Kis C-Box Artists Cube 27 l
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový box využijete v detskej izbe pre uloženie hračiek, ale aj kdekoľvek inde v domácnosti. Pestrofarebné prevedenie rozžiari každý interiér. Objem boxu činí 27 litrov.


Kis C-Box Artists XL 50 l
15,50 €

Modrý úložný box s geometrickými vzormi má kapacitu 50 l a je vyrobený z plastu. Farebný dizajn je vhodný pre milovníkov výrazných doplnkov aj do detskej izby. Veko chráni obsah cez prachom.


Kis Plastový box Mickey Colours, 13 l
12,80 €

Farebný úložný box s motívom Mickey Mouse ponúka objem 13 litrov a je ideálnym pomocníkom pre uloženie drobnejších hračiek, stavebnice alebo iných predmetov. Box je vyrobený z plastu a klipové uzatváranie zabezpečuje, aby sa veko samovoľne neotvorilo.


Kis C-Box Viva Italia XL 50 l
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký box s motívom talianskej Florencie vám pomôže uskladniť čokoľvek od sezónneho oblečenia po hračky. Jeho kapacita činí 50 litrov a je vyrobený z plastu. Veko chráni uložený obsah pred prachom.


Kis C-Box Cute Animals XL 50 l
14,85 €
14,30 €

Box pre ukladanie hračiek s detským motívom je vyrobený z plastu a vďaka svojej veľkej kapacite 50 l pojme veľké množstvo vecí. Veko chráni obsah pred prachom, transparentný materiál vám pomôže s hľadaním toho, čo je v boxe schované.


Kis C-Box Artists L 27 l
11,60 €

Pestrofarebný úložný box v štýle pop art zaujme milovníkov výrazných doplnkov, svoje využitie však nájde aj v detskej izbe na uskladnenie hračiek. Jeho kapacita predstavuje 27 l a je vyrobený z plastu.


Kis C-Box Nature Cube 27 l
10,40 €

Skladovací plastový box s kvetinovým motívom vlčích makov vám pomôže uložiť najrôznejšie predmety od dokumentov po zimné čiapky. Veko chráni obsah boxu pred prachom a vďaka transparentnému prevedeniu vždy ľahko zistíte, čo sa ukrýva vo vnútri.


Kis Spinning Latch Box M 30 l
10,10 €

Úložný box s kapacitou 30 litrov umiestnite vďaka nízkej výške aj pod posteľ, a ušetríte tak miesto vo vašej skrini. Box je vyrobený z priesvitného plastu, čo vám umožní sa ľahko zorientovať v tom, čo sa nachádza vo vnútri. Dno opatrené kolieskami uľahčuje manipuláciu.


Kis C-Box Nature L 27 l
11,60 €

Transparentný plastový box s decentným kvetinovým motívom má kapacitu 27 l. Veko chráni uložený obsah pred prachom a priehľadné prevedenie vám pomôže s orientáciou, čo je vo vnútri uložené.


Kis C Box Style Tender Zoo M, 18 l
7,30 €

Pestrofarebný úložný box z dielne značky Kis je opatrený vekom a poskytuje ideálne riešenie pre skladovanie detských hračiek, kresliacich potrieb alebo iných drobností. Jeho objem je 18 l a je vyrobený z plastu.


Kis Omni Latch Box L 50 l

Kis Omni Latch Box L 50 l

Hodnotenie: 4,5
11,20 €

Transparentný úložný box s objemom 50 litrov je vyrobený z kvalitného plastu a pomôže vám uskladniť predmety, ktoré práve nepotrebujete. Modré klipy zaisťujú veko pred samovoľným otvorením. Priehľadný materiál vám uľahčí orientáciu v tom, čo je v boxe schované.


Kis C Box Colours Arty XL, 50 l
14,30 €

Veľký úložný box značky Kis s vekom je ako stvorený pre skladovanie kresliacich potrieb. Máte doma malého výtvarníka? Túto plastovú škatuľu o objeme 50 l určite ocení. Skvele poslúži aj na uloženie hračiek, kníh alebo oblečenia.


Kis Chic Kontajner Laundry Bag 9 l
7 €

Úložný plastový kontajner s vekom a praktickým madlom je skvelým pomocníkom pre uskladnenie najrôznejších vecí. Vďaka svojmu prevedeniu je ideálny napríklad na sypký prací prášok. Koniec nevzhľadným papierovým krabiciam!


