Katrin KATRIN Classic One Stop M2 papierové uteráky ZZ biele, 2 vr. - 3360 ks
30,40 €

Papierové uteráky v roli KATRIN PLUS 2 vrstvové, 100% recyklované – jemné uteráky pre príjemné a hygienické utieranie rúk.Rýchla a veľká schopnosť absorpcie pre maximálnu spokojnosť užívateľov. Uteráky sú extra pevné, najvyššej kvality a sú podávané jednotlivo, čo zabezpečuje kontrolovanú spotrebu…

Katrin KATRIN Zásobník papierových utierok MIDI v rolke
33,40 €

KATRIN zásobník papierových utierok v roli – základné hygienické návyky sú pre každého určite samozrejmosťou. Značka Katrin na vás myslí aj so zásobníkmi na uteráky v roli. Ponúkame krásny dizajn v bieločiernom prevedení.

Katrin Classic S 2 midi rolky na vnútornej odvíjanie, 2 vrstvy
15,70 €

Katrin Classic papierové uteráky v roli midi – vysoko kvalitné papierové uteráky v úlohe s Vytrhávač dutinkou, ktoré možno použiť na vnútornú odvíjanie role. Uteráky sú biele, pevné, netrhajú sa a sú veľmi jemné na dotyk. Papierové uteráky majú dve vrstvy a sú vhodné na každodenné používanie.

Katrin Classic Toilet toaletné papier 3 vrstvy - 16 ks
7,09 €

Kvalitný toaletný papier Katrin, ktorý je veľmi jemný a nepoškriabe. Toaletný papier navrhnutý pre maximálne pohodlie! Všetky toaletné papiere Katrin sú vyrobené z veľmi kvalitných vlákien a je dokázané, že za normálnych podmienok sa papier vo vode rozpúšťa do 90 sekúnd.

Katrin Dávkovač penového mydla KATRIN inclusive - 500 ml
19,30 €

KATRIN dávkovač penového mydla Inclusive 500 ml – Takmer do akéhokoľvek zariadenia patrí dávkovača penových a tekutých mydiel. Tento pRaktický pomocník zamedzí zbytočnému plytvaniu finančných prostriedkov. Kvalitné dávkovač penového mydla elegantne doladí interiér aj vo vašej kúpeľni.

Katrin KATRIN SYSTEM Classic toaletné papier 800 útržkov, 2 vr. - 36 kusov
64,50 €

Posledný kus za túto cenu!

KATRIN SYSTEM Classic toaletný papier 800 útržkov, 2 vrstvové, 36 kusov v balení – pripravili sme pre Vás KATRIN SYSTEM, čo znamená úsporu Vašich nákladov, jedná sa o toaletný papier, ktorý má 800 útržkov a ušetrí Vám veľa peňazí a vydrží naozaj dlhú dobu.

Katrin KATRIN Zásobník papierových obrúskov prenosný
33,90 €

Zásobník na obrúsky KATRIN prenosný – pojme veľké množstvo obrúskov, použitie je veľmi jednoduché a spĺňa všetky podmienky pre prísnu hygienu. Zásobník Katrin je vhodný do reštauračných, hotelových i verejných zariadení. Môžete použiť aj v domácnosti alebo jedálňach.

Katrin KATRIN Zásobník papierových uterákov ZZ inclusive MINI - čierny
33,40 €

Posledný kus za túto cenu!

KATRIN Zásobník na papierové utierky ZZ – pRaktický zásobník na skladané uteráky, ktorý patrí k najrýchlejšiemu a nejhygieničtějšímu spôsobu osušenie rúk. Uteráky sú v zásobníku úhľadne poskladané, preto ho jednoducho vytiahnete a môžete používať.

Katrin KATRIN Zásobník toaletného papiera GIGANT 190 mm
27,70 €

Krásne designovaný zásobník toaletného papiera KATRIN GIGANT 190 mm – do našej ponuky sme pre Vás pripravili zásobníky na toaletný papier GIGANT, ktoré pojmú doslova gigantickú úlohu toaletného papiera, ktorá Vám vydrží na dlho.

Katrin KATRIN Zásobník toaletného papiera GIGANT 240 mm
33,40 €

Krásne designovaný zásobník toaletného papiera KATRIN GIGANT 240 mm – do našej ponuky sme pre Vás pripravili zásobníky na toaletný papier GIGANT, ktoré pojmú doslova gigantickú úlohu toaletného papiera, ktorá Vám vydrží na dlho.

Katrin KATRIN Zásobník toaletného papiera System inclusive
32,40 €

KATRIN zásobník toaletného papiera – najmä hotely, reštauračné zariadenia, ale aj najrôznejšie podniky musia riešiť podmienky hygieny na toaletách. Väčšina z nich nemôže, ale ani nechce denne riešiť výmenu toaletných pomôcok, pRedovšetkým potom toaletného papiera.

Katrin Penové mydlo KATRIN FoamWash - 1000 ml
9,98 €

Penové mydlo pre dávkovače KATRIN – 1000 ml – náplň penového mydla pre zásobníky Katrin sa vyznačuje najmä svojou nesmiernou jemnosťou a šetrnosťou k rukám a našej planéte, pretože mydlo neobsahuje ani jeden z 26 deklarovaných alergénov.

Katrin Penové mydlo KATRIN FoamWash - 500 ml
7,79 €

Penové mydlo pre dávkovače KATRIN – 500 ml – náplň penového mydla pre zásobníky Katrin sa vyznačuje najmä svojou nesmiernou jemnosťou a šetrnosťou k rukám a našej planéte, pretože mydlo neobsahuje ani jeden z 26 deklarovaných alergénov.

Katrin Plus One Stop papierové uteráky 1890 ks, 3 vrstvy TOP kvalita
33,40 €

Katrin Plus One STop papierové uteráky – jemné papierové uteráky pre príjemné a hygienické utieranie rúk.Rýchla a veľká schopnosť absorpcie pre maximálnu spokojnosť užívateľov. Uteráky sú extra pevné, najvyššej kvality a sú podávané jednotlivo, čo zabezpečuje kontrolovanú spotrebu.

Katrin Skladané papierové uteráky Katrin One Stop ZZ biele, 2 vr. - 3024 ks
25,60 €

Skladané papierové uteráky 2 vrstvové, 100% recyklované – jemné uteráky pre príjemné a hygienické utieranie rúk.Rýchla a veľká schopnosť absorpcie pre maximálnu spokojnosť užívateľov. Uteráky sú extra pevné, najvyššej kvality a sú podávané jednotlivo, čo zabezpečuje kontrolovanú spotrebu.

Katrin Skladané papierové uteráky Katrin ZZ dve vrstvy - 3000 ks
23 €

Skladané papierové uteráky 2 vrstvové, 100% recyklované – jemné uteráky pre príjemné a hygienické utieranie rúk.Rýchla a veľká schopnosť absorpcie pre maximálnu spokojnosť užívateľov. Uteráky sú extra pevné, najvyššej kvality a sú podávané jednotlivo, čo zabezpečuje kontrolovanú spotrebu.