Kidwell Rebel Junior vodič, modrý

Kidwell Rebelský juniorský vodič

95,80 €

balančný bicykel kidwell Rebel – S týmto skvelým balančným bicyklom si deti rozvíjajú zmysel pre rovnováhu. Vaše dieťa sa hravou formou naučí napredovať tak, že sa dokáže sústrediť hlavne na smer jazdy a udržať rovnováhu.

Partner: Helieli
Kidwell kolobežka JAX Mint/Pink
1x

Kidwell kolobežka JAX Mint/Pink

47,17 €

3 stupne nastavenia výšky riadidiel (67 – 80 cm)ergonomické rukoväte riadidielveľká protišmyková plošinaširoká polyuretánová kolesá s vstavaným LED osvetlenímLED svetlá na prednej a zadnej časti vozidlavariabilné osvetlenie, ktoré zvyšuje jeho intenzitu s rastúcou rýchlosťouúčinná a ľahko prístupn…

Partner: Mekem.shop
Kidwell detská hracia podložka Heaven

Kidwell detská hracia podložka Heaven

42,57 €

Multifunkčný nastaviteľná otočná „strieška“ v spodnej časti vytvorí intímnu atmosféru a ochráni dieťa pred prievanom. Keď ju presuniete do hornej časti, bude vaše dieťatko chrániť pred svetlom, má upokojujúci účinok. Detskú hraciu deku môžu deti používať už v prvých mesiacoch života.

Partner: Mekem.shop
Kidwell kolobežka Uno Príšerky - viacfarebná

Kidwell kolobežka Uno Príšerky - viacfarebná

37,01 €

protišmyková plošinabrzda na zadnej náprave3 stupne nastavenia výšky (58 – 68 cm)LED svetlá zabudované do kolies, ktoré sa rozsvietia za jazdymožnosť skladania kolobežky odstránením riadiacej tyčeergonomické rukoväte riadidielodolné ložiská ABEC-7široké rozpätie predných kolies pomáha udržiavať ro…

Partner: Mekem.shop
Kidwell Jedálenský stôl Ami Panda, šedo-modrý

Kidwell Jedálenský stôl Ami Panda

172,10 €

detská vysoká stolička Ami Panda – Jesť s veľkými ľuďmi pri stole sa stane ešte zábavnejším s detskou izbičkou Ami Pandavan! Táto trendová vysoká stolička je vhodná pre deti od šiestich mesiacov a má pohodlné sedadlo, ktoré sa ľahko čistí vlhkou handričkou.

Partner: Helieli