Jelen Prací gél univerzálny 2,7 l, 60 praní-25%
9,90 € 7,40 €

Výpredaj

Univerzálny tekutý prací prostriedok určený na farebnú i bielu bielizeň. Je šetrný k prírode aj k pokožke. Vhodný pre pranie v automatickej práčke aj na ručné pranie.

Jelen Kondicionér 2,7 l aviváž s konopným olejom
9,69 € 8,20 €

Dodajte pranej bielizni hebkosť a jemnosťavivážou od značky Jelen. Jeleň kondicionér 2,7 l aviváž s konopným olejom obsahuje kationický tenzid, ktorý je vďaka svojmu rastlinnému pôvodu ekologický a v prírode dobre rozložiteľný. Zjemňuje bielizeň a navyše pôsobí antistaticky.

Jelen Mydlové vločky 1,5 kg BOX-20%
9,69 € 7,70 €

Jeleň prináša šetrný spôsob prania, ktorý ocení ako vaša citlivá pokožka, tak príroda. Jeleň mydlové vločky zmiešané s vodou a sódou, čo sú látky, ktoré príroda ľahko odbúra, vytvárajú sliz, ktorý účinne odstráni nečistoty. Pripravte si mydlový sliz a perte s ním ručne aj v práčke.

Jelen Prášok na farebnú bielizeň 3 kg BOX
9,69 € 8,40 €

Jeleň sa stará o to, aby vaša bielizeň mala stále jasné a sýte farby. Prací prášok Jeleň na farebnú bielizeň obsahuje v prírode ľahko odbúrateľné látky. Je vhodný na ručné pranie i do práčky. Pri bežnej spotrebe vydrží Jeleň až 60 praní.

Jelen Prací prášok s mydlovým základom 15 kg-23%
46,51 € 35,60 €

Perte silou jadrového mydla, a to aj za vysokých teplôt. Jeleň prací prášok s mydlovým základom obsahuje v prírode ľahko odbúrateľné látky. Je veľmi šetrný k pokožke, čo je doložené testovaním SZÚ, podľa ktorého je vhodný aj na pranie oblečenia osôb s citlivou pokožkou a detí do troch rokov.

Jelen Jadrové mydlo 6x 200 g-24%
7 € 5,30 € 0,88 €/ks

Tradičné jadrové mydlo s jeleňom, svojou kvalitou predčí mnohé moderné pracie prostriedky, a pritom je za dostupnú cenu. Je vysoko účinné na predpieranie škvŕn a navyše je šetrné k prírode i pokožke.

Jelen prací gél univerzálny 5l refill bag
12,60 € 12,40 €

Prací gél s receptúrou založenou na jadrovom mydle. Jeleň prací gél univerzálny 5l refill bag je účinný a šetrný k prírode aj pokožke. Gél je vhodný na pranie bielej aj farebnej bielizne.

Jelen Jelínek prášok na detskú bielizeň 3 kg BOX-23%
13,61 € 10,40 €

Najjemnejší zo všetkých Jeleňov, to je prací prášok Jelínek mimi. Obsahuje panthenol, takže je obzvlášť šetrný k citlivej detskej pokožke a pritom vyperie každú nečistotu. Jelínek je rovnako ako ostatné produkty od značky Jeleň ekologický a v prírode ľahko rozložiteľný.

Jelen Prací gél na šport a pot 2,7 l (60 praní)
11,90 €

Šetrný tekutý prostriedok na pranie športového oblečenia. Čítajte pozorne pokyny výrobcu textilu a bielizeň pred praním roztrieďte. Vhodný pre pranie v ruke aj v automatickej práčke. Objem 2,7 l.

Jelen Prací gél Color 2,7 l (60 praní)-18%
9,83 € 8 €

Tekutý prací prostriedok určený na farebnú bielizeň. Je šetrný k prírode aj k pokožke. Vhodný pre pranie v automatickej práčke aj na ručné pranie. Objem 2,7 l.

Jelen Mydlový prací prášok 3 kg, 60 praní
9 € 8,10 € 0,14 €/ks

Prací prášok je vyrobený z tradičného mydla, má vysokú praciu účinnosť a pritom je ekologický a vhodný pre alergikov. Jeho zloženie je bez syntetických látok, z prírodných surovín a vyrobené v Česku.

