keeeper Úložný box Bea 30 l nízky
11,81 €

10,40 €

Úložný box Bea s výškou 18,5 cm je ideálny pre uskladnenie vecí pod posteľ. Jeho objem pojme celú zimnú výbavu a unikátny systém Air Control zase zaistí cirkuláciu čerstvého vzduchu.


keeeper Úložný box Bea 9 l
6,99 €

6,20 €

Unikátny úložný box so systémom Air Control poskytuje čerstvý vzduch v závislosti na otočení veka. Je tak ideálny pre uskladnenie oblečenia, doplnkov či topánok, ktorým umožňujú dýchať a nezatuchnú.


keeeper Úložný box Bea 11 l
7,36 €

6,50 €

Praktický úložný box v priehľadnom prevedení zaistí, že hneď nájdete, čo hľadáte. Navyše je vybavený systémom Air Control, ktorý umožňuje cirkuláciu čerstvého vzduchu a veci v ňom tak nezatuchnú.


keeeper Úložný box Bea 18 l
8,84 €

7,70 €

Zorganizujte svoje veci s praktickým boxom Keeeper Bea! Priehľadné vyhotovenie zaisťuje prehľadnosť a vďaka systému Air Control cirkuluje boxom čerstvý vzduch, vďaka ktorému jeho obsah nezatuchne.


keeeper Úložný box Bea 30 l vysoký
10,70 €

9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký úložný box pojme všetky veci, ktoré u vás doma nemajú svoje miesto. Box má systém Air Control podľa otočenie veka, takže ním cirkuluje vzduch a jeho obsah tak nemôže splesnivieť či zatuchnút.


keeeper Úložný box Bea 52 l-12%
17,73 €

15,50 €

Výpredaj

Objemný úložný box je vhodný na uskladnenie prikrývok a diek, aby sa na ne neprášilo. Zároveň je ale zaistená cirkulácia čerstvého vzduchu vďaka systému Air Control, takže budú stále voňavé.


keeeper Stúpadlo Hippo

keeeper Stúpadlo Hippo

Hodnotenie: 5
8,69 €

Praktické detské stúpadlo/stolička s motívom hrošíka. Uľahčí deťom prístup na ťažko dostupné miesta alebo v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Pre väčšiu bezpečnosť má na spodnej aj vrchnej strane protišmykovú úpravu.


keeeper Detský nočník "Forest"
7 €

OKT Nočník „Forest“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka. Hnedé prevedenie, hodiace sa do každej domácnosti.


keeeper Kôš na odpadky úzký, 25 l
13,64 €

Klasický kôš na odpadky značky Keeperobjem 25 l a vďaka svojmu úzkemu tvaru sa vojde aj do nevyužitých medzier vo vašom dome. Je vyrobený z kvalitného pevného plastu a jeho veko sa otvára ľahkým stlačením.


keeeper Sedátko na WC Hippo
8 €

Sedátko pre deti Hippo na wc s obrázkom hrocha z kvalitného plastu. Je veľmi ľahké a ľahko prenosné. Na spodnej strane protišmyková úprava. Sedátko Hippo pomôže vášmu dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety.


keeeper Vedro na plienky "Forest"
8 €

OKT Vedro na plienky „Forest“ – plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu, neutrálne hnedá farba.


keeeper Nočník

keeeper Nočník

Hodnotenie: 5
8 €

OKT Nočník z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.


keeeper Úložný box FROZEN, 20,5 litra
15,99 €
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbený dievčenský dizajn FROZEN od Disney skvele doplní každú detskú izbičku. Moderný úložný box má zaoblené hrany pre bezpečné hranie a manipuláciu a je o objeme 20,5 litra.


keeeper Kôš na plienky "Winnie Pooh"
12 €

8 €

OKT Kôš na plienky „Winnie Pooh“ z bielej kolekcie je veselý plastový kôš s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.


keeeper Vedro na plienky "Mickey&Minnie"
44,68 €

8 €

OKT Vedro na plienky „Mickey & Minnie“ je veselé plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.


keeeper Koš na prádlo 49 l, perforovaný, zelený
11,60 €

Praktický perforovaný koš na čisté prádlo ocení každá hospodyňka. Koš o objemu 49l pojme velké množství prádla. Ať už vytažené z pračky nebo uschlé prádlo připravené na žehlení. Šikovná madla na přenášení.


keeeper Kôš na plienky Hippo
8 €

Kôš na plienky Hippo vo veselej zvieratkovej kolekcii, s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriacej vône použitých plienok. Plastový kôš na plienkymnohostranné využitie pre celú rodinu.


keeeper Multi-box M s vekom 35 x 27 cm
7,64 €
6,90 €

Šikovný multi-box veľkosti M s vekom je praktickým pomocníkom pri usporiadaní domácnosti. Tento plastový box môžete použiť na uloženie nesezóního bielizne, topánok, hračiek ale aj trvanlivých potravín.


