Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Jack Wolfskin

Upresniť parametre
Jack Wolfskin Obuv čierna Refugio Texapore Jack Wolfskin Obuv treking čierna Woodland 2 Texapore
Jack Wolfskin Obuv čierna Refugio Texapore

Dizajn modelu Jack Wolfskin Refugio Texapore 40498516357 zaujme svojou originalitou a na druhej strane ucelenosťou a jednoduchou kompozíciou – dizajnéri dbali na súlad s aktuálnymi trendmi. Topánka sa navyše vyznačuje dobrou kvalitou.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking čierna Vojo 3 Texapore Jack Wolfskin Obuv treking čierna Woodland 2 Texapore
Jack Wolfskin Obuv treking čierna Vojo 3 Texapore

Trekingové topánky pre muža Jack Wolfskin Vojo 3 Texapore 40424416055 sú optimálnou voľbou pre všetkých milovníkov horských výletov. Spoločnosť Jack Wolfskin sa postarala o stabilitu a pohodlie našich nôh počas mnohých výletov.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking čierna Woodland 2 Texapore Jack Wolfskin Obuv treking čierna Woodland 2 Texapore
Jack Wolfskin Obuv treking čierna Woodland 2 Texapore

Spoločnosť Jack Wolfskin sa postarala o stabilitu a pohodlie našich nôh počas mnohých výletov. Je to vďaka aplikovaným moderným technológiám a najkvalitnejším surovinám.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking čierna Refugio Texapore Mid Jack Wolfskin Obuv treking čierna Refugio Texapore Mid
Jack Wolfskin Obuv treking čierna Refugio Texapore Mid

Trekingové topánky pre muža Jack Wolfskin Refugio Texapore Mid 40498416357 sú optimálnou voľbou pre všetkých milovníkov horských výletov. Spoločnosť Jack Wolfskin sa postarala o stabilitu a pohodlie našich nôh počas mnohých výletov.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Mikina bordó Peak Grid Fleece W Jack Wolfskin Obuv treking čierna Refugio Texapore Mid
Jack Wolfskin Mikina bordó Peak Grid Fleece W

Objavila sa v 30. rokoch 20. storočia pre športové využitie v americkom futbale, potom bola uvedená do výstroj v americkej armáde a v 90. rokoch sa rozopínacie mikina stala módna súčasť vášho šatníka.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Mikina zelená Taunus Jack Wolfskin Obuv treking čierna Refugio Texapore Mid
Jack Wolfskin Mikina zelená Taunus

Objavila sa v 30. rokoch 20. storočia pre športové využitie v americkom futbale, potom bola uvedená do výstroj v americkej armáde a v 90. rokoch sa cez hlavu mikina stala módna súčasť vášho šatníka.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv tmavomodrá Terraventure Urban Low Jack Wolfskin Obuv treking béžová Terraquest Texapore Low
Jack Wolfskin Obuv tmavomodrá Terraventure Urban Low

Módny, poltopánky, univerzálny – tak rýchlo môžete opísať model Jack Wolfskin Terraventure Urban Low 40553811169. Pozornosť púta najvyššia kvalita spracovania, reprezentovaná materiálom, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál).

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking Vojo 3 Texapore Mid Jack Wolfskin Obuv treking béžová Terraquest Texapore Low
Jack Wolfskin Obuv treking Vojo 3 Texapore Mid

Trekingová obuv pre muža Jack Wolfskin Vojo 3 Texapore Mid 40424614287 je extrémne ľahká a odolná konštrukcia, ktorá perfektne funguje ako pri horských výletoch, tak aj pri turistických výletoch.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking béžová Terraquest Texapore Low Jack Wolfskin Obuv treking béžová Terraquest Texapore Low
Jack Wolfskin Obuv treking béžová Terraquest Texapore Low

Trekingová obuv pre muža Jack Wolfskin Terraquest Texapore Low 40564015156 je extrémne ľahká a odolná konštrukcia, ktorá perfektne funguje ako pri horských výletoch, tak aj pri turistických výletoch.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking čierna Refugio Texapore Mid Jack Wolfskin Obuv treking hnedá 44 EU Refugio Texapore
Jack Wolfskin Obuv treking čierna Refugio Texapore Mid

Značka Jack Wolfskin v modeli Jack Wolfskin Refugio Texapore Mid 40508716157 sa postarala najmä o pohodlie a komfort našich nôh, čo je pri dlhých peších výletoch mimoriadne dôležité. Je to vďaka použitým moderným technickým riešeniam (water resistant) a najkvalitnejším materiálom.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking hnedá Refugio Texapore Jack Wolfskin Obuv treking hnedá 44 EU Refugio Texapore
Jack Wolfskin Obuv treking hnedá Refugio Texapore

Trekingová obuv pre muža Jack Wolfskin Refugio Texapore 40498514287 je ľahká a odolná konštrukcia, ktorá je ideálna na turistiku. Materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (prírodná koža), chráni chodidlo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking hnedá 44 EU Refugio Texapore Jack Wolfskin Obuv treking hnedá 44 EU Refugio Texapore
Jack Wolfskin Obuv treking hnedá 44 EU Refugio Texapore

Značka Jack Wolfskin v modeli Jack Wolfskin Refugio Texapore 40498515298 sa postarala najmä o pohodlie a komfort našich nôh, čo je pri dlhých peších výletoch mimoriadne dôležité. Je to vďaka použitým moderným technickým riešeniam a najkvalitnejším materiálom.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking sivá Terraquest Texapore Low Jack Wolfskin Obuv treking tmavomodrá Terraventure Texapore Low
Jack Wolfskin Obuv treking sivá Terraquest Texapore Low

