JD BUG Kolobežka Junior Street 100 čierna
13x

JD BUG Kolobežka Junior Street 100

50,50 €

Krásna kolobežka pre deti od 4 rokov na každodenné prechádzky po blízkom okolí. Pekná, pevná, s jednoduchým skladacím mechanizmom, ktorý svojimi vlastnosťami zodpovedá vyhlásenej kvalite značky JD Bug. Kolobežka je osadená väčším predným kolesom, ktoré malým deťom zaisťuje bezpečnejšiu jazdu.

Tovar od predajcu MALL
JD BUG Freestylová kolobežka 119T Dinotophia
5x

JD BUG Freestylová kolobežka 119T

92,50 €
88,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Skvelý kúsok pre deti od 8 rokov, vhodný pre prvé freestylové jazdy či skoky v skateparku. BMX riadidlá s atraktívnym dizajnom majú pre triky dostatočnú pevnosť a 110 mm kolieska so zliatinovým jadrom sú pripravené na vysokú záťaž.

Tovar od predajcu MALL
JD BUG Kolobežka Classic Street 120, fialová

JD BUG Kolobežka Classic Street 120

69,90 €

Jedna z najľahších skladacích kolobežiek od obľúbenej, zavedenej a rokmi preverenej značky JD Bug. Jednoduchá nastaviteľnosť výšky riadidiel a nosnosť až 100 kg z nej robia ideálny model pre odrastenejšie deti i dospelých, ktorí hľadajú zábavný a rýchly spôsob prepravy.

Tovar od predajcu MALL

Spoločnosť JD Bug sa presadila v oblasti inovácií a distribúcii detských mobilných produktov. Viac ako desať rokov bola medzi svetovou špičkou vo výrobe hračiek a športových potrieb pre deti.

Cieľom je vytvoriť zábavné, vzrušujúce, bezpečné a vzdelávacie produkty, ktoré podnecujú mladú generáciu. V roku 2011 získala spoločnosť cenu Produkt Design Award za originalitu svojich výrobkov.

Kolobežky JD Bug sú vďaka svojej priekopníckej konštrukcii určené pre deti akejkoľvek vekovej a šikovnostnej kategórie.