Jelen Prací gél na čiernu bielizeň 2,7 l, 60 praní-19%
9,90 € 8 € 2,00 €/ks

Prací prostriedok na čiernu bielizeň, ktorý zanechá intenzívne tmavé farby ako nové. Je šetrný k prírode aj k pokožke. Vhodný pre pranie v automatickej práčke aj na ručné pranie.

Jelen GÉL s vôňou ORGOVÁNU 60 dávok 2,7 litra
9,30 € 8,20 €

Prací gél s vôňou orgovánu, ktorý prevonia vašu bielizeň. Jeleň GÉL s vôňou ORGOVÁNU 60 dávok 2,7 litra obsahuje tenzid rastlinného pôvodu, vďaka ktorému je šetrný k prírode. Šetrnosť k pokožke je potvrdená dermatologickými testami.

Jelen Na vlnu a merino 1,35 l-18%
7,76 € 6,30 €

Prací gél Jeleň na báze ľanového mydla šetrne vyperie vašu vlnenú bielizeň tak, že ochráni každé vlákno. Súčasne ho nádherne zjemní, aby sa príjemne nosilo, či už ide o sveter, či o termobielizeň z merino vlny.

Jelen aviváž 2,7 l Orgovánová
8,60 €

Aviváž, ktorá dodá krásnu orgovánovú vôňu vašej bielizni. Jeleň aviváž 2,7 l Orgovánová zjemňuje vlákna bielizne a uľahčuje tak žehlenie.

Jelen Aviváž Kondicionér 2,7 l Lipová 108 dávok
9,30 € 8,10 €

Výpredaj

Aviváž s výťažkami z lipy, ktorá krásne prevonia bielizeň a zaručí jemnosť a ľahké žehlenie. Jeleň Aviváž Kondicionér 2,7 l Lipová 108 dávok obsahuje tenzid rastlinného pôvodu, vďaka ktorému je šetrný k prírode. Šetrnosť k pokožke je potvrdená dermatologickými testami.

Jelen prášok do umývačky riadu 1,5 kg
9,30 € 8,20 € 0,82 €/ks

Prášok do umývačky vhodný aj do domácich čističiek odpadových vôd. Jeleň prášok do umývačky 1,5 kg obsahuje tenzidy prírodného pôvodu, vďaka ktorým si poradí s mastnotou a nečistotami. Zároveň ale zostáva šetrný a v prírode sa dobre odbúrava.

Jelen GÉL s vôňou LIPY 60 dávok 2,7 litra
9,30 € 8,40 €

Prací gél s výťažkami z lipy, ktorá krásne prevonia bielizeň. Jeleň GÉL s vôňou LIPY 60 dávok 2,7 litra obsahuje tenzid rastlinného pôvodu, vďaka ktorému je šetrný k prírode. Šetrnosť k pokožke je potvrdená dermatologickými testami.

Jelen Tekutý ryžák medovka 1,35 l-16%
6,94 € 5,80 €

Na zašpinenú podlahu je najlepšie mydlová voda a v kľaku drhnúť. Jeleň tekutý ryžák s vôňou medovky na mydlovom základe podlahu vydrhne do špičkovej čistoty, stačí len handra alebo mop. Celú domácnosť prevonia jemná vôňa a podlahy sa budú nádherne lesknúť.

Jelen mimi prací gél Modrý 2,7 l
12,90 €

Mesiac bábätiek:Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Prací gél špeciálne vyvinutý pre pranie bielizne bábätiek. Jeleň mimi prací gél Modrý 2,7 l je bez konzervantov, parfumu aj farbív. Šetrnosť k pokožke je potvrdená klinickým testovaním.
Jelen mimi prací gél Ružový 2,7 l
12,90 €

Mesiac bábätiek:Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Prací gél špeciálne vyvinutý pre pranie bielizne bábätiek. Jeleň mimi prací gél Ružový 2,7 l je bez konzervantov, parfumu aj farbív. Šetrnosť k pokožke je potvrdená klinickým testovaním.
Jelen Aviváž s konopným olejom 1,35 l (54 praní)
5,05 € 4,30 €

Jemne voňavý prostriedok pre bielizeň mäkšiu a príjemnejšiu na dotyk. Obsahuje konopný olej a povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu, ktoré sa spoločne starajú o vašu bielizeň a uľahčujú žehlenie.

