Kelsey Berwin

Kelsey Berwin Zeus - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Zeus - EDP

20,10 €

Zeus od značky Kelsey Berwin je korenistá vôňa pre mužov. Hlavu tvorí kardamóm a šťavnaté zelené jablko. V čisto kvetinovom srdci sa ukrýva levanduľa spoločne s konvalinkou. Kompozíciu uzatvára vetiver, pačuli a cédrové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2014.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin Midnight Oud - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Midnight Oud - EDP

23,20 €
20,50 €

Midnight Oud je drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2015. Hlava sa skladá zo sviežeho bergamotu, šalvie a kopaiby balzamu. V srdci ucítite ružu a kašmírové drevo. Kompozíciu uzatvára ambra, dubový mach, tabak, agarové a santalové drevo.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin Huberta - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Huberta - EDP

20 €
Posledný kus za túto cenu!

Huberta je kvetinovo-drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2014. Hlava a srdce sú čisto kvetinové. Obsahujú frézii, levanduľu, ružu, konvalinku a ďalšie kvetinové akordy. Drevitý základ tvorí agarové, cédrové, santalové a gujakakové drevo doplnené o pačuli. .

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin White Narcisse - EDP 100 ml

Kelsey Berwin White Narcisse - EDP

21,30 €

White Narcisse je orientálno-ovocná vôňa pre ženy aj mužov. Hlavu tvorí svieži bergamot a šťavnatá malina. V srdci sa snúbi akordy jazmínu, kvety heliotrop a brezy. Kompozíciu uzatvára kože a céder. Na trh bola uvedená v roku 2017.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin Al Jawhara - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Al Jawhara - EDP

21,30 €

Al Jawhara je orientálno-drevitá vôňa pre mužov aj ženy. Kvetinová hlava obsahuje levanduľu a mimózy, v srdci sa ukrýva agarové drevo, v základe potom drevo santalové a cédrové spoločne s ambrou. Na trh bola uvedená v roku 2015. .

Partner: Vivantis
-16%
Kelsey Berwin Avalanche - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Avalanche - EDP

30,90 €
25,90 €

Avalanche je netradičné vôňa pre mužov. Vôňa je výrazom sebavedomé a ambiciózny osobnosti. Dávka mužnosti a zmyselnosti ukrytá v modernom dizajne v čiernej farbe. To je vôňa nadčasové parfumované vody pre mužov. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin Dinar - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Dinar - EDP

20 €
18,30 €

Dinara od Kelsey Berwin je ovocno-drevitá vôňa pre mužov. Otvára sa sviežimi tónmi bergamotu a ananásu. Potom prechádza do drevitého srdca tvoreného cédrom, pačuli a jazmínom. Kompozíciu uzatvára pižmo a ambra. Na trh bola uvedená v roku 2015. .

Partner: Vivantis
-38%
Kelsey Berwin Dione - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Dione - EDP

30,90 €
19 €
Posledný kus za túto cenu!

Naučte sa nosiť svoju ženskosť a maximálne ju podčiarknuť s vôňou parfumované vody Dione známej značky Kelsey Berwin . Vôňa je esenciou elegancie, sebavedomie i zmyselnosti, ktorá je pre muža priamo magnetická.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin Forge - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Forge - EDP

29,40 €
25,60 €

Vôňa parfumované vody pre mužov Forge značky Kelsey Berwin je určená pre mladých, moderných mužov, ktorí majú svoj jedinečný štýl, ktoré chcú doplniť rovnako jedinečnou vôňou. Vôňa, ktorá sa hodí na každodenné nosenie aj výnimočné príležitosti, nenechá žiadnu ženu chladnou.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin True Man - EDP 100 ml

Kelsey Berwin True Man - EDP

22,40 €

True Man je kvetinová vôňa pre mužov. Hlava i srdce obsahujú čisto kvetinové tóny v podobe ruže, jazmínu a mimózy. Kompozíciu uzatvára kombinácia ambry a pižma. Na trh bola uvedená v roku 2014.

Partner: Vivantis

Značka Kelsey Berwin kladie pri výrobe svojich parfumov veľký dôraz na prirodzenosť, využitie prírodných surovín a produktov, ako aj dostupnosť kvality pre všetkých. V jej vôňach sa stretnete s tými najčistejšími ingredienciami, ktoré sama príroda ponúka. Okrem kvetov a stromov sa jedná aj o vzácne živice a 100% esenciálne oleje. Vďaka tomu patria jej parfumy medzi tie jedinečné a netradičné, či už zložením, tak výsledným arómou.