dievčenskú hrdinku?

L.O.L. Surprise! Jarná séria - zvieratkochristmas delivery
12,30 € 10,60 €

Čo sa skrýva v špeciálnej veľkonočnej guli za tajomstvo? Nájdeš v nej exkluzívne Veľkonočné zvieratko! Každá guľa obsahuje tiež 7 prekvapení! Pocíť jar a objav, čo špeciálne guľa ukrýva.

L.O.L. Surprise! Ložnice & Neon Q.T.christmas delivery
17,70 € 14,90 €

Osviež svoj LOL Surprise! Dom s novým a ultra módnym nábytkom. Každé balenie obsahuje jednu bábiku a doplnky. Krabička sa po rozložení zmení na priestor pre hranie.

L.O.L. Surprise! Chlapec série 2christmas delivery
14,90 €

Do rodiny L.O.L. prichádzajú Chlapci. Rozbaľ všetkých +7 prekvapení a zisti, ktorý Chlapec sa v modrej guli skrýva. Daj Chlapcovi napiť alebo ho umy v ľadovej či teplej vode a objav jeho vodné prekvapenie. Pozbieraj všetkých 8 zberateľských postavičiek a vystav si ich do svojej zbierky. Baviť ťa bude hlavne to, že nikdy nevieš, ktorého nájdeš.

L.O.L. Surprise! Puzzle 60 dielikov v gulichristmas delivery-18%
9,33 € 7,60 €

Akcia

Tieto puzzle od L.O.L. Surprise! sú plné prekvapení. Až po rozbalení zistíte, aký motív puzzlí budete skladať. Puzzle obsahujú 60 dielikov a po zložení vznikne obrázok jednej bábiky. Okrem puzzlí tajomná guľa obsahuje ešte farebný plagátik a originálne samolepky, ktorými je možné puzzle dozdobiť.

L.O.L. Surprise! Šatník & Queen Beechristmas delivery
17,70 € 14,90 €

Osviež svoj LOL Surprise! Dom s novým a ultra módnym nábytkom. Každé balenie obsahuje jednu bábiku a doplnky. Krabička sa po rozložení zmení na priestor pre hranie.

L.O.L. Surprise! Konfety série 3-pack - Waveschristmas delivery
44 € 37,10 €

Akcia

Utiekla tí jedna z prvých sérií bábik L.O.L. Surprise Konfety? Nevadí, teraz môžeš totiž mať hneď 3 bábiky z tejto série naraz! Rozbaľ postupne všetky gule a zisti, čo sa v nich ukrýva za prekvapenie.

L.O.L. Surprise! Fashion Stagechristmas delivery-22%
43,80 € 34,10 €

Akcia

Usporiadaj si vlastnú fashion show s L.O.L. Surprise! Fashion Stage. Zadná strana je ozdobená štýlovým obrázkom bábiky L.O.L. Surprise! Foto stenu okamžite rozložíš aj zložíš a môžeš pred ňou fotiť bábiky alebo svoje selfie.

L.O.L. Surprise! Konfety série 3-pack - Beatnik Babechristmas delivery
44 € 37,10 €

Akcia

Utiekla tí jedna z prvých sérií bábik L.O.L. Surprise Konfety? Nevadí, teraz môžeš totiž mať hneď 3 bábiky z tejto série naraz! Rozbaľ postupne všetky gule a zisti, čo sa v nich ukrýva za prekvapenie.

L.O.L. Surprise! Stan na hraniechristmas delivery-20%
33,40 € 26,50 €

Akcia

Stan na hranie s motívom bábik L.O.L. Surprise! je nevyhnutným doplnkom na záhradu alebo do dievčenskej izbičky. Deti ho využijú aj na dovolenke alebo prázdninách u babičiek. Zostavenie a rozobratie stanu zaberie pár sekúnd, ale zábava s ním bude nekonečná.

L.O.L. Surprise! Mini bábiky Tiny Toyschristmas delivery
7,90 €

Zaslúži si tvoja obľúbená L.O.L. bábika vlastnú hračku? Rozhodne! Rozbaľ Mini bábiku spoločne s kúskom mini karavanu. Zozbieraj všetky jeho kúsky a postav tak autíčko pre bábiky svoje úžasnej L.O.L.ky.

