Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
KAWAR Hydratačný krém na tvár s minerálmi z Mŕtveho mora 150 ml KAWAR Hydratačný krém na tvár s minerálmi z Mŕtveho mora 150 ml
KAWAR Hydratačný krém na tvár s minerálmi z Mŕtveho mora 150 ml

Hydratačný krém na tvár so zjemňujúcim a osviežujúcim účinkom je pripravený cielene zvlhčovať a hydratovať pokožku a chrániť ju pred prvými vráskami. Vďaka špeciálnemu zloženiu s obsahom minerálov z Mŕtveho mora bráni vysušovaniu pleti, regeneruje ju a dodáva jej vitalitu.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Vivantis
KAWAR Čierne bahno s minerálmi z Mŕtveho mora 750 g KAWAR Hydratačný krém na tvár s minerálmi z Mŕtveho mora 150 ml
KAWAR Čierne bahno s minerálmi z Mŕtveho mora 750 g

Čierne bahno s minerálmi z Mŕtveho mora je 100% prírodný produkt. Obsahuje horčík, draslík, bromidy a ďalšie dôležité minerály a stopové prvky, ktoré pôsobia blahodárne na kožu a celé telo.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Vivantis
KAWAR Sprchový gél s minerálmi z Mŕtveho mora 400 ml KAWAR Hydratačný krém na tvár s minerálmi z Mŕtveho mora 150 ml
KAWAR Sprchový gél s minerálmi z Mŕtveho mora 400 ml

Sprchový gél z Mŕtveho mora je pripravený podľa špeciálnej receptúry a je určený na udržanie zdravej, jemnej a sviežej pokožky tela. Prírodná zmes minerálov získaná z Mŕtveho mora podporuje revitalizáciu pokožky a stimuluje jej prekrvenie.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Vivantis
KAWAR Sírové mydlo s minerálmi z Mŕtveho mora 120 g KAWAR Krém proti starnutiu pleti s minerálmi z Mŕtveho mora 30 ml
KAWAR Sírové mydlo s minerálmi z Mŕtveho mora 120 g

Sírové mydlo s minerálmi z Mŕtveho mora dôkladne čistí pokožku.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Vivantis
KAWAR Čierne bahno s minerálmi z Mŕtveho mora 700 g KAWAR Krém proti starnutiu pleti s minerálmi z Mŕtveho mora 30 ml
KAWAR Čierne bahno s minerálmi z Mŕtveho mora 700 g

Čierne bahno je 100% prírodný produkt z Mŕtveho mora. Obsahuje horčík, draslík, síru, bróm a ďalšie dôležité minerály a stopové prvky, ktoré pôsobia blahodárne na celé telo. Má pozitívne účinky na akné a ekzémy.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Vivantis
KAWAR Krém proti starnutiu pleti s minerálmi z Mŕtveho mora 30 ml KAWAR Krém proti starnutiu pleti s minerálmi z Mŕtveho mora 30 ml
KAWAR Krém proti starnutiu pleti s minerálmi z Mŕtveho mora 30 ml

Krém proti starnutiu pleti s minerálmi z Mŕtveho mora viditeľne zjemňuje pokožku tváre a krku a zvyšuje jej elasticitu. Má omladzujúci účinok – pleť rozžiari, dodá jej zdravý vzhľad, zjemní vrásky a zároveň chráni pred tvorbou nových vrások.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Vivantis
KAWAR Šampón proti lupinám s minerálmi z Mŕtveho mora 400 ml KAWAR Šampón proti lupinám s minerálmi z Mŕtveho mora 400 ml
KAWAR Šampón proti lupinám s minerálmi z Mŕtveho mora 400 ml

Šampón proti lupinám pomáha odstrániť lupiny – najčastejšie sa vyskytujúci medicínsky a sociálny vlasový problém, ktorý trápi mnoho ľudí. Pri pravidelnom používaní šampón zamedzuje tvorbe lupín. Na pokožku hlavy pôsobí tlmivo, upokojujúco a vlasy udržiava žiarivo čisté.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Vivantis
KAWAR Telové mlieko s minerálmi z Mŕtveho mora 250 ml KAWAR Šampón proti lupinám s minerálmi z Mŕtveho mora 400 ml
KAWAR Telové mlieko s minerálmi z Mŕtveho mora 250 ml

Telové mlieko z Mŕtveho mora s obsahom minerálov z Mŕtveho mora pomáha zachovávať pokožku jemnú a vláčnu po celý deň. Udržuje jej prirodzenú vlhkosť a zdravý vzhľad. Vysoký obsah minerálov ju aktívne hydratuje a zabraňuje jej praskaniu a začervenanie.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Vivantis

KAWAR - Najstaršie tajomstvo zdravia a krásy

Prírodné dary z Mŕtveho mora sú pohodlne k dispozícii v produktoch KAWAR - soli, bahne, mydlá, šampóny, pleťové krémy, masky a telové mlieka v elegantnom balení. KAWAR prináša Mŕtve more a jeho liečivú silu k vám domov, nech ste kdekoľvek. Z vedeckého pohľadu Mŕtve more obsahuje viac ako 35 rôznych druhov minerálov, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie pokožky a jej starostlivosť, vrátane horčíka, vápnika, draslíka, brómu, síry a jódu. Účinkujú pri zmiernení bolesti a utrpení spôsobených artritídou, reumatizmom, lupienkou, ekzémami, pri bolesti hlavy, nôh a zároveň zmäkčujú pokožku.