Kis Chic Kontajner Home Service 9 l
7 €

Úložný plastový kontajner s vekom a praktickým madlom je skvelým pomocníkom pre uskladnenie najrôznejších vecí. Vďaka svojmu prevedeniu je ideálny napríklad na sypký prací prášok. Koniec nevzhľadným papierovým krabiciam!


Kis C-Box Cute Animals M 18 l
7,30 €

Veselý detský box pre ukladanie hračiek je vyrobený z odolného plastu a má objem 18 litrov. Veko zabezpečí, aby sa na veci neprášilo, transparentný materiál pomôže s orientáciou, čo presne sa v krabici nachádza.


Kis Moover Box Pro L 45 l
15,50 €

Skladovací box v tmavosivej farbe má kapacitu 45 litrov a je vyrobený z pevného plastu. Veko chráni uložený obsah pred prachom, oranžové klipy sa starajú o to, aby sa veko samovoľne neotvorilo. Svojim prevedením sa box hodí predovšetkým do dielní, garáží a iných technických miestností.


Kis W Box Toy Style Princess 50 l
15,50 €

Detský plastový box s odklápacím vekom Kis v podobe truhlice je skvelým riešením pre rýchle uloženie hračiek. Veľký objem 50 l poskytuje veľa miesta a pojme tak všetko potrebné. Kolieska umiestnené na spodnej strane uľahčujú manipuláciu.


Kis Omni Latch Box XL 60 l
13,60 €

Skladovací box s objemom 60 litrov z transparentného plastu je na dne opatrený kolieskami pre jednoduchú manipuláciu. Veko zaisťujú modré klipy, ktoré bránia v jeho samovoľnom odklopení.


Kis C-Box Nature XL 50 l
15,50 €

Veľký transparentný box s kvetinovou potlačou je vyrobený z plastu a jeho objem je 50 l. Skvele poslúži na uskladnenie sezónneho oblečenia či hračiek. Veko chráni uložený obsah pred prachom.


Kis Moover Box Pro XXL 80 l
22,50 €

Veľký tmavosivý box má objem 80 litrov a je vyrobený z pevného plastu. Veko chráni skladovaný obsah pred prachom, oranžové klipy sa starajú o to, aby sa veko samovoľne neotvorilo. Svojim prevedením sa box hodí predovšetkým do dielní, garáží a iných technických miestností.


Kis C Box Style Tender Zoo XL, 50 l
14,30 €

Veľký skladovací box Kis s veselou potlačou ponúka objem 50 l. Je vyrobený z plastu a opatrený vekom. Kolieska umiestnené na spodnej strane uľahčujú manipuláciu s boxom.


Kis C-Box Nature M 18 l

Kis C-Box Nature M 18 l

Hodnotenie: 5
7,30 €

Transparentný plastový box s decentnou potlačou stromov má kapacitu 18 l. Veko chráni uložený obsah pred prachom a priehľadné prevedenie vám pomôže s orientáciou, čo je vo vnútri uložené.


Kis C Box Style Tender Zoo CUBE, 27 l
10,40 €

Veselý skladovací box značky Kis s farebnou potlačou je opatrený vekom a poskytuje ideálne riešenie pre skladovanie hračiek, kresliacich potrieb alebo iných drobností. Ponúka objem 27 l a je vyrobený z plastu.


Kis Spinning Latch Box XL 56 l
17,40 €

Úložný box s dvojkrídlovým vekom má objem 56 litrov a je vyrobený z odolného plastu. Nízke prevedenie umožňuje umiestniť box napríklad pod posteľ, priehľadný materiál prezradí, čo je uložené vnútri, bez potreby box zbytočne otvárať. Kolieska na dne uľahčujú manipuláciu.


Kis Plastový box Star Wars, 23 l
18,41 €
18,20 €

Úložný plastový box s obľúbeným motívom Star Wars ponúka objem 23 l a je ideálnym riešením pre uskladnenie hračiek, kníh alebo vecí, ktoré práve nie sú potrebné. Praktické klipy zaisťujú veko, takže sa samovoľne neotvorí a chráni skladovaný obsah.


Kis W Box Toy Style Pirate 50 l
15,50 €

Detský skladovací box s odklápacím vekom Kis v podobe truhlice je skvelým riešením pre rýchle uloženie hračiek. Veľký objem 50 l poskytuje veľa miesta a pojme tak všetko potrebné. Kolieska umiestnené na spodnej strane uľahčujú manipuláciu.


