JOOP! Deka Chains

JOOP! Deka Chains

105,10 € 105,10 €/ks

Deka Chains od značky Biederlack originálnej nemeckej výroby s viac ako storočnou tradíciou svojimi dekoratívnymi vlastnosťami premení váš interiér a ľahko sa udržuje. Hebká a ľahká deka v módnej farbe, s ktorou sa zahalíte do krásneho dezénu, príjemne zahreje.

Tovar od predajcu MALL
JOOP! Go - EDT 100 ml

JOOP! Go - EDT

20,70 €
18,60 € 0,19 €/ml

Vzrušujúca, sexy vôňa pre mladé a nekonvenčné typy. Go – je svieži, rozhodný a stále pripravený, nebudete sa s ním nudiť, voľnosť je jeho maximum. Na trh bola uvedená v roku 2006.

Partner: Vivantis
-41%
JOOP! Homme - deodorant ve spreji 75 ml

JOOP! Homme - deodorant ve spreji

15,90 €
9,30 €

Joop! Homme je vyjadrením mužskej zmyselnosti. Je plná fascinujúce originality a kontrastov. Oslavuje všetky aspekty mužskej osobnosti. Zmyselná, vysoko kreatívny, expresívne vôňa. Pod vyrovnaným povrchom tlie mohutný oheň. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1989.

Partner: Vivantis
JOOP! Homme - voda po holení 75 ml

JOOP! Homme - voda po holení

14,90 €
13,70 € 0,18 €/ml

Joop! Homme je vyjadrením mužskej zmyselnosti. Je plná fascinujúcej originality a kontrastov. Oslavuje všetky aspekty mužskej osobnosti. Zmyselná, vysoko kreatívna, expresívne vôňa. Pod vyrovnaným povrchom tlie mohutný oheň. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1989.

Partner: Vivantis
-16%
JOOP! Jump - EDT 100 ml
4x

JOOP! Jump - EDT

19,70 €
16,40 € 0,16 €/ml

Svieža, moderná vôňa pre úspešného muža, ktorá bola na trh uvedená v roku 2005.

Partner: Vivantis
-17%
JOOP! Le Bain - EDP 75 ml
1x

JOOP! Le Bain - EDP

25,30 €
20,80 € 0,28 €/ml

Hľadáte sviežosť, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň? Parfum Le Bain prináša kvetinovo-orientálnu vôňu pre ženy, ktoré túžia po čistote, ľahkosti a elegancii. Kvetinovo-ovocná kompozícia vône je doplnená zvodnou vanilkou, pižmom, jantárom, santalovým drevom a heliotropom.

Partner: Vivantis
JOOP! Le Bain - sprchový gél 150 ml

JOOP! Le Bain - sprchový gél

9,50 € 0,06 €/ml

Hľadáte sviežosť, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň? Parfum Le Bain prináša kvetinovo-orientálnej vôni pre ženy, ktoré túžia po čistote, ľahkosti a eleganciu. Kvetinovo-ovocná kompozícia vôňa je doplnená zvodnou vanilkou, pižmom, jantárom, santalovým drevom a heliotropom.

Partner: Vivantis

Joop! je legendárna značka, ktorá patrí medzi top špičku pomyselnej pyramídy v módnom priemysle. Bola založená v Nemecku v roku 1986 a veľmi skoro sa tešila veľkej obľube pre svoj ​​nezameniteľný štýl kombinujúci športovú ležérnosť s nadčasovou eleganciou. Joop! Však nie je len oblečenie, sú to tiež originálne módne doplnky, luxusné hodinky a jedinečné parfumy. A v neposlednom rade froté uteráky, osušky, župany, kúpeľňové koberčeky a tiež posteľné obliečky, plachty a deky.

Heslá a mottá značky sú luxus, kvalita, jedinečnosť a komfort, čo sa odráža v každom výrobku.