KOVAP garáž

KOVAP garáž

Hodnotenie: 4,3
12,60 €

Útulná plechová retro garáž s výklopnými vrátami, do ktorej je možné zaparkovať všetky modely malých áut. Garáž je vyrobená z plechu povrchovo upraveného s nánosom práškovej nezávadné farby.

KOVAP Sejací stroj

KOVAP Sejací stroj

Hodnotenie: 5
19,80 € 18,90 €

Detailný model poľnohospodárskeho sejacieho stroja. Túto hračku je možné pripojiť ku všetkým traktorom značky Kovap. Má otváracie veká násypiek a sklopné ramená s kotúčmi.

KOVAP Pohrabovadlo

KOVAP Pohrabovadlo

Hodnotenie: 5
15,10 € 13,90 €

Detailný model poľnohospodárskeho nástroja. Možno pripojiť za všetky traktory značky Kovap. Pohrabovadlo je balené v krabičke.

KOVAP Traktor Zetor s prívesom červený
43,42 € 42,60 €

Akcia

Traktor Zetor s prívesom zelený značky Kovap. Pohyb traktora zaisťuje unikátny perový strojček naťahovaný kľúčikom. Funkčná prevodovka má tri rýchlosti dopredu a spiatočku. Traktor možno volantom skutočne riadiť a navyše ho aj zabrzdiť ručnou brzdou.

KOVAP Traktor Zetor 25A

KOVAP Traktor Zetor 25A

Hodnotenie: 4,7
42,60 €

Akcia

Traktor Zetor 25A od značky Kovap. Pohyb traktora zaisťuje unikátny perový strojček naťahovanie kľúčikom. Funkčná prevodovka má tri rýchlosti dopredu a spiatočku. Traktor možno volantom skutočne riadiť a navyše ho aj zabrzdiť ručnou brzdou.

KOVAP Traktor Zetor s prívesom na kľúčik modrý
42,30 €

Akcia

Modrý traktor Zetor s prívesom na perkový pohon od značky Kovap. Pohyb tohto modelu auta umožňuje perový strojček naťahovaný kľúčikom. Vráťte saso svojím synom alebo vnukom do čias svojho detstva.

KOVAP Obytný přívěs (plech) Kovap
15,71 €

Plechový obytný přívěs je vyroben v měřítku 1:43. Zapojit lze za modely malých aut Kovap. Přívěsu jdou otevřít dvířka a poté lze vidět interiér. Věk: 3+

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
KOVAP Parný valec cestný

KOVAP Parný valec cestný

Hodnotenie: 4,5
29,80 €

Parný valec značky Kovap. Pohyb tejto hračky umožňuje perový strojček naťahovací kľúčikom. Špeciálny mechanizmus zaisťuje striedavú jazdu dopredu i dozadu.

KOVAP Lienka - červená
11,99 €

Červená beruška se pohybuje po natažení klíčkem. Hodit se bude i mechanismus zabraňující hračce pád ze stolu nebo desky. Věk: 3+

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
KOVAP Valník zelený kov

KOVAP Valník zelený kov

Hodnotenie: 4,8
12,60 €

Model valníka zelenej farby kovový. Túto hračku je možné pripojiť ku všetkým Kovap traktorom. Zozadu valníka je tiež možnosť pripojenia ďalšieho zariadenia. Valník je nenahraditeľný v každom hospodárstve.

KOVAP Traktor Zetor červený
38,30 €

Traktor Zetor červený od značky Kovap. Pohyb traktora zaisťuje unikátny perový strojček naťahovanie kľúčikom. Funkčná prevodovka má tri rýchlosti dopredu a spiatočku. Traktor možno volantom skutočne riadiť a navyše ho aj zabrzdiť ručnou brzdou.

KOVAP Traktor Zetor 25A červený
42,30 €

Akcia

Traktor Zetor 25A značky Kovap. Pohyb traktora zabezpečuje unikátny perový strojček naťahovaný kľúčikom. Traktor možno riadiť volantom, je vybavený prevodovkou s tromi rýchlosťami vpred a spiatočkou a zabrzdiť ho môžete ručnou brzdou.

