KetoLife Proteínové cestoviny - Spaghetti 500 g
7,30 €

Proteínové cestoviny – Spaghetti obsahujú 30% bielkovín a veľa vlákniny, a tak spoľahlivo zasýtia na dlhú dobu. Obsahujú o 60% menej sacharidov ako bežné cestoviny. Špagety sú pre všetkých, ktorí chcú kvalitný základ obeda, ktorý zasýti. .

KetoLife Proteínový chlieb - S mandľami 250 g
2,90 €

Proteínový chlieb – S mandľami zasýti a doplní bielkoviny. Obsahuje o 60% menej sacharidov a 2,6 × viac bielkovín ako bežné pšeničné pečivo. A chutí vážne skvele. Je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitný základ zdravej večere alebo desiaty.

KetoLife Proteínové cestoviny - RISON 500 g
7,30 €

Proteínové cestoviny – RISON je zdravý základ vášho obľúbeného rizota alebo iného výdatného obeda. Vďaka 30% bielkovín a 30% vlákniny zasýti oveľa viac než klasické cestoviny, navyše obsahujú o 60% menej sacharidov. Sú určené pre všetkých, ktorí chcú kvalitný základ obeda, ktorý zasýti.

KetoLife Proteínové müsli - Figy, datle a marhule 500 g
7,30 €

Proteínové müsli – Figy, datle a marhule skvele chutí, a navyše obsahuje všetko, čo po ránu potrebujete: vlákninu, bielkoviny, vitamíny a minerály. Začnite deň s müsli, v ktorom je 27% bielkovín, mrazom sušené ovocie a žiadny pridaný cukor.

KetoLife Proteínový shake - Višňa 5 x 30 g
7,30 €

Proteínový shake – Višňa je chutný a výdatný proteínový shake a nikdy vás neprepadne hlad. Kombinuje živočíšne a rastlinné bielkoviny, ktoré vás spoľahlivo zasýtia. Je určený pre všetkých, ktorí chcú mať po ruke výdatné a zdravé jedlo, ktoré rýchlo zaženie hlad.

KetoLife Proteínová polievka - Hrášková 5 x 30 g
9 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteinová polévka – Hrášková zahřeje, zasytí, zachutná. Obsahuje 5 typů rostlinných i živočišných bílkovin: syrovátku, kasein, sójovou bílkovinu, hráškový protein a kolagen. Hráškový protein je skvělým zdrojem aminokyselin potřebných pro budování svalů.

KetoLife Proteínová polievka - Minestrone 5 x 30 g
9 €

Na polievke Minestrone si pochutíte a doplníte telu všetko, čo potrebuje. Obsahuje 5 typov rastlinných i živočíšnych bielkovín: srvátku, kazeín, sójovú bielkovinu, hráškový proteín a kolagén, ktorý prospieva pleti, kĺbom i väzom.

KetoLife Proteínový shake - Banány a kakao 5 x 30 g
7,20 €

Proteínový shake – Banány a kakao chutí ako banány v čokoláde, a pritom k ombinuje živočíšne a rastlinné bielkoviny, ktoré vás spoľahlivo zasýtia. Je určený pre všetkých, ktorí chcú mať po ruke výdatné a zdravé jedlo, ktoré rýchlo zaženie hlad.

KetoLife Proteínový shake - Jahoda a príchuť kivi 5 x 30 g
7,20 €

Proteínový shake – Jahoda a príchuť kivi kombinuje chuť sladké jahody s jemnou kyslosťou kivi. Obsahuje živočíšne a rastlinné bielkoviny, ktoré vás spoľahlivo zasýtia. Je určený pre všetkých, ktorí chcú mať po ruke výdatné a zdravé jedlo, ktoré rýchlo zaženie hlad.

KetoLife Proteínová kaša - Goji a príchuť vanilka 5 x 40 g
8,30 €

Proteínová kaša – Goji a príchuť vanilka obsahuje 4 druhy proteínov, ktoré vás zasýtia hneď a na dlho. Kombinácia živočíšnych a rastlinných proteínov tvorí 47% kaše. Naštartujte svoje telo po ránu poriadnou porciou bielkovín a superpotraviny goji.

KetoLife Proteínová polievka - Tekvicové 5 x 30 g
9 €

Proteínová polievka – Tekvicové obsahuje 5 druhov proteínov, ktoré tvoria 55% polievky. Pripravte si za pár minút polievku, ktorá zasýti, zahreje a dodá telu vlákninu, omega-3 a 6 mastné kyseliny a ďalšie živiny. .

KetoLife Proteínové pyré - Pomarančové 100 g
2,60 €

Proteínové pyré – Pomarančové obsahuje b ílkoviny, ktoré potrebuje je celé telo, zvlášť pri športe. Ľanový olej. Čistí cievy od tuku, posilňuje imunitu, pomáha schudnúť a prechádzať cukrovke a rakovinovému bujneniu. Chia olej.

KetoLife Proteínový chlieb - S mrkvou 250 g
2,90 €

Proteínový chlieb – S mrkvou s vysokým obsahom vlákniny, Spoľahlivo zasýti a skvele chutí. Tešte sa na vláčny krajec s jemne nastrúhanou mrkvou, ktorý obsahuje o 70% menej sacharidov ako normálne pečivo. Obsahuje 22% bielkovín a 11% vlákniny, a tak aj jeden krajec skvele zasýti.

KetoLife Proteínový mugcake - Mak a slivky 5 x 35 g
9 €

Proteínový mugcake – Mak a slivky stačí zaliať vodou, strčiť do mikrovlnky a za minútu máte zdravý koláč. Obsahuje mrazom sušené slivky, veľa vlákniny a žiadny zbytočný cukor. Mugcake chutí ako vláčny Makovec so slivkami a kombinuje 3 druhy bielkovín: srvátku, sušený vaječný bielok a makový proteín.