KARACTERMANIA Detský batoh 40cm MINNIE MOUSE Bubblegum
17,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Novinka v našej ponuke. Krásny a priestranný batoh MINNIE MOUSE. Overená kvalita od španielskeho výrobcu batohov a tašiek KARACTERMANIA. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

KARACTERMANIA Termo taška cez rameno KÚZELNÁ LIENKA
15,95 €

Štýlová kabelka / termo taška s motívom z obľúbenej rozprávky KÚZELNÁ LIENKA. Má všestranné využitie nielen ako kabelka, či príručná taška, ale vďaka termo materiálu je vhodná aj ako desiatová taška. Osvedčená kvalita z dielne španieskeho výrobcu KARACTERMANIA.

KARACTERMANIA Holografická dievčenská peňaženka OHMYPOP Unicorn
23,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová a neprehliadnuteľná kolekcia OH MY POP! Praktická peňaženka pre dievčatá s obľúbeným motívom. Peňaženka obdĺžnikového tvaru uzatvárateľná na patent s množstvom priehradiek. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

KARACTERMANIA Školský / Športový batoh OHMYPOP Watermelon
44,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický študentský / školský batoh určený pre školákov základných aj stredných škôl. Ergonomicky tvarovaný chrbtový systém s polstrovaním spolu s dĺžkovo nastaviteľnými ramennými popruhmi zaistí pohodlné a bezpečné používanie tohto batohu. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

KARACTERMANIA Triple peračník / puzdro na zips MINNIE MOUSE Pencils
7,45 €

Kvalitný peračník s dostatočným priestorom pre písacie potreby, je ideálny pre všetky žiačky a milovníčky MINNIE MOUSE. Uzatváranie peračníka je pomocou zipsu. Vďaka trom samostatným priehradkam je peračník praktický a písacie potreby budú vždy na svojom mieste.

KARACTERMANIA Triple peračník / puzdro na zips OHMYPOP Watermelon
10,95 €

Kvalitný peračník s dostatočným priestorom pre písacie potreby, je ideálny pre všetkých žiakov a študentov. Uzatváranie peračníka je pomocou zipsu. Vďaka trom samostatným priehradkam je peračník praktický a písacie potreby budú vždy na svojom mieste. Štýlová a neprehliadnuteľná kolekcia OH MY POP!

KARACTERMANIA Triple peračník / puzdro na zips PRO-DG
10,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný peračník s dostatočným priestorom pre písacie potreby, je ideálny pre všetkých žiakov a študentov. Uzatváranie peračníka je pomocou zipsu. Vďaka trom samostatným priehradkam je peračník praktický a písacie potreby budú vždy na svojom mieste. Štýlová a neprehliadnuteľná kolekcia PRO-DG.

KARACTERMANIA Univerzálne puzdro 23cm FC BARCELONA
8,45 €

Štýlové puzdro s logom slávneho futbalového klubu FC BARCELONA. Má jednu priehradku, ktorá sa uzatvára na zips. Je dostatočne dlhé, zmestia s do neho písacie potreby i kozmetika.

KARACTERMANIA Vrecúško na prezuvky OHMYPOP Watermelon
14,95 €

Odolné zaťahovacie vrecko s originálnou potlačou. Vrecko sa dá nosiť buď cez rameno, v ruke, alebo na chrbte ako batoh. Osvedčená kvalita od španielskeho výrobcu KARACTERMANIA. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.