Jil Sander Sport For Women - EDT 30 ml
12x

Jil Sander Sport For Women - EDT

14,10 € 0,47 €/ml

Jil Sander Sport For Women je iskrivou vôňou, ktorá oslavuje romantické západy slnka a divoké plážové večierky. Kvetinovo-ovocná kompozícia sála vitalitou a šťastím. Spája potešenie tropických kvetov, šťavnatého ovocia a zmyselnej ženskosti.

Partner: Vivantis
-17%
Jil Sander Style - EDP 50 ml

Jil Sander Style - EDP

26,10 €
21,50 € 0,43 €/ml

Dámska vôňa Jil Sander Style bola vytvorená pre sebaistú ženu. Vyjadruje vnútorný a nenápadný luxus, zahaľuje ženu do kašmíru a odráža jej vrodenú zmyselnosť. Táto kvetinovo-drevitá vôňa je ukrytá do flakónu, ktorý bol navrhnutý ako umelecký kúsok a je prepojený so svetom architektúry.

Partner: Vivantis
Jil Sander Sun Men - EDT 125 ml
3x

Jil Sander Sun Men - EDT

25,70 €
25 € 0,20 €/ml

Jil Sander Sun Men je orientálno-korenistá vôňa pre mužov plná letného slnka. Hlava parfumu ponúka rozmarín a bergamot, srdce obsahuje muškátový oriešok a kardamón a v základe nájdeme nóty santalového dreva a pižma. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2004.

Partner: Vivantis
Jil Sander Sander For Men - EDT 1 ml - odstrek
4x

Jil Sander Sander For Men - EDT

1,40 € 1,40 €/ml

Jedinečná, veľmi mužná vôňa Sander For Men bola vytvorená pre muža, ktorý usiluje o autenticitu a individualitu. Silnému, sebavedomému a napriek tomu citlivému mužovi. Vôňa odráža základné hodnoty samotnej Jil Sander: energiu, silnú vôľu, rozhodnosť a silu.

Partner: Vivantis
Jil Sander Evergreen - EDT 30 ml + tělové mléko 75 ml

Jil Sander Evergreen - EDT 30 ml + tělové mléko 75 ml

26,90 €
24,80 €

Evergreen, cyprusovo-kvetinová vôňa od značky Jil Sander pochádza z rovnakej kolekcie ako parfumy Eve a Everose. Evergreen je čistá, osviežujúca a upokojujúce vôňa inšpirovaná harmóniou prírody. Parfém sa otvára šťavnatou hruškou a šumivými kvety grapefruitu, okoreneným bielym korením.

Partner: Vivantis
Jil Sander Simply - sprchový gel 150 ml

Jil Sander Simply - sprchový gel

8 €
7,40 € 0,05 €/ml

V októbri 2014 módny dom Jila Sandera uvádza na trh novú vôňu nazvanú Simply, ktorá sľubuje dávku jednoduchej elegancie a sofistikovanosti. Vôňa je chyprového charakteru v kombinácii fialky, dreva, pižma a kože. Parfumová voda bola vyvinutá v spolupráci s parfumérom Christophe Raynaud.

Partner: Vivantis
Jil Sander Sun Delight - EDT 100 ml

Jil Sander Sun Delight - EDT

23,70 €
20,50 € 0,21 €/ml

Vôňa Sun Delight je elegantne zvodná, ohnivo ženská a opojne zmyselná. Rozširuje jedinečnú náladu večerného súmraku. Pripravuje čarovné chvíle a budí pekné spomienky. Túto dámsku vôňu charakterizuje predovšetkým ovocie, bergamot a vanilka. Tie sa v srdci miešajú s tónmi čokolády a pižma.

Partner: Vivantis
Jil Sander Sun - kuličkový deodorant 50 ml

Jil Sander Sun - kuličkový deodorant

11,60 €

Klasická orientálna vôňa s bohatou kyticou od Jil Sander , s hrejivými bozkami drevitých esencií a jemným morením. Sun je vôňa ako stvorená pre horúci letný večer. Teplé akordy pačuli, santalu a vanilky sú rozžiarené nežnými tónmi jazmínu, konvalinky a fialky.

Partner: Vivantis
Jil Sander Sun Sea Salt & Genista - EDT 125 ml

Jil Sander Sun Sea Salt & Genista - EDT

23,30 €
20,70 € 0,17 €/ml
Novinka

Sun Sea Salt & Genista je kvetinová toaletná voda pre ženy. Táto kompozícia prekvapivo spája inšpiratívnu sviežosť a pokoj teplých večerov. Je ideálny do teplých dní. Tóny morskej soli ucítite ihneď v úvode.

Partner: Vivantis
Jil Sander Eve - EDT 30 ml
2x

Jil Sander Eve - EDT

19,50 €
18,50 € 0,62 €/ml

Eve od Jil Sander je kvetinová, cyprusovo-drevitá vôňa pre ženy, ktorá zaujme všetky ženy, ktoré majú rady výnimočné vône. Predstavte si čistú vôňu ženy, ktorá splynie s pokožkou tak ľahko, že je nemožné určiť, kde jedna končí a druhá začína. Vôňu, ktorá evokuje to najhlbšie vyjadrenie pravej krásy.

Partner: Vivantis