KARE Hodiny na stenu Like Umbrella čierne
61,67 €

Hodiny Like Umbrella boli inšpirované konštrukciou dáždnika, ktorá je vždy schovaná a pritom ponúka jednoduchý a geometricky príťažlivý štýl.

KARE Deliaca stena Roots
400 €

Deliaca stena Roots vám pomôže jednoducho a veľmi esteticky oddeliť akúkoľvek časť vášho interiéru. Masívny podstavec je vyrobený z lakovanej akácie a nepravidelné, prirodzene vyzerajúce tyčky sú zhotovené z lakovaného teakového dreva.

KARE Soška Gorila stojacia strieborná 80cm
594,67 €

Ladíte doplnky v obývacej izbe do striebornej farby? Originálna dekorácia v podobe sošky stojacej gorily vám nesmie chýbať! Má povrch posiaty drobnými uzlíkmi v striebornej farbe.

KARE Zrkadlo Shadow Soft 200x80cm
293,81 €

Elegantné zrkadlo Shadow Soft je určené k zaveseniu do horizontálnej alebo vertikálnej polohy. Vyčnievajúci rám z čierno lakovaného kovu má zaoblené rohy.

KARE Zrkadlo Bella 200x70cm
337,89 €

Obdĺžnikové zrkadlo Bella má jednoduchý dizajn, ktorý poteší milovníkov minimalizmu. Úzky rám z lakovaného hliníka nenápadným spôsobom podtrhuje krásu tohto veľkého bytového doplnku.

KARE Sklenený obraz Flower Art Lady 120 × 120 cm
275,45 €

Sklenený obraz Flower Art Lady predstavuje očarujúcu kvetinovú bohyňu. Veľká umelecká fotografia je tlačená priamo na sklo a nie je opatrená rámom, ktorý by rušil rovné a čisté línie obrazu.

KARE Drevená soška Muž a žena milenci 26cm
55,06 €

Dekoratívny predmet soška milencov je krásna dekorácia, ktorá urobí radosť najmä všetkým zamilovaným. Je vyrobená z masívneho mangového dreva a poniklovaného hliníka.

KARE Drevená soška Muž pretláča svet 29cm
66,08 €

Dekoratívny predmet muž, ktorý pretláča „svet“ je zaujímavá dekorácia, ktorá prinesie do vášho domova kúsok prírody. Je vyrobená z masívneho mangového dreva bez povrchovej úpravy a z poniklovaného hliníka.

KARE Stojací popolník Spheric Chrome
30,82 €

Stojací popolník je praktickou pomôckou každého fajčiara. Nemusíte pre neho totiž hľadať miesto na stole či na parapete, ľahko ho umiestnite kamkoľvek na zem a nemusíte sa k nemu ohýbať.

KARE Soška Slony v objatí-35%
61,67 € 40,07 €

Dekorácie v podobe slonov, ktorí sa objímajú má milý námet a poteší každú romantickú dušičku. Sloní mamička objímajúci malého sloníka vyžaruje lásku a nekonečnú nehu.

KARE Modrobiela keramická váza Casilla 35cm-30%
51,39 € 35,96 €

Originálna modrobiela keramická váza Casilla 35cm má zaujímavý tvar, v ktorom jedinečným spôsobom vyniknú najmä sušené kvety. Baňatá váza je vyrobená z glazovanej kameniny s jemným modrým vzorom.

KARE Presýpacie hodiny 30minút - viac variant
12,45 €

K dispozícii vo farebnej variante žltej, červenej, modrej a čiernej. Výber farebné varianty zadajte pri objednávke do poznámky. Merať čas nemusíte len vďaka hodinám! Predtým na tento účel slúžili presýpacie hodiny, ktoré majú svoje čaro.

KARE Miska Organic Black O15cm
5,11 €

Miska Organic v čiernej farbe vyzerá neumelecky, a preto si okamžite získa sympatie všetkých v okolí. Je vyrobená z glazovanej keramiky a perfektne dopĺňa ďalší riad z rady Organic.