KOVAP Traktor Zetor s prívesom na kľúčik zelený
50,20 €

Traktor Zetor s prívesom na perkový pohon od značky Kovap. Pohyb tohto modelu auta umožňuje perový strojček naťahovaný kľúčikom. Vráťte sa so svojím synom alebo vnukom do čias svojho detstva.

KOVAP Traktor ZETOR 50 Super
52,50 € 44,60 €

Akcia

Traktor ZETOR 50 Super značky Kovap. Pohyb traktora zabezpečuje unikátny perový strojček naťahovaný kľúčikom. Traktor možno riadiť volantom, je vybavený prevodovkou s tromi rýchlosťami vpred a spiatočkou a zabrzdiť ho môžete ručnou brzdou.

KOVAP Mercedes domiešavač
28,80 € 25,60 €

Model domiešavača je vybavený miešadlom, ktoré sa za jazdy otáča. Vyrobené z potlačeného plechu. Plechové hračky od českej značky Kovap sú vyrobené veľmi starostlivo a detailne.

KOVAP Tatra 815 hasiči 1:43
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hasičský automobil v tvare Tatry 815 od značky Kovap. Vráťte sa so svojím synom alebo vnukom do čias svojho detstva. Tento kovový model v mierke 1:43 je do detailu spracovaný vrátane dizajnu kolies a kabíny.

KOVAP Auto Mercedes 335 hasiči-29%
23,99 € 16,90 €

Akcia

Auto Mercedes 335 hasiči v krabičke značky Kovap. Model je vybavený vysúvacím rebríkom, ktorý možno zdvíhať a otáčať pomocou ozubeného mechanizmu. Dĺžka modelu je 17 cm. Dĺžka vysunutého rebríka 28 cm.

KOVAP Horská dráha 0619
80 € 75,90 €

Model horskej dráhy je vyrobený z potlačeného plechu. Vlastné vozidlo horskej dráhy je vybavené mechanickým pružinovým strojčekom naťahovaným kľúčikom. Pohon umožňuje vozidlu pohyb na dráhe. Dĺžka dráhy je 120 cm. Nejedná sa o hračku, ale o zberateľský model.

KOVAP Obytný príves

KOVAP Obytný príves

Hodnotenie: 5
15,90 €

Tento model obytného prívesu je možné zapojiť za všetky modely malých áut. Po otvorení dvierok môžete vidieť aj interiér. Poslúži ako hračka do detskej izby alebo ako model do zbierky.

KOVAP auto pokladňa krtko

KOVAP auto pokladňa krtko

Hodnotenie: 4,4
20,70 €

Detská plechová hračka 2 v 1. Deti sa môžu s autíčkom v retro dizajne hrať a tiež sa pomocou pokladničky v korbe autíčka učia šetriť svoje korunky. Auto je vyrobené z plechu povrchovo upraveného s nánosom práškovej nezávadnej farby.

KOVAP Auto Tatra 815 hasiči 1:43
29,99 €

Kovový model hasičského zásahového vozidla. Vodní tryska na střeše vozidla je otočná. Jedná se o Kvalitní český výrobek. Ruční práce se ihned pozná.

KOVAP Lienka na kľúčik
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Legendárna lienka na kľúčik, ktorá nikdy nespadne zo stola. Ak sa tykadlá dotknú prekážky alebo nájdu okraj stola, lienka obratne zatočí a bezpečne pokračuje ďalej.

KOVAP Parný valec cestný naťahovací
36,70 €

Parný valec s perkovým pohonom od značky Kovap. Pohyb tohto modelu auta umožňuje perový strojček naťahovaný kľúčikom. Vráťte sa so svojím synom alebo vnukom do čias svojho detstva.

KOVAP Pásavka zemiaková na kľúčik kov
11,90 €

Pohyb tejto farebnj pásavky zemiakovej umožňuje perový strojček naťahovaný kľúčikom. Špeciálny mechanizmus zabraňuje pádu z dosky napríklad zo stola. Poslúži ako hračka do detskej izby alebo ako model do zbierky.

KOVAP Auto VW chrobák na kľúčik
17,90 € 17,60 €

Model auta z roku 1969 je vyrobený z potlačeného plechu a z plechu s povrchovou úpravou práškovou farbou. Plechové hračky od českej značky Kovap sú vyrobené veľmi starostlivo a detailne. Poslúži ako hračka do detskej izby alebo ako model do zbierky.