Značka Jack Wolfskin v modeli Jack Wolfskin Terraquest Texapore Low 40564014143 sa postarala najmä o pohodlie a komfort našich nôh, čo je pri dlhých peších výletoch mimoriadne dôležité. Je to vďaka použitým moderným technickým riešeniam a najkvalitnejším materiálom.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking tmavomodrá Woodland 2 Texapore Low Jack Wolfskin Obuv treking tmavomodrá Terraventure Texapore Low
Jack Wolfskin Obuv treking tmavomodrá Woodland 2 Texapore Low

Trekingová obuv pre muža Jack Wolfskin Woodland 2 Texapore Low 40512711178 je ľahká a odolná konštrukcia, ktorá je ideálna na turistiku. Materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál), chráni chodidlo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking tmavomodrá Terraventure Texapore Low Jack Wolfskin Obuv treking tmavomodrá Terraventure Texapore Low
Jack Wolfskin Obuv treking tmavomodrá Terraventure Texapore Low

Značka Jack Wolfskin v modeli Jack Wolfskin Terraventure Texapore Low 40516211274 sa postarala najmä o pohodlie a komfort našich nôh, čo je pri dlhých peších výletoch mimoriadne dôležité. Je to vďaka použitým moderným technickým riešeniam a najkvalitnejším materiálom.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Obuv treking zelená Terraquest Texapore Mid Jack Wolfskin Obuv treking zelená Terraquest Texapore Mid
Jack Wolfskin Obuv treking zelená Terraquest Texapore Mid

Spoločnosť Jack Wolfskin sa postarala o stabilitu a pohodlie našich nôh počas mnohých výletov. Je to vďaka aplikovaným moderným technológiám a najkvalitnejším surovinám.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Sandále krémová Urban Entdeckung Jack Wolfskin Obuv treking zelená Terraquest Texapore Mid
Jack Wolfskin Sandále krémová Urban Entdeckung

Univerzálna obuv pre ženu Jack Wolfskin Urban Entdeckung 40568015152 ponúka pohodlie a potešenie každý deň. Ide o športovú obuv štylisticky odkazujúcu na skoršie dizajny Jack Wolfskin, ktoré dostali novú, dynamickú podobu.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Tričko červená Travel Tee Jack Wolfskin Obuv treking zelená Terraquest Texapore Mid
Jack Wolfskin Tričko červená Travel Tee

Jack Wolfskin Travel Tee 18089812188 je vynikajúcim príkladom trička univerzálne celoročné. Tričko pre muža je vyrobené z kvalitného materiálu s veľkým dôrazom na detail. Použitý strih: krátky rukáv a spôsob výroby vám umožní vychutnať si pohodlie pri používaní.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Tričko grafit XL Travel Tee Jack Wolfskin Tričko grafit XL Travel Tee
Jack Wolfskin Tričko grafit XL Travel Tee

Klasický štýl a moderný vzhľad. Tričko Jack Wolfskin Travel Tee 18089816000 vnáša do svojho nadčasového štýlu nádych sofistikovanosti, okrem iného aj vďaka svojmu strihu krátky rukáv. Odolné, ľahko padnúce a krásne strihané, Jack Wolfskin Travel Tee je takmer dokonalé tričko.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Tričko modrá Tech Tee Jack Wolfskin Tričko grafit XL Travel Tee
Jack Wolfskin Tričko modrá Tech Tee

pre muža Tričko Jack Wolfskin Tech Tee 18070721274 bolo vytvorené s ohľadom na časté používanie. Vďaka použitej technológii dokonale plní svoje funkcie. Je nenahraditeľný pri každodennom nosení a tréningu.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Tričko modrá Tech Tee Jack Wolfskin Tričko grafit XL Travel Tee
Jack Wolfskin Tričko modrá Tech Tee

Klasický štýl a moderný vzhľad. Tričko Jack Wolfskin Tech Tee 18071224151 vnáša do svojho nadčasového štýlu nádych sofistikovanosti, okrem iného aj vďaka svojmu strihu krátky rukáv. Odolné, ľahko padnúce a krásne strihané, Jack Wolfskin Tech Tee je takmer dokonalé tričko.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Tričko tmavomodrá M Travel Tee Jack Wolfskin Tričko tmavomodrá M Travel Tee
Jack Wolfskin Tričko tmavomodrá M Travel Tee

Jack Wolfskin Travel Tee 18089811010 je takmer modelové tričko univerzálne celoročné vyrobené z vysoko kvalitného materiálu s veľkým dôrazom na detail. Strih: krátky rukáv a spôsob výroby zaručujú komfort používania.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin Tričko zelená Travel Tee Jack Wolfskin Tričko tmavomodrá M Travel Tee
Jack Wolfskin Tričko zelená Travel Tee

Jack Wolfskin Travel Tee 18089814129 je takmer modelové tričko univerzálne celoročné vyrobené z vysoko kvalitného materiálu s veľkým dôrazom na detail. Strih: krátky rukáv a spôsob výroby zaručujú komfort používania.

môžete mať 04.10

Jack Wolfskin patrí medzi popredných poskytovateľov outdoorového oblečenia a obuvi v Európe. Spoločnosť bola založená v roku 1981. Výrobky Jack Wolfskin sa vyznačujú vysokou mierou funkčnosti. Filozofiou značky Jack Wolfskin je motivovať čo najviac ľudí viesť aktívny život v prírode. Produkty pomáhajú ľuďom sa cítiť vonku ako doma, za každého počasia vďaka vysokej kvalite, inováciám zameraných na výhody pre používateľov a vysokou úrovňou komfortu.