Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
KWB bitbox L-BOX, 35 ks KWB bitbox 32 ks, s klipom na opasok
KWB bitbox L-BOX, 35 ks

Bitbox L-BOX, 35 ks od značky KWB. Ideálne pre bežne dostupné rázové a príklepové uťahovače. Súčasťou balenia sú okrem iného skrutkovacie bity s dĺžkou 25 mm a 50 mm, nástrčné kľúče a rýchlovýmenné držiaky bitov. Nádoba obsahuje vložky so štítkami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
KWB bitbox 30 ks KWB bitbox 32 ks, s klipom na opasok
KWB bitbox 30 ks

Bitbox 30 ks od značky KWB. Obsahuje dvojzložkový ručný držiak mikrobitov so zaisťovacím puzdrom a funkciou zacvaknutia. Mikrobity sú v priemyselnej kvalite, TQ 60, šesťhran 4 mm, všetky bežné bity pre herné konzoly, inteligentné telefóny, Mac Book, iPhone, digitálne fotoaparáty, okuliare a modelárstvo. Súprava je vrátane prísavky a plastovej páčky pre bezpečné zdvíhanie priehľadných okien inteligentných telefónov a otváranie krytov, otvárača SIM kariet. Všetko je uložené v krabičke z odolného plastu s praktickou sponou na opasok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
KWB bitbox 32 ks, s klipom na opasok KWB bitbox 32 ks, s klipom na opasok
KWB bitbox 32 ks, s klipom na opasok

Bitbox 32 ks, s klipom na opasok od značky KWB. Súprava obsahuje bity: pohon 1/4" šesťhran podľa ISO 1173, C 6.3, s farebnými krúžkami pre rozlíšenie tvaru hlavy. Všetko je uložené v praktickom boxe z odolného plastu s praktickou sponou na opasok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
KWB bitbox 42 ks, s klipom na opasok KWB sada pilových listů 10 ks S20, JIGGER
KWB bitbox 42 ks, s klipom na opasok

Bitbox 42 ks, s klipom na opasok od značky KWB. Súprava obsahuje 40 bitov, pohon 1/4" šesťhran podľa ISO 1173, C 6.3. Všetky bity sú označené s farebnými krúžkami pre ľahké priradenie a rýchly prístup. Vrátane rýchlovýmenného magnetického držiaka bitov pre akumulátorové skrutkovače, šesťhranného pohonu 1/4" podľa ISO 1173, E 6.3 a 1/4" a adaptéra pre použitie nástrčných hlavíc s 1/4" nátrubkom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
KWB sada pilových listů 10 ks S20, JIGGER KWB sada pilových listů 10 ks S20, JIGGER
KWB sada pilových listů 10 ks S20, JIGGER

Ideální pro přímočaré pily jsou pilové listy ze sady Einhell S20 JIGGER, která obsahuje 10 kusů listů různých velikostí. Kvalitní materiál a provedení je samozřejmostí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL