keeeper Úložný box Bea 9 l
6,99 € 6,30 €

Unikátny úložný box so systémom Air Control poskytuje čerstvý vzduch v závislosti na otočení veka. Je tak ideálny pre uskladnenie oblečenia, doplnkov či topánok, ktorým umožňujú dýchať a nezatuchnú.

keeeper Úložný box Bea 18 l
8,84 € 7,80 €

Zorganizujte svoje veci s praktickým boxom Keeeper Bea! Priehľadné vyhotovenie zaisťuje prehľadnosť a vďaka systému Air Control cirkuluje boxom čerstvý vzduch, vďaka ktorému jeho obsah nezatuchne.

keeeper Úložný box Bea 30 l vysoký
10,70 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký úložný box pojme všetky veci, ktoré u vás doma nemajú svoje miesto. Box má systém Air Control podľa otočenie veka, takže ním cirkuluje vzduch a jeho obsah tak nemôže splesnivieť či zatuchnút.

keeeper Detská vanička 100 cm Hippo
10,60 € 10,40 €

Detská vanička 100 cm Hippoergonomickým tvarom prinesie pri každodennom kúpeli radosť a pobavenie. Má integrovaný držiak na mydlo. Určená pre deti od 0 do 12 mesiacov.

keeeper Vedro na plienky "Forest"
7,36 € 7,20 €

OKT Vedro na plienky „Forest“ – plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu, neutrálne hnedá farba.

keeeper Anatomická detská vanička "Winnie Pooh", biela
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

OKT Anatomická detská vanička „Winnie Pooh“, biela s ergonomicky tvarovaným dnom a vypúšťacím otvorom je určená pre deti od narodenia do 1 roka veku. Obľúbený detský motív.

keeeper Detská vanička

keeeper Detská vanička

Hodnotenie: 5
12,90 €

OKT Detská vanička z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pre príjemné chvíľky kúpania s Vašimi najmenšími. Zaoblený tvar bez ostrých hrán, praktický integrovaný držiak na mydlo. Dĺžka 84 cm.. Pre deti do cca 1 roku veku.

keeeper Detská vanička 84 cm Hippo
9,56 € 9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská vanička 84 cm Hippoergonomickým tvarom prinesie pri každodennom kúpeli radosť a pobavenie. Má integrovaný držiak na mydlo. Určená pre deti od 0 do 12 mesiacov.

keeeper Detská vanička "Forest"
10,50 €

OKT Detská vanička „Forest“ pre príjemné chvíľky kúpania s Vašimi najmenšími. Zaoblený tvar bez ostrých hrán, praktický integrovaný držiak na mydlo. Dĺžka 84 cm.. Pre deti do cca 1 roku veku. V neutrálnej hnedej farbe. .

keeeper Detský nočník Cars
7,49 € 6 €

Detský nočník Carsanatomickým tvarovaním a vysokou opierkou, ktorá poskytuje dieťaťu pohodlné posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

keeeper Detský nočník Hippo
8,76 € 6 €

Nočník Hippo s anatomickým tvarovaním a vysokou opierkou, ktorá poskytuje dieťaťu pohodlné posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Cars"
10,30 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Cars“, praktické sedátko / stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Mickey&Minnie"
10,30 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Mickey & Minnie“ je praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Winnie Pooh"
10,30 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Winnie Pooh“ biela, praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Kôš na plienky Hippo
7,96 € 7,20 €

Kôš na plienky Hippo vo veselej zvieratkovej kolekcii, s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriacej vône použitých plienok. Plastový kôš na plienkymnohostranné využitie pre celú rodinu.

keeeper Kôš na plienky "Winnie Pooh"
12 € 7,50 €

OKT Kôš na plienky „Winnie Pooh“ z bielej kolekcie je veselý plastový kôš s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.

keeeper Lehátko do vane Hippo
7,96 € 6,60 €

Lehátko do vane Hippoprotišmykovými úchytkami uľahčuje bezpečné kúpanie dojčiat a vďaka anatomickému tvaru pomáha pri pridržiavaní bábätka vo vode.

keeeper Nočník

keeeper Nočník

Hodnotenie: 5
7,36 € 6,50 €

OKT Nočník z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

keeeper Podložka s pevnou doskou "Winnie Pooh", bílá
22,60 €

Posledný kus za túto cenu!