KOVAP Auto VW Chrobák ski-49%
13,20 € 6,70 €

Akcia

Model z roku 1969 je vyrobený z potlačeného plechu a z plechu s povrchovou úpravou práškovou farbou. Plechové hračky od českej značky Kovap sú vyrobené veľmi starostlivo a detailne. Poslúži ako hračka do detskej izby alebo ako model do zbierky.

KOVAP Autobus s pohonom

KOVAP Autobus s pohonom

Hodnotenie: 4,5
20,70 € 18 €

Autobus s pohonom značky Kovap poteší všetkých milovníkov tejto značky alebo starých vozidiel, ktoré sa kedysi preháňali po cestách. Pohyb autobusu zaisťuje unikátny perový strojček naťahovaný kľúčikom.

KOVAP Čert na kopání brambor kov 11cm
15,35 €

ČERT NA KOPÁNÍ BRAMBOR

Na Tvé farmě nesmí chybět čert na kopání brambor. Kovový model skutečného zemědělského stroje má velikost cca 11 cm a vyvedený je v měřítku 1:25.

KOVAP Dědeček automobil-pérový strojek Kovap
29,99 €

Dědeček automobil-pérový strojek

Kovap dědeček automobil simuluje skutečnou jízdu. Tento plechový model funguje na mechanický pérový strojek natahovaný klíčkem a pohybuje se do všech stran.

KOVAP Žeriav-25%

KOVAP Žeriav

Hodnotenie: 4,5
36,70 € 27,20 €

S týmto žeriavom značky Kovap je možné jazdiť, otáčať vežu žeriavu alebo nakláňať rameno a dvíhať bremená. Premeňte detskú izbu v stavenisko a zahrajte si so synom s hračkou, ktorú poznáte zo svojho detstva.

KOVAP Pluh kov 15cm

KOVAP Pluh kov 15cm

Hodnotenie: 5
15,95 €

PLUH

Zorejte svá pole! Pluh je vyroben z kovu a měří cca 15 cm. Tuto plechovou hračku můžete připojit k jakémukoliv plechovému traktoru z kolekce Kovap. Jednoduše pluh zapřihněte a můžete se vydat připravit půdu.

KOVAP Tatra 815 Dakar 1994 kov 16cm 1:43
42,59 €

Model soutěžního automobilu – nejslavnější a vítězné Tatry 815 Rallye Paris-Dakar-Paris z roku 1994 (startovní číslo 401) je vyroben z potištěného plechu v měřítku 1:43.

KOVAP Tatra 87 na kľúčik

KOVAP Tatra 87 na kľúčik

Hodnotenie: 4,9
12,90 €

Automobil na kľúčik v tvare Tatry 87 od značky Kovap. Pohyb tohto modelu auta umožňuje perový strojček naťahovaný kľúčikom. Vráťte sa so svojím synom alebo vnukom do čias svojho detstva.

KOVAP VW súprava

KOVAP VW súprava

Hodnotenie: 4
34,90 €

Modely vozidiel automobilky Volkswagen sú vyrobené z plechu s povrchovou úpravou práškovou farbou. Oba modely majú perový strojček na kľúčik, vďaka ktorému sa dajú rozhýbať. Súčasťou balenia je VW Chrobák a VW Minivan.

KOVAP Agro set 2
138,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Agroset obsahuje nejpopulárnejší českou mechanickou hračku uplynulého půlstoletí – plechový mechanický traktor Zetor s valníkem, doplněný o zemědělské příslušenství. <span style=line…

Plechové hračky z dielne Kovap potešia najmä dospelých, ktorí vedia oceniť hodnotu a precízne spracovanie retro modelov áut, autobusov, traktorov či iných vozidiel. Česká značka Kovap tieto plechové hračky predáva už od roku 1946, dnes majú mnohé z nich nielen sentimentálnu, ale aj historickú až zberateľskú hodnotu.

Plechové hračky z dielne Kovap potešia najmä dospelých, ktorí vedia oceniť hodnotu a precízne spracovanie retro modelov áut, autobusov, traktorov či iných vozidiel. Česká značka Kovap tieto plechové hračky predáva už od roku 1946, dnes majú mnohé z nich nielen sentimentálnu, ale aj historickú až zberateľskú hodnotu.