Kingsons White Dot 14,5
45,86 €

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby s bielymi bodkami. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. PRAKTICKÉ PREVEDENIE Batohy Kingsons kladú veľký.

Kingsons Smart Power 15,6 Shoulder
35,26 €

Kvalitná taška cez rameno na totebook čiernej farby s USB. Produkty značky Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. VYSOKOKVALITNÉ NYLÓNOVÝ MATERIÁL.

Kingsons Prime 15,6
70,51 €

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn. VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁL Kingsons Prime je vyrobený z kvalitného.

Kingsons Sliced Grey 15,6
80,84 €

Kvalitný batoh na chrbát šedej farby. Mestský typ. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. Typ Sliced patrí medzi najreprezentatívnejšie a.

Kingsons Blue Stripe 16,1
39,14 €

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby s modrým pruhom. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁL Kingsons Blue Stripe je.

Kingsons Casual 15,6
35,26 €

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁL Kingsons Casual je vyrobený z kvalitného.

Kingsons Classic 15,6
70,51 €

Vodeodolný batoh Kingsons Classic kombinuje elegantné a sofistikované prevedenie s maximálnym dôrazom na priestor a funkčnosť. Hlavnou polstrovaná kapsa je určená pre notebook veľkosti až 15,6 ", ďalšie vrecko je určená pre.

Kingsons Elite 15,6
64,64 €

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁL Batoh Kingsons Elite je vyrobený z vysoko.

Kingsons Executive 10,1
35,26 €

Kvalitná taška na plece čiernej farby. Produkty Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁL Taška Kingsons Executive je vyrobená z.

Kingsons Executive 15,6
64,64 €

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁL Batoh Kingsons Executive je vyrobený z.

Kingsons Prime Trolley 15,6
80,84 €

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby vybavený krytými kolieskami a výsuvnou rúčkou. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. VYSOKOKVALITNÉ.

Kingsons Smart Power 15,6
49,95 €

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. VEĽA A VEĽA PRIESTORU Batoh Kingsons SMART ponúka naozaj veľké.

Kingsons Solar Power Grey 15,6
72,90 €

Kvalitný batoh na chrbát šedej farby so solárnym panelom. Batohy Kingsons patrí medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn. VYSOKOKVALITNÉ POLYESTER MATERIÁL Batoh Kingsons.