KetoDiet Balíček INTENSE pre mužov 1. krok (140 porcií)
218,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Obsah balíčka: ● 1 dóza proteínového nápoja – v príchutiach čokoláda, jahoda, vanilka (35 porcií) ● 1 balenie proteínového nápoja – v príchutiach čokoláda, jahoda, vanilka (7 porcií) ● 1 balenie proteínového nápoja S čokoládovou príchuťou – (7 porcií) ● 1 balenie proteínového nápoja s banánovou PRÍ

KetoDiet HEAT- spalovač tuků (60 tablet)
7,60 €

KetoDiet spaľovač obsahuje 153 mg kofeínu v jednej kapsule, čo predstavuje približne 2 stredne silnej kávy espresso. Účinok kofeínu je pozvoľný a dlhodobý vďaka prírodnému extraktu z guarany.

KetoDiet Proteínová malinová kaša 7 x 27 g
15,10 €

Proteínová malinová kaša je instantná sypká zmes na prípravu kaše s malinovou príchuťou. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vďaka ktorým vás spoľahlivo zasýti. .

KetoDiet Proteínová omeleta s hríbovou príchuťou 7 x 27 g
15,10 €

Proteínová hubová omeleta predstavuje sypkú zmes na prípravu vaječnej omelety so zeleninou as hubovú príchuťou. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah sacharidov a tukov. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová omeleta sa slaninovou príchuťou 7 x 27 g
15,10 €

Proteínová slaninový omeleta predstavuje sypkú zmes na prípravu vaječnej omelety so zeleninou as hubovú príchuťou. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah sacharidov a tukov. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová omeleta so syrovou príchuťou 7 x 27 g
15,10 €

Proteínová syrová omeleta predstavuje sypkú zmes na prípravu vaječnej omelety so zeleninou a so syrovou príchuťou. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah sacharidov a tukov. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová placka s cesnakovou príchuťou 7 x 25 g
15,10 €

Proteínová placka s cesnakovou príchuťou a vôňou majoránky je proteínovú obdobou obľúbeného staročeského jedlá – zemiakovej. Má vysoký obsah bielkovín, vďaka ktorým zasýti na dlhší čas a zároveň nízky obsah sacharidov a tukov, napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová polievka gulášová 7 x 27 g
15,10 €

Proteínová polievka s gulášovým korením je instantná sypká zmes na prípravu gulášové polievky. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vďaka ktorým zasýti na dlhší čas a zároveň nízky obsah sacharidov a tukov. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová polievka hubová 7 x 27 g
15,10 €

Proteínová polievka so zeleninou a hubovú príchuťou je instantná sypká zmes na prípravu zeleninovej polievky. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vďaka ktorým zasýti na dlhší čas a zároveň nízky obsah sacharidov a tukov. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová polievka kuracie s rezancami 7 x 33 g
15,10 €

Proteínová polievka rezancová s kuracou príchuťou je instantná sypká zmes na prípravu rezancové polievky. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vďaka ktorým zasýti na dlhší čas a zároveň nízky obsah sacharidov a tukov. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová tyčinka cereálne s figami 14 x 36 g
16,10 €

Proteínová tyčinka cereálne s figami má vysoký obsah bielkovín a vitamínov vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah cukrov a tukov. Tyčinka je správnou desiatou pri redukčnej diéte a je bezlepková. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová tyčinka príchuť čokoláda 14 x 36 g
16,10 €

Proteínová tyčinka s čokoládou má vysoký obsah bielkovín a vitamínov vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah cukrov a tukov. Tyčinka je správnou desiatou pri redukčnej diéte a je bezlepková. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová tyčinka príchuť jahoda 14 x 36 g
16,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteínová tyčinka s jahodou má vysoký obsah bielkovín a vitamínov vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah cukrov a tukov. Tyčinka je správnou desiatou pri redukčnej diéte a je bezlepková. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová tyčinka príchuť kokos-banán 14 x 36 g
16,10 €

Proteínová tyčinka s kokosom a banánom má vysoký obsah bielkovín a vitamínov vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah cukrov a tukov. Tyčinka je správnou desiatou pri redukčnej diéte a je bezlepková. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteinová zmrzlina s čokoládovou příchutí (20 porcí)
11,90 €

Čokoládová zmrzlina obsahuje vyše 70% bielkovín a len 2 gramy cukru na porciu! Príprava je rýchla a jednoduchá, zmes zmiešate s ingredienciami a necháte zmrznúť. Osviežujúci low carb dobrotou zaženiete chute na sladké bez hromady kalórií a milo prekvapíte celú rodinu alebo hostí na oslave.

