JSP Ochranné okuliare Stealth 8000
5,41 €

Okuliare JSP Stealth 8000 – ultra ľahké ochranné pracovné okuliare (iba 26 g) s polykarbonátovým zorníkom, adaptabilným nosovým sedielko, úpravou proti poškriabaniu a mäkkými gumovými koncami straničiek.

JSP Ochranné okuliare Stealth Hybrid
22,15 €

Poskytujú ochranu očiam ako vo forme štandardných ochranných okuliarov, tak vo forme čiastočne uzatvorených ochranných okuliarov. Po pripojení nožičiek poskytujú stupeň ochrany 1F, naopak pri pripojení s páskou poskytujú stupeň ochrany 1B.

JSP Ochranná pracovná prilba EVO2
6,73 €

Ochranná pracovná prilba JSP EVO2 s ventiláciou patrí medzi moderné úsporné pracovné prilby so 6-bodovým polyetylénovým hlavovým krížom, s 3-bodovým nastavením hĺbky a s potnou páskou z egyptskej bavlny. Ochrana proti roztavenému kovu (MM).

JSP Lesnícky ochranný komplet Forestry Set
74,35 €

Novinka

Lesnícky komplet skladajúci sa z oranžovej prilby EVOLite s kolieskom, držiaku štítu, drôteného štítu, integrovaných slúchadiel InterGP (SNR: 25) a výstražného pásu látky na zátylku. Spĺňa EN397, EN50365, EN 352–3 a EN1731.

JSP Neventilované ochranné okuliare Profile
18,66 €

Ochranné okuiare JSP Profile™ sú uzavreté okuliare, ktoré sa vyrábajú v 2 variantách – buď s nepriamym vetraním alebo úplne uzatvorené. Vybavené sú zorníkom z acetátu, ktorý sa vyznačuje najmä svojou vysokou chemickou odolnosťou.

JSP Bezpečnostná prilba EVO3 Linesman
26,29 €

Ochranná pracovná prilba JSP EVO3 Linesman pre práce vo výškach patrí medzi ochranné pracovné pomôcky určené na ochranu hlavy – bezpečnostné prilby, ktoré sú vďaka svojmu krátkemu šiltu ideálne na výškové práce.

JSP Nahradné okuliare EvoSpec do prileb EVO3, EVOLite, EVO5
12,10 €

Ochranné okuliare JSP Evospec sú náhradné pracovné okuliare do prilieb JSP EVOLite, EVO3, EVO5. Okuliare sú vysúvateľné a majú vrstvu proti poškriabaniu a zahmlievaniu. Na výber okuliare š čírymi alebo dymovými sklami.

JSP Ochranná pracovná prilba EVO3
9,66 €

Ochranná pracovná prilba JSP EVO3 je pevná, ľahká a pohodlná bezpečnostná prilba s individuálne nastaviteľným 6-bodovým textilným náhlavným krížom. Prilba obsahuje potnú pásku z egyptskej bavlny s mikroporéznou vrstvou a neutrálnym Ph.

JSP Ochranná pracovná prilba MK7
13,42 €

Novinka

Bezpečnostná prilba JSP MK7 je pohodlná ochranná pracovná prilba s vetracími otvormi. Patrí medzi pracovné prilby so 6-bodovým textilným hlavovým krížom, dažďovým kanálikom, potnou páskou z egyptskej bavlny s mikroporéznou PU vrstvou.

JSP Ochranné okuliare M9700 Sports AS
5,92 €

Športové okuliare s polykarbonátovým zorníkom; 99,9% ochrana proti UV žiareniu, zorník odolný proti poškriabaniu, mäkké gumové konce stráničiek a adaptabilné nosové sedielko zaisťujú komfortné nosenie a stabilitu okuliarov. Hmotnosť 27 g.

JSP Ultra ľahké ochranné okuliare Stealth 16g
3,58 €

Najľahšie ochranné okuliare na svete, hmotnosť len 16 g. Antistatický polykarbonátový zorník s UV ochranou 99,9%. Integrované univerzálne nosové sedielko, ultra tenké, ultra pevné opticky perfektné šošovky, 2 × ventilované stranice.

JSP Ventilované ochranné okuliare Profile
18,66 €

Ochranné okuliare JSP Profile™ sú uzavreté okuliare, ktoré sa vyrábajú v 2 variantách – s nepriamym vetraním alenbo úplne uzatvorené. Vybavené zorníkom z acetátu, ktorý sa vyznačuje najmä svojou vysokou chemickou odolnosťou. Hmotnosť 86 g.

Anglická značka JSP® sa špecializuje na výrobu ochranných pracovných pomôcok. Jej produkty sú vyvíjané aj testované v Anglicku vlastnými špecializovanými tímami. Viac ako 40 miliónov pracovníkov je denne vo svojej práci chránených pomôckami značky JSP®.

Anglická značka JSP® sa špecializuje na výrobu ochranných pracovných pomôcok. Jej produkty sú vyvíjané aj testované v Anglicku vlastnými špecializovanými tímami. Viac ako 40 miliónov pracovníkov je denne vo svojej práci chránených pomôckami značky JSP®.