Kit & Kin Olej proti striám 100 ml
13,20 €

Olej proti striám je hypoalergénny, upokojujúci prípravok, obsahujúci zmes 15 prirodzene vyživujúcich olejov vrátane slnečnice, jojoby, jahody a mandarínky, udrží vašu pokožku pružnú a bez strií.


Kit & Kin Pena do kúpeľa 250 ml
12,40 €

Táto hypoalergénna pena do kúpeľa, obsahujúci prirodzene vyživujúce výťažky ako slivky, mango, jahody a ženšen, ponechá pokožku vášho bábätka zdravú a hydratovanú. Pena do kúpeľa je schválená dermatológmi a vlastnú certifikáciu prírodných produktov charitatívne organizácie Soil Association.


Kit & Kin Telové maslo 250 ml
14 €

Telové maslo je hypoalergénny, silne hydratačné, hutný a krémový prípravok, obsahujúci zmes prirodzene vyživujúcich masiel a olejov, sa ľahko vstrebáva a bude o vašu suchú a citlivú pleť nielen starať a hojiť ju, ale aj ju bude hydratovať a zanechá ju neuveriteľne hebkú.


Kit & Kin Vlasový a telový šampón 250 ml
12,40 €

Vlasový a telový šampón, obsahujúci prirodzene vyživujúce výťažky ako mango a jahody, ponechá pokožku aj vlásky vášho bábätka čisté a hydratované, a to všetko bez kvapky slzy. Produkty sú schválené dermatológmi a vlastnú certifikáciu prírodných produktov charitatívne organizácie Soil Association.


Kit & Kin Zázračný balzam na zapareniny a vyrážku
12,40 €

Novinka

Zázračný balzam na zapareniny a vyrážku je hypoalergénny krém, obsahujúci zmes prirodzene vyživujúcich olejov a rastlinných výťažkov. Hydratuje a upokojí vašu pokožku a ochráni ju pred ďalším podráždením.