Kis Plastový box Emoji, 13 l
12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Žltý box s potlačou smajlíkov Emojiobjem 13 litrov a je skvelým riešením pre uloženie drobnejších hračiek, stavebnice alebo iných predmetov. Box je vyrobený z plastu a klipové uzatváranie zabezpečuje, aby sa veko samovoľne neotvorilo.


Kis C-Box Cute Animals Cube 27 l
10,40 €

Úložný box s vekom a detským motívom psíkov je ideálny na uskladnenie hračiek. Je vyrobený z plastu a jeho objem je 27 litrov. Vďaka transparentnému materiálu vždy ľahko uvidíte, čo sa v boxe ukrýva.


Kis C-Box Cute Animals L 27 l
11,60 €

Veseký destký box pre ukladanie hračiek vyrobený z plastu má objem 27l. Veko zabezpečí, aby sa na veci neprášilo, transparentný materiál pomôže s orientáciou, čo presne sa v krabici nachádza.


Kis Moover box 70 l s kolieskami
23,30 €

Pevný plastový box s veľkým objemom 70 litrov pojme všetko, čo potrebujete niekam uskladniť. Je vybavený štyrmi kolieskami, takže sa s ním ľahko manipuluje, transparentné prevedenie pomôže v hľadaní a čierne veko je pripevnené dvoma klipmi.


Kis Plus Shelf 60/4

Kis Plus Shelf 60/4

Hodnotenie: 5
17 €
15,90 €

Jednoduchý plastový regál so 4 policami. Nosnosť každej police je 20 kg, celkové zaťaženie regálu je 80 kg. Pre väčšiu stabilitu a bezpečnosť možno regál pomocou svorky priskrutkovať k stene. Rozmery regálu sú šxhxv 60×30×135 cm. Jednoduchá montáž za 5 minút bez použitia náradia.


Kis C Box App M, 18 l
7,30 €

Transparentný úložný box z dielne značky Kis je opatrený vekom a poskytuje ideálne riešenie pre skladovanie detských hračiek, oblečenia alebo iných drobností, ktoré potrebujete uschovať. Jeho objem je 18 l a je vyrobený z plastu.


Kis Kôš Chic Bin 50 l Coffee Menu
44,36 €

31,41 €

Veľký odpadkový kôš si obľúbite nielen v kuchyni vďaka tesneniu veka, ktorý bráni úniku pachov. Ďalšou výhodou sú tiež pogumované nôžky, ktoré zaisťujú maximálnu stabilitu a kôš zostane na svojom mieste.


Kis C Box Colours Arty M, 18 l
7,30 €

Pestrofarebný úložný box Kis s vekom je ideálnym riešením pre skladovanie detských hračiek, kresliacich potrieb alebo iných drobností. Jeho objem je 18 l a je vyrobený z plastu. Vďaka transparentnému prevedeniu budete mať vždy prehľad o tom, čo sa vo vnútri ukrýva.


Kis Chic Bin L American Flag 50 l
30,66 €

Kôš na odpadky s motívom americkej vlajky od značky Kisnášľapným mechanizmom pojme až 50 l neporiadku a vďaka dobre prilnavému veku udrží všetko schované. Je opatrený rámčekom pre pevné uchytenie vreca. Jednoduchý a moderný dizajn sa bude hodiť aj do vašej domácnosti.


Kis Kôš Dual Swing Bin Ginkgo 10 l
7,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický odpadkový kôš z kolekcie Ginkgo má objem 10 litrov a vďaka svojej malej veľkosti sa ideálne hodí do kúpeľne či na toaletu. Odnímateľné veko pomôže s ľahšou výmenou sáčkov.


Kis Kôš na odpad Pivot 60 l
11,06 €

Vysoký kôš Pivot je vybavený vekom, ktoré sa otvára dotykom do oboch strán, je tak vhodný najmä do kuchyne, keď máte plné ruky. Hornú časť koša možno úplne odňať pre pohodlné vyčistenie a upevnenie vrecka.


Kis C Box App L, 27 l
11,47 €

7,70 €

Nízky úložný box na kolieskach značky Kis s vekom je ideálnym riešením pre skladovanie detských hračiek, oblečenia alebo iných drobností, ktoré potrebujú svoje miesto. Vďaka nízkemu prevedeniu sa zmestí aj pod posteľ a nezaberie žiadne miesto v skrini. Jeho objem je 27 l a je vyrobený z plastu.