keeeper Adaptér na WC

keeeper Adaptér na WC

Hodnotenie: 5
8 €

OKT Adaptér na WC z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Praktická pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti s malými deťmi. Ľahko umývateľný.


keeeper Úložný box Frozen 10 l
11,90 €

7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbený dievčenské dizajn FROZEN od Disney skvele doplní každú detskú izbičku. Moderný úložný box má zaoblené hrany pre bezpečné hranie a manipuláciu a je s objemom 10 litrov.


keeeper Detský nočník Cars
8 €

Detský nočník Carsanatomickým tvarovaním a vysokou opierkou, ktorá poskytuje dieťaťu pohodlné posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.


keeeper Prepravka 64L, 60 x 40 cm, šedá
21,08 €
19,30 €

Prepravka plastová vysoká sa stane nenahraditeľným pomocníkom. Či už pri skladovaní v domácnosti, tak aj pri nakupovaní alebo prevážaní vecí v aute. Má praktické rukoväte na pohodlné prenášanie


keeeper Box úložný 10l HIPPO (2713)
10,90 €

7,70 €

Svetlo zelený box vhodný na ukladanie hračiek a iných potrieb. Zdobený obrázkom hrocha a zebry, takže sa hodí pre chlapca aj dievča. Praktický vďaka veľkému úložnému priestoru.


keeeper Kôš na odpadky úzky, 10 l
8,70 €

Klasický odpadkový kôš Keeperobjem 10 l a vďaka úzkemu tvaru sa vojde aj do nevyužitých medzier vo vašom dome. Je vyrobený z kvalitného pevného plastu a jeho veko sa otvára ľahkým stlačením.


keeeper Box prepravný extra silný, veko s patentami 12l
8,79 €

7,70 €

Box prepravný extra silný je šikovným pomocníkom pri usporiadaní domácnosti alebo cestovaní. Tento plastový box je opatrený vekom s patentmi. Nemusíte sa teda báť, že by sa obsah vysypal alebo ušpinil napríklad prachom.


keeeper Box prepravný extra silný, veko s patentmi 24l
9,56 €
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Box prepravný extra silný je šikovným pomocníkom pri usporiadaní domácnosti alebo cestovaní. Tento plastový box je opatrený vekom s patentmi. Nemusíte sa teda báť, že by sa obsah vysypal alebo ušpinil napríklad prachom.


keeeper Box prepravný extra silný, veko s patentmi 52l
16,47 €
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký box prepravný extra silný je šikovným pomocníkom pri usporiadaní domácnosti alebo cestovaní. Tento plastový box je opatrený vekom s patentmi. Nemusíte sa teda báť, že by sa obsah vysypal alebo ušpinil napríklad prachom.


keeeper Dóza s vekom 45x35x11 cm
10,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza s vekom vyrobená pod značkou Keeeper je skvelá pre ukladanie, prenášanie i servírovanie jedla. Ideálne na pikniky, kempovanie či na dovolenku. Navyše obsahuje servírovaciu tácku.


keeeper Kôš na bielizeň 49l, perforovaný, sivo-hnedá
13,50 €

Praktický perforovaný kôš na čistú bielizeň ocení každá gazdinka. Kôš o objeme 49l pojme veľké množstvo bielizne. Či už vytiahnutú z práčky alebo uschnutú bielizeň pripravenú na žehlenie. Šikovné madlá na prenášanie.


keeeper Kôš odpadkový 10 l, 36,5 x 29,5 x 18 cm
8,80 €

7,65 €

Praktický plastový odpadkový kôš značky KEEEPER o objeme 10 l. Kôš má dve možnosti otvorenia veka, čo pomôže udržať veko čisté. Je vhodný ako do kuchyne, tak napríklad do kúpeľne.


keeeper Multi-box XL s vekom 43 x 35 cm
9,56 €
8,90 €

Šikovný multi-box veľkosti XL s vekom je praktickým pomocníkom pri usporiadaní domácnosti. Tento plastový box môžete použiť na uloženie nesezónnej bielizne, topánok, hračiek ale aj trvanlivých potravín.


keeeper Multi-box XXL s vekom 52 x 43 cm
12,63 €
11,60 €

Veľký multi-box veľkosti XXL s vekom je praktickým pomocníkom pri usporiadaní domácnosti. Tento plastový box môžete použiť na uloženie nesezóního bielizne, topánok, hračiek ale aj trvanlivých potravín.


keeeper Prepravka 20L, s vekom 40 x 30 cm
13,40 €

10,80 €

Praktická prepravka o objeme 20l s vekom je šikovným pomocníkom pri usporiadaní domácnosti. Tento plastový box môžete použiť na uloženie nesezónnej bielizne, topánok, hračiek ale aj trvanlivých potravín.


keeeper Prepravka 22L, šedá
10,71 €
9,70 €

Prepravka plastová nízka sa stane nenahraditeľným pomocníkom. Či už pri skladovaní v domácnosti, tak aj pri nakupovaní alebo prevážaní vecí v aute. Má praktické rukoväte na pohodlné prenášanie