KAMOON Miska na klíčenie (BIOMISKA)
13,40 € 4,47 €/ks

Novinka

Miska na klíčenie má 3 poschodia, takže môžete klíčiť tri rôzne semienka naraz. Nepotrebujete žiadnu zem, žiadna hnojivá pre rast semienok.

KAMOON Prírodná kozmetika na udržiavanie fúzov
21,10 € 18,40 €

Akcia

Profesionálna sada kozmetiky na kompletnú úpravu fúzov. V krásnom darčekovom balení, ktoré obsahuje šesť kusov profesionálneho náčinie pre Vášho muža, priateľa, kamaráta, dedka. Táto sada na holenie je skvelým darčekom.

KAMOON Cestovný organizér na elektroniku - veľký
4,20 € 3,80 €

Akcia

Majte všetku drobnú elektroniku prehľadne a ľahko uloženú vďaka tomuto praktickému organizéra. Organizér má dve vnútorné strany, ktoré obsahujú veľa šikovných oddielov, do ktorých možno umiestniť všetky káble, nabíjačky, ale tiež napríklad SD karty.

KAMOON Držiak bicykla na stenu-23%
7,70 € 5,90 €

Akcia

S týmto držiakom kolesa ušetríte veľa miesta. Držiak je vhodný predovšetkým na bicykle. Svoje využitie nájde napríklad v pivnici, na chodbe, v garáži alebo tiež na balkóne.

KAMOON Ergonomický vankúš tvarovaný do oblúka
17,60 € 15,70 €

Akcia

Ergonomický vankúš nevídaných tvarov pre dokonalé zaspávanie bez bolestí. Pri používaní sa môžete rozlúčiť s bolesťou chrbtice. Viacúčelový vankúš o veľkosti 35 × 30 × 13 cm

KAMOON Nádoba na dávkovanie medu
6,50 € 6 €

Akcia

Praktický dávkovač medu, vďaka ktorému neurobíte lepkavý neporiadok všade okolo seba. Navyše s ním dávkujeme naozaj toľko množstvo, koľko chcete. Do nádoby stačí naliať med, nádobu uzavrieť kovovou rukoväťou a potom pomocou záklopky med dávkovať.

KAMOON POP IT Rainbow antistresová stavebnice-30%
20 € 14 €

Novinka

Obľúbená antistresová hra POP IT teraz vo forme stavebnice! Jediná POP IT Stavebnica u nás. Poskytuje skvelú zmyslovú interakciu a udržuje deti i a ich a malé ruky zaneprázdnených – pretože malé ruky milujú praskanie bublín (a priznajme si to, veľké ruky tiež).

KAMOON Chránič sedadiel-17%
4,50 € 3,70 €

Akcia

Udržujte svoju autosedačku stále čistú. S naším univerzálnym chráničom predných sedadiel, nemusíte mať obavy zo špinavých topánok vzadu sediacich pasažierov. Sedačka je dokonale chránená voči znečisteniu a poškriabaniu.

KAMOON Čokoládová fontána
26,90 € 23 €

Akcia

Urobte si čokoládové orgie doma v súkromí vášho bytu a vychutnajte si tú slasť rozohriatej čokolády s ovocím

KAMOON Tieniaca roleta do auta 2ks
8,60 € 8,40 €

Akcia

Roletka zaisťuje absorpciu cca 70% slnečných lúčov a zároveň umožňuje vodičovi maximum viditeľnosti ako vo dne, tak aj v noci.

KAMOON Ergonomická chrbtová podložka-16%
5 € 4,20 €

Akcia

Ergonomická podložka pod chrbát je skvelou vychytávkou pre tých, ktorí denne presedí veľa hodín pri počítači alebo v aute.

KAMOON Čistiaci kameň na grilovanie
4,20 € 4 €

Novinka

U grilovanie sa už nemusíte báť, či sú grilovacie povrchy čisté – o to sa postaráte s čistiacim kameňom. Materiál: prírodný kameň

KAMOON Maska kone - Premium
26,70 € 22,90 €

Akcia

Idete na maškarný ples a nemáte masku? S touto iste prekvapíte, stačí si ju nasadiť a ste ozdobou plesu.

KAMOON Matrace do auta-33%
40 € 26,80 €

Akcia

Praktická nafukovací matrac pre spríjemnenie pobytu v aute. Je ľahko prenosná, skladná a umožní vám si urobiť pohodlie na zadnej sedačke, o ktorom sa vám ani nesnívalo.

KAMOON Termo taška k vode-29%
9,90 € 7 €

Akcia

Štýlová taška s termo priehradkou, ktorú si môžete vziať napríklad na grilovanie, do kempu, na pláž, či na výlet.

KAMOON Miska na avokádo
16 € 14,20 €

Akcia

Milujete avokádo? Táto krásna miska je ideálna pre každého avo-nadšencov! Môžete do nej odkladať čokoľvek.

KAMOON Termoska - Shin Yu Pig
15,30 € 13,40 €

Akcia

Termoska nielen na cesty, ale aj na bežné použitie vo vašej domácnosti. Vďaka nej už nebudete musieť piť vychladnutú kávu či čaj, alebo naopak zteplalé nápoje v horúcich letných dňoch.

Soustředíme se na prodej stovek produktů za ty nejvýhodnější ceny! Vtipné dárky, užitečné vychytávky do kuchyně, domácnosti či zahrady, ochranné pomůcky, hračky pro děti a spoustu dalšího. Přesvědčte se sami.

Soustředíme se na prodej stovek produktů za ty nejvýhodnější ceny! Vtipné dárky, užitečné vychytávky do kuchyně, domácnosti či zahrady, ochranné pomůcky, hračky pro děti a spoustu dalšího. Přesvědčte se sami.