KEEN detská kožená outdoorová obuv Hikeport 2 Sport Mid WP Y majolica/sky diver-31%
79 € 53,90 €

Akcia

Detská kožená outdoorová obuv HIKEPORT 2 SPORT MID WP Y majolica/sky diver je vhodná do terénu. Zvršok obuvi je v kombinácii kože a mesh. Model využíva membránu KEEN.Dry s nepremokavými a priedušnými vlastnosťami. Stielka z materiálu EVA zaisťuje každodenný komfort. Reflexné prvky na obuvi zvyšujú bezpečnosť. KonectFit hell-capture poskytne pevnú oporu päte a členku za dodržanie komfortu nosenia. Vnútorná AntiOdor úprava proti zápachu.

KEEN detská kožená outdoorová obuv Hikeport 2 Sport Mid WP Y magnet/chili pepper-31%
79 € 53,90 €

Akcia

Detská kožená outdoorová obuv HIKEPORT 2 SPORT MID WP Y magnet/chili pepper je vhodná do terénu. Zvršok obuvi je v kombinácii kože a mesh. Model využíva membránu KEEN.Dry s nepremokavými a priedušnými vlastnosťami. Stielka z materiálu EVA zaisťuje každodenný komfort. Reflexné prvky na obuvi zvyšujú bezpečnosť. KonectFit hell-capture poskytne pevnú oporu päte a členku za dodržanie komfortu nosenia. Vnútorná AntiOdor úprava proti zápachu.

KEEN detská kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y steel grey / red dahlia-32%
89 € 59,90 €

Akcia

Detská nepremokavá kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y steel grey / red dahlia je vhodná do terénu. Má jednoduché zapínanie na sťahovanie bungee s jedným popruhom na velcro. Topánka je zateplená technológiou KeenWarm 200g, teda cca do -30 stupňov Celzia. Obuv je nepremokavá vďaka KeenDry membráne, ktorá neprepustí vodu, ale zároveň nohu odvetrá. Použitá koža bola spracovaná s ohľadom na udržateľné zdroje. Rýchloschnúca úprava. AntiOdor úprava zaistí svieži pocit aj po celodennom nosení.

KEEN detské vysoké snehule WINTERPORT NEO WP Y raven/black
89 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské vysoké snehule WINTERPORT NEO WP Y raven/black majú syntetický vrchný materiál v kombinácii s textilom. Membrána KeenDry zabráni prieniku vode dovnútra topánky. Topánka je zateplená technológiou KeenWarm 200 g teda do cca - 30 stupňov Celzia. Podošva nezanecháva stopy a sytém KeenFreeze zaistí podošve stabilitu na akomkoľvek podklade. Sťahovanie na bungee v kombinácii s pútkom na vrchu topánky uľahčí obutie aj vyzutie.

KEEN detská nepremokavá členková obuv REDWOOD WINTER WP raven/magnet-34%
99 € 64,90 €

Akcia

Detská nepremokavá kožená členková obuv REDWOOD WINTER WP raven/magnet sa ľahko obúva vďaka trom pásikom na suchý zips. Nepremokavosť zabezpečuje technológia KeenDry. Bpta je zateplená pomocou technológie KeenWarm 200g, tj. cca. do - 30 stupňov Celzia. EcoAntiOdor úprava zaistí svieži pocit nôh aj po celom dni. Obuv je vhodná skôr do mesta, ale zvládne aj pohyb v teréne. Použitá koža bola spracovaná s ohľadom na udržateľné zdroje. Reflexné prvky na topánkach zvyšujú bezpečnosť detí.

KEEN detská treková členková obuv TERRADORA II MID WP magnet/bluebird-31%
79 € 53,90 €

Akcia

Detská treková členková obuv TERRADORA II MID WP magnet/bluebird je výborne spracovaná nápaditá obuv. Sťahovanie obuvi je pomocou bungee, CHILDREN veľkosti majú navyše velcro pásik (EUR 24 – 31). S pomocou conectFit systému obopne chodidlo dostatočne. Membrána KeenDry zamedzí vniknutiu vody dovnútra topánky a naopak chodidlo dostatočne odvetrá. Podošva nezanecháva stopy, medzipodošva výborne odpruží došľap malých cestovateľov. Topánka je vybavená reflexnými prvkami.

