keeeper Detský nočník hrací "Winnie Pooh"
9,50 €

OKT Detský nočník hrací „Winnie Pooh“ z bielej kolekcie – rozmer 36 × 25 × 24 cm, váha 0,5 kg. Jednoduchá údržba, pohodlný, anatomický.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu Stars
12 €

Dvojstupienok k WC/umývadlu Stars pomôže vašim deťom bez problémov dosiahnuť všade, kam potrebujú a navyše sa tak samé naučia zvládať hygienické návyky. Protišmyková ochrana podnože pre stabilitu nožičiek. Maximálna nosnosť záťaž 50 kg.

keeeper Detská vanička 87 cm Stars s integrovaným ležadlom
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská vanička 87 cm Stars s integrovaným ležadlom a nezameniteľným tvarom je praktické riešenie pre tie najlepšie kúpele. Vanička má ležadlo, ktoré možno použiť aj ako sedadlo, uzáver na vypúšťanie vody, mäkkú rukoväť a priehradku a na nutné nevyhnutnosti.

keeeper Vanička 84 cm Stars so zátkou
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vanička 84 cm Stars sa zátkou má zaoblený tvar a nedovolí jediné škrabnutie. Mamičky si môžu v kľude odložiť mydlo na integrované držiaky. Vanička je svojím anatomickým tvarom veľmi pohodlná pre dieťa i pre matku.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Forest"
11,50 €

OKT Dvojtupienok k WC/umývadlu „Forest“ – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg. Slušivá hnedá.

keeeper Adaptér na WC Stars
7,90 € 7,70 €

Adaptér na WC Stars je špeciálna pomôcka pre deti, ktoré začínajú samé chodiť na toaletu. Ide o zmenšenú kópiu bežnej dosky **, a preto **zabraňuje prekĺznutiu dieťaťa do misy.

keeeper Stupienok k WC/umývadlu Stars
7,90 € 7,50 €

Stupienok k WC/umývadlu Stars je pre malé deti, ktoré ešte poriadne nedosiahnu tam, kde potrebujú. Protišmyková ochrana podnožia pre stabilitu stoličky znižuje riziko pošmyknutia. Maximálna hmotnosť záťaže je 50 kg.

keeeper Dvojstupienok Paw Patrol
13 €

Keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu s obľúbenými rozprávkovými hrdinami „Tlapková patrola“ – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Detský nočník "Forest"
7,40 €

OKT Nočník „Forest“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka. Hnedé prevedenie, hodiace sa do každej domácnosti.

keeeper Detský nočník Stars
7,90 € 7,60 €

Detský nočník Stars s moderným dizajnom plným hviezd. Protišmyková úprava zaručí, že všetko zostane na svojom mieste. Učte svoje deti základné hygienické návyky s týmto praktickým pomocníkom.

keeeper Dóza s vekom 45x35x11 cm-36%
10,23 € 6,50 €

Dóza s vekom vyrobená pod značkou Keeeper je skvelá pre ukladanie, prenášanie i servírovanie jedla. Ideálne na pikniky, kempovanie či na dovolenku. Navyše obsahuje servírovaciu tácku.

keeeper Adaptér na WC "Panda"
7,60 €

Detský adaptér na WC je vybavený protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej zostane na svojom mieste. Anatomické tvarovanie a vysoká opierka zaistia Vášmu dieťatku pohodlie. Adaptér Keeeper uľahčí dieťaťu prechod z nočníka na klasický záchod. Deti určite zaujme obrázok Pandy.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Cars"
12,50 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Cars“, praktické sedátko / stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Dvojstupienok k Wc/umývadlu "Panda"
12,40 €

Predstavujeme vám praktického pomocníka pre vaše dieťatko a tým je dvojstupienok k WC/umývadlu značky Keeeper v bielej farbe s motívom pandy. Pomôže vašim deťom bez problémov dosiahnuť všade tam, kam potrebujú a vďaka tomu sa tak samy naučia zvládať aj hygienické návyky. Protišmyková ochrana podnoží pre stabilitu nožičiek.

keeeper Stojan na vaničku Universal
37,90 €

Stojan na vaničku Universal je skladací, univerzálny stojan pre detskú vaničku z kolekcie značky Keeeper. Unikátna konštrukcia a vysoko kvalitný materiál, z ktorého je vyrobený, zaisťuje pohodlie a bezpečnosť.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Winnie Pooh"
12,40 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Winnie Pooh“ biela, praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Stupienok k Wc/umývadlu "Panda"
7,80 €

Praktický stupienok k WC / umývadlu značky Keeeper je určený pre malé deti, ktorým uľahčí prístup k horšie dostupným miestam. Stupienok disponuje protišmykovou ochranou na povrchu a znižuje tak riziko pošmyknutia. Deti určite zaujme veselý obrázok Pandy. Maximálna hmotnosť záťaže je 80 kg

keeeper Stupienok k WC/umývadlu "Forest"
8 €

OKT Stupienok k WC/umývadlu „Forest“ je praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, materiál: plast. Slušivá hnedá.

