King Chrániče holenia KING Pro Elite 1 - zelené
102,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chrániče holenia a nártů KING v zelené barvě. Holeně KING jsou vyrobený z vysoko kvalitného „skintexu“. Chrániče sú upevnené dvoma suchými zipsami na zadnej strane. Toto upevnenie zaisťuje pevné a pohodlné upevnenie.

King Boxerské rukavice KING Pro Revo 1- čierna
59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Boxerské rukavice King Pro Revo 1 boxerské rukavice v čiernej farbe sú ručne vyrábané v Thajsku. King Pro boxerské rukavice dokonale zapadajú na ruku a sú suchým zipsom. Ergonomicky navrhnutý dizajn.

King Boxerské rukavice KING Pro AIR - čierna
130,90 €

Posledný kus za túto cenu!

KING Pro AIR boxerské rukavice v čiernej farbe sú ručne vyrábané v Thajsku. King Pro boxerské rukavice dokonale zapadajú na ruku a sú suchým zipsom. Ergonomicky navrhnutý dizajn.

King Boxerské rukavice KING Pro Revo 2 - biela
59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Boxerské rukavice KING Pro Revo 2 v bielaj farbe sú ručne vyrábané v Thajsku. King Pro boxerské rukavice dokonale zapadajú na ruku a sú suchým zipsom. Ergonomicky navrhnutý dizajn.

King Boxerské rukavice KING Pro Star6 - šedé
139,90 €

Posledný kus za túto cenu!

King Pro Star6 boxerské rukavice v sivej sú ručne vyrábané v Thajsku. King Pro boxerské rukavice dokonale zapadajú na ruku a sú suchým zipsom. Ergonomicky navrhnutý dizajn.

King Chrániče holení KING Pro Skintex SG1 - čierna
102,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chrániče holení a nártů KING v čierna barvě. Holeně KING jsou vyrobený z vysoko kvalitného „skintexu“. Chrániče sú upevnené dvoma suchými zipsami na zadnej strane. Toto upevnenie zaisťuje pevné a pohodlné upevnenie.

King Chrániče holenia KING Pro Skintex SG2- čierna
102,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chrániče holenia a nártů KING v černé barvě. Holeně KING jsou vyrobený z vysoko kvalitného „skintexu“. Chrániče sú upevnené dvoma suchými zipsami na zadnej strane. Toto upevnenie zaisťuje pevné a pohodlné upevnenie.

King King Pro Star4 boxerské rukavice - biela
116,90 €

Posledný kus za túto cenu!

KING Pro Star4 boxerské rukavice v bielej sú ručne vyrábané v Thajsku. King Pro boxerské rukavice dokonale zapadajú na ruku a sú suchým zipsom. Ergonomicky navrhnutý dizajn.