Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Kenwood Electronics

Upresniť parametre
Kenwood Electronics KFC-S1366 Kenwood Electronics KFC-S1366
Kenwood Electronics KFC-S1366

2pásmový autoreproduktor s veľkým magnetom poskytuje perfektný zvuk vo svojej triede. Kenwood KFC-S1366 vyniká zvukovým difúzorom pre vyššiu kvalitu stredov a výšok a elektro-dynamickým meničom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kenwood Electronics KFC-S1766 Kenwood Electronics KFC-S1366
Kenwood Electronics KFC-S1766

2pásmový autoreproduktor so silným magnetom poskytuje perfektný zvuk vo svojej triede. Kenwood KFC-S1766 vyniká zvukovým difúzorom pre vyššiu kvalitu stredov a výšok a elektro-dynamickým meničom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kenwood Electronics KFC-S6966 Kenwood Electronics KFC-S1366
Kenwood Electronics KFC-S6966

3pásmový autoreproduktor so silným magnetom poskytuje perfektný zvuk vo svojej triede. Kenwood KFC-S6966 vyniká zvukovým difúzorom pre vyššiu kvalitu stredov a výšok a elektro-dynamickým meničom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kenwood Electronics KSC-W1200T Kenwood Electronics KDC-X5200BT
Kenwood Electronics KSC-W1200T

Pasívny valcový subwoofer do auta s 30cm basovou tubou a čalúneným vnútrom. Kenwood KSC-W1200T vyniká kompaktnou veľkosťou ozvučnice a praktickými upínacími pásmi. Špičkový príkon 1200 W.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Kenwood Electronics KSC-SW11 Kenwood Electronics KDC-X5200BT
Kenwood Electronics KSC-SW11

Aktívny subwoofer do autanoise-less zvukom a zabudovaným zosilňovačom. Kenwood KSC-SW11 sa pýši hliníkovým telom, oceľovým košom reproduktora a špičkovým príkonom 150 W.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Kenwood Electronics KDC-X5200BT Kenwood Electronics KDC-X5200BT
Kenwood Electronics KDC-X5200BT

Autorádio s CD mechanikou a variabilným podsvietením tlačidiel. S Kenwood KDC-X5200BT možno prepojiť ako Android tak iPod/iPhone cez Bluetooth, pričom pripojené môžu byť aj dve zariadenia súčasne. Užívajte na cestách kvalitný zvuk bez nežiadúcich hlukov a ozvien. Prijímač prehrá väčšinu typov audio záznamov, vrátane MP3, WMA, WAV a FLAC.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Spoločnosť Kenwood Electronics vznikla v roku 1946 v Japonsku v prefektúre Nagano. Za viac než 65 rokov svojej existencie sa spoločnosť Kenwood stala lídrom na trhu s produktmi v oblasti car - hifi, kde každoročne prichádza s celosvetovými technologickými novinkami a inováciami. Kenwood kladie dôraz na dizajn, krištáľovo čistý zvuk, množstvo špeciálnych nastavení pre maximálne prispôsobenie potrebám užívateľa a kompatibilitu prístrojov s vyspelými technológiami ako je iPod / iPad / iPhone a Android.

V súčasnej dobe sú hlavnými produktmi sezóny autorádia so zabudovanými sadami Bluetooth hands - free pre pohodlné a bezpečné telefonovanie a multimediálne zariadenia s dotykovými video obrazovka. Samozrejmosťou je tiež vyspelé "all in one" zariadenie, ktoré v sebe kombinuje vyspelý multimediálny prehrávač s navigačnou jednotkou spoločnosti Garmin. Spoločnosť Kenwood je taktiež oficiálnym dodávateľom a sponzorom komunikačných systémov pre stajňu F1 Vodafone McLaren Mercedes, čo podčiarkuje kvalitu produktov a dôležitosť značky.