KARE Zrkadlo Hipster Ovál 114x50cm
337,89 €

Zrcadlo Hipster Ovál elegantne doplní akúkoľvek miestnosť vo vašom interiéri. Zrkadlové sklo je uložené na doske z lakovaného MDF materiálu a čiastočne zarámované.

KARE Pokladnička Chillax Pig
61,67 €

Chcete si zaobstarať alebo venovať ako darček pokladničku na peniaze? Potom je toto pohodlne usadené prasiatko skvelým tipom! Prasiatko je vyrobené z polyresinu v krásnej ružovej farbe so zlatými prvkami.

KARE Dekoratívna rastlina Cycas Tree 78 cm
99,14 €

Chcete si zaobstarať rastliny pre oživenie interiéru, ale živým kvetinám sa u vás nedarí? Dekoratívna rastlina Cycas Tree je vyrobená z umelých materiálov a čierny kvetináč je pre väčšiu stabilitu vyplnený betónom.

KARE Zrkadlo Göteborg 71×71 cm
122,28 €

Nepravidelný tvar zrkadla Göteborg ocenia najmä priaznivci originálne ladených interiérov. Zrkadlo je uložené na lakovanú drevovláknitú dosku strednej hustoty a zarámované je do rámu z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe.

KARE Sklenený obraz Dollar 80x200cm
594,67 €

Sklenený obraz Dollar môže perfektne dopĺňať nielen váš domov, ale aj vašu kanceláriu, pracovňu alebo interiér obchodu či banky. Sto dolárová bankovka vo farebnom prevedení bude dominantným doplnkom, ktorý nikto neprehliadne.

KARE Drevená soška Vtáky v lete 36cm
110,16 €

Dekoratívne predmet vtáky v lete je krásna dekorácia, ktorá do vášho domova prinesie kúsok prírody. Je vyrobená z masívneho mangového dreva a poniklovaného hliníka. Ručne vyrobená výzdoba predstavuje letiace vtáky v originálnom poňatí.

KARE Zrkadlo Sunburst Tre Gold O87 cm
275,45 €

Zrkadlo Sunburst Tre Gold pripomína rozžiarené slnko, ktoré svojimi lúčmi rozjasní každý interiér. Zrkadlové sklo je uložené na dosku z gumovníkového MDF materiálu a orámované je oceľovými drôtiky s mosadznou povrchovou úpravou.

KARE Dekorácia na stenu Hummingbird zrkadlo
49,18 €

Originálna dekorácia na stenu Hummingbird Zrkadlo je vyrobená z polyresinu a kúskov zrkadiel. Zaujímavá dekorácia s jemnými detailami je k dispozícii tiež v inom prevedení.

KARE Fialová sklenená váza Stilt 37cm
73,43 €

Fialová sklenená váza Stilt 37cm je vyrobená z farebného skla a uložená na malý stojan z lakovanej ocele. Dokonale v nej vyniknú aranžované kvety, kamienky alebo iné dekorácie. Krásna vázička je k dispozícii aj v inom tvare a rozmeru.

KARE Hodiny na stenu Leonardu černá/zlatá
110,16 €

Nástenné hodiny Leonardo majú vyvážený minimalistický dizajn v retro štýle. Okrúhle nástenné hodiny je možné umiestniť do štýlového aj moderne ladeného interiéru. Elegantný vzhľad lakovaného ciferníku vynikne v každej izbe.

KARE Lucerna Giardino (4/Set)
205,66 €

Lucerna Giardino je dodávaná v sete štyroch kusov. Rôzne veľké lucerny sú určené pre sviečky a každá z nich má hore praktický úchyt.

KARE Nástenné hodiny Factory LED
422,04 €

Hodiny na stenu Factory LED sú charizmatickým modelom v industriálnom dizajne, ktorý umocňuje moderné LED osvetlenie. Tieto nástenné hodiny ponúkajú kombináciu inovatívnych a zároveň historických efektov.

