KAON Satelitný prijímač Kaon MZ102 Skylink Ready Viaccess

KAON Satelitný prijímač Kaon MZ102 Skylink Ready Viaccess

125,87 €

Satelitný prijímač Kaon MZ-102 Skylink Ready ViaccessNový satelitný prijímač Kaon s aplikáciou Skylink Live TV a integrovanou kartou Viaccess Orca ponúka obrovské množstvo zábavy.Prístroj disponuje obľúbenou funkciou Skylink Fastscan s automatickým rozpoznaním portu DiSEqC.Samozrejmosťou je ovláda…

Partner: SAPRO SK
KAON MZ-52 SkylinkReady prijímač

KAON MZ-52 SkylinkReady prijímač

74,90 €

Licencovaný prijímač Skylink Ready Kaon MZ-52 je HD satelitný prijímač pre príjem programov vo vysokom rozlíšení. Prijímač je už vybavený zabudovanou kartou, ktorá slúži na sledovanie programov Skylink

Spoločnosť Kaonmedia začala svoju činnosť v roku 2001, keď odvetvie priemyslu digitálnych televízorov žiadalo špičkové výrobky navrhnuté výhradne profesionálov z odboru digitálnych technológií. Aby spoločnosť Kaonmedia uspokojila potreby trhu, spojila svoje sily so spoločnosťami ako napríklad Conax a NDS a uviedla na trh rozmanité vynikajúce produkty založené na middleware platformách. Nielen dnes, ale aj do budúcnosti je spoločnosť Kaonmedia pripravená poskytnúť zákazníkom po celom svete plnú produktovú radu obsahujúci satelitnú, káblová, pozemné, IPTV a hybridné zariadenie.

Od svojho založenia rastie obrat spoločnosti Kaonmedia medziročne o 35 % (CAGR) a Kaonmedia sa tak stala jednou z vedúcich spoločností zaoberajúcich sa výrobou set top boxov. Spoločnosť Kaonmedia vybudovala pevné obchodné väzby s vysielateľmi a neustále sleduje nové priemyselné trendy, aby bola v predstihu pred svojimi konkurentmi a zachovala si spokojnosť svojich zákazníkov. Pre dlhodobý a stály rast Kaonmedia naplno využíva najmodernejších technológií a uvádza na trh nové komerčné výrobky.

Kombinácia odborných znalostí a porozumenia trhovým trendom umožňuje spoločnosti Kaonmedia poskytovať svojim zákazníkom inovatívne a jedinečné produkty. Bola tak vybudovaná kvalitná základňa pre vytváranie nových digitálnych paradigmatov. To je dôvodom, prečo bola spoločnosť Kaonmedia vybraná ako jedna z najlepších poskytovateľov set top boxov na svete. Spoločnosť Kaonmedia sa sústreďuje na uspokojovanie potrieb svojich zákazníkov po celom svete tak, aby sa v budúcnosti stala stredom multimediálneho priemyslu.