Jo Malone 154 Cologne - EDC 100 ml

Jo Malone 154 Cologne - EDC

103,60 € 1,04 €/ml

154 Cologne je drevito-aromatická vôňa pre ženy i mužov, ktorá bola uvedená na trh v roku 2001. Citrusovú hlavu tvorí mandarínka, grapefruit a bergamot. Srdce sa skladá z levandule, bazalky a muškátového orieška. V základe sa rozvonia pačuli, pižmo, vetiver a sladká vanilka.

Partner: Vivantis
Jo Malone Amber & Lavender - EDC 2 ml - odstrek s rozprašovačom

Jo Malone Amber & Lavender - EDC

5,40 € 2,70 €/ml

Amber & Lavender je orientálno-fougerová vôňa pre ženy aj mužov, ktorá bola uvedená na trh v roku 1995. Hlavu tvorí levanduľa, mäta a bergamot. Srdce sa skladá z konvalinky, klinčekov a škorice. V základe sa rozvonia ambra, pačuli a ambra.

Partner: Vivantis
-17%
Jo Malone Basil & Neroli - EDC 30 ml

Jo Malone Basil & Neroli - EDC

58,30 €
48,10 € 1,60 €/ml

Basil & Neroli je kvetinovo-zelená vôňa pre ženy aj mužov, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. Hlavnou zložkou je bazalka, ktorá tvorí hlavu vône. Srdce patrí oleji z kvetov horkého pomarančovníka (neroli). V základe sa snúbi vetiver a biele pižmo.

Partner: Vivantis
Jo Malone Lime Basil & Mandarin - EDC 30 ml
4x

Jo Malone Lime Basil & Mandarin - EDC

58,30 €
53 € 1,77 €/ml

Lime Basil & Mandarin je citrusovo-aromatická vôňa pre ženy i mužov uvedená na trh v roku 1999. Čisto citrusovou hlavu tvorí limetka, šťavnatá mandarínka a bergamot. V srdci sa prelínajú tóny bazalky, orgovánu, kosatca a tymianu. Základ potom dotvára pačuli a vetiver.

Partner: Vivantis
Jo Malone English Oak & Hazelnut - EDC 100 ml

Jo Malone English Oak & Hazelnut - EDC

98,50 €
95,30 € 0,95 €/ml

English Oak & Hazelnut je luxusný drevito-korenistá vôňa pre mužov aj ženy. Otvára sa tóny lieskových orechov, aby následne prešla do srdca voňajúceho po cédru a kompozíciu zakončila drevitými akordy dubu. Na trh bola uvedená v roku 2017.

Partner: Vivantis
Jo Malone Pomegranate Noir - EDC 30 ml

Jo Malone Pomegranate Noir - EDC

58,30 €
53 € 1,77 €/ml

Pomegranate Noir je luxusný aromaticko-ovocná vôňa pre ženy aj mužov. Hlava obsahuje maliny, granátové jablko, slivku, vodný melón a rebarboru. V srdci ucítite kvety, koreniny, živice a drevité akordy. Bohatú kompozíciu uzatvára pačuli, pižmo, ambra a céder. Na trh bola uvedená v roku 2005.

Partner: Vivantis
Jo Malone Blackberry & Bay - EDC 2 ml - odstrek s rozprašovačom
2x

Jo Malone Blackberry & Bay - EDC

5,40 € 2,70 €/ml

Blackberry & Bay je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Jej nosom je Parfumér Fabrice Pellegrin. Tvorí ju kombinácia kvetinových akordov, vetiveru, cédru, černice, grapefruitu a bobkového listu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.

Partner: Vivantis
Jo Malone English Pear & Freesia - EDC 100 ml
2x

Jo Malone English Pear & Freesia - EDC

103,60 € 1,04 €/ml

Luxusné English Pear & Freesia od Jo Malone je cyprusovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový melón, kvetinové srdce sa skladá z ruže a frézie. Kompozíciu uzatvára kombinácia pižma, pačuli, ambry a rebarbory. Na trh bola uvedená v roku 2010.

Partner: Vivantis
Jo Malone Velvet Rose & Oud - EDC INTENSE 50 ml

Jo Malone Velvet Rose & Oud - EDC INTENSE

78,70 € 1,57 €/ml

Velvet Rose & Oud je orientálna-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov spadajúce do edície Cologne Intense. Je inšpirovaná Strednom Východom. Vôňu tvoria ruža, agar drevo (oud), pralinka, klinček. Na trh bola uvedená v roku 2012.

Partner: Vivantis
Jo Malone Mimosa & Cardamom - EDC 30 ml

Jo Malone Mimosa & Cardamom - EDC

58,30 €
55,90 € 1,86 €/ml

Mimosa & Cardamom je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. Hlavu tvorí kardamóm, srdce citlivka a základ fazuľa tonka. Na trh bola uvedená v roku 2015.

Partner: Vivantis
Jo Malone Nectarine Blossom & Honey - svíčka 200 g

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey - svíčka 200 g

49,70 €

Nectarine Blossom & Honey je kvetinovo-ovocná vôňa pre mužov aj ženy. Hlavu tvorí zelené tóny, čierne ríbezle a olej z pomarančového lístia. V srdci sa ukrýva nektarinka a agát biely. Kompozíciu uzatvára vetiver, broskyňa a slivka. Na trh bola uvedená v roku 2005.

Partner: Vivantis
Jo Malone Cypress & Grapevine - EDC INTENSE 2 ml - odstrek s rozprašovačom

Jo Malone Cypress & Grapevine - EDC INTENSE

5,40 € 2,70 €/ml

Svieža zeleň oživuje priestranné terasy a ušľachtilé oblúky starovekej závesné záhrady. Majestátne cyprusové stromy napĺňajú vzduch svojou sviežou a aromatickou vôňou, energizovanou drevitými tónmi horolezecké viniča. Hĺbka jantáru poskytuje tejto sviežej scéne základňu s intenzitou a zmyselnosťou.

Partner: Vivantis

Jo Malone je londýnska značka zameraná na produkciu luxusných niche parfumov. Založila ju Britka Jo Malone, ktorú svet parfumov lákal už od detstva. V tom čase začala vyrábať prvé vôňe z kvetín a nastrúhaného mydla. Od roku 1994 sa jej podarilo ponúkať svoje parfumy aj kozmetiku vo vlastnom butiku v Londýne.

Elegantné Niche parfumy Jo Malone sú vyrábané z najkvalitnejších surovín, ktoré im zaisťujú dlhú výdrž. Ich veľkým benefitom je možnosť kombinovania jednotlivých vôní. Môžete si tak vytvoriť celkom jedinečný a osobitý parfum, ktorý sa stane vaším módnym doplnkom a nezameniteľným voňavým podpisom.