keeeper Detský nočník "Panda"
7,70 €

Detský nočník značky Keeeper je opatrený protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej zostane na svojom mieste. Anatomické tvarovanie a vysoká opierka zaistí Vášmu dieťatku pohodlie. Deti určite zaujme kontrastný obrázok Pandy. Nočník je vhodný pre chlapčekov aj dievčatká.

keeeper Dvojstupienok k Wc/umývadlu "Peppa"
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám praktického pomocníka pre vaše dieťatko a tým je dvojstupienok k WC / umývadlu značky Keeeper v šedej farbe s motívom prasiatka Peppy. Pomôže vašim deťom bez problémov dosiahnuť všade tam, kam potrebujú a vďaka tomu sa tak samy naučia zvládať aj hygienické návyky. Protišmyková ochrana podnoží pre stabilitu nožičiek.

keeeper Podložka s pevnou doskou "Winnie Pooh", bílá
22,90 €

OKT Podložka s pevnou doskou „Winnie Pooh“, biela – spevnená pevnou doskou, pohodlné polstrovanie, s nakresleným metrom zo strany pultíka. Jednoduchá údržba, s obľúbenou detskou postavičkou. Dĺžka 70 cm, váha 1,5 kg.

keeeper Sedátko na WC Hippo
7,90 € 7,50 €

Sedátko pre deti Hippo na wc s obrázkom hrocha z kvalitného plastu. Je veľmi ľahké a ľahko prenosné. Na spodnej strane protišmyková úprava. Sedátko Hippo pomôže vášmu dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety.

keeeper Detská vanička 100 cm "Winnie" so zátkou
19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská vanička 100 cm „Winnie“ so zátkou a integrovaným držiakom na mydlo. Je vyrobená z kvalitného materiálu, má zaoblený tvar bez ostrých hrán. Roztomilý obrázok Macka Pú s kamarátmi zaujme pri kúpaní každé dieťatko. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko.

keeeper Nočník Paw Patrol

keeeper Nočník Paw Patrol

Hodnotenie: 4,7
8,60 €

Keeeper Nočník má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

keeeper Adaptér na WC "Frozen"
8,10 €

Detský adaptér na WC je vybavený protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej zostane na svojom mieste. Anatomické tvarovanie a vysoká opierka zaistia Vášmu dieťatku pohodlie. Adaptér Keeeper uľahčí dieťaťu prechod z nočníka na klasický záchod. Slečny iste zaujme obrázok princeznej Elsy a Anny z obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám praktického pomocníka pre vaše dieťatko a tým je dvojstupienok k WC/umývadlu značky Keeeper. Pomôže vašim deťom bez problémov dosiahnuť všade tam, kam potrebujú a vďaka tomu sa tak samy naučia zvládať aj hygienické návyky. Protišmyková ochrana podnožia pre stabilitu nožičiek.

keeeper Prebaľovacia podložka s pevnou doskou "Stars"
21,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám dizajnovú prebaľovaciu podložku s pevnou doskou „Stars“ od značky Keeeper. Doska je pevná a určená pre použitie na pevnom povrchu, ale možno ju aj ľahko previezť. Je veľmi dobre umývateľná a vďaka tomu jednoduchá na údržbu. Jej jednoduchý dizajn s hviezdičkami si zamilujete vy aj vaše dieťatko.

keeeper Kôš na plienky "Winnie Pooh"-20%
12 € 9,50 €

OKT Kôš na plienky „Winnie Pooh“ z bielej kolekcie je veselý plastový kôš s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.

keeeper Detský nočník Hippo
8,76 € 8,40 €

Nočník Hippo s anatomickým tvarovaním a vysokou opierkou, ktorá poskytuje dieťaťu pohodlné posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

keeeper Stúpadlo, Paw Patrol
8,90 €

Keeeper Stúpadlo k WC/umývadlu s obľúbenými rozprávkovými hrdinami „Tlapková patrola“ – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Prebaľovacia podložka "Winnie"
17,30 €

Mäkká prebaľovacia podložka značky Keeeper je polstrovaná a prináša bábätku aj Vám pohodlie a bezpečie počas prebaľovania. Vďaka použitému materiálu je dobre umývateľná a zaistí tak jednoduchú údržbu. Podložka je veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko.

keeeper Anatomická detská vanička "Winnie Pooh", biela
17 €

Posledný kus za túto cenu!

