IVY Bears vlasové vitamíny pre mužov 60 kusov
14,60 €

IVY Bears vlasové vitamíny pre mužov – sú vlasové vitamínové cukríky s jednoduchým používaním a špeciálne vyvinuté, aby vylepšovali všetky typy vlasov mužov.

IVY Bears vlasové vitamíny pre ženy 60 ks
16,30 €

IvyBears – vlasové vitamíny pre ženy sú vlasové vitamínové cukríky s jednoduchým používaním a špeciálne vyvinuté, aby vylepšovali všetky typy vlasov žien. Začnite s novou denný starostlivosťou sladkých, chutných, gumových a ovocných medvedíkov.

IVY Bears IvyBears - Žiarivá pleť 60 ks
21,80 €

IVYBEARS® – ŽIARIVÁ PLEŤ. sú gumový medvedíky s nízkym obsahom cukru a vysokým obsahom kolagénu. Sú vyvinuté v spolupráci s odborníkmi na krásu v Nemecku, aby bolo možné holisticky podporiť obnovu kolagénových štruktúr. Podporujú žiarivý a mladistvý vzhľad pokožky.

IVY Bears IvyBears - Pokojný spánok 60 ks
21,80 €

IVYBEARS® – POKOJNÝ SPÁNOK sú vysoko aktívne gumoví medvede, ktoré sú vyvinuté spoločne so somnology a zdravotníckymi odborníkmi v Nemecku pre zníženie a zmiernenie stresových príznakov a podpore príjemného zaspávanie. Sú bez umelých aroma tá neobsahujú oxid titaničitý.

IVY Bears vlasové vitamíny pre ženy s príchuťou jablka 60 ks
16,30 €

IvyBears – vlasové vitamíny pre ženy s príchuťou jablka sú vlasové vitamínové cukríky s jednoduchým používaním a špeciálne vyvinuté, aby vylepšovali všetky typy vlasov žien. Začnite s novou denný starostlivosťou sladkých, chutných, gumových a ovocných medvedíkov.

IVY Bears IvyBears - Boost Imunita 60 ks
21,80 €

IVYBEARS® – BOOST IMUNITA sú funkčné gumové medvedíky s lahodnou chuťou. Vedecky formulovaný, vegánsky komplex vitamínov určený na podporu vášho zdravia a podporenie vašej imunity.

IVY Bears IvyBears - Multi pre ženy 60 ks
16,30 €

IVYBEARS® – MULTI PRE ŽENY, pomáhajú dopĺňať vitamíny, ktéré môže veľa ženám v ich odporúčané denné strave chýbať. 100% vyrobené v Nemecku. Bez umelých sladidiel a príchutí 100% vegánskej, bez lepku a sóje a nie sú testované na zvieratách. .

IVY Bears IvyBears - Zvýšená energie 60 ks
16,30 €

IvyBears – Zvýšená energia je komplex namiešaný s taurínom, kofeínom, vitamínom B6 a vitamínom B12 pre dosiahnutie najlepších možných výsledkov. 100% bez lepku, sóje a bez umelých príchutí. .