KetoDiet Proteínové cestoviny FUSILLI (7 porcií)
15 €

Fusilli si môžete dať aj v diétnom režime. Proteínové cestoviny obsahujú 60% bielkovín, vlákninu, vitamíny a minerály a zároveň obsahujú minimum cukrov, vďaka čomu vás zasýtia na dlhší čas. Majú nízky glykemický index. Do 12 minút máte na stole hotovú chutnú bielkovinami nabitú večeru.

KetoDiet Proteínový krém s lieskovými orieškami 50 g
1,80 €

Krém s lieskovými orieškami a čokoládovou príchuťou. Chutí skvele vďaka praženým lieskovým orieškom a kakau. Obsahuje 23% bielkovín a zdravé tuky z orieškov. Nechýba pravé kakao a bambucké maslo, ktoré prospieva regeneráciu, hydratuje a vyživuje.

KetoDiet Proteínový nápoj 7 x 27 g + príchute
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteínový nápoj predstavuje sypkú zmes v prášku k príprave nápoja s vysokým obsahom bielkovín, vďaka ktorým zasýtia na dlhú dobu a zároveň nízkym sacharidov a tukov.

KetoDiet Proteínový nápoj Matcha tea 7 x 29 g + príchute
15,10 €

Proteínový nápoj Matcha tea KetoDiet predstavuje sypkú zmes v prášku k príprave nápoja s vysokým obsahom bielkovín, vďaka ktorým zasýtia na dlhú dobu a zároveň nízkym sacharidov a tukov. KetoDiet Matcha Tea je proteínový nápoj s obsahom 100% BIO zeleného čaju pochádzajúceho z Japonska.

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť banán 7 x 27 g
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteínový nápoj príchuť banán je vhodným doplnkom pri chudnutí, ale aj v rámci zdravého životného štýlu. Obsahuje vysokú dávku bielkovín, vitamínov a minerálov. Tento proteínový nápoj má zároveň nízky obsah cukrov.

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť čokoláda 7 x 27 g
15,10 €

Proteínový nápoj príchuť čokoláda je vhodným doplnkom pri chudnutí, ale aj v rámci zdravého životného štýlu. Obsahuje vysokú dávku bielkovín, vitamínov a minerálov. Tento proteínový nápoj má zároveň nízky obsah cukrov.

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť jahoda a banán 7 porcií
15,40 €

Novinka

Proteínový nápoj príchuť jahoda a banán vás zasýtia na dlhú dobu a môžete si ho ľahko pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Aj v diéte si môžete bez výčitiek dopriať ovocnú príchuť jahody a banánu. Obsahuje vyše 60% bielkovín a má znížený obsah sacharidov.

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť lieskový oriešok a čokoláda 7 porcií
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Proteínový nápoj príchuť lieskový oriešok a čokoláda vás zasýtia na dlhú dobu a môžete si ho ľahko pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Aj v diéte si môžete bez výčitiek dopriať príchuť lieskového orieška a čokolády. Obsahuje vyše 60% bielkovín a má znížený obsah sacharidov.

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť marhuľa a mango 7 porcií
15,40 €

Novinka

Proteínový nápoj príchuť marhuľa a mango vás zasýtia na dlhú dobu a môžete si ho ľahko pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Aj v diéte si môžete bez výčitiek dopriať ovocnú príchuť marhule a manga. Obsahuje vyše 60% bielkovín a má znížený obsah sacharidov.

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť vanilka 7 porcií
15,40 €

Novinka

Proteínový nápoj príchuť vanilka vás zasýtia na dlhú dobu a môžete si ho ľahko pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Aj v diéte si môžete bez výčitiek dopriať príchuť vanilky. Obsahuje vyše 60% bielkovín a má znížený obsah sacharidov.

KetoDiet Sušené mäso hovädzie jerky 3 x 30 g
8,20 €

KetoDiet sušené mäso – Hovädzie jerky je sušené hovädzie mäso, je jemne zaúdená, jemne nasolené 4 mm hrubé plátky prvotriedneho hovädzieho mäsa, pozvoľna sušené po oboch stranách v poriadku niekoľkých hodín, ktoré predstavuje chutnú desiatu.

KetoDiet Sušené mäso morčacie jerky 3 x 30 g
8,20 €

KetoDiet sušené mäso – Morčacie jerky je sušené morčacie mäso jemne zaúdená, jemne nasolené 4 mm hrubé plátky prvotriedneho hovädzieho mäsa, pozvoľna sušené po oboch stranách v poriadku niekoľkých hodín, ktoré predstavuje chutnú desiatu. Neobsahujú lepok, glutamáty, farbivá, ani konzervačné látky.

KetoDiet Topping s jahodovou príchuťou 50 ml
1,40 €

Topping s jahodovou príchuťou je vhodný na vaše palacinky, jogurt alebo napríklad ľadovú kávu . Budú príjemne sladké a voňavé po jahodách a to aj napriek tomu, že topping neobsahuje žiadne sacharidy a dokonca žiadne kalórie.