L.O.L. Surprise! Hra s meniacimi sa farbamichristmas delivery
14 € 10,90 €

Novinka

Unikátne skladačky puzzle s meniacimi sa farby v obľúbenej licencii LOL Surprise určite poteší a očarí každú malú fanúšičku týchto roztomilých bábik. Puzzle má po zložení rozmery 30 × 30 cm.

L.O.L. Surprise! Salón krásy s J.K. bábikouchristmas delivery
63,90 €

Novinka

Salón krásy 5v1 obsahuje veľa prekvapení. Nájdeš v ňom vlasové štúdio, módnu šatňu, prehliadkové mólo, kozmetický stolík s funkčným svetlom, J. K. bábiku a všetko si môžeš odniesť v balení v tvare kabelky! Uži si skrášľovací deň so svoju exkluzívnou J. K. bábikou.

L.O.L. Surprise! Kadernícky salón a Divachristmas delivery
38,90 €

Osviež svoj LOL Surprise! Dom s novým a ultra módnym nábytkom. Každé balenie obsahuje jednu bábiku a doplnky. Krabička sa po rozložení zmení na priestor pre hranie.

L.O.L. Surprise! Hra s vodnými šiframichristmas delivery
27,30 € 22,50 €

Panenky L.O.L. Surprise! prichádzajú za tebou a tvojimi kamarátkami s novou hrou s vodnými šiframi. Hraj za jednu z obľúbených LOL bábik – Splash Queen, Kitty Queen, Neon QT alebo Ms. Punk. V priebehu hrania tejto LOL spoločenskej hry si užiješ veľa zábavy!

L.O.L. Surprise! Winter Disco Glitter Globechristmas delivery
12,70 € 11,90 €

L.O.L. Surprise! Sviatočná trblietavá bábika! Každá vrstva odhalí nápoveď, aká trblietavá bábika sa skrýva vo vnútri! Daj bábike napiť alebo ju umy v ľadovej alebo teplej vode a objav jej nové funkcie, napr. zmenu farby. Pozbieraj všetkých 12 nových bábik a vystav si ich do svojej zbierky. Baviť ťa bude hlavne to, že nikdy nevieš, ktorú otvoríš.

L.O.L. Surprise! Konfety série 3-pack - Glamstronautchristmas delivery
44 € 37,10 €

Akcia

Utiekla tí jedna z prvých sérií bábik L.O.L. Surprise Konfety? Nevadí, teraz môžeš totiž mať hneď 3 bábiky z tejto série naraz! Rozbaľ postupne všetky gule a zisti, čo sa v nich ukrýva za prekvapenie.

L.O.L. Surprise! Konfety série 3-pack - Showbabychristmas delivery
44,90 €

Novinka

Utiekla tí jedna z prvých sérií bábik L.O.L. Surprise Konfety? Nevadí, teraz môžeš totiž mať hneď 3 bábiky z tejto série naraz! Rozbaľ postupne všetky gule a zisti, čo sa v nich ukrýva za prekvapenie.

L.O.L. Surprise! Pretekárske auto s J.K. bábikouchristmas delivery
31,90 €

Novinka

Super módne auto s J.K. bábikou a štýlovým zberateľským volantom, ktorý ladí so svojou vodičkou, urobí radosť každej malej pretekárke. V aute môže ísť J.K. bábika, L.O.L. bábika i Chlapec. Vyjdi sa svojou bábikou na výlet a nechaj ju vychutnať vietor vo vlasoch.

L.O.L. Surprise! Cozy Coupe & M.C. Swagchristmas delivery
38,90 €

Osviež svoj LOL Surprise! Dom s novým a ultra módnym nábytkom. Každé balenie obsahuje jednu bábiku a doplnky. Krabička sa po rozložení zmení na priestor pre hranie.

L.O.L. Surprise! Fashion Show Kufrík na cesty, tmavo ružový
58,90 €

Praktický pomocník pre zberateľky bábik a zvieratiek L.O.L. Surprise! Do prenosného kufríka môžeš uložiť svoje L.O.L. bábiky a vziať si ich kamkoľvek so sebou a tam sa s nimi hrať. Kufrík je možné použiť ako výstavu alebo zavesiť na stenu.