KARE Olejomaľba Abstract Stroke One 120×90 cm
246,06 €

Krásna olejomaľba Abstract Stroke One sa sústreďuje do jednej vodorovnej línie, kde sú vkusne zladené farby. Štruktúra obrazu s priehlbinami, prasklinami a vyšším nánosom farieb pôsobí zaujímavým a nevšedným dojmom.

KARE Vysoká modrá kameninová váza Butterflies 50 cm
154,23 €

Krásna vysoká modrá kameninová váza 50 cm v romantickom prevedení Butterflies je vyrobená z tyrkysovo modrej kameniny a celá je posiata malými drobnými motýliky. Spája v sebe umelecké dielo s moderným štýlom.

KARE Olejomaľba Abstract Colore 150×150cm
477,13 €

Abstraktná olejomaľba pre každého predstavuje niečo iné, v tom je kúzlo ľudskej fantázie. Príjemné prevedenie maľby Abstract Colore ponúka kombináciu farieb, ktoré pomôžu rozžiariť interiér.

KARE Olejomaľba Abstract Horizon 120 × 90 cm
172,60 €

Krásna olejomaľba Abstract Horizon má rozmery, ktoré vyniknú najmä vo väčšom interiéri. Ručne maľovaný obraz na ľanovom plátne je opatrený nenápadným rámom z masívneho jedľového dreva v tmavom prevedení.

KARE Pokladnička Pig Sitting - žltá
33,76 €

Chcete vidieť prasiatko so zlatými uškami? Pokladnička Pig nemusí byť zlatá, aby vám priniesla šťastie! Ružové prasiatko z polyresinu je malou pokladničkou, ktorá vám pomôže splniť vaše najtajnejšie priania.

KARE Skrinka na kľúče Safe
57,63 €

Skrinka na kľúče Safe vyzerá nedobytne vo svojom štýlovom retro dizajne. Kombinácia železa, jemných prvkov s decentným vzhľadom, ktorý odkazuje na trezor v hoteli Palmerion, rozhodne zaujme každého návštevníka.

KARE Soška Anjel smutne sediaci 63cm
734,25 €

Dekorácia predstavuje smutného anjela s obrovskými krídlami. Podstavec je zhotovený z lakovaného bronzu a figúrka anjela je vyrobená z polyresinu. Krásny výjav poteší všetkých bez rozdielu veku alebo vierovyznania.

KARE Soška Gorila stojacia Strieborná 46cm-35%
183,62 € 119,34 €

Ladíte doplnky v obývacej izbe do striebornej farby? Originálna dekorácia v podobe sošky striebornej stojacej gorily vám nesmie chýbať! Má povrch posiaty drobnými uzlíkmi v striebornej farbe.

KARE Vysoká zelená sklenená váza Melange 90 cm-30%
110,16 € 77,10 €

Štíhla vysoká zelená sklenená váza Melange 90 cm je vyrobená z farebného skla v zelenom prevedení. Je vhodná pre aranžovanie kvetín s dlhými stonkami, skvele sa v nej budú vynímať napríklad kráľovné kvetín – ruže.

KARE Zelená sklenená váza Stilt 23cm
36,69 €

Zelená sklenená váza Stilt 23cm je umiestnená na kovový stojanček. Je vhodná na aranžovanie živých i sušených alebo umelých kvetov.

KARE Zrkadlo Bella 180x30cm
122,28 €

Sklo: zrkadlové sklo, konštrukcia: lakovaný hliník, zadná doska: MDF lakované

KARE Zrkadlo Celebration Matt Black O100 cm-20%
257,08 € 205,66 €

Zrkadlo Celebration má konvexný tvar a jednoduchý čierny rám z ocele. Vďaka prevedeniu zrkadlovej plochy bude tento model zdrojom zaujímavých odrazov a hry svetla.