Jelen Jelínek mimi kondicionér 2,7 l
10 € 9,90 €

Jelínkov kondicionér je neparfumovaný aviváž od českej značky Jelen, ktorá je špecializovaná pre malé deti a osoby s citlivou pokožkou. Obsahuje výťažky z ovsa, ktorý pomáha v boji s atopickým ekzémom, a súčasne neobsahuje žiadne konzervanty.

Jelen aviváž 1,35l Orgovánová
4,20 €

Aviváž, ktorá dodá krásnu orgovánovú vôňu vašej bielizni. Jeleň aviváž 1,35l Orgovánová zjemňuje vlákna bielizne a uľahčuje tak žehlenie.

Jelen Jeleň fľak - Odstraňovač škvŕn 500 ml
3,61 €

Jeleň Flek Odstraňovač škvŕn – účinný odstraňovač škvŕn. Poradí si hravo s fľaky od kávy, čaju i make-upu. Nastriekajte prostriedok priamo na škvrnu, nechajte pôsobiť až 10 minút a ďalej perte ako obvykle – s láskou. Používajte výhradne na odevy, ktoré nevyžadujú chemické čistenie.

Jelen Jeleň na sklá a zrkadlá 500 ml - jablko
2,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Jeleň na sklá a zrkadlá 500 ml – prostriedok s receptúrou na báze liehu, aby všetko bolo krištáľovo čisté a krásne voňavé po jablkách.

Jelen Jeleň octový čistič 500 ml
2,88 €

Jeleň octový čistič – na vodný kameň a urputnú špinu. Jelenův čistič na báze octu v kuchyni aj kúpeľni Tak dobre funguje. Nechajte ho po nanesení chvíľu pôsobiť a až potom vyčistite a opláchnite. Ak bude potrebné, vôňu octu riadne vyvetrajte. VyVarujte sa povrchov citlivých na kyseliny.

Jelen Jeleň pracie gél na farebné bielizeň 1,35 l
5,38 €

Jeleň prací gél na farebnú bielizeň 1,35 l – farby sú sýte a jasné – Také, aké sú v prírode každú jar! Aj preto sa postará o to, aby Vaše bielizeň farbami len žiarilo a nestrácalo je. Obsahuje látku, ktorá bráni ich prenášanie a vzájomnému obarvování tkanín.

Jelen mimi prací gél Modrý 1,35l
7,20 € 6,90 €

Výpredaj

Mesiac bábätiek:Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Prací gél špeciálne vyvinutý pre pranie bielizne bábätiek. Jeleň mimi prací gél Modrý 1,35l je bez konzervantov, parfumu aj farbív. Šetrnosť k pokožke je potvrdená klinickým testovaním.
Jelen mimi prací gél Ružový 1,35l
7,70 €

Mesiac bábätiek:Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Prací gél špeciálne vyvinutý pre pranie bielizne bábätiek. Jeleň mimi prací gél Ružový 1,35l je bez konzervantov, parfumu aj farbív. Šetrnosť k pokožke je potvrdená klinickým testovaním.
Jelen Namo PRO 600g
2,35 €

Namo PRE pomáha chrániť vašej práčku pred hrdzou a vodným kameňom, zároveň zvyšuje účinnosť prania a zmäkčuje vodu. Rovnako ako Jeleň má šetrné a v prírode ľahko odbúrateľné zloženie.

Jelen Jeleň aviváž orgovánová 2,7 l
10,40 €

Jeleň aviváž orgovánová 2,7 l – obohatená o orgovánovej esencie, vďaka ktorým bude vaša bielizeň prevoňané jemnou kvetinovou vôňou. Po použití tejto aviváže bude vaša bielizeň mäkšia, hebké na dotyk a ľahšie sa bude žehliť.

Jelen Jeleň jadrové mydlo 200g
1,08 €

Jeleň jadrové mydlo 200g – šetrný k prírode aj pokožke, obsahuje viac ako 68% bezfarebného mydla. Skvelé čistí tiež škvrny a pRaktické je aj na umývanie Topánok. Naozajstné jadrové mydlo používali už naše babičky, jeho účinnosť však potvrdzujú aj nové nezávislé Testy.

Jelen Jeleň Kondicionér - Aviváž s konopným olejom 1,35 l
4,44 €

Jeleň Kondicionér – Aviváž s konopným olejom 1,35 l – krásne voňavý prostriedok pre bielizeň mäkšie a príjemnejšie na dotyk. Obsahuje konopný olej a povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu, ktoré spoločne starajú o vašu bielizeň a uľahčujú žehlenie.