OKT Anatomická detská vanička „Winnie Pooh“, biela s ergonomicky tvarovaným dnom a vypúšťacím otvorom je určená pre deti od narodenia do 1 roka veku. Obľúbený detský motív.

keeeper Prebaľovacia podložka "Stars"
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká prebaľovacia podložka značky Keeeper je polstrovaná a prináša bábätku aj Vám pohodlie a bezpečie počas prebaľovania. Vďaka použitému materiálu je dobre umývateľná a zaistí tak jednoduchú údržbu. Podložka je veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Frozen"
13,20 €

Predstavujeme vám praktického pomocníka pre vaše dieťatko a tým je dvojstupienok k WC/umývadlu značky Keeeper v bielej farbe s motívom Frozen. Pomôže vašim deťom bez problémov dosiahnuť všade tam, kam potrebujú a vďaka tomu sa tak samy naučia zvládať aj hygienické návyky. Protišmyková ochrana podnožia pre stabilitu nožičiek.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Winnie"
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám praktického pomocníka pre vaše dieťatko a tým je dvojstupienok k WC / umývadlu značky Keeeper s motívom „Winnie“ v bielej farbe. Pomôže vašim deťom bez problémov dosiahnuť všade tam, kam potrebujú a vďaka tomu sa tak samy naučia zvládať aj hygienické návyky. Protišmyková ochrana podnoží pre stabilitu nožičiek.

keeeper Dvojstupienok Hippo

keeeper Dvojstupienok Hippo

Hodnotenie: 4,8
10,80 €

Detský dvojstupienok – stúpadlo uľahčí deťom prístup k umývadlu v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Spodná i vrchná strana protišmyková.

keeeper Detský nočník

keeeper Detský nočník

Hodnotenie: 1
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám praktického pomocníka pre vaše dieťatko a tým je detský nočník značky Keeeper s motívom Mickey a Minnie v modrej a ružovej farbe. Detský plastový nočník ponúka okrem iného protišmykovú úpravu. Motív obľúbenej kreslenej postavičky si vaše dieťatko ihneď zamiluje.

keeeper Stupienok k Wc/umývadlu "Peppa"
8,80 €

Praktický stupienok k WC/umývadlu značky Keeeper je určený pre malé deti, ktorým uľahčí prístup k horšie dostupným miestam. Stupienok disponuje protišmykovou ochranou na povrchu a znižuje tak riziko pošmyknutia. Deti určite zaujme veselý obrázok Prasiatka Peppy. Maximálna hmotnosť záťaže je 80 kg.

keeeper Ležadlo do vane "Winnie Pooh"
8 €

OKT Ležadlo do vane „Winnie Pooh“ – biela kolekcia. Ležadlo Vám uľahčí kúpanie Vášho dieťatka. Protišmykové, pevné a zároveň pohodlné. Váha 0,5 kg.

keeeper Detský nočník "Peppa"
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám praktického pomocníka pre vaše dieťatko a tým je detský nočník „Peppa“ značky Keeeper s motívom prasiatka Peppu v sivej farbe. Detský plastový nočník s protišmykovou úpravou. Motív obľúbenej kreslenej postavičky si vaše dieťatko ihneď zamiluje.

keeeper Adaptér na WC
8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský adaptér na WC je vybavený protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej zostane na svojom mieste. Anatomické tvarovanie a vysoká opierka zaistia Vášmu dieťatku pohodlie. Adaptér značky Keeeper s motívmi Myšiaka Mickeyho a Myšky Minnie uľahčí dieťaťu prechod z nočníka na klasický záchod.

keeeper Adaptér na WC "Peppa"
8,30 €

Detský adaptér na WC je vybavený protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej zostane na svojom mieste. Anatomické tvarovanie a vysoká opierka zaistí Vášmu dieťatku pohodlie. Adaptér Keeeper uľahčí dieťaťu prechod z nočníka na klasický záchod. Deti určite zaujme veselý obrázok Prasiatka Peppy.

keeeper Umývadlo plastové oválne 40 l, zelené
8,80 € 7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Umývadlo plastové oválne od značky Keeper v zelenej farbe môže mať všestranné použitie. Ocenia ho iste milovníci poriadku. Hodí sa ako kôš na čistú bielizeň alebo aj na miešanie väčšieho množstva zeleniny. Má objem 40 l

keeeper Detská vanička 100 cm "Panda"
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská vanička 100 cm „Panda“ s integrovaným držiakom na mydlo. Vanička značky Keeeper je vyrobená z kvalitného materiálu, má zaoblený tvar bez ostrých hrán. Roztomilý obrázok Pandy zaujme pri kúpaní každé dieťatko. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko.

keeeper Mäkký adaptér na WC "Frozen"
9,70 €

Predstavujeme vám praktického pomocníka pre vaše dieťatko a tým je adaptér na WC značky Keeeper s motívom Frozen. Adaptér je zmenšenou kópiou WC dosky, a vďaka tomu zabraňuje prekĺznutiu dieťaťa do misy. Vhodné pre dievčatká. Frozen motív si vaše dieťatko ihneď zamiluje.