JSP Ultra ľahké ochranné okuliare Stealth 16g číra

JSP Ultra ľahké ochranné okuliare Stealth 16g

3,65 €

Najľahšie ochranné okuliare na svete, hmotnosť len 16 g. Antistatický polykarbonátový zorník s UV ochranou 99,9%. Integrované univerzálne nosové sedielko, ultra tenké, ultra pevné opticky perfektné šošovky, 2 × ventilované stranice.

JSP Bezpečnostná prilba EVO3 Linesman modrá

JSP Bezpečnostná prilba EVO3 Linesman

22,85 €
Doprava zadarmo

Ochranná pracovná prilba JSP EVO3 Linesman pre práce vo výškach patrí medzi ochranné pracovné pomôcky určené na ochranu hlavy – bezpečnostné prilby, ktoré sú vďaka svojmu krátkemu šiltu ideálne na výškové práce.

JSP Neventilované ochranné okuliare Profile

JSP Neventilované ochranné okuliare Profile

18,66 €

Ochranné okuiare JSP Profile™ sú uzavreté okuliare, ktoré sa vyrábajú v 2 variantách – buď s nepriamym vetraním alebo úplne uzatvorené. Vybavené sú zorníkom z acetátu, ktorý sa vyznačuje najmä svojou vysokou chemickou odolnosťou.

JSP Ochranná pracovná prilba EVO2 biela
1x

JSP Ochranná pracovná prilba EVO2

7 €

Ochranná pracovná prilba JSP EVO2 s ventiláciou patrí medzi moderné úsporné pracovné prilby so 6-bodovým polyetylénovým hlavovým krížom, s 3-bodovým nastavením hĺbky a s potnou páskou z egyptskej bavlny. Ochrana proti roztavenému kovu (MM).

Anglická značka JSP® sa špecializuje na výrobu ochranných pracovných pomôcok. Jej produkty sú vyvíjané aj testované v Anglicku vlastnými špecializovanými tímami. Viac ako 40 miliónov pracovníkov je denne vo svojej práci chránených pomôckami značky JSP®.