Jelen Jeleň Kondicionér - Aviváž s konopným olejom 2,7 l
9,03 €

Jeleň Kondicionér – Aviváž s konopným olejom 2,7 l – krásne voňavý prostriedok pre bielizeň mäkšie a príjemnejšie na dotyk. Obsahuje konopný olej a povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu, ktoré spoločne starajú o vašu bielizeň a uľahčujú žehlenie.

Jelen Jeleň mydlový pracie prášok 15 kg
42,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Jeleň mydlový prací prášok 15 kg – perie aj za vysokých teplôt. Obsahuje kúsky jadrového mydla, čo zvyšuje jeho účinnosť.

Jelen Jeleň mydlový pracie prášok 5 kg
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Jeleň mydlový prací prášok 3 kg – perie aj za vysokých teplôt. Obsahuje kúsky jadrového mydla, čo zvyšuje jeho skvelú účinnosť.

Jelen Jeleň na riadu papradia s balzamom na ruky 500 ml
2,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Jeleň na riad papradie s balzamom na ruky – s prehľadom si poradí so špinou aj mastnotou, ktorá sa usadila na riad. K pokožke ale zostáva čo najšetrnejšie – tú najlepšiu sTarostlivosť zabezpečujú výťažky z papradia a glycerín, ktorý dbá o to, aby pokožka nevysychala.

Jelen Jeleň pracie gél na čierne bielizeň 2,7 l
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Jeleň prací gél na čierne prádlo 2,7 l – bielizeň tmavej a čierne potrebuje tú najlepšiu sTarostlivosť. V tomto prácam gélu na čierne prádlo je špeciálny hybridný polymér – vyrobený prevažne z obnoviteľných zdrojov, ktorý sa postará o to, že vaša bielizeň nebude blednúť a zachová si svoju farbu.

Jelen Jeleň pracie gél na farebné bielizeň 2,7 l
9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Jeleň prací gél na farebnú bielizeň 2,7 l – farby sú sýte a jasné – Také, aké sú v prírode každú jar! Aj preto sa postará o to, aby Vaše bielizeň farbami len žiarilo a nestrácalo je. Obsahuje látku, ktorá bráni ich prenášanie a vzájomnému obarvování tkanín.

Jelen Jeleň pracie gél na vlnu a merino 1,35l
6,09 €

Posledný kus za túto cenu!

Jeleň prací gél na vlnu a merino 1,35l – bielizeň z ovčej vlny je v chladnom počasí tá najúžasnejšia vec na svete! A Jeleň vie, že keď je čisté a voňavé, Tak zahreje ešte lepšie. Preto si pripravil prací gél na báze ľanového mydla, ktorý ochráni každé vlákno a navyše bielizeň krásne zjemní.

Jelen Jeleň pracie gél s vôňou orgovánu 1,35l
8,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Jeleň prací gél s vôňou orgovánu 1,35l – bol navrhnutý ako univerzálny prací prostriedok. S týmto ekologickým gélom môžete prať akékoľvek oblečenie, pretože obsahuje zložky pre rôzne Materiály bielizne. Je šetrný aj k prírode, pretože je ekologický.

Jelen Jeleň tekutý ryžák 1,35 l - medovka
6,74 €

Jeleň tekutý ryžák medovka – na podlahu je najlepšia teplá mydlová voda a preto je to skvelý pomocník vo vašej domácnosti. Domácnosť bude krásne čistá a prevoňaná príjemnou vôňou medovky. Výhody: Je čisto na báze draselného mydla. Vysoké čistiace účinky ,. Svieža vôňa medovky.

Jelen Jelínek kondicionér s výťažky z ovsa 1,35 l
6,96 €

Jelínek kondicionér s výťažkami z ovsa – bielizeň bude po vypraní krásne jemné a šetrné k pokožke. Navyše obsahuje výťažky z ovsa. Ovos je skvelý pomocník v boji s aTopickým ekzémom. Naviac je bez parfumu i konzervantov – proste čo najšetrnejšie.

Jelen Jelínek pracie gél na detské bielizeň s panthenolom 2,7 l
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jelínek prací gél – prací gél vyvinutý špeciálne na pranie bielizne bábätiek. Je bez konzervantov, parfumu aj farbív, Tak aby bol šetrný nielen k detskej pokožke, ale aj k prírode. Jeho šetrnosť k pokožke je potvrdená aj klinickým Testovaním.