KEEN detská kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y coffee bean / picante-32%
89 € 59,90 €

Akcia

Detská nepremokavá kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y coffee bean / picante je vhodná do terénu. Má jednoduché zapínanie na sťahovanie bungee s jedným popruhom na velcro. Topánka je zateplená technológiou KeenWarm 200g, teda cca do -30 stupňov Celzia. Obuv je nepremokavá vďaka KeenDry membráne, ktorá neprepustí vodu, ale zároveň nohu odvetrá. Použitá koža bola spracovaná s ohľadom na udržateľné zdroje. Rýchloschnúca úprava. AntiOdor úprava zaistí svieži pocit aj po celodennom nosení.

KEEN detská kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y harvest gold / vintage indigo-32%
89 € 59,90 €

Akcia

Detská nepremokavá kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y harvest gold / vintage indigo je vhodná do terénu. Má jednoduché zapínanie na sťahovanie bungee s jedným popruhom na velcro. Topánka je zateplená technológiou KeenWarm 200g, teda cca do -30 stupňov Celzia. Obuv je nepremokavá vďaka KeenDry membráne, ktorá neprepustí vodu, ale zároveň nohu odvetrá. Použitá koža bola spracovaná s ohľadom na udržateľné zdroje. Rýchloschnúca úprava. AntiOdor úprava zaistí svieži pocit aj po celodennom nosení.

KEEN detské tenisky Chandler CNX Jr.
57,90 € 45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské tenisky od značky KEEN sú vhodné pre všetky aktivity. Rýchle zaväzovanie umožňuje ľahké obúvanie a rýchlu fixáciu na detskú nohu. Vrchný materiál a podšívka zo syntetickej sieťoviny, stielka z EVA a ohybná gumová podrážka.

KEEN detské sandále Seacamp II CNX K 1022969-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Detské sandále od značky KEEN s vrchnou stranou z rýchloschnúceho polyesteru. Podšívka Quick-dry pre pohodlný došľap. Výrazne ľahké zloženie s vyššou podrážkou pre lepšiu ochranu. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený páskou na suchý zips. Vzorkovaná podrážka pre plynulú chôdzu.

KEEN detská kožená outdoorová obuv Hikeport 2 Sport Mid WP Y black/irish green-31%
79 € 53,90 €

Akcia

Detská kožená outdoorová obuv HIKEPORT 2 SPORT MID WP Y black/irish green je vhodná do terénu. Zvršok obuvi je v kombinácii kože a mesh. Model využíva membránu KEEN.Dry s nepremokavými a priedušnými vlastnosťami. Stielka z materiálu EVA zaisťuje každodenný komfort. Reflexné prvky na obuvi zvyšujú bezpečnosť. KonectFit hell-capture poskytne pevnú oporu päte a členku za dodržanie komfortu nosenia. Vnútorná AntiOdor úprava proti zápachu.

KEEN detská kožená členková obuv TARGHEE MID WP Y blue nights/red carpet-31%
79 € 53,90 €

Akcia

Detská kožená členková obuv TARGHEE MID WP Y blue nights/red carpetmembránou KEEN.DRY je vhodná pre voľnočasové aktivity, hiking a objavovanie nových dobrodružstiev. Zvršok obuvi je vyrobený z vodeodelnej kože a pevnej sieťoviny. V prednej časti topánka ponúka patentovanú ochranu prstov KEEN.PROTECT. Medzipodrážka je vyrobená z EVA peny, po stranách nad podošvou je vybavená odolným koženým lemom. Vo vnútri je topánka vybavená vyberateľnou EVA vložkou, lepšiu stabilitu pre pohyb v nerovnom teréne zaisťujú vstrekované TPU klenby. Upevnenie na nohe je vyriešené pomocou sťahovacej elastickej gumičky pre rýchle zaviazanie. Topánka je ošetrená kvalitnou prírodnou antibakteriálnou technológiou CLEANSPORT NXT.

KEEN dievčenská treková členková obuv TERRADORA II MID WP black iris/pink peacock-31%
79 € 53,90 €

Akcia

Detská treková členková obuv TERRADORA II MID WP black iris/pink peacock je výborne spracovaná nápaditá obuv. Sťahovanie obuvi je pomocou bungee, CHILDREN veľkosti majú navyše velcro pásik (EUR 24 – 31). S pomocou conectFit systému obopne chodidlo dostatočne. Membrána KeenDry zamedzí vniknutiu vody dovnútra topánky a naopak chodidlo dostatočne odvetrá. Podošva nezanecháva stopy, medzipodošva výborne odpruží došľap malých cestovateľov. Topánka je vybavená reflexnými prvkami.