Kis C Box App XL, 50 l
14,30 €

Veľký skladovací box Kis s farebnou potlačou ponúka objem 50 l. Je vyrobený z bieleho transparentného plastu a je opatrený vekom. Kolieska umiestnené na spodnej strane uľahčujú manipuláciu s boxom.


Kis Kôš Dual Swing Bin Home Service 10 l
7,59 €

Odpadkový kôš s výklopným vekom sa vďaka svojmu dizajnu a objemom 10 litrov bude hodiť najmä do kúpeľne či na toaletu. Kôš je vyrobený z odolného plastu a opatrený vybrateľným vekom pre jednoduché čistenie.


Kis Plastový box Star Wars, 13 l
12,80 €

Skladovací box s populárnym motívom Star Wars ponúka objem 13 litrov a je ideálnym pomocníkom pre uloženie drobnejších hračiek, stavebnice alebo iných predmetov. Box je vyrobený z plastu a klipové uzatváranie zabezpečuje, aby sa veko samovoľne neotvorilo.


Kis Systém na triedenie odpadu Premium, 2x 110 l
52,27 €
+ doprava zadarmo

Eko-recyklačný systém pre triedený odpad má podobu dvierkovej skrinky a je určený pre dve vrecia s objemom 2× 110 l. Každé z vriec má samostatné odklápacie veko. Vďaka sofistikovanému vzhľadu vám tento kôš neurobí hanbu kdekoľvek a kam ho umiestnite.


Kis C Box Colours Arty L, 27 l
11,60 €

Nízky úložný box značky Kis s vekom je ideálnym riešením pre skladovanie detských hračiek, kresliacich potrieb alebo iných drobností. Vďaka nízkemu prevedeniu sa zmestí aj pod posteľ a nezaberie žiadne miesto v skrini. Jeho objem je 27 l, je opatrený kolieskami a je vyrobený z plastu.


Kis Chic Bin M American Flag 35 l
24,90 €

Odpadkový kôš s motívom americkej vlajky a pedálovým mechanizmom pojme až 35 l neporiadku a vďaka dobre prilnavému veku udrží všetko schované. Je opatrený rámčekom pre pevné uchytenie vreca. Moderný dizajn sa bude hodiť do pracovne i študentskej izby.


Kis C Box Style L, Hipster, 27l - 55x38,5x16,5 cm
15,57 €

11,60 €

Úložný box KIS C Box Style L, Hipster s motívmi medvedíkov je ideálny pomocník napríklad do detskej izby, ale aj inde v domácnosti. Je vhodný na uloženie hračiek, oblečenia či rôznych vecí. Jeho objem je 27 litrov. Súčasťou boxu je aj veko, ktoré bráni preniknutiu prachu dovnútra boxu. Kolieska zase uľahčia premiestnenie boxu kdekoľvek v domácnosti.


Kis C Box Style L, Portobello, 27l - 55x38,5x16,5 cm
15,57 €

11,60 €

Plastový úložný box KIS C Box Style L, Portobello s kolieskami je praktický pomocník do domácnosti. Motív sladkostí ocenia predovšetkým malé deti, ktoré ho môžu použiť na hračky, ale možno ho používať aj na oblečenie alebo iné veci. Objem boxu je 27 litrov.


Kis C Box Style M, Hipster, 18l - rozmer 40x34x17 cm
8,93 €

7,30 €

Úložný box KIS C Box Style M, Hipster s motívmi medvedíkov je ideálny do detskej izby na drobné hračky, oblečenie alebo ďalšie predmety. Objem boxu je 18 litrov. Box je uzatvárateľný, Takže sa do neho nedostane prach a je tak chránený pred nečistotami.


Kis C Box Style M, Portobello, 18l - rozmer 40x34x17 cm
8,94 €

7,30 €

Uzatvárateľný plastový box KIS C Box Style Portobello M s objemom 18 litrov je praktický pomocník do domácnosti. Jeho motív zaujme predovšetkým milovníkov cukroviniek, ale aj deti, ktoré si do neho môžu uložiť svoje hračky. Box je vhodný ako do detskej izby, tak kdekoľvek do domácnosti na oblečenie či drobné predmety.