Johnson's Baby Šampón pre dobré spanie Bedtime (Shampoo) 200 ml
2,80 €

2,40 €

Akcia

Šampón pre dobré spanie Bedtime pomáha pri večernom rituáli kúpanie, zanecháva detské vlásky hebké a lesklé. Vytvára bohatú penu, ktorá sa ľahko oplachuje. Je vytvorený z kvalitných ingrediencií, ktoré sú dostatočne šetrné pre deti. Je hypoalergénne, testovaný dermatológmi.


Johnson's Baby Detský šampón s harmančekom ( Baby Shampoo) 500 ml
5,10 €

4,40 €

Akcia

Detský šampón s harmančekom je vyrobený len z vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré sú dostatočne šetrné pre deti. K očiam je rovnako jemný ako čistá voda. Dôkladne umýva vlasy, zanecháva ich čisté a hebké. Uľahčuje ich rozčesávanie.


Johnson's Baby detský púder Baby Powder 100 g
1,60 €

Detská pokožka môže byť ľahko podráždená odrením či poškriabaním. JOHNSON´S® Baby púder vytvára vrstvu proti treniu, ktorá pomáha zachovávať detskú pokožku zdravú a hebkú.


Johnson's Baby Jemný detský umývací gél (Soft Wash) 500 ml
5,10 €

4,40 €

Akcia

Jemný detský umývací gél účinne umýva detskú pokožku, bez toho aby ju vysúšal. Má vyvážené pH, je testovaný pediatrami a dermatológmi a je hypoalergénny. Je vyrobený len z vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré sú dostatočne šetrné pre deti. Zanecháva pokožku čistú a hebkú na dotyk.


Johnson's Baby Kúpeľ a umývací gél BabyPure Protect 500 ml
5 €

4,40 €

Akcia

Kúpeľ a umývací gél je špeciálne vyvinutá k účinnému umývanie nečistôt a baktérií, zatiaľ čo zostáva šetrný k jemnej detskej pokožke. Vďaka unikátnemu zloženiu No More Tears (Už ani slzu) sa kúpeľ zaobíde bez jedinej slzičky. .


Johnson's Baby Mlieko na telo a tvár Cottontouch (Face & Body Lotion) 300 ml
4,70 €

4,10 €

Akcia

Mlieko na telo a tvár Cottontouch je vytvorené len z vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré sú dostatočne šetrné pre deti. Je vhodné pre pokožku novorodencov – klinicky overené. Je hypoalergénne, s vyváženým pH. Nezanecháva na pokožke nežiaduce stopy, je vyrobené na báze vody – obsahuje pravú bavlnu.


Johnson's Baby Tělo vý olej pre deti Cottontouch (Oil) 200 ml
4,70 €

4,10 €

Akcia

Tělo vý olej pre deti Cottontouch je vhodný už pre pokožku novorodencov – klinicky overené. Je hypoalergénne, testovaný pediatrami. Obsahuje pravú bavlnu, je ideálny pre masáž celého tela bábätka a tiež pre jemnú masáž hlavičky k uvoľneniu šupiniek seborey.