KEEN detské sandále Seacamp II CNX K-35%
59,90 € 38,50 €

Akcia

Detské sandále od značky KEEN sú vhodné pre všetky aktivity aj vo vode. Podšívka Quick-dry s antibakteriálnym ošetrením pre pohodlný došľap. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovanie je doplnené remienkom na suchý zips Nefarbiaca podrážka Non-Marking.

KEEN detské sandále Seacamp II CNX Jr.-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Detské sandále od značky KEEN sú vhodné pre všetky aktivity aj vo vode. Podšívka Quick-dry s antibakteriálnym ošetrením pre pohodlný došľap. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovanie je doplnené remienkom na suchý zips Nefarbiaca podrážka Non-Marking.

KEEN juniorskej sandále Stingray Y 1022680-40%
49,90 € 29,90 €

Akcia

Juniorské sandále od značky KEEN s vrchnou tkaninou z polyuretánu s vrstvou nylonu. Odolný voči vode aj oderu. Podšívka Quick-Dry. Nízkoprofilová podrážka s oblasťou Aqua-Stop. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený páskou na suchý zips. Pútko na päte pre jednoduchšie obúvanie.

KEEN detské sandále Newport H2 K-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Detské sandále od značky KEEN s vrchnou stranou z rýchloschnúceho polyesteru. Podšívka Quick-dry pre pohodlný došľap. Výrazne ľahké zloženie s vyššou podrážkou pre lepšiu ochranu. Stielka z materiálu EVA. Pridaný Velcro remienok umožňuje stiahnuť topánku k detskej nohe. Vzorkovaná podrážka pre plynulú chôdzu.

KEEN juniorské sandále Newport H2 Jr.-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Juniorské sandále od značky KEEN s vrchnou stranou z rýchloschnúceho polyesteru. Podšívka Quick-dry pre pohodlný došľap. Výrazne ľahké zloženie s vyššou podrážkou pre lepšiu ochranu. Stielka z materiálu EVA. Pridaný Velcro remienok umožňuje stiahnuť topánku k detskej nohe. Vzorkovaná podrážka pre plynulú chôdzu.

KEEN dievčenské sandále Newport H2 K 1020351-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Dievčenské sandále od značky KEEN s vrchnou stranou z rýchloschnúceho polyesteru. Podšívka Quick-dry pre pohodlný došľap. Výrazne ľahké zloženie s vyššou podrážkou pre lepšiu ochranu. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený páskou na suchý zips. Vzorkovaná podrážka pre plynulú chôdzu.

KEEN juniorské sandále Newport H2 Jr.-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Juniorské sandále od značky KEEN s vrchnou stranou z rýchloschnúceho polyesteru. Podšívka Quick-dry pre pohodlný došľap. Výrazne ľahké zloženie s vyššou podrážkou pre lepšiu ochranu. Stielka z materiálu EVA. Pridaný Velcro pásik umožňuje stiahnuť topánku k detskej nohe. Vzorkovaná podrážka pre plynulú chôdzu.

KEEN juniorskej sandále Stingray Y 1022681-34%
49,90 € 32,90 €

Akcia

Juniorské sandále od značky KEEN s vrchnou tkaninou z polyuretánu s vrstvou nylonu. Odolný voči vode aj oderu. Podšívka Quick-Dry. Nízkoprofilová podrážka s oblasťou Aqua-Stop. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený pásikom na suchý zips. Pútko na päte pre jednoduchšie obúvanie.

KEEN detské sandále Stingray C
49,90 € 31,70 €

Detské sandále od značky KEEN s vrchnou tkaninou z polyuretánu s vrstvou nylonu. Odolné voči vode a oderu. Podšívka Quick-Dry. Nízkoprofilová podrážka s oblasťou Aqua-Stop. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený páskou na suchý zips. Pútko na päte pre jednoduchšie obúvanie.

