Jahu Posteľné obliečky Clock
14,13 € 6,97 €

Zaspávajte v krásnych posteľných obliečkach JAHU Clock v príjemnom a jemnom prevedení na dotyk, ktoré zaistia maximálne pohodlie vášho spánku. S motívom hodín sa ponorte do tých najkrajších snov a cestujte v čase.

Jahu Posteľné obliečky Cube
14,13 € 6,97 €

Doprajte si pokojný spánok s posteľnou bielizňou JAHU Cube, ktorá je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Motív zaujme predovšetkým milovníkov hracích kociek.

Jahu Posteľné obliečky Triple
19,26 € 6,97 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre milovníkov jednoduchých geometrických vzorov sú tu posteľné obliečky JAHU Triple, ktoré sú veľmi príjemné a jemné na dotyk. Užite si pohodlie a najkrajšie sny.

Jahu My House deka Baránok Nor 150x200 cm svetlohnedá
26,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Deka micro Baránok je príjemným spoločníkom do bytu, na chalupu i na záhradnú terasu. Dá sa použiť ako prikrývka na kreslo alebo pohovku. Deka je z jednej strany ako baránok a z druhej príjemná látka z micra.

Jahu Posteľné obliečky Guru Uni modrá
10,71 €

Bavlnené obliečky Guru UNI s jednofarebným dezénom v krásnej sýtej farbe. Jednofarebné obliečky Guru značky Jahu majú jemný vzor. Posteľná bielizeň má uzatváranie pomocou gombíkov.

Jahu Obliečky Stars

Jahu Obliečky Stars

Hodnotenie: 4,5
15,54 € 11,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojstranné obliečky Stars od značky JAHU nepúšťajú farby a sú vhodné aj pre alergikov. So svojím motívom hviezdičiek sa obliečky hodia ako pre deti tak i pre dospelých. Posteľná bielizeň je v klasickom rozmere periny 140 × 200 cm a vankúše 70 × 90 cm.

Jahu Posteľné obliečky Guru Uni oranžová
10,71 €

Bavlnené obliečky Guru UNI s jednofarebným dezénom v krásnej sýtej farbe. Posteľná bielizeň má uzatváranie pomocou gombíkov. Jednofarebné obliečky Guru značky Jahu majú jemný vzor.

Jahu Posteľné obliečky Mandala-vínová
19,16 €

Bavlnené obliečky Mandala dodajú čaro a fantáziu vašim snom. Upokojujúce tóny všetkých odtieňov zaručia len samé krásne sny. Jemná a hebká 100% bavlna prinesie vášmu spánku maximálne pohodlie.

Jahu Set perina+vankúš celoročná
24,15 €

Set prikrývky a vankúša celoročných je vyrobený z ľahkého dutého vlákna, takže budete vždy v teplúčku. Set je ľahký, vzdušný a priedušný. Produkt ideálne pre relaxačný spánok, hygienické pohodlie a alergikov.