JOSPER

JOSPER Ekologický tuhý zapalovač na drevené uhlie

JOSPER Ekologický tuhý zapalovač na drevené uhlie

4,68 €

Túhý zapalovač na drevené uhlie. Okrem vynikajúcich vlastností a neutrálnej arómy je výrobok ekologický, so zásadou etylalkoholu a obnoviteľného paliva. Lumix je šetrný k životnému prostrediu, pretože nepoškodzuje prírodu. Je tiež bezpečný a môže sa používať rôznymi spôsobmi.

JOSPER Ekologické drevené uhlie na grilovanie
2x

JOSPER Ekologické drevené uhlie na grilovanie

20,28 €

EKOLOGICKÁ ŤAŽBA DREVA! ŠETRNÉ K PRÍRODE! Quebracho je veľmi tvrdé drevo pôvodom z Argentíny alebo Paraguaja. Uhlie vyrobené z tohto dreva je ideálne pre dlhé grilovanie v profesionálnych ako aj domácich griloch, pretože doba horenia tohto uhlia je až dvakrát dlhšia.

Viac ako 50 rokov vývoja technologických a inovatívnych zariadení v službách gastronómie a náročného odvetvia HoReCa. Pri navrhovaní grilu a rúry sa spájajú tradície a inovácie v jednom stroji a celá škála vybavenia na zvládnutie gastronomického grilu. Stroj vyrobený z high-tech oceľových zliatin a najkvalitnejších komponentov. Skutočný milostný príbeh na grilovanie.Naša cesta je uznaním našej skúsenosti, ale nikdy sme nestratili nášho inovatívneho ducha. Snažíme sa kombinovať najinovatívnejšie technológie a tradičné výrobné metódy. Sme hrdí na to, že sme oceliarski remeselníci a nikdy nezabudneme na rešpektovanie tradície. Vernosť a sila sú jadrom toho, čo robíme.