Johnson's Baby detský púder Baby Powder 100 g
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská pokožka môže byť ľahko podráždená odrením či poškriabaním. JOHNSON´S® Baby púder vytvára vrstvu proti treniu, ktorá pomáha zachovávať detskú pokožku zdravú a hebkú.

Johnson's Baby Jemný detský umývací gél (Soft Wash) 500 ml
5,20 €

Jemný detský umývací gél účinne umýva detskú pokožku, bez toho aby ju vysúšal. Má vyvážené pH, je testovaný pediatrami a dermatológmi a je hypoalergénny. Je vyrobený len z vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré sú dostatočne šetrné pre deti. Zanecháva pokožku čistú a hebkú na dotyk.

Johnson's Baby Mlieko na telo a tvár Cottontouch (Face & Body Lotion) 300 ml
4,80 €

Mlieko na telo a tvár Cottontouch je vytvorené len z vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré sú dostatočne šetrné pre deti. Je vhodné pre pokožku novorodencov – klinicky overené. Je hypoalergénne, s vyváženým pH. Nezanecháva na pokožke nežiaduce stopy, je vyrobené na báze vody – obsahuje pravú bavlnu.

Johnson's Baby Šampón pre dobré spanie Bedtime (Shampoo) 200 ml
2,80 € 2,50 €

Šampón pre dobré spanie Bedtime pomáha pri večernom rituáli kúpanie, zanecháva detské vlásky hebké a lesklé. Vytvára bohatú penu, ktorá sa ľahko oplachuje. Je vytvorený z kvalitných ingrediencií, ktoré sú dostatočne šetrné pre deti. Je hypoalergénne, testovaný dermatológmi.

Johnson's Baby Tělo vý olej pre deti Cottontouch (Oil) 200 ml
4,80 €

Tělo vý olej pre deti Cottontouch je vhodný už pre pokožku novorodencov – klinicky overené. Je hypoalergénne, testovaný pediatrami. Obsahuje pravú bavlnu, je ideálny pre masáž celého tela bábätka a tiež pre jemnú masáž hlavičky k uvoľneniu šupiniek seborey.

Johnson's Baby Umývací gél pre telo a vlasy (Top-to-Toe Wash) 500 ml
5,20 €

Umývací gél pre telo a vlasy je hypoalergénny prípravok pre deti s vyváženým pH, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré sú dostatočne šetrné pre deti. Šetrne umýva vlásky aj pokožku hlavy, je vhodný už od 1. dňa života. Je testovaný pediatrami a dermatológmi.