Kappus Tekuté lekárske mydlo - 500 ml
7,50 €

Tekuté lekárske mydlo znižuje počet baktérií na koži, chráni pokožku a to aj pri častom umývaní. Je veľmi vhodné pre lekárov, zdravotné sestry a zdravotníckych prevádzok.

Kappus Tvarované mydlo Hrošík 90 g-21%
3,80 € 3 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemné mydlo pre zábavu a starostlivosť o detskú i citlivú pokožku. Tieto mydlá sú vyrábané s najväčšou starostlivosťou a v tej najlepšej kvalite pre bezpečnú starosť o pleť a pokožku i vašich najmenších.

Kappus Lekárske mydlo KAPPUS 100 g 9-1020 Antibakteriálne
2,60 € 1,40 €

Lekárske mydlo KAPPUS 9–1020 Antibakteriálny je ideálny a pravou voľbou pre použitie tam, kde je dôležité najmä zníženie choroboplodných zárodkov. To umožňuje predovšetkým jeho prírodne identická zloženie použitím Farnesol.

Kappus Toaletní mýdlo KAPPUS 100g 3-0500 Sandelholz
1,50 €

Toaletné mydlo KAPPUS 3–0500 Sandelholz obsahuje exotickú vôňu Santalového dreva, ktorá sa tiež využíva v kúpeľníctva. Tento santalový kúsok, zložený z prírodných látok a špeciálneho luxusného parfumu vás naladí v každom dni do RELAXAČNÉ pohody a pokožka bude ako v bavlnke.

Kappus Kúpeľové mydlo - Oliva 150 g
1,90 €

Kúpeľové mydlo s vysokým podielom olivového oleja, bez konzervantov a dráždivých látok. Vysoko účinné pri dennom umývanie pokožky celého tela i vlasov. Obsahuje rastlinný glycerín. Je tvrdé, nešpiní vaňu či umývadlo. Určené pre suchú až stvrdnutú aj rozpraskanú pokožku. Má pH 10–11.

Kappus Kúpeľové mydlo Sensitive 150 g
1,90 €

Kúpeľové mydlo Sensitive s vysokým podielom rastlinných olejov, bez konzervantov bez parfumácie a dráždivých látok. Vysoko účinné pri dennom umývanie pokožky celého tela i vlasov. Obsahuje rastlinný glycerín. Je tvrdé, nešpiní vaňu či umývadlo. Určené pre citlivú pokožku. Má pH 10–11.

Kappus Natu ra l wellness mydlo 100 g 3-1422 Levandule
2,90 €

Natu ra l wellness mydlo – Levandule je komplexná starostlivosť o pokožku aj pleť certifikovanú prírodnou kozmetikou. Vysoký podiel rastlinného glycerínu zaisťuje pokožke príjemnú, hydratačný aj hĺbkovú očistu. Kombinácia éterických vonných olejov naladí myseľ do levanduľových krajov v Provans.

Kappus Natu ral wellness mydlo 100 g 3-1423 Vulkanické bahno
2,90 €

Natu ral wellness mydlo – Vulkanická hlina je vhodné pre čistenej pokožky pri akné a ďalších kožných virážek. Rovnako ako špongia, sopečný popol pohlcuje všetok prebytok podkožného tuku a povrchových nečistôt, ktoré vstupujú do povrchu kože, upchávajú póry a vyvolávajú akné.

Kappus Natu ral wellness mydlo 100 g 3-1425 Aktívne uhlie
2,90 €

Natu ral wellness mydlo 3–1425 Aktívne uhlie je vhodné pre hĺbkové čistenej pokožky pri AKNÉ a ďalších kožných virážek. Pomáha odstraňovať z pleti a pokožky celého tela nečistoty, predchádza vzniku akné a napomáha regenerácii pokožky.

Kappus Tekuté mydlo KAPPUS 300 ml 9-5025 lekárske 300 ml
8,70 €

Tekuté mydlo KAPPUS 300 ml 9–5025 lekárskej pomáha znižovať a chrániť pokožku od baktérií, a to aj pri častom umývaní. Je najmä vhodné pre lekárov, zdravotné sestry a zdravotníckych prevádzok. Ideálne a pravou voľbou pre použitie tam, kde je dôležité zníženie choroboplodných zárodkov.

Kappus vyrába jedny z najkvalitnejších mydiel a telovú kozmetiku na báze rastlinných látok.

Kappus vyrába jedny z najkvalitnejších mydiel a telovú kozmetiku na báze rastlinných látok.