OKT Podložka s pevnou doskou „Winnie Pooh“, biela – spevnená pevnou doskou, pohodlné polstrovanie, s nakresleným metrom zo strany pultíka. Jednoduchá údržba, s obľúbenou detskou postavičkou. Dĺžka 70 cm, váha 1,5 kg.

keeeper Stúpadlo Hippo

keeeper Stúpadlo Hippo

Hodnotenie: 4,5
8,36 € 6,90 €

Praktické detské stúpadlo/stolička s motívom hrošíka. Uľahčí deťom prístup na ťažko dostupné miesta alebo v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Pre väčšiu bezpečnosť má na spodnej aj vrchnej strane protišmykovú úpravu.

keeeper Stupienok k WC/umývadlu "Mickey&Minnie"
8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

OKT Stupienok k WC/umývadlu „Mickey & Minnie“ je praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, materiál: plast.

keeeper Termoobal na fľašu "Winnie Pooh", biela
7,36 € 6,90 €

OKT Termoobal na fľašu „Winnie Pooh“, biely poslúži k dlhšiemu udržaniu pôvodnej teploty mlieka, čaju alebo inej tekutiny v detskej fľaši. Je vhodný na všetky typy klasických fliaš.

keeeper Vanička 84 cm Hippo so zátkou
9,30 €

OKT Vanička so zátkou Hippo s rozmermi 84 cm prinesie radosť pri každodennom kúpaní vašich najmenších. Určená pre detičky od narodenia do cca 1 roka veku.

keeeper Vanička so zátkou "Winnie Pooh", 84 cm
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

OKT Vanička so zátkou „Winnie Pooh“, 84 cm prinesie radosť pri každodennom kúpaní Vašich najmenších. Určená pre detičky od narodenia do 1 roka veku.

keeeper Koš na prádlo 49 l, perforovaný, zelený
11,60 € 9,60 €

Praktický perforovaný koš na čisté prádlo ocení každá hospodyňka. Koš o objemu 49l pojme velké množství prádla. Ať už vytažené z pračky nebo uschlé prádlo připravené na žehlení. Šikovná madla na přenášení.

keeeper Box prepravný extra silný, veko s patentmi 24l-39%
9,56 € 5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Box prepravný extra silný je šikovným pomocníkom pri usporiadaní domácnosti alebo cestovaní. Tento plastový box je opatrený vekom s patentmi. Nemusíte sa teda báť, že by sa obsah vysypal alebo ušpinil napríklad prachom.

keeeper Úložný box Bea 11 l
7,36 € 6,70 €

Praktický úložný box v priehľadnom prevedení zaistí, že hneď nájdete, čo hľadáte. Navyše je vybavený systémom Air Control, ktorý umožňuje cirkuláciu čerstvého vzduchu a veci v ňom tak nezatuchnú.

keeeper Sedátko na WC Hippo
7,99 € 5,10 €

Sedátko pre deti Hippo na wc s obrázkom hrocha z kvalitného plastu. Je veľmi ľahké a ľahko prenosné. Na spodnej strane protišmyková úprava. Sedátko Hippo pomôže vášmu dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety.

keeeper Úložný box Star Wars 20 l
14,99 € 11 €

Úplne nepostrádateľný box pre všetkých fanúšikov Star Wars! Box s motívmi posledného filmu Star Wars s Kylo Rene má objem 20 litrov, takže sa do neho hravo zmestia všetky zberateľské kúsky tak, aby sa na ne neprášilo.

keeeper Dóza s vekom 45x35x11 cm
10,23 € 10 €

Dóza s vekom vyrobená pod značkou Keeeper je skvelá pre ukladanie, prenášanie i servírovanie jedla. Ideálne na pikniky, kempovanie či na dovolenku. Navyše obsahuje servírovaciu tácku.

keeeper Adaptér na WC

keeeper Adaptér na WC

Hodnotenie: 5
7,36 € 6,60 €

OKT Adaptér na WC z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Praktická pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti s malými deťmi. Ľahko umývateľný.

keeeper Detský nočník "Forest"
6,99 € 6 €

OKT Nočník „Forest“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka. Hnedé prevedenie, hodiace sa do každej domácnosti.

keeeper Dvojstupienok Hippo
9,56 € 9 €

Detský dvojstupienok – stúpadlo uľahčí deťom prístup k umývadlu v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Spodná i vrchná strana protišmyková.