KEEN detské sandále Newport H2 K 1022831-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Detské sandále od značky KEEN s vrchnou stranou z rýchloschnúceho polyesteru. Podšívka Quick-dry pre pohodlný došľap. Výrazne ľahké zloženie s vyššou podrážkou pre lepšiu ochranu. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený páskou na suchý zips. Vzorkovaná podrážka pre plynulú chôdzu.

KEEN dievčenské sandále Stingray Jr. 1022682-40%
49,90 € 29,90 €

Akcia

Dievčenské juniorské sandále od značky KEEN s vrchnou tkaninou z polyuretánu s vrstvou nylonu. Odolný voči vode aj oderu. Podšívka Quick-Dry. Nízkoprofilová podrážka s oblasťou Aqua-Stop. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený páskou na suchý zips. Pútko na päte pre jednoduchšie obúvanie.

KEEN juniorskej sandále Stingray Y 1022678-40%
49,90 € 29,90 €

Akcia

Juniorské sandále od značky KEEN s vrchnou tkaninou z polyuretánu s vrstvou nylonu. Odolný voči vode aj oderu. Podšívka Quick-Dry. Nízkoprofilová podrážka s oblasťou Aqua-Stop. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený pásikom na suchý zips. Pútko na päte pre jednoduchšie obúvanie.

KEEN detské tenisky Chandler CNX K-40%
57,90 € 34,50 €

Akcia

Detské tenisky od značky KEEN sú vhodné pre všetky aktivity. Rýchle zaväzovanie umožňuje ľahké obúvanie a rýchlu fixáciu na detskú nohu. Vrchný materiál a podšívka zo syntetickej sieťoviny, stielka z EVA a ohybná gumová podrážka.

KEEN dámska treková obuv Terradora II Leather MID WP W-46%
146,30 € 77,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska treková obuv Terradora II Leather MID WP W značky KEEN je vybavená membránou, ktorá udrží vaše nohy v suchu. Podošva s 4 mm vzorkou podrží váš krok tam, kde bude potrebné. O svieži pocit vašich nôh po celodennom výlete sa postará EcoAntiodor.  Topánky majú optimálne stiahnutie od priehlavku k päte. 

KEEN dámska zimná obuv Terradora II Ankle Boot WP W-46%
138,80 € 73,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska zimná obuv Terradora II Ankle Boot WP W od značky Keen je vybavená funkčnou membránou KeenDry, ktorá topánku udrží v suchu. Kvalitná podrážka nezanecháva stopy a medzipodrážka Eva zaistí komfortný pocit na výletoch vo veľmi chladnom počasí. 

KEEN pánska obuv Targhee III Oxford M-46%
112,80 € 59,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánska obuv Targhee III Oxford M je lifestylová obuv pre každodenné použitie. Topánky sú vyrobené z prémiovej kože a priedušného meshu. O pohodlie počas chôdze sa postará stielka a medzipodošva z materiálu EVA. Topánky sú vhodné nielen do mesta, ale aj na nespevnené cesty.

KEEN detské tenisky Chandler CNX K Raven/Fiery Red
57,90 € 45,30 €

Chandler CNX sú detské voľnočasové topánky. Moderný dizajn a komfort. Skvelá voľba z ponuky detských hybridných topánok. Chandler CNX vyrobený technológiou KEEN.CNX je nízkoprofilová univerzálna letná topánkou inšpirovaná minimalistickým typom obúvania. Vyniká predovšetkým svojou nízkou váhou. Rýchlozviazanie umožňuje ľahké obúvanie a rýchlu fixáciu na detskej nohe. Nechýba ani nepostrádateľná patentovaná ochrana prstov.

KEEN detské snehule KELSA TALL WP magnet / chinois green-31%
79 € 53,90 €

Akcia

Detské vodoodolné snehule KELSA TALL WP magnet / chinois greenmembránou KeenDry a zateplením KeenWarm 200g je kombinácia dávajúca deťom široké možnosti použitia. Snehulka je vhodná na hory aj do mesta a všade, kde chcete nechať deti si užívať pohyb a neobzerať sa na limit topánky. Sťahovanie pomocou bungee nožičku drží presne tak, ako má.

KEEN detské tenisky Chandler CNX K
57,90 € 45,30 €

Detské tenisky od značky KEEN sú vhodné pre všetky aktivity. Rýchle zaväzovanie umožňuje ľahké obúvanie a rýchlu fixáciu na detskú nohu. Vrchný materiál a podšívka zo syntetickej sieťoviny, stielka z EVA a ohybná gumová podrážka.

KEEN detské sandále Seacamp II CNX Jr.-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Detské sandále od značky KEEN sú vhodné pre všetky aktivity aj vo vode. Podšívka Quick-dry s antibakteriálnym ošetrením pre pohodlný došľap. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovanie je doplnené remienkom na suchý zips Nefarbiaca podrážka Non-Marking.

KEEN detské snehule KELSA TALL WP black/tibetan red-31%
79 € 53,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské vodeodolné snehule Kelso TALL WP Black/tibetan redmembránou KeenDry a zateplením KeenWarm 200 g je kombinácia dávajúca deťom široké možnosti použitia. Snehule sú vhodné do hôr aj mesta a všade, kde chcete nechať deti užívať si pohyb a neobzerať sa na limit topánky. Sťahovanie pomocou bungee nožičky drží presne tak, ako má.

KEEN detské vysoké snehule WINTERPORT NEO WP Y magnet/irish green-30%
89 € 61,90 €

Akcia

Detské vysoké snehule WINTERPORT NEO WP Y magnet/irish green majú syntetický vrchný materiál v kombinácii s textilom. Membrána KeenDry zabráni prieniku vode dovnútra topánky. Topánka je zateplená technológiou KeenWarm 200 g teda do cca - 30 stupňov Celzia. Podošva nezanecháva stopy a sytém KeenFreeze zaistí podošve stabilitu na akomkoľvek podklade. Sťahovanie na bungee v kombinácii s pútkom na vrchu topánky uľahčí obutie aj vyzutie.

KEEN Terradora Low Wp K, Aqua Sea/Coral-40%
69,90 € 41,90 €

Akcia

Keen Terradora Low Wp je dievčenská celoročná voľnočasová obuv. Pohodlné a pevné prevedenie Dievčenská, ultraľahká, nízka, športovo-outdoorová topánka, ktorá je určená pre všestranné aktívne využitie aj nosenie v mestskom prostredí. Vzdušný zvršok z pevnej sieťoviny zaistí dobré odvetranie nôh. Vodeodolná, priedušná PU membrána KEEN.DRY zaručí dokonalú ochranu vašich nôh v nepriaznivých podmienkach. Pohodlie potom umocní polstrovaný jazyk a golier topánky. Spevnenie topánky pre pohyb v nerovnom teréne je vyriešený použitím ESS klenku v podošve. Topánka je vybavená vyberateľnou, anatomicky tvarovanou vložkou z materiálu EVA. Kvalitná gumová podošva s hlbokou viacsmernou vzorkou umožňuje dokonalý záber v nespevnenom teréne. Topánka je ošetrená prírodnou antibakteriálnou technológiou CLEANSPORT NXT. Upevnenie na nohe je vyriešené pomocou sťahovacej elastickej gumičky pre rýchle zaviazanie.

KEEN dievčenská treková obuv TERRADORA II LOW WP blue fog/pink peacock-29%
69 € 48,90 €

Akcia

Detská trekingová obuv TERRADORA II LOW WP WP blue fog/pink peacock je vybavená membránou KeenDry, ktorá zamedzí vniknutiu vody a naopak chodidlo dostatočne odvetrá. Podošva nezanecháva stopy, medzipodošva výborne odpruží došľap malých cestovateľov. Sťahovanie na bungee uľahčí nazutie aj vyzutie topánky. Veľkosti CHILDREN (EUR 24 – 31) majú navyše pásik na suchý zips v najvrchnejšej časti. Na obuvi sú reflexné prvky pre zvýšenie bezpečnosti.

KEEN detské snehule KELSA TALL WP caramel cafe / Harbor gray-31%
79 € 53,90 €

Akcia

Detské vodoodolné snehule KELSA TALL WP caramel cafe / harbor graymembránou KeenDry a zateplením KeenWarm 200g je kombinácia dávajúca deťom široké možnosti použitia. Snehulka je vhodná na hory aj do mesta a všade, kde chcete nechať deti si užívať pohyb a neobzerať sa na limit topánky. Sťahovanie pomocou bungee nožičku drží presne tak, ako má.

KEEN dievčenské treková členková obuv TERRADORA II MID WP steel grey/beveled glass-31%
79 € 53,90 €

Akcia

Detská treková členková obuv TERRADORA II MID WP steel grey/beveled glass je výborne spracovaná nápaditá obuv. Sťahovanie obuvi je pomocou bungee, CHILDREN veľkosti majú navyše velcro pásik (EUR 24 – 31). S pomocou conectFit systému obopne chodidlo dostatočne. Membrána KeenDry zamedzí vniknutiu vody dovnútra topánky a naopak chodidlo dostatočne odvetrá. Podošva nezanecháva stopy, medzipodošva výborne odpruží došľap malých cestovateľov. Topánka je vybavená reflexnými prvkami.

KEEN juniorské sandále Seacamp II CNX Jr. 1022987-45%
59,90 € 32,90 €

Akcia

Juniorské sandále od značky KEEN s vrchnou stranou z polyesteru. Podšívka s antibakteriálnou vlastnosťou. Nízkoprofilová podrážka pre plynulú chôdzu. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený páskou na suchý zips.

KEEN detské sandále Seacamp II CNX Inf.-40%
39,90 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské sandále od značky KEEN s vrchnou stranou z rýchloschnúceho polyesteru. Podšívka Quick-dry pre pohodlný došľap. Výrazne ľahké zloženie s vyššou podrážkou pre lepšiu ochranu. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovací systém zakončený páskou na suchý zips. Vzorkovaná podrážka pre plynulú chôdzu.

KEEN detské sandále Seacamp II CNX Jr.
59,90 € 37,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské sandále od značky KEEN sú vhodné pre všetky aktivity aj vo vode. Podšívka Quick-dry s antibakteriálnym ošetrením pre pohodlný došľap. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovanie je doplnené remienkom na suchý zips Nefarbiaca podrážka Non-Marking.

KEEN dámska trekingová obuv Targhee III WP (10012237KEN.01)-46%
134,95 € 71,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska ľahká trekingová topánka s vodoodolnou a priedušnou membránou KEEN.DRY, ktorá zaručí dokonalú ochranu vašich nôh v nepriaznivých podmienkach je určená pre hiking a stredne ťažký terén.

KEEN detské sandále Seacamp II CNX Jr.-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Detské sandále od značky KEEN sú vhodné pre všetky aktivity aj vo vode. Podšívka Quick-dry s antibakteriálnym ošetrením pre pohodlný došľap. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovanie je doplnené remienkom na suchý zips Nefarbiaca podrážka Non-Marking.

KEEN detské sandále Seacamp II CNX K-40%
59,90 € 35,90 €

Akcia

Detské sandále od značky KEEN sú vhodné pre všetky aktivity aj vo vode. Podšívka Quick-dry s antibakteriálnym ošetrením pre pohodlný došľap. Stielka z materiálu EVA. Rýchlozaväzovanie je doplnené remienkom na suchý zips Nefarbiaca podrážka Non-Marking.

Firma Keen je aktívna, cinorodá spolocnost tvorená ludmi ako ste práve vy … tvorivými, milujúcimi zdržiavat sa v prírode a tými, ktorých zaujíma svet, v ktorom žijú. Keen verí, že outdoor je akékolvek miesto bezo stropu a preto vytvára nové inovatívne produkty, ktoré vám umožnia užívat si pobyt v prírode, ci už je to kdekolvek. Skrze našu angažovanost v sociálnych a environmentálnych kauzách dúfame, že dodáme odvahu ostatným, aby robili to isté. Budte kreatívny. Pobudnite v prírode. Starajte sa o životné prostredie. To je spôsob života. To je HybridLife.

Firma Keen je aktívna, cinorodá spolocnost tvorená ludmi ako ste práve vy … tvorivými, milujúcimi zdržiavat sa v prírode a tými, ktorých zaujíma svet, v ktorom žijú. Keen verí, že outdoor je akékolvek miesto bezo stropu a preto vytvára nové inovatívne produkty, ktoré vám umožnia užívat si pobyt v prírode, ci už je to kdekolvek. Skrze našu angažovanost v sociálnych a environmentálnych kauzách dúfame, že dodáme odvahu ostatným, aby robili to isté. Budte kreatívny. Pobudnite v prírode. Starajte sa o životné prostredie. To je